FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 438, 439, 440 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-02-2014, 18:02   

Dobra po drugim odcinku mogę powiedzieć tylko tyle, nie myliłem się co do pierwszego , a drugi tylko mnie co do tego upewnił. Skrócona podwójna animacja transformacyjna w drugim odcinku bez 10 odcinków klepania całej transformacji? jedyny zły i psujący humor moment to pojawienie się cure dream (tak z małej litery bo jej nie znoszę) Ucieczka z miejsca zbrodni? Hime jesteś moją ulubioną precurką ever. Samolubna, niecierpliwa, rozpieszczona... co jeszcze... ? Happiness was charged

edit---------------
Smok ogląda nowe Precurki? Zadziwiające, nie jestem sam. No to kto jeszcze ugrzęźnie w wacie cukrowej razem z nami?

edit 2---------------------------
Jestem ciekawy czy tylko nie przesadzą i nie wyjdzie tego czasem zakalec gdy dojdą dwie kolejne precurki i ich przypuszczalnie piąta towarzyszka?

edit 3---------------------
ok pomyliłem 3 precurki po 2 transformacje (chwilowo) plus ta starsza z kto wie iloma

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2014, 21:31   

Smk napisał/a:
Based Kawaguchi. Ten szoł na chyba najlepsze walki mechów od czasu..bo ja wiem, Votoms?

Nie no... Unicorn ma lesze. Szkoda tylko, ze wychodzi raz na ruski rok, anie co tydzień ;_;

Nie zmienia to faktu, ze nawet niesamowicie nachalnej reklamy, show ogląda się znakomicie. Walki wymiatają.

Buddy Complex 6-GAAAAAY! Dostajemy kolejnego pana na gejowy trójkąt. Fuj. Do tego nowe zło-mechy. Całkiem-całkiem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 10-02-2014, 21:35   

vries napisał/a:
Smk napisał/a:
Based Kawaguchi. Ten szoł na chyba najlepsze walki mechów od czasu..bo ja wiem, Votoms?

Nie no... Unicorn ma lesze. Szkoda tylko, ze wychodzi raz na ruski rok, anie co tydzień ;_;

Nie zmienia to faktu, ze nawet niesamowicie nachalnej reklamy, show ogląda się znakomicie. Walki wymiatają.

Buddy Complex 6-GAAAAAY! Dostajemy kolejnego pana na gejowy trójkąt. Fuj. Do tego nowe zło-mechy. Całkiem-całkiem.


Lepsze? Nah. Animacja komputerowa jest widoczna, Nt-D to czysty plothax, a i tak doskonale wiemy jak to się skończy. I nie, Kshatriya nie ratuje całości. Plus, Gunpla Boyfriends wygrywa ilością, nawet jeśli jakością nie dorównuje OAV. Ale to dyskusyjna sprawa. Lubię oba.

Co mi przypomniało by odświeżyć jednorożca..

ps, Precure nie oglądam. Jeszcze. Te giga paczą się jednak na mnie z dysku złowrogo. Soon..

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 10-02-2014, 23:09   

Smk napisał/a:
Lepsze? Nah. Animacja komputerowa jest widoczna, Nt-D to czysty plothax, a i tak doskonale wiemy jak to się skończy. I nie, Kshatriya nie ratuje całości.

hmm... Mechy w Unicornie nie są tak przeładowane dziwacznymi super-technlogiami. Te tutaj przypominają mi mechy z Super Robot Wars i przez to są jakby mniej dla mnie ekscytujace.
Do tego potyczki wojenne są rodem z UC są fajniejsze niż zwykłe Gunpla Battles.

Nie zmienia to faktu, że seria jest bardzo fajna, a potyczki są pierwsza klasa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 10-02-2014, 23:47   

Nt-d? I field? Frickin Rozen Zulu I Kshatriya ze zdalnie sterowanym orężem? Shamblo? Hell, tęczowa psycho frame w TEJ scenie z Unicornem? Jedna Sinanju zasuwa na jedwabistości pilota, reszta oszukuje>]
Gbf korzysta ze wszystkich światów I robi tu we właściwy sposób, unicorn jest ortodoksyjny I dobrze mu z tym. I ma Maridę^___^
..aż Banshee zamówiłem==

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2014, 19:11   

Nt-d jest nowy i zarzut wobec niego jest słuszny. I-field jest nowoczesne, ale już było. Rozen Zulu jest kontynuacją starego projektu. Kshatriya to prosta kontynuacja mechów Zeonu wyposarzonych Funnele. Ale mniejsza o to..

Powiem inaczej. W Unicornie nie ma tylu Gundamów. Do Gundamów zawsze podczepia się kira-kira moce. Nie ma samuraja, który blokowałby ciachnięciem strzałów z potężnych dział. Nie ma niezniszczalnej pelerynki świetlnej. Nie ma boosta, który manifestuje się poprzez przelecenie owinięcie się niebieskiej energetycznej poświaty wokół mecha. Nie ma też super wzmocnienia konstrukcji wyrażanego poprzez świecenie się elementów. I bohaterowie nie krzyczą nazwy ataku przed jego wykonaniem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 12-02-2014, 17:59   

Właśnie skończyłem oglądać Aki Sora i Aki Sora yume no naka. Wpadłem na ten tytuł szukając jakiejś obyczajówki yuri. A żeby mi palce pokręciło...

Ta ova to nic innego jak lekki hentai incest na linii brat siostry. Co prawda yuri też trochę jest a tytułowy Sora to klasyczny bishounen, ale nie tego szukałem. Nie tego.

BTW, szukałem obyczajówki. OBYCZAJÓWKI, DAMMIT! Jakiegoś tytułu cechującego się dobrą fabułą z niewielką ilością fanserwisu. A tu fabuły brak, absolutnie nie występuje coś takiego jak scenariusz. Każda scenka jest jedynie preludium do ryćkania. O klasycznej scence "Och! Pada deszcz! Musimy się rozebrać!" to ja już nie wspomnę.

Nawet Nami, jedyna chyba sensowna postać na ekranie, ostatecznie przepada z kretesem.

Co prawda ecchi nie ogląda się zwykle po to, żeby radować fabułą, ale bez przesady.

Ocena 3/10 bo coś tam drgnęło przy scenach niewymownych.

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2014, 19:08   

Hmmm... bardzo dawno nie oglądałem jakiegokolwiek anime. Raz szperając po różnych youtubowych kanałach okołogrowych. zobaczyłem Attack on Titan tribute Game. Później zobaczyłem, że było do tego anime, które właśnie zacząłem oglądać (ok już zakończyłem bitwę o Trost).
Ogólnie wrażenia raczej pozytywne.
Całkiem brutalne i Tytani mają naprawdę niepokojące projekty (ten ich uśmiech)
Graficznie jest mieszanie z jednej strony ogólny styl i tła bardzo mi się podobały, ale za to jest wiele momentów gdzie po prostu animacji jest brak (niektóre sceny wycięte prosto z jak to się nazywało ?Wojna o Lodos?, gdzie akcję zastępują błyski na czarnym tle.
Mamy też typowe Shonenowe Tropy: bohater z niesamowitą siłą woli i mocą wyróżniającą go na tle reszty (ponieważ mózg i umiejętności są domeną innych postaci, ale na co komu mózg i umiejętności kiedy problem można rozwiązać odpowiednio silnie uderzając w niego głową). Postacie raczej mało się wyróżniające (pozytywnie), nic dziwnego skoro większość z nich skończy jak mięso armatnie. Oraz czasem patetyzm (ten polski) przemów powala.
Dużo minusów, ale naprawdę mi się podoba. Prawdopodobnie dlatego, że poziom BullS***-u trzyma przyzwoity poziom nie pozwalający zwymiotować jego ilością.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 13-02-2014, 23:25   

Silver Spoon S2 odcinek 6
Nareszcie!! Po tym potwornym cliffhangerze tydzień temu! (w ogóle dawno nie oglądałam anime, które by we mnie wzbudzało tyle emocji). Jejku jaki ten odcinek był kompletnie dołujący. A potem nagle puff i tak epicko wszystko zostało zamienione w jeden wielki uśmiech na mojej twarzy. Te relacje mędzy postaciami!! Takie życiowe, bliskie, ciepłe. I w ogóle nostalgicznie mi strasznie. Jedna scena i z 9-tki anime dziś wskoczyło na 10-tkę.

Spoiler: pokaż / ukryj
Jejkuś jaka ta scena z Mikage i Hachikenem w pokoju na końcu była taakaaaa d'aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaw. I jak cudnie wybrnęli z nieporozumienia! I jak ja lubię ten pairing, nie ma tu mowy o górnolotnych wyznaniach, ale powolutku, w swoim tempie... małymi kroczkami... Kyaaaaaaaaaaaa~

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 14-02-2014, 07:36   

Kill La Kill 18.
Best Valentine in my life ever. Niespodziewana również!
Reszta rozwoju fabularnego została przewidziana wcześniej i nie zaskoczyła jakoś szczególnie. Forma podania jak zwykle malowniczo przesadzona. Czekamy z niecierpliwością dalej.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2014, 15:25   

Kill la Kill 18

Spoiler: pokaż / ukryj
Siostrzyczki?!?!?

A ja zaczynałem już wątpić w to, że ta seria mnie jeszcze zaciekawi i zaskoczy. O ja niewierny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2014, 17:35   

Kill la Kill 18
Ja tam zaskoczony nie jestem. Za to pozytywnie oceniam realizację. Te fontanny krwi są epickie. Dobrze pamiętam jak w Guin Sadze nawet miażdżeni przeciwnicy nie krwawili. A tu wszystko jest "bardziej". No i do tego te "Kano Fatality".
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-02-2014, 23:17   

vries napisał/a:
Kill la Kill 18
Ja tam zaskoczony nie jestem. Za to pozytywnie oceniam realizację. Te fontanny krwi są epickie. Dobrze pamiętam jak w Guin Sadze nawet miażdżeni przeciwnicy nie krwawili. A tu wszystko jest "bardziej". No i do tego te "Kano Fatality".

+1

Trochę szkoda, że fabuła nie poszła bardziej niekonwencjonalną ścieżką i
Spoiler: pokaż / ukryj
wrzuconą do kosza siostrą Satsuki nie okazała się Mako.
To byłby troll, od którego ludziom by szczęki poopadały.

Ginga e Kickoff 1-15 - tak właśnie powinno się robić serię sportową dla całej rodziny (jeśli porównywać z konkurencją, to wypada o niebo lepiej od emitowanego w podobnym okresie czasu również futbolowego Area no Kishi). Grupa dzieciaków ze schyłku podstawówki jest szalenie sympatyczna (nawet trójka teoretycznie najbardziej aroganckich), twórcy póki co unikają taniego moralizatorstwa, no i protagonista trochę wymyka się schematom. O ile ma usposobienie typowego shounenowego bohatera, to nie staje się póki co głównym zdobywcą goli a kimś, kto po prostu widzi więcej na boisku, więc może pomóc ustalać taktykę.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-02-2014, 00:17   

Co do kila to ja sie nie spodziewaem prawdopodobnego pytania
Spoiler: pokaż / ukryj
dziadku, kto był moja matką?
Niemniej jednak potwory jak potworami były tak są.Mnie podobało się podświetlanie w rozmowach królowych. Ale w sumie jeśli ktoś planuje ofensywę
Spoiler: pokaż / ukryj
to powinien ja realizować a nie dać się wykończyć w 20 minut
Mina Nui bezcenna ale przechodzimy z aspiracji gurrena do aspiracji nge a to już nie jest dobrze.

W międzyczasie 35 odcinków P.C. Slash Star. Czyli nie wytrzymałem i poszedłem po demoniczne bliźniaczki. nie wiem dlaczego ludzie przepadają za autystycznymi postaciami jak Eureka, Rei Aianami czy Yuki Nagato, ale demoniczne bliźniaczki tu podpadają. W tej chwili w fabule mamy jednak ostatniego nietuningowanego midbosa. i nowy najlepszy w całej historii Pretty Cure ending. Ganbalance de Dance .

W Inujasiu utknąłem zaraz za morderstwem Mukotsu przez Seszumora. czyli odcinek Gustly steel Mashine albo jakoś tak.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2014, 09:02   

fm napisał/a:
vries napisał/a:
Kill la Kill 18
Ja tam zaskoczony nie jestem. Za to pozytywnie oceniam realizację. Te fontanny krwi są epickie. Dobrze pamiętam jak w Guin Sadze nawet miażdżeni przeciwnicy nie krwawili. A tu wszystko jest "bardziej". No i do tego te "Kano Fatality".

+1

Trochę szkoda, że fabuła nie poszła bardziej niekonwencjonalną ścieżką i
Spoiler: pokaż / ukryj
wrzuconą do kosza siostrą Satsuki nie okazała się Mako.
To byłby troll, od którego ludziom by szczęki poopadały.


Nie wszystko jeszcze stracone by Mako dostała większą rolę w tym anime.
Spoiler: pokaż / ukryj
Biorąc pod uwagę stan w którym znalazła się Ryuuko na zakończenie odcinka.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 439 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 438, 439, 440 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group