FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2009, 12:09   

Po prawie 2 miesiecznym zawieszeniu i utracie wszelkiej nadziei na odnalezienie jakiegos tytulu, który mi sie naprawde spodoba, trafilam w koncu na Nodame Cantabile
Nie przepadam za romansami i dramatami w "czystej postaci" (choc tytuly Makoto Shinkai sa praktycznie jedynymi wyjatkami) i porownania NC do Honey & Clover troche mnie zniechecily (H&C zle nie bylo, ale jak dla mnie przeslodzone, zbyt statyczne i zbyt nudnawe)
to teraz nie żaluje, ze zabralam sie za NC.
Malo upierdliwy i nienachalny humor oraz Nodame, ktora mimo, iż jest dosc pierdołowata bohaterka (gyabo! xD) to jest naprawde urocza ^^ ( a ja czego wlasnie nie lubie, to pierdolowate, jąkajace się, niesmiale bohatereczki, ktore z natury maja byc kawaii ).
Jak na razie widzialam 14 odcinkow, ale mozliwe, że jeszcze dziś ogarne całość ^^

_________________


Ostatnio zmieniony przez Issina dnia 01-02-2009, 12:10, w całości zmieniany 1 raz
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 01-02-2009, 12:10   

Nadia The Secret of Blue Water 01 - dziś już nie robią takich serii. Wreszcie przygodówka w której od razu polubiłem wszystkich bohaterów - i wreszcie Francuz, który nie zachowuje się jak rodowity Japończyk.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-02-2009, 14:32   

I kolejny film Kara no Kyoukai obejrzany.
MEEEEEEEEEEP! Dwie godziny czystego Type-Moon w szczytowej formie - TAK zamotane nie było nawet Tsukihime. Po raz kolejny solidny kawałek mięska polany sosem ze świetnej muzyki i wysokiej jakości grafiki. Mraukh.

Wolne wnioski:
- gdyby Shirou Emiya wyglądał i zachowywał się podobnie (ok, wygląd MIELI prawie identyczny) do Enjou... Jeżu! Fate byłoby o niebo bardziej strawne! Zamieńcie nadętego bubka na coś żyjącego!
Spoiler: pokaż / ukryj
(Wiem, niezbyt trafne określenie, jako że Tomoe był martwy od pół roku. Jednakowoż żywotność marionetki była stanowczo większa niż tego snującego się buraka.)

- czy dobrze zrozumiałam, że SHIKI
Spoiler: pokaż / ukryj
był mężczyzną?

- podczas przebudzenia Shiki wewnątrz budynku widzimy scenę, której nie było jeszcze w żadnym z filmów - mianowicie Mikiya i Shiki stojący w śniegu. 'Zobaczyłam swoją trzecią osobowość i się budzę ze zdziwienia', huh?


Spoiler: pokaż / ukryj
"Nie mam klucza do twojego mieszkania, to nie fair."
Owned. I mina Kokutou.


...A w ostatnim Shiki w mundurku... O matko, ona ich wszystkich pozabija za wbicie jej w kieckę, Azakę pierwszą...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-02-2009, 15:06   

Kara no Kyoukai 5: Mujun Rasen - wspaniałe! Wszystko jest diablo pokręcone, ale ma ręce i nogi. Animacja jak zwykle zostawiła mnie ze szczęką na podłodze, muzyka trzyma wysoki poziom.

Kwik! Psychopata
Spoiler: pokaż / ukryj
podśpiewujący Odę do Radości!


GoNik napisał/a:
Owned. I mina Kokutou.

Tak, owned zdecydowanie.


Ostatnio zmieniony przez Morg dnia 01-02-2009, 17:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
OverLord_Zenon Płeć:Mężczyzna
Lord Chaosu


Dołączył: 20 Gru 2008
Skąd: ? Z otchłani Kosmosu!!!
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2009, 15:07   

Hey kokodin.
No cóż Nuku NUku OVA nie znalazłem z dubbingiem.
W każdym razie dzieki za info, bo myślałem, że OVA nie wyszła z angielskim dubbem.

_________________
Nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
Nadgorliwy urzędas zasługuje tylko na jedno:
Totalną Anihilację.
http://myanimelist.net/signature/OverLordZenon.png
http://www.youtube.com/watch?v=KsTgWCZNk-0
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
144775
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 01-02-2009, 15:36   

Też KnK film 5. Oh wow, bite dwie godziny, rozpusta!
GoNik napisał/a:
- czy dobrze zrozumiałam, że SHIKI
Spoiler: pokaż / ukryj
był mężczyzną?

- podczas przebudzenia Shiki wewnątrz budynku widzimy scenę, której nie było jeszcze w żadnym z filmów - mianowicie Mikiya i Shiki stojący w śniegu. 'Zobaczyłam swoją trzecią osobowość i się budzę ze zdziwienia', huh?
Uuum... ja to widzę inaczej.
Spoiler: pokaż / ukryj
Shiki przed incydentem i "długim snem" mała dwie osobowości; żeńską która była "słaba" i niezbyt lubiła Kokutou, i męską która bardzo lubiła Kokutou.
Nie było jasne do końca, która w większym stopniu odpowiadała za mordy, i która zginęła - po sposobie mówienia, można było przyjmować, że żeńska. Jednak nasza czarodziejka rozwiała tą teorię - psychopatą, zgodnie zresztą ze swoim wyznaniem, był męski kawałek Shiki, i to on nie żyje, zaś ona sama zachowała np. metodę wysławiania się jako swoistą "żałobę" po "syjamskim bliźnięciu".


GoNik napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
"Nie mam klucza do twojego mieszkania, to nie fair."
Owned. I mina Kokutou.
Tak.
Spoiler: pokaż / ukryj
Na *jakiś* gest w stronę Kokutou, nie wspominając nawet o Shiki w trybie dere którą dostaliśmy,
czekałem od dawna, zastanawiając się czy twórcy tego nie sknocą. I wyszło im świetnie, bardzo in-character. Yaaay~! *_*

GoNik napisał/a:
...A w ostatnim Shiki w mundurku... O matko, ona ich wszystkich pozabija za wbicie jej w kieckę, Azakę pierwszą...
Taaaaaak. I dlaczego krzyknąłem "Shiki-sama ga mieruuuuuuu!" Jak zaczął się zwiastun? *___*

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2009, 17:26   

Posty dotyczące anime Xam'd: Lost Memories wydzielone zostały do osobnego tematu w Alfabecie:
http://forum.tanuki.pl/tematy44/4426.htm
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 01-02-2009, 18:52   

Tekkonkinkreet Film mi się podobał. Bardzo podobało mi się jak nakreślili miasto. Było jakby osobną postacią. Rzeczywiście anime nie używa jakiejś skomplikowanej symboliki, wszystko jest dość oczywiste i być może oklepane, jednak całość tworzy niezły efekt. Kontrastowość dwóch braci jak najbardziej mi odpowiadała, stworzyła swoisty klimat.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-02-2009, 20:03   

Ysengrinn napisał/a:
Nadia The Secret of Blue Water 01 - dziś już nie robią takich serii. Wreszcie przygodówka w której od razu polubiłem wszystkich bohaterów - i wreszcie Francuz, który nie zachowuje się jak rodowity Japończyk.


O! Może to powinienem obejrzeć? Kiedyś się nad tym poważnie zastanawiałem, ale ostatecznie nie ruszyłem... Jeszcze cię później pomęczę o opinię.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 01-02-2009, 20:04   

Toradora 17


Spoiler: pokaż / ukryj
Opening zmienia się na powazniejszy, mi się podoba. Spadek znaczenia postaci Kitamury, wzrost znaczenia tych dwóch ziomków-oszołomków i kumpeli Ami. Ryu ma refleks, odkrył że ma problem z miłością Taigi do Kitamury. Rewolwerowiec.
I w ten oto sposób seria najpewniej się skończy na wyznaniu miłości Smoka i Tygrysa. Cóż za zaskoczenie!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 01-02-2009, 20:11   

Ysengrinn napisał/a:
Nadia The Secret of Blue Water 01 - dziś już nie robią takich serii. Wreszcie przygodówka w której od razu polubiłem wszystkich bohaterów - i wreszcie Francuz, który nie zachowuje się jak rodowity Japończyk.

Budzą się wspomnienia.
Niekiedy to anime strasznie mnie irytowało (szczególnie Nadia i Electra), ale ogólnie miałam pozytywne wrażenia. No i oczywiście wielka trójca, której nie da się nie lubić, czyli gang Grandis. Sanson na zawsze pozostanie jednym z moich ulubionych bohaterów za... no, praktycznie za wszystko. Za sposób bycia, za opiekuńczość, za charakterek.
Szkoda tylko, że oglądałam to po niemiecku. Może kiedyś nadrobię w oryginale.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-02-2009, 20:28   

Michiko to Hatchin ep 14
Tak jak przypuszczałem akcja w tym odcinku zaczyna się zaraz za czołówką i kończy zaraz przed endingiem. Odcinek jest całkiem niezły a fabuła zaskakująca.
Spoiler: pokaż / ukryj
Tydzień temu widzieliśmy dżunglę, blondynę na wygnaniu i kompletnie się wynudziliśmy. Ale tym razem widzimy nasz kłopotliwy duet w ciągłej pogoni, zabójców, wrogów i inne dziwne rzeczy oraz piękne akrobacje na autostradzie. Aż żałuje że to jest raz w tygodniu a nie codziennie po 3 odcinki :]

Krótko mówiąc miło się to ogląda bo anime wróciło na dobra tory.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2009, 20:42   

kokodin napisał/a:
Michiko to Hatchin ep 14
Tak jak przypuszczałem akcja w tym odcinku zaczyna się zaraz za czołówką i kończy zaraz przed endingiem. Odcinek jest całkiem niezły a fabuła zaskakująca.
Spoiler: pokaż / ukryj
Tydzień temu widzieliśmy dżunglę, blondynę na wygnaniu i kompletnie się wynudziliśmy. Ale tym razem widzimy nasz kłopotliwy duet w ciągłej pogoni, zabójców, wrogów i inne dziwne rzeczy oraz piękne akrobacje na autostradzie. Aż żałuje że to jest raz w tygodniu a nie codziennie po 3 odcinki :]

Krótko mówiąc miło się to ogląda bo anime wróciło na dobra tory.



Mnie się podobał poprzedni odcinek, chociaż 14 faktycznie lepszy. Jedyne co mnie w tym serialu denerwuje, to fakt że postaci są niezniszczalne.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2009, 20:57   

Vampire Princess Miyu odcinek 13-ty

Spoiler: pokaż / ukryj
Pojawiają się Shinmowie Zachodu. Dawni znajomi Larvy, czyli Garline (w mandze nazywał się Lemuries) i Lilith.
Było też parę flashbacków z pierwszego spotkania Larvy i Miyu.


A także 3 epizod Excel Saga. Dzisiaj autorzy wzięli na celownik film akcji klasy B.

Spoiler: pokaż / ukryj
Excel jest przetrzymywana przez żołnierzy, a Ilipalazzo wydaje polecenie znalezienia Excel Hyatt... Która pełzała (jest zbyt ciężko chora, by chodzić).
Pedro wraca do domu jako duch i się dowiaduje, że jego żona ma nowego męża. Biedaczek...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Azariel Płeć:Mężczyzna
Muad'dib


Dołączył: 25 Mar 2007
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2009, 23:50   

KnK 5 - Wow, po pierwsze 2 godziny, bardzo mnie to ucieszyło a w porównaniu do poprzednich jest najlepszy, i fabuła jest tak zakręcona, że będę to musiał drugi raz oglądnąc, no ale to jest czysta przyjemność. A propo płci Shiki Wa-Totem ma rację Aozaki powiedziała co i jak. A i Aozaki jest genialna, bardzo mnie miło zaskoczyła pod koniec
Spoiler: pokaż / ukryj
i jej lisek też był całkiem sympatyczny.:)

GoNik napisał/a:

Spoiler: pokaż / ukryj
"Nie mam klucza do twojego mieszkania, to nie fair."
Owned. I mina Kokutou.
I jeszcze zachowanie Shiki w tej scenie było mocne.:)
Tylko czekać na następny.:)

_________________
Fragile existence, Between world's of souls
Struggle for tommorow, Grabed by a link of hope,
Simply eaten by desire of life.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 48 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group