FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 476, 477, 478 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2015, 20:06   

Nie, serio? Radosna komedia? Wskaż mi jeden aspekt, dzięki któremu można zaklasyfikować AnR jako komedię. Nie masz chyba na myśli parodii, ne? A denna seria przygodowa? Dlaczego denna? Zależy chyba od oczekiwań. Jeśli spodziewasz się akcji i wybuchów dostaniesz czego chciałeś. Jeśli spodziewasz się przeszkód pokonywanych przez protagonistki dostaniesz czego chciałeś. Jeśli spodziewasz się wątku romansowego niekoniecznie dostaniesz czego chciałeś.:)

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-02-2015, 20:55   

Junketsu no Maria epizod 4
Kolejny epizod o tym jakim klinem jest pokój i medycyna w świecie zabobonów i żołdaków napędzanych testosteronem.śliczna scenka z incubuskiem i parę cegiełek do świata. O dziwo jeszcze się nie wali. Ale jakoś widzę tylko dwa rozwiązana fabuły
Spoiler: pokaż / ukryj
jedno skończy się rozdziewiczeniem Marii, drugie jej śmiercią, na hapy end jakoś szans nie widać.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 06-02-2015, 20:47   

Death Parade
Ja chcę taki stół bilardowy :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-02-2015, 13:27   

Piątki :] albo nawet ne555

Dog Days 3 epizode 5
Rico episode? Zaskakująco mało fanserwiśny epizod. W zasadzie lekkostrawny i całkiem śmiesznawy . Oczywiście żadnej fabuły, ale przynajmniej odcinek ze źródłami okazał się głównie ze źródłami w nazwie, bo cała reszta praktycznie toczyła się w drodze do.
(dlaczego ja to oglądam?)

DRRRDRRR epizod 5
No nareszcie coś się dzieje. Jakoś nowe odcinki ze starymi postaciami , gdy na czołówce jest tyle nowych, wyglądają kiepsko. Ale gdy zaczyna się shitfest z nowymi postaciami od razu ogląda się lepiej.
White biker vs Celty ... piękne zakończenie odcinka. I jeszcze to dziecko :3 GIŃ!
W zasadzie bardzo mi się podobało to wprowadzenie do nowego rozdziału.
Więcej Celty vs White Biker (jakkolwiek by się ona nie nazywała)!!

I nasz psychodeliczny kotlecik Rolling Girls epizod 5
Wkładania postaci do lodówki się nie spodziewałem. Zue koale, wybuchowe złote karpie i darmowe taksówki. To musi dziać się w innym wymiarze. W każdym razie wygląda na to, że chwilowo nic się nie dowiemy o fabule poza tym, że na tym świecie toczą się walki o moc serduszek i paczka ma misję ich zaprzestania. Tako-chan :P Uwielbiam jak bezmyślnie kolorowe to jest.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 08-02-2015, 13:53   

Rolling Girls 5 - to już piąty odcinek i ja nadal nie wiem o co chodzi.

Drrr x2 ep 5 - Nigdy nie spotkasz loli, która będzie cię próbowała ubić stungunem ;__;
Poza tym zdaje mis ię, ze Izaya zatrudnia Namie tylko po to, by ktoś musiał słuchać jego wynurzeń o stanie świata i Izayi nadrzędnym w nim położeniu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 08-02-2015, 17:10   

Cytat:
Rolling Girls 5 - to już piąty odcinek i ja nadal nie wiem o co chodzi.

Pomyśl o tym inaczej. Jeśli nie wiesz o co chodzi łatwiej im będzie zmienić temat i się nawet nie zorientujesz. Poza tym trudno zepsuć coś czego niema.

A tak moim zdaniem, to to jest po prostu o przygodach podczas podróżowania. A ż świat jest oderwany od rzeczywistości... obrazy surrealistów też nie wyglądają zbyt "normalnie" i wiesz o nich tylko to czego dowiedziałeś się od kogoś innego, nie koniecznie z obrazu.

edit*****************************************************
Wiedźma Maria epizod 5
Hoho kler intryguje. Jakie to hipokratyczne szuje w habitach tam występują :3
Cześć Wuju. Trza mi trochę pewne zjawisko ukrócić, więc czy mógł byś atakować całe moje państwo, tylko pominąć terytorium pewnej wiedźmy , żeby ludzie się od niej odwrócili? A teraz uklęknij!! Kneell befor my god!!!! ok, you done, bye. Później ten cały plan z wmieszaniem wiedńmy w "honorowy" pojedynek aby ją zbłaźnić? Czy ten kler nie rozumie, że mordobicie dwóch szlachetnych jegomości i wojna z paleniem wiosek to nie to samo?
... Nie no ta czarna chmura to musi być god lub devil inaczej to niema sensu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2015, 22:34   

Silver Spoon S1 i S2, czyli anime o perypetiach mieszczucha na wsi. Naprawdę dobre anime obyczajowe z dużą dozą komedii, ale także jest to seria o poszukiwaniu siebie i celu w życiu.


Spoiler: pokaż / ukryj
Anime zdecydowanie nie dla wegetarian i wojujących ekologów.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2015, 23:32   

Death Parade 06
Eeee. A po pierwszym odcinku myślałem, że to będzie przedramatyzowane :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-02-2015, 20:28   

satański komplecik 6 6 6

Dog Days 3 epizod 6 zaskakująco nie skaszaniony.
Ok ten odcinek pokazywał sporo rytuałów . Podobnie jak w zeszłym sezonie wiewiórki i ich leniwość a w jeszce poprzednim pop-idolność psiaczej królewny. W tym odcinku widzieliśmy jednak jeden z barbarzyńskich kocich rytuałów jakim są kocie zaloty. innymi słowy pojedynek 1 na wielu ala Akane vs Furinkan boys. Niestety rozczarowała mnie płytkość fabularna elementu czołówki ale poza tym wszystko było w zasadzie dosyć ciekawe jak na ten sezon (w którym ciekawsza jest czołówka niż odcinki)

DRRRDRRR epizod 6 kontynuacja priqelowa poprzedniego odcinka.
W zasadzie uzupełnili ostatnie 5 minut poprzedniego odcinka całym kolejnym. Plus kilka szpilek do fabuły głównych postaci, głównej pary postaci. W zasadzie wyłożyli nam kim jest biała motornica z charakteru (ciekawy kontrast) z kim pracuje (Frankenstein monster vs L?) No i na koniec jakże by inaczej clifhanger z wiekimi nożycami do łańcucha.
Niestety odnoszę wrażenie, że młody gangster z poza miasta, który tak uwielbia naszą zakochaną parę, wchodzi w buty po Masaomim a to jest już niejako odgrzewany kotlecik fabularny? (tylko na odwrót)

Rolling Girls epizod 6 Kontynuacja mikro rozdziału sprzed tygodnia i chyba jego finał.
W zasadzie wychodzi na to, że sezon tego anime będzie podzielony na serie dwuodcinkowych historii nastawionych na zbieranie serduszek. Taki trochę monster of the week w którym monsterem jest otoczenie. Dziewczyny zwyczajne krucjatują po swoim wymiarze ozdrawiając niestabilny świat. Rola rodziców naszej mrożonki dalej jest niewiadoma, ale przynajmniej wiemy ze robia to samo, zbieraja te serduszka :] Tak więc dalej nic fabularnie nie wiadomo, mimo tego rysuje się pewien schemat i antagonista, którego cel zobaczymy na końcu, prawdopodobnie jako plot twist.
(Dlaczego do głowy przyszło mi połączenie Kei Metal Idol o K-ON-a)

edit time********************************************************

Wiedźma Maria epizod 6
Z ironicznym uśmiechem delektuję się każdą sceną ,gdy kościół lub symbolizm, robią w tym anime kompletnych egoistycznych hipokrytów z postaci teoretycznie prawych i światłych.
W tym odcinku rozpoczyna się rozdarcie moralne Ezehiel. Nasz główny antagonista ksiądz Bernard doznaje ataku psychozy. Natomiast Archaniołek wyskakuje z czarnej chmurki w kształcie głowy węża. Jestem pod głębokim wrażeniem jak mrocznie rysowany jest kościół, katolickie symboliczne postaci i jaką logikę się kieruje.


edit 2 ***********************************************************
kurcze cały tydzień nikt nic nie oglądał i lub nie posiada żadnych odczuć ?

Dig Days 3
epizod 7
Zastanawiam się czy to można nazwać epizodem czy raczejś ogonkami dwóch epizodów pomiędzy którymi się znajduje.
Fabularny kapeć. książę królik ma ochotę rozebrać kolejną dziewczynę (bo chyba taki czar rozpyla jego atak finałowy) po czym ni z gruszki ni z pietruszki dosrajmy wstęp do opowieści o babci wiewiórce? kontinuum się wali ale są cycki i poza tym trochę innej golizny. Animacja nawet nadal jest dobra ale tego się teraz po większości anime spodziewa. poza tym po co ja to pacze.

DrrrDrrr ep7
No nareście kilku rosjan w fabule i wszystko się wyjaśnia. Wrona, Słoń co za piękne imiona, biała blond wrona w dodatku. Bardzo ładna egzekucja wątków i postaci niby jesteśmy znowu dwie sceny dalej ale tyle się przed te dwie sceny zmieściło.
Inna kwestia to czy w końcu będziemy mogli oglądać ten serial w standardowy przyczynowo skutkowy sposób, czy tak będzie do końca?

Rolling mopsy epizod 7
poco oglądać skoro identyczna liczba informacji jest na napisach końcowych :P na cały sezon (wygląda na 12 odcinków fabuły a potm koniec czy dalszy ciąg? Na pewno ten ending przestanie mieć sens. Wychodzi jednak na to że cząstkowo dziewczyny jednak wiedzą więcej niż widownia. Genialny sposób na porwanie kogoś tak nawiasem mówiąc. O co chodzi chyba o coś chodzi ale kogo to obchodzi. To sie tak dobrze ogląda nie wiedząc o co chodzi. Dzisiaj to normalnie miejscami było FLCL nawet z wojną na wiosła.
Serio shit flying, skutery, gitary kompletna sieczka i absurdalne otoczenie. FLCL2.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2015, 21:34   

Drrr x2 ep7 - chyba mam słabą kartę, bo Drrr wyświetla mi animację z prędkością 5fps. No cóż... Ruskie...

Aldnoah Zero 19 - Slain got NTR-ed. Poza tym chłopak zrobił sobie biuro antyksiężniczkowe (hint: schody). Ziemskie siły w końcu dostaną zasłużone bencki.

Garo 19 - Mamy historię alchemiczki. Kolejny fajny i fajnie zrealizowany odcinek. 4chan jara się faktem nowego wątku romantycznego.

LH S2 ep 20 - worst ark ever. I to jeszcze nie koniec.

Death Parade 07 - spodziewałem się, że to będzie dobre anime, ale nie spodziewałem się, że będzie aż tak dobre. Fabuła jest ok, postaci są świetne (bardzo mi się podoba jak seria przeciwstawia Decika z Gintim), ogląda się dobrze. Nie jest to też taka prostacka historyjka. Do tego ma dobre wyczucie symetrii pomiędzy komedią i dramatem. Boli tylko fakt, że nie ma to potencjału bycia hitem. To będzie jeszcze jedna bardzo dobra seria. Chyba, że to jeszcze spartolą.
W każdym razie Yuzuru Tachikawa, to osoba, na którą trzeba będzie uważać przeglądając creditsy nowych serii.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 23-02-2015, 16:53   

vries napisał/a:
zrobił sobie biuro antyksiężniczkowe

Ty, serio, jak mogłem na to nie zwrócić uwagi :D

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-02-2015, 19:49   

Slova napisał/a:
vries napisał/a:
zrobił sobie biuro antyksiężniczkowe

Ty, serio, jak mogłem na to nie zwrócić uwagi :D

Myślę, że właśnie ten drobiazg ostatecznie uświadomił księżniczkę beta, w którym miejscu łańcuszka się znajduje i jakie są jej szanse.
A tak poza tym, to tę drugą część Aldnoah_Zero nawet da się oglądać. Nie jest źle.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 23-02-2015, 22:36   

Buahahaha...
Cross Ange 20
Sunrise mnie nadal zadziwia.
I wciąż te samo pytanie: czy to już hentai z fabułą czy jeszcze ciekawa, ambitna fabularnie seria bogato doprawiona erotyką?
Ostatnio szala chyba przechylała się ku drugiemu, bo tam przywykłam do panty-shotów, wyszukanej bielizny, jej całkowitego braku, yuri i nie tylko...
Ale w tym odcinku to osiągnęli szczyty... w wielu znaczeniach.

Spoiler: pokaż / ukryj
Badass, który jednym dotknięciem sprawia, że główna bohaterka tarza się po podłodze z rozkoszy, jako forma kary i próba złamania jej omg.

Tusk ma ogromnego death flaga, ciekawe jak to zrobią, że jednak nie zginie... a może zginie, by potem wrócić do życia, czemu nie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-02-2015, 23:54   

vries napisał/a:
LH S2 ep 20 - worst ark ever. I to jeszcze nie koniec.
Za to chociaż wiadomo, skąd QUALITY i gdzie podział się budżet - wydali go na tą walkę Nyanty...

vries napisał/a:
Aldnoah Zero 19 - Slain got NTR-ed
Wciąż mi brakuje "Cierp, Slaine, Cierp!" z pierwszego sezonu. Ale to już było blisko. A po stronie ziemi niespodziewanie wyróżnia się Rayet <3

Chuunibyou S2
Zupełnie nie miałem na to nastroju, kiedy było na antenie, i tak sobie leżało i czekało. W ten weekend doczekało... nie oczekiwałem wiele, ale ku mojemu zadowoleniu druga 13-odcinkowa porcja (szkoda, że świetna OAVka przeszła jakoś niezauważona...) nie odpuściła. "Rozwiązanie" traumy Rikki w pierwszej serii wyszło całości na zdrowie, i szkoda że konkurentkę wprowadzono dopiero teraz... bo było oczywiste, że "wchodzi do gry" z przesądzonym z góry wynikiem. Co, ku mojemu zadowoleniu, wcale nie osłabiło TEJ sceny.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 24-02-2015, 17:43   

Sasameki Koto

Skończyło się, szkoda. Stwierdzam, że pomimo braku poważniejszych miłosnych interakcji między głównymi bohaterkami jest to całkiem niezłe yuri. Przyjaciółki Sumiki i Kazamy też robią show. A ponieważ seria mi się podobała zacznę od tego co mi się nie podobało, a potem przejdę do plusów. Bo:

1. Maska (to już nie można się normalnie całować?)
2. Skórka od banana (jestem zapóźniony emocjonalnie i nie rozumiem co jest kawaii w ślizganiu się na tym owocu)
3. Akemiya (bo tak)
4. Okulary Sumiki i Aoi mają przerwy w oprawkach (rozumiem, że oprawki zasłaniają oczy będące, przy dość ubogiej mimice, zwierciadłami duszy, no ale...)
5. Bo zakończenie (rozumiem, że w mandze wyszło lepiej, ale w serialu zakończenie jako zamkniecie wątków fabuły nie istnieje).

Co mi się podobało:

1. Opening i ending (nastrojowe, tak to można zwięźle określić:) )
2. Sumika (bo karate;) )
3. Kazama (bo mamy podobny gust w doborze dziewczyn, czyżbym był lesbijką?:) )
4. Scenariusz (bardzo spokojne tempo, to właśnie lubię w seriach obyczajowych)

Ogólnie należy się ocena 7/10 za wyższe stany średnie. Raczej wątpię żebym jeszcze wrócił, ale mam kilka przyjemnych wspomnień. Dzięki za to.:)

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 477 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 476, 477, 478 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group