FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-01-2009, 16:19   

Po raz kolejny obejrzałem sobie hand maid may i nadal ubóstwiam zakończenie odcinka specjalnego.
Jednak samo zakończenie serii i wątku głównego zaczyna mnie coraz bardziej bawić. Jestem z wykształcenia informatykiem i takie "hollywoodzkie" graficzne działanie wirusów jak zasłanianie czcionek lub przywracanie skasowanych plików poprzez rozmowę o ich zawartości totalnie mnie bawiło i to od dawna.
Wiem że pokazanie rzeczywistego procesu kasowania wirusów było by totalnie nudne ale tak czy siak lobię parszeć na takie absurdalne efekciarskie programowanie z przymrożeniem oka bo nigdy nie wiadomo w jaki sposób można usuwać wirusy :].

Drugi obejrzany dzisiaj anim to 13-sty odcinek Michiko to Hatchin.
Spoiler: pokaż / ukryj
I tutaj kompletnie brakowało mi Michiko i Hatchin. Prawdopodobnie właśnie trafiły obie do szpitala rozłożone chorobą więc nie było czego pokazywać. Ale dzięki temu wybiegowi wiemy co się stało z blond afro po jej wspaniałomyślnym puszczeniu starej znajomej wolno.
Zanosi się na to że niedługo młoda zobaczy się z tatusiem a stara wróci do paki ale wszystko może się jeszcze wydarzyć w końcu akcja dzieje się w Brazylii.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2009, 20:57   

Spice & Wolf zakończone jakiś czas temu.

Teraz z kolei oglądam Vampire Princess Miyu TV, doszedłem do 5-tego epizodu... Muzyka świetna, w końcu to sam Kenji Kawai :) . Grafika znośna. Fabuła... No cóż, na razie mocno przypomina magical-girl, zobaczymy, co dalej...

Spoiler: pokaż / ukryj
Projekt postaci Matsukaze wyraźnie różni się od tego znanego z mangii, z kolei postać Reihy, która w mandze była strażniczką "wyższej rangi", tak tutaj jest raczej jej rywalką. Kolejna różnica w stosunku do mangii, to postacie koleżanek (w mandze ich nie było).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-01-2009, 21:09   

Toradora 16

Spoiler: pokaż / ukryj

Jak wszyscy przypuszczali, transformacja Kitamury w emo spowodowana była Przewodniczącą. Najdojrzalsza postać zachowała się szalenie niedojrzale.
Walka Kanuo z Taigą - PIĘKNE! Zwłaszcza atak butem!
I zal mi tylko Ami, która znając prawa rządzące komediami romantycznym, na zdobycie serca Smoka ma najmiejsze szanse...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-01-2009, 14:25   

Korsarz nie spoilerując powiem że wynudzisz się a na końcu się zdziwisz :P.

Ja sie tak zastanawiam czy by sobie rzeczywiście nie zrobić "drugiej edycji" co do tejpory obejżałem. Bo zmieniłem monitor na o 5,5 cala większy można powiedzieć że to już telewizor teraz wszystko widzę w nowych barwach . A zmusiło mnie do tej zmiany co? Oczywiście anime. Staruszek nie radził sobie z shikabane hime. Na ciemnych scenach był po prostu czarny. A skoro zaczęło się kuro to warto mieć coś na parę mrocznych odcinków. Tak czy siak komputer jest już hd ready :].

Na pierwszy testowy rzut poleci Asatte no Houkou bo "dawno się z nim nie widziałem" poza tym czasem lobię takie psychologiczne zagadki.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 26-01-2009, 17:25   

16 daburuoł
Uuuummm... to się zaczyna robić trochę nie-ten-tego. Kontrola informacji? Jaka kontrola informacji? Oni nie wiedzą co to irc, blogsfera i fora? Czy zakładają że DA się wszystko zamknąć? Echch... No i oczywiście,
Spoiler: pokaż / ukryj
kolejny super-duper-laser im wylazł, chyba go dotąd schowanego w plothole'u trzymali...
Jedyna pociecha, że szykuje się spektakularna demolka. Chociaż...
Spoiler: pokaż / ukryj
TRANS-grahAM okazał się niewypałem...


Kemono no Souja Erin 2
Aaaaaaaaaaaaw.
Oficjalnie potwierdzam, zapowiada się seria nie aż tak odmienna od Seirei no Moribito, chociaż zapewne zdecydowanie "spokojniejsza". Erin i tym razem popisuje się spostrzegawczością detektywa... i zdobywa uznanie jeźdźca Touda. Drugi odcinek był prze-ślicz-nyyyyy! Strasznie lubię taki nastrój... Architektura (zwłaszcza kamieniarka, niczym żywcem wzięta z Sacsayhuamán) i typy zdobień pachną ameryką południową.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2009, 17:58   

White Album 4 - yyyy.... flaki z olejem to mało powiedziane. Po tym odcinku po prostu straciłem jakąkolwiek nadzieję związaną z tą serią. Ileż można...?


Spoiler: pokaż / ukryj
Na dodatek te końcowa scena, zlitujcie się...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 26-01-2009, 19:16   

Ef - tale od memories 1-8
Mam mieszane uczucia co do tej serii. Z jednej strony piękne tła, a efekty wizualne są naprawdę wspaniałe. Z drugiej niektóre postaci mnie dobijają. Renji nie dość, że wygląda paskudnie (o co chodzi, z tą dziwną fryzurą?) to jeszcze jest strasznie bez wyrazu. Mało charakteru w nim, wkurzają mnie takie postacie. Co prawda scena na plaży, kiedy się wachał i cały był rozdarty, była niezła i trochę lepiej go pokazała. No cóż może ten chłopak jeszcze mnie czymś zaskoczy. Za to Kei... Chryste panie no nie ma bardziej wkurzającej postaci niż ta dziewczyna. Nienawidzę zazdrosnych przyjaciółek z dzieciństwa, a ta zdaje się być najgorszym przypadkiem.
Spoiler: pokaż / ukryj
Najpierw przez jej egoizm Chichiro miała wypadek, a teraz druga dziewczyna płacze i ogólnie czuje się podle. Ale ona ma to wszystko gdzieś, bo najważniejsze są jej uczucia i by Oniichan był tylko jej. Bleee. I tak w ogóle nie rozumiem, czemu Chichiro nie mieszka z siostrą, ani nie utrzymuje kontaktów z przyjacielem z dzieciństwa. Czy to przez wypadek? Ale to w końcu jej najbliżsi, nie powinni zostawiać jej samej. Dziwne to...
Ale poza tym anime bardzo wciąga i naprawdę przyjemnie się ogląda. No i ciekawa jestem jak to się skończy.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
aoc Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 21 Lis 2008
Skąd: z Polski
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2009, 19:59   

Gunslinger Girl 11 - 13
W końcu skończone . W końcu ? No tak zacząłem je oglądać coś z 2 lata temu i przerwałem . Nawet nie wiem czemu . Heh . A w końcu to całkiem niezła seria . Chyba ją obejrzę jeszcze raz , aby sobie wszystko przypomnieć ... a potem seria druga :)

Kakurenbo - Hide and Seek
Mroczne, ponure miasto, ósemka dzieci i demony ... sprawnie zrealizowana, mroczna i wciągająca jednoodcinkowa ova . Warto ją obejrzeć po ciemku . Wrażenia murowane .

Rozpisywanie się na jakikolwiek temat nie jest moją mocną stroną ;p
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6404012
KuniOl Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Bytom
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2009, 21:01   

Code Geass EP R2 5-13.

Świetna seria. Według mnie równie dobra co R1. W dodatku kude 13 epizod jest wspaniały. W dodatku te zakonczenie, aż chce się oglądac dalej . Ma ktoś wiadomość czy wyjdzie kolejna seria?

_________________
x: Bóg nas zbawi,
x: tak pisze w Biblii.
y: Windows się nie wiesza,
y: tak pisze na stronie Microsoftu...


http://www.anime-planet.com/images/users/signatures/KuniOl.jpg
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
6065467
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2009, 10:45   

Zoku Natsume 4 - aż brak słów... Zaraz się rozpłynę, przepiękny i przy tym niezwykle chwytający za serducho odcinek. Idealny na początek dnia ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 27-01-2009, 11:04   

White Album 4 - ciekawe, nie powiem.... Fakt, nie dzieje się wiele, ale to akurat jakoś nigdy mi nie przeszkadzało. Poza tym - świetna momentami muzyka (zwłaszcza fragment w okolicach czternastej minuty) i zakończenie, stanowiące miłą odmianę po ostatnich odcinkach Clannada z mężatką w ciąży zachowującą się jak piętnastoletnia bohaterka haremówki. Tutaj przynajmniej bohaterki potrafią przejść do rzeczy ;)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2009, 13:23   

JJ napisał/a:
White Album 4 - ciekawe, nie powiem.... Fakt, nie dzieje się wiele, ale to akurat jakoś nigdy mi nie przeszkadzało. Poza tym - świetna momentami muzyka (zwłaszcza fragment w okolicach czternastej minuty) i zakończenie, stanowiące miłą odmianę po ostatnich odcinkach Clannada z mężatką w ciąży zachowującą się jak piętnastoletnia bohaterka haremówki. Tutaj przynajmniej bohaterki potrafią przejść do rzeczy ;)


Grrr... odbieram to w całkowicie inny sposób:


Spoiler: pokaż / ukryj
Bohaterka to tępa idiotka, która sama nie wie czego chce. Ten odcinek to już w ogóle porażka. Oczywiście przez jego połowę bohaterzy szukali się wzajemnie, oczywiście zawsze dziwnym trafem przechodzili obok siebie jednak jeden drugiego nie zauważył. W końcu spotkali się wieczorem, oczywiście nie wyszło na jaw dlaczego nie umieli się odnaleźć. W końcu chłopak proponuje jej żeby u niego przenocowała, ta zdziwiona że mieszka w okolicy twierdzi, że nie tym razem. Po czym sama stwierdza, że mieszka niedaleko i ma ją odprowadzić, ażeby niespodzianek nie było za mało, to prosi by on przenocował u niej, co by go mogła "poczuć całego". Niczym w modzie na sukces rzucają się na siebie, kolejna scena i finisz: dziewczyna poszła się kąpać. Damn, przecież to przesada, co to za związek w ogóle. Tyle lat ze sobą, a nawet nie wiedzą kto gdzie mieszka, główny bohater od razu stwierdził, że każda się w nim kocha, jednak on woli swoją jedyną, niestety nie zna jej numeru telefonu więc umawia się na randki przez jej "przyjaciółkę". Jeszcze brakuje, żeby ta młodziutka co mu pomagała, wyznała, że go kocha... O ile na początku starałem się być optymista, o tyle teraz doszedłem do wniosku, że te postaci w ogóle nie mają charakterów, totalne nalepki na piwo.

Już wolę Nagisę, która nie przechodzi do rzeczy ale wie przynajmniej czego chce.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2009, 13:45   

Axis Powers Hetalia 1

Łiii, wreszcie dorwałam zsubowaną wersję!

Kurczę, takie to wszystko było chaotyczne, a postaci nawijały tak szybko, że nie można było porządnie się wsłuchać w seiyuu poszczególnych państw.
Urocza była scena, w której Anglia i Ameryka dokuczali Francji. Polska wiele się nie nagadał, ale dobrze się spisał, stając w obronie Litwy i grożąc Ivankowi. Oczywiście Ivana też uwielbiam - taka kochana zadziora z niego :3 Ach, i poważny i opanowany Niemcy, który przywołał wszystkich do porządku.
Ale i tak moje serce podbiło Cesarstwo Rzymskie aka Dziadek Rzym <3 Ale zaraz, jaki dziadek... Przecież on wygląda jak młody bóg *^^*

Ponadto - I wojna światowa rozpoczęta. Chcę więcej!

Zoku Natsume 4

Paweł napisał/a:
aż brak słów... Zaraz się rozpłynę, przepiękny i przy tym niezwykle chwytający za serducho odcinek. Idealny na początek dnia ;)

Nic dodać, nic ująć. W zasadzie o każdym odcinku Natsume można by było pisać to samo.

Kemono no Souja Erin 2

Zarówno fabularnie, jak i technicznie bardzo mi się podoba. Zastanawia mnie tylko, czy będzie to fabuła epizodyczna, jak w dotychczasowych odcinkach, czy twórcy zaserwują nam jakiś dłuższy wątek. No i miło by było, jakby akcja czasami przeniosła się poza wioskę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2009, 20:21   

Gundam 00 ep 16 (sezon 1)

A ludzie nabijali się, że to Code Geass zerżnął Evangeliona z powodu włóczni. A przecież ten gundam dziewczyny z trójcy ma takie same skrzydła jak EVA-01 :P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 27-01-2009, 20:26   

Poczekaj trochę, w drugim sezonie dojdzie nowy czerwony model mecha o głowie żywcem przypominającej Eva 02...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 45 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 44, 45, 46 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group