FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 419, 420, 421 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Dembol Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Sty 2006
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2013, 11:40   

fleischman napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
początkową rozmówkę „policjantów” o tym, że Annie wróciła z piekła i jak głęboko powinienem w tym szukać podtekstu (w sensie, czy oni wiedzą gdzie ona faktycznie była i po co).
Przecież oni rozmawiali tylko o tym, że uczestniczyła w bitwie o Trost. Nie mogli mówić o
Spoiler: pokaż / ukryj
niczym innym bo przecież nie mają prawa o tym wiedzieć.


Dobry odcinek. Dużo rozwoju postaci i relacji miedzy nimi. Szkoda, że to wszystko na marne. Armin jednak ma mózg. Zwracam honor. Widać, że seria się kończy, więc nie można sobie pozwolić na niedociągnięcia. Jeszcze trzy odcinki i jeśli dobrze przewiduję zakończą się tak ogromnym cliffhangerem, że hohoho.

_________________
Evil Manga
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666666
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 16-09-2013, 14:00   

Dembol napisał/a:
zakończą się tak ogromnym cliffhangerem, że hohoho.
Jeśli to ten cliff, to... the shitstorm on chans will be FABULOUS. *trollface*

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-09-2013, 20:43   

Free! 11

W tym odcinku przygotowujemy się psychicznie do kolejnego etapu zawodów. Ostatnie ćwiczenia, wizyta w restauracji i obżarstwo. Potrójna porcja Reia była cudna. I generalnie się denerwujemy i mamy reisefieber. A się Rinowi po tyłku dostało, ale się pozbierał jakoś. I nawet uzewnętrznił ciut. A wszystko po to, żeby potem znowu dostać. Coś tak się domyślałam, ale chłopakowi ciężko będzie w ostatnim odcinku.

Spoiler: pokaż / ukryj
Ale wyniki mówią same za siebie. Nie dla rekina sztafeta.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2013, 15:07   

SnK 24
Odcinek, który nazwałem serią w pigułce, bo jest w nim wszystko, za co kocham i nie znoszę tę serię:

Spoiler: pokaż / ukryj
retrospekcja na dzień dobry, Eren zachowujący się jak idiota, kawałek dobrej akcji i animacji, kilka patetycznych zdań i kosmiczny cliffhanger na koniec.

Bawiłem się dobrze, ale nie do końca jestem pewny, czy twórcom chodziło o to, żeby oglądający w niektórych momentach wybuchał śmiechem ;)

Bounen no Xamdou
Nie mogę wyjść z podziwu dla tej serii. Dawno nie widziałem zestawu tak genialnie wykreowanych, pełnokrwistych i... „normalnych” postaci. Na dodatek fabuła jest poprowadzona sprawnie i bez zbędnych dłużyzn (choć niektóre wątki mogłyby być trochę lepiej dopieszczone w kilku dodatkowych odcinkach). Po prostu wow.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
peregrinus Płeć:Mężczyzna
wol(no/ny) myśliciel


Dołączył: 15 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2013, 15:32   

Dragon Ball Z Kami to Kami
Z reguły nie oglądam kinówek dragon babola, ale tu zrobiłem wyjątek i nawet nieźle się oglądało. Absurdalne walki i power upy, sporo starych bohaterów, nawet zabawny przeciwnik, tekst Vegety, wiek Bulmy(!) i zabawa konwencją, która po latach nawet bawi.
Największą wadą był chyba ten pomysł na kolejny power up i trzymanie się za ręce, nie wspominając Videl.
Ocena: 7/10, tania, ale dobra rozrywka.

Index Movie
Szczęka mi opadała przy scenie: zrobiłam swoje, spadam na Ziemie... Nawet Gundamy były bardziej realistyczne przy wchodzeniu w atmosferę...
Godzina miłego oglądania i 30 minut wtf. Nie ma to jak pakowanie wszystkich bohaterów na siłę do fabuły. Chociaż słowa fabuła nie za bardzo tu pasuje. Niezła grafika. Ładne to, ale głupie.

Silver Spoon end
Średniak. Nie rozumiem zachwytów nad tą serią. Pomysł nawet dobry jak na m&a, ale ogólnie to nic nowego. Autorzy ciągle właściwie skupiali się na tym samym. Slice of life to może niezłe, ale komedia średnia - miejscami bawi, ale zbytno ciągle bazuje na tych samych motywach.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-09-2013, 18:22   

Ostatnimi czasy nie miałem zbyt wiele wolnego czasu na animki, więc nie było tego duzo, ale udało sie prawie nadrobić.
Rozen Maiden sezon 3, Uchuten Kazoku i Genshiken Nadime po ostatni odcinek, natomiast Watamote mi sie nie chciało.
Co do Rozetek muszę powiedziec, że ostatnie odcinki coraz bardziej mi sie nie podobają, aż do punktu kulminacyjnego w ostatnim odcinku. Serio coś tu nie gra, i tak na prawde czuje się atmosferę bez zmian ale ze wspomnieniami. I to jest najbardziej znienawidzony przez moja osobe schemat. Toz to sie Jun znowu powinien załamai żyły popodcinać.
Co do Szalonych Jenotów, to ostatnie dwa odcinki były cudne a przy pociągu wręcz się popłakałem ze szczęścia. Jak w każdym dobrym anime pod koniec wszelkie złe plany zaczynają powolutku przewracać się jak domino. I to wlaśnie mamy przed oczami. I ten serial zwyczajnie the best of summer musi sie zwać. (no finałowy prawdopodobnie odcinek będzie już całkiem jesienią)
Natomiast Maderame w tym tygodniu kompletnie pozbawił mnie nadziei na jakiekolwiek wyleczenie. Otaku mode snap on. Poza tym tragedia Ono i wątek alkoholowy (przypadek Sasahary był dostatecznie dołujacy w zeszłym sezonie, po co do tego wracać z Ono?) z Suu zrobili jakiegoś trola a cała fabula znowu opierała sie o postaci sprzed 6 lat. To niby dlaej Genshiken ale żygać sie chce.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-09-2013, 21:41   

Cytat:
Nawet Gundamy były bardziej realistyczne przy wchodzeniu w atmosferę...

Zakład?

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Enevi Płeć:Kobieta
苹果


Dołączyła: 20 Lut 2006
Skąd: 波伦
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 23-09-2013, 01:08   

Uchouten Kazoku 12

Pamiętajcie: wachlarz to nie zabawka i nieostrożny zamach może sprawić, że tramwaj obije sobie mocno facjatę. A tak w skrócie: bardzo sprawny sposób na rozluźnienie atmosfery i wyjście z kłopotu: przejścia tej serii od dramatu do komedii są bezbłędne. To teraz jeszcze tylko chcę zobaczyć jak wiadomy jenot kończy na talerzu i miny wszystkich zebranych w restauracji, gdy ktoś nieopatrznie otworzy drzwi...
Teraz najbardziej zastanawia mnie, czy pozostawią Benten jaką jest, czy zdążą cokolwiek wyjaśnić, bo pani ma ogromny potencjał, ale bez odpowiedniego wyjaśnienia to wszystko jest takie zbyt niewyraźne.

Kamisama no Inai Nichiyoubi 12

Czyli diabli wzięli sensowne wyjaśnienie dla czegoś, co wyglądało jak najlepszy epizod całości. Ai dalej będzie podróżować po całym świecie i oczywiście, że w 12 odcinków nie zdążylibyśmy dotrzeć do sensownej konkluzji, ale dziury i niedomówienia za bardzo rzucają się w oczy, by przejść obok nich obojętnie. To anime miało dobre punkty i nie oglądało się tego, aż tak źle, ale jednocześnie miało potencjał i w ogóle nie potrafiło go wykorzystać.

Makai Ouji do końca

Ja nie wiem... Ja czytałam, co innego, czy mam aż taką sklerozę? To było wręcz okropne. Te sceny były zrealizowane potwornie... Trąciło sztucznością na kilometr i już nawet nie mówię tu o koszmarnej animacji i krzywej kresce. Elementy komediowe były wyjątkowo denne, a sceny dramatyczne wyglądały, jakby odgrywały je ucharakteryzowane kije od szczotek. Aczkolwiek... końcówka jakoś tam zamyka całość, przynajmniej na pierwszy rzut oka, ale w tym momencie każdy demon traci jakikolwiek dobry powód, by dalej bawić się w szkolną maskaradę zwłaszcza z tak twardogłową i nieskorą do współpracy osobą jaką jest William.

_________________

吾輩は王獣である。名前はまだ無い。

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
silver989 Płeć:Kobieta

Dołączyła: 23 Wrz 2013
Status: offline
PostWysłany: 23-09-2013, 10:44   

A ja właśnie wzięłam się za odświeżenie mojej kolekcji Czarodziejki z Księżyca i nie jestem zawiedziona. To anime nigdy mi się nie znudzi:)

_________________
Obecnie twórcy stron internetowych www.bestnetsolution.pl mają do wyboru naprawdę szereg różnorodnych technologii, umożliwiających stworzenie w pełni profesjonalnej witryny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2013, 21:22   

Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaete mo Omaera ga Warui! aka Watamote, jak na komedię dostaliśmy jedną z najbardziej dołujących oraz totalne pozbawioną moe elementów bohaterek ostatnich lat. Trochę żartów udało się całkiem dobrze.
Plus dla tej serii za parodiowanie kilku znanych tytułów.

P.S.
No takiego zakończenia się nie spodziewałem.

Spoiler: pokaż / ukryj
Zamiast pomocnej rozmowy z Imai, nasza Tomoe dostała coś równie cennego :P.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 25-09-2013, 22:13   

Gamer2002 napisał/a:
Cytat:
Nawet Gundamy były bardziej realistyczne przy wchodzeniu w atmosferę...

Zakład?


To jest w drugą stronę, ludzkość stosowała dziwniejsze metody by dostać się na orbitę.

On the other news, Symphogear G 12. Czyli
Spoiler: pokaż / ukryj
Grand Theft Hibiki
i borze, cięcia budżetu animacji.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-09-2013, 14:15   

Dzień z Rozen Maiden

Końcówka Traumend.
Nie pamiętałem tego. Wielka walka potworów Lapras i te całe jaja z Barasujsią. Nawet w pewnym momencie Lapras bawił się z Kirakisią. Jednak wydawało mi się, ze wątek Megu był bardziej zaawansowany. Niemniej moja dawna ocena tego sezonu się poprawiła. Nie wiem jak dokładnie jest to skaszanione względem mangi ale ogląda się nawet nieźle.

Ouvertüre
No tego to się w ogóle nie spodziewałem. Raz, że nie widziałem tego jeszcze. Dwa, że nie liczyłem na jasną stronę Suiginto. Tak wiec ta uzupełniająca opowieść o początku kłótni kota i psa :P była całkiem ciekawa. Dodatkowo była umiejscowiona w najbardziej wesołym, nazwijmy to, punkcie fabularnym drugiego sezonu. Ale już wiemy skąd ta nienawiść do słowa janku :P

Zuruckspulen czyli ten nowy sezon epizod 13
Mam jedno podstawowe pytanie, czy to musiał być ostatni odcinek? Oni totalnie zrąbali koncepcje, bo ostatni odcinek tego sezonu nadawał by się bardziej na pierwszy kolejnego, przynajmniej jego druga połowa. Natomiast cały lub części sezonu nadawały by się do janku, niestety studio den nie podołało i nawet dziurkę na kluczyk zrobili wypukłą. Do tego pierwszy odcinek będący streszczeniem czegoś co dopiero powinni zekranizować. Jestem zniesmaczony, czuje niedosyt i jestem wściekły, bo odcinek, który przewidziałem na typowy bełkot końcowy, jednak mi się podobał.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2013, 18:56   

Cytat:
To jest w drugą stronę, ludzkość stosowała dziwniejsze metody by dostać się na orbitę.

Okay, jak chcesz w stronę atmosfery, to wystawiam ten świetny pomysł.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 27-09-2013, 18:58   

Shingeki no Kyojin do odcinka 23, najlepiej można podsumować tak:


Spoiler: pokaż / ukryj
http://danbooru.donmai.us/data/sample/sample-2b6a7c80c9042bf3511d4bd29234a83f.jpg


Obrazek się nie wyświetlał plus i tak był ciut za duży, więc zmieniłam go na linka. Tren

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 27-09-2013, 20:54   

Który i tak nie działa.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 420 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 419, 420, 421 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group