FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 437, 438, 439 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-02-2014, 18:33   

Buddy Complex 5
Nie wierzę, robią bohaterowi chrzest, jako nowemu członkowi załogi. Seriously, to chyba najbardziej realistyczne mecha Sunrisu jakie widziałam. :D

Poza tym kapitan dalej jest absolutnie wspaniały. I jego relacja z klonem Badgiruel jest urocza.

Also Symmetrical Docking!

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2014, 12:43   

Smk napisał/a:
Gundam Seed.

Gundam as usual, nie rozumiem krytyki >]


Jest to wyjątkowo niemęski tytuł ;P
Build Fighters, to jest coś godnego uwagi.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-02-2014, 13:02   

Gamer2002 napisał/a:
Smk napisał/a:
Gundam Seed.

Gundam as usual, nie rozumiem krytyki >]


Jest to wyjątkowo niemęski tytuł ;P

Patrz, a mnie się zawsze wydawało, że tytuł Gundam SEED brzmi zdecydowanie męsko.

Przepraszam, musiałam.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2014, 13:26   

Jest to mylny tytuł, HOOD byłby trafniejszy.

Za nic nie przepraszam ;P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2014, 23:10   

Samumenco 16 - nawet odzyskuję wiarę w tą serię. Motyw ze złym knującym premierem Japonii się sprawdza.

Kill La Kill 17- zaskoczenia nie było. Wszyscy tego się spodziewaliśmy. Z drugiej strony Satsuki załatwiła to stylowo.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-02-2014, 01:16   

Co do kila, to trzeba przyznać, że prezyzdzira potrafi "zbierać urazy i zaszłości". No i eksplodowała w swojej piaskownicy :] Pewnie scenki z łazienki z zeszłego tygodnia tylko dolały oliwy do ognia :P Niemniej tytuł nabiera prawdziwego znaczenia, za tydzień okaże się czy i kto oraz z kim będą walczyć na śmierć jedyni jeszcze ruchomi bohaterowie :D

... ciekawe tylko kto tu będzie prawdziwym mózgiem, Nui jako marionetka kłębka czy jako właścicielka? Tylko nie mówcie, że ta w okularach.

A w inujasiu jestem w okolicach 70 odcinka i jakoś mi się dalej nie spieszy.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 07-02-2014, 13:16   

Gamer2002 napisał/a:
Smk napisał/a:
Gundam Seed.

Gundam as usual, nie rozumiem krytyki >]


Jest to wyjątkowo niemęski tytuł ;P
Build Fighters, to jest coś godnego uwagi.


Które występuje raz w tygodniu. Tak sobie zapycham czas czekając.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2014, 19:47   

Log Horizon 19 - Rudi, we salute you! Najlepszy mag w historii anime (w każdym razie tej XXI wiecznej...).

Zvezda 5 - Moe terroryści nadal totalnie bez sensu, nadal moe i nadal bawią. To jedna z niewielu serii, gdzie scenarzysta i reżyser odwalili kawał dobrej roboty i gdzie komedia z moe działa dobrze.

Spoiler: pokaż / ukryj
W tym odcinku mieliśmy standard: wszelkie bohaterki pozytywne powinny zostać potraktowane z tentacle'a! Zło rules!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 08-02-2014, 19:50   

Log Horizon 19
O kurczę, co jak co, ale tego się nie spodziewałam! A efekt jest dodatkowo potęgowany, że seria jest przyjemna i lekka i kompletnie nie spodziewałam się, że może mnie czymś zaskoczyć... a tu proszę. I niesamowicie jest za pomysłem, by ponaginać trochę prawa uniwersum.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-02-2014, 22:24   

Vires w tym odcinku moe invaderów chodziło raczej o "zabezpieczenie osobiste" lub "dwutwarzowość".
śmieszne jest nawet to, że do ej pory nikt się nie zorientował kto w jakiej masce chodzi a moment tuż po wybawieniu z macek normalnie zabija ćwieka w inteligencję :P wery gut not conquered today.

A ja sobie dalej psiego jasia do 81 odcinka. Czyli kocie panterodemony i kilka odcinków z wprowadzeniem Rin do powszechnej świadomości. Czyli najfajniejsza interakcja Seszomor-Inujasiek- plus świetny wątek o melonach. Jeżeli ktoś nie zauważył, mala złodziejka Rin, została porwana z ziemi, nagle przez Kagurę , głową w dół za pas kimona. Mimo tego utrzymała świeżo skradzionego melona większego od swojej głowy, ba po wtrąceniu nieprzytomnie do więzienia, nadaj go miała :P Po czym oswajała nim swojego strażnika. Rin you so cute!!!!!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 09-02-2014, 14:35   

Nanami napisał/a:
Log Horizon 19
O kurczę, co jak co, ale tego się nie spodziewałam! A efekt jest dodatkowo potęgowany, że seria jest przyjemna i lekka i kompletnie nie spodziewałam się, że może mnie czymś zaskoczyć... a tu proszę. I niesamowicie jest za pomysłem, by ponaginać trochę prawa uniwersum.


Po co czytałem skróty nowelek, po co czytałem skróty nowelek...<jeb łbem w ścianę raz za razem>

A przy okazji, No-Rin. To zdecydowanie nie jest Silver Spoon.

To ma Virala z lasu!

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 09-02-2014, 17:11   

Smk napisał/a:
Po co czytałem skróty nowelek, po co czytałem skróty nowelek...

Po co czytałem nowelki... uagh!

Wciąż nie tracę nadziei na Leynessię distracted by Kaloryfer. Jeszcze jest czas... no, i na rozwiązanie pewnego cliffa. To, jak zrobili relację między Isuzu a Rudim zapowiada, że będzie zrobione jak należy....

Nagi no Asukara
Maaaaariiiii Okadaaaaaaaaa~~
Ależ pięknie zaplątany wielokąt romantyczny... naprawdę miło się to ogląda, i już zdrowo mnie ciekawość bierze jak ona chce to wszystko rozwiązać. A czego by nie zrobiła, na chanie będzie nerdrage przez kilka dni... albo kilka lat. Powiem tak - w wątkach o NagiAsu dalej wylewają łzy zwolennicy Noe z True Tears (Yess... noefag tears are delicious!) i wydaje się że NagiAsu ma potencjał zostawić równie wyraźny ślad wśród shipperów.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 10-02-2014, 17:22   

Gundam BoyFriends 18.

Based Kawaguchi. Ten szoł na chyba najlepsze walki mechów od czasu..bo ja wiem, Votoms?

I nie zapominajmy o randkowej części.

Dlaczego ja kwiczę jak fangirl oglądając to?

Spoiler: pokaż / ukryj

This is Gunpla Battle!

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".


Ostatnio zmieniony przez Smk dnia 10-02-2014, 17:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-02-2014, 17:24   

Więc miałem zamiar napisać coś po podwójnym seansie Happiness Carge Pretty Cure ale nie wytrzymie i muszę napisać już po jednym odcinku....

kto pamięta Heartchatch P.C.? Kto pamięta Smile P.C.? Troszki MaX Heart? ciosy ze Splash Stara? Multitransformacje? Dodajmy trochę niezdarnej niebieskowłosej inwazji? A może starszą precurkę do admiracji? Generalnie Doki Doki mi nie podeszło graficznie i może dlatego nie próbowałem nawet wgryzać się w fabułę. Tutaj jednak mamy do czynienia z kompilacją dobrych cech chyba kilku najmocniejszych serii pc już od pierwszych scen. Dajcie spokój, ten demoniczny śmiech królewny precury, polowanie na przyjaciół?? Kompletnie losowe dodajmy. Po wyglądzie tych stworzonek spodziewałem się też nagród spod ogona, ale tym razem idziemy przez nos :P Tak najbardziej upiorna seria pretty cure właśnie się rozpoczyna, zabija cukrem, prosta fabułą i podwójnie bezużyteczną główną bohaterką z tendencjami imperialistycznymi. Poza tym wygląda obłędnie, animacja jest super, zwłaszcza poczwórne zbliżenia a precurki są w tym uniwersie ustalonym faktem już przed rozpoczęciem akcji. Walka z pleśnią też mi się podoba a nowe potworki są wręcz mistrzowsko karykaturalnie beznadziejne.
z rzeczy bardziej technicznych, bardzo szybko wprowadzają nas do świata, po czym nie szczędzą czasu na wprowadzenie głównych postaci i pierwszą przemianę. A wszystko na śmieszno.
To będzie dobry sezon.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 10-02-2014, 17:32   

To jest dobry sezon, mimo mojego marudzenia inaczej. Zadziwiające. Ostatni raz tak się bawiłem przy okazji Chrono Crusade.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 438 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 437, 438, 439 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group