FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 481, 482, 483 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 18-04-2015, 20:53   

Czas na przegląd listy sezonowej pod kątem wrażeń.

Fate/stay night: Unlimited Blade Works 2nd Season
Pewniak, i bez niespodzianek. Brakowało mi nowego songu Kalafiny, to dostałem... cała reszta, na razie tak jak oczekiwałem.

Sidonia no Kishi: Daikyuu Wakusei Seneki
Hmph... Ten sezon miał wprowadzić Tsumugi... czyli największe ryzyko serii. Tytuł dokładnie sugeruje, ile mniej-więcej z materiału źródłowego zamierzają zekranizować, zobaczymy jak to wyjdzie... A Tsumugi zrobili różową. Wprawdzie to kanonicznie, ale po ascetycznej estetyce i kolorystyce pierwszego sezonu, cierpię na dysonans poznawczy... zobaczymy, może się przyzwyczaję. Inna rzecz, że manga zmierza donikąd - autor cierpi na syndrom Bleacha, czyli uwiąd zdolności narracji na fali popularności (czyt. "nie chcę kończyć czegoś co tak fajnie zarabia, ka-ching!").

Owari no Seraph
Och, to będzie trainwreck. Obawiałem się że będzie szybki drop, ale na razie Shinoa pozwala przetrwać edginess MC. Na chanach toczyła się długa dyskusja jak ją klasyfikować, po dłuższym czasie chyba stanęło na Smugdere, chociaż nie brakowało zwolenników Bestdere. Heh.

DanMachi
"...i poczułem potężne zakłócenie mocy, jakby miliony fanbojów kwiknęły głośno, i pocwałował malować fanarta." Hestia jest już na łamach prasy zachodniej a nawet krajowej, a nasmarowanie jej portretu to punkt honoru szanującego się pixivisty. W dwa tygodnie powstało ich kilka tysięcy, i przybywa w tępie absurdalnym. A seria... cóż, jeśli ktoś przetrwał SAO i Log Horizon, to troszkę lżejsza, bardziej komediowa wersja też powinna mu się spodobać - chyba, że skłaniał się ku infodumpującemu, srs-bzns wydaniu LH.

Plastic Memories
Seria zgodnie z oczekiwaniami stanowi SoLową, zMOEwioną i okraszoną nie zawsze dopasowanym humorem edycję tematu obrobionego w Mahoromatic i Chobits. Drugi odcinek spuścił bombę, zegarek tyka. Ciekaw jestem, czy spróbują być ambitni, czy skończy się na niczym.

Nagato Yuki-chan no Shoushitsu
Pierwszy drop sezonu. Jakość animacji poniżej wszelkiej krytyki, a zmiana projektów postaci BOLI. Inna sprawa, że Nagato pozbawiona swojej tożsamości... meh. Nic dziwnego że musiała wrócić Asakura. Niestety, są jednak serie których nawet Kyon i jego snark nie uratują.

Yamada-kun to 7-nin no Majo
Komedia z bodyswapem była dobra na jeden odcinek. Zobaczę, czy będzie coś dalej... jak nie, to będzie drop.

Kyoukai no Rinne
Nie spodziewałem się wiele, a dostałem bardzo rzetelnie zrobioną, klasycznie animowaną serię z jak narazie całkiem sprawnie prowadzoną fabułą. Hmm. Jak zawsze, dobra narracja triumfuje nad estetyką i wykonaniem, chociaż to, że to ostatnie jest przednie wydatnie pomaga.

Re-Kan!
Drop. Formuła "yamato nadeshiko widzi duchy" wyczerpała się bardzo szybko... i zapanowała nuda.

Houkago no Pleiades
Drop. Stara OAVka nie była taka zła, ale tu wiało nudą tak przeraźliwie że nie zdołałem powstrzymać się przed zaśnięciem nad pierwszym odcinkiem.

Arslan Senki
...czyli jak ciapowate uke zostawało krulem. Ugh... na razie zdołało dać się ciągać zbiegłemu niewolnikowi po całym mieście, żeby poddani wiedzieli że książę jest nic niewartą ciapą. Oraz niemal porzygać na polu pierwszej bitwy.
Inna rzecz, że dawno tak się nie uśmiałem, jak przy tej bitwie. Już się spodziewałem sensownego wyjaśnienia, na przykład wprowadzenia zwartych formacji w osłonie pawężników i pikinierów... a tu bah, okazało się że wróg umie bardzo szybko kopać bardzo głębokie rowy przeciwczołgowe. Oraz oskrzydlać wieżami oblężniczymi, a także werbować zdrajców. Łapki opadły.
I ta cała fanserwiśna generalicja... chyba będzie drop.

Mahou Shoujo Lyrical Nanoha ViVid
Kolejny drop. Niskobudżetówka, na dodatek nudna... dowód że spinoffy nie koniecznie wychodzą na zdrowie.

Hibike! Emporium
A tu miałem niechętne nastawienie, ale wychodzi że KyoAni znowu ratuje anime industry, nawet jeśli po raz kolejny rehashuje K-Ona tyle że tym razem z brassbandem w roli głównej. W odróżnieniu od innych pretendentów z sporą dozą SoL, tu przynajmniej wszystko jest "ładne"... może dlatego, że KyoAni od pewnego czasu używa przetworzonych jakimiś custom filtrami fotografii w roli teł, wprowadzając jedynie kosmetyczne zmiany. Co nie przeszkadza całości wyglądać niezwykle malowniczo, a chanowcom zasypywać wątki zdjęciami wykorzystanych miejsc.

Kekkai Sensen
A tego miałem nie ruszać, ale spróbowałem. Ma dość eklektyczny klimat, daje się oglądać, ale jakoś specjalnie nie grzeje... oh well.

Podsumowując - dwie serie gdzie autentycznie czeka się na dalsze odcinki (UBW i DanMachi), dwie które zdołały zaciekawić (Seraph i PlaMemo), tekże dwie które dają się oglądać (Rinne i Euphonium)... a potem cała masa meh-ania i dropienia...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 19-04-2015, 09:15   

wa-totem napisał/a:
Czas na przegląd listy sezonowej pod kątem wrażeń.


Houkago no Pleiades
Drop. Stara OAVka nie była taka zła, ale tu wiało nudą tak przeraźliwie że nie zdołałem powstrzymać się przed zaśnięciem nad pierwszym odcinkiem.


Ja nadal mam dysonans poznawczy, Głównie przez mordki kolejnych modeli w ramach product placement.

Reszta, what he said. Seraph okazał się miłą niespodzianką - trainwreckowatość na razie stanowi element motywacji MC - i nie oszukujmy się, on akurat ma powody by być wkurzonym na pijawki maksymalnie. Nie boli to bardziej niż Shirou z tego tygodnia.
Plus, choregorafia mordoklepania ujdzie, animacja tegoż jest nawet niezła, a Smugdere ma kosę, która od asskickowania się powiększa. Yeah!

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 20-04-2015, 12:28   

Smk napisał/a:
a Smugdere ma kosę, która od asskickowania się powiększa. Yeah!

...a najlepsze jest, że jeżeli pójdą za pierwowzorem, to będzie wyraźnie widać, że o ile Guren przez te 4 lata timeskipu nic nie zdziałał, to Shinoa wyprasuje edginess z MC po mniej-więcej miesiącu. How badass is that?

Swoją drogą, uwagę zwracało że jej choreografię oparto o laskę Bo... cóż, z czymś takim nie ma co próbować skilli od naginaty :)

A za tydzień debiut Krul, dotąd jedynie kręcącej pirueciki w openingu. Oh boy...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 20-04-2015, 21:15   

Kekkai Sensen 03 - co też twórca Triguna nam wymyślił tym razem? Jak to ładnie wyjaśnił 4chan: przedmiot kopulacji szachów z kostką rubika. Epizod nie był tak naładowany akcją jak poprzednie. Oprawa to nadal istne cudo. Dawno nie widziałem tak fajnych teł. Dawno nie dostałem tak ciekawego soundtracka. Dla mnie nadal AOTS.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-04-2015, 12:27   

vries napisał/a:
Dla mnie nadal AOTS.

Przesadzasz i to grubo... O ile w pewnych sytuacjach można to anime wychwalać, tak niestety nie jest tak dobre, jak to by z zapowiedzi mogło wynikać.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2015, 12:50   

Nie no, przecież wiadomo, że prawdziwe AOTS jest tylko jedno: Ninja Slayer Yeaart!
A tak na serio, to w tym sezonie z wypiekami czekam jedynie na kolejne odcinki Yahari Ore i_tak_dalej. Aż się zacząłem rozglądać za jakimś Kindlem i możliwościami czytania LN...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-04-2015, 17:11   

druga yamada i 7 czarownic chyba przekonała mnie, że to mimo wszystko może być całkiem dobra komedia. Chyba bardziej mnie się to podoba niż Kami nozo... Poza tym dwa ecchi obrazki na odcinek i nieco fanfikogenetycznych cmoknięć to zdecydowanie ilość, którą toleruję lub nawet lubię, jeżeli resztę odcinka wypełni nawet głupia ale składna fabuła, lub łuk na cały sezon, to ja to nawet będę lubić bardzo.
Przewidywane zakończenie serii:

Spoiler: pokaż / ukryj
moc się skończy a protagonista będzie bardzo niezadowolony że nie wykorzystał żadnej okazji aby zdjąć więcej niż tylko rozpiąć guziki koszuli

Z jednej strony fabuła tego odcinka była dosyć przewidywalna, z drugiej bardzo ciekawie egzekwowana.
środkowej rewelacji się nie spodziewałem, końcowej scenki to już w ogóle nie.
We will see. We'l see...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 21-04-2015, 18:03   

Slova napisał/a:
Przesadzasz i to grubo... O ile w pewnych sytuacjach można to anime wychwalać, tak niestety nie jest tak dobre, jak to by z zapowiedzi mogło wynikać.

Cóż, anime ma dobrą muzykę i najlepsze tła od... sam nie wiem... raczej w tej dekadzie żadna seria TV niczego lepszego mi nie zaprezentowała w tej materii (mam nadzieję, że tu nie będzie spadku farmy). Reszta aspektów jest jak na razie przeciętna lub dobra.
Jaki sezon takie AOTS. Reszta produkcji, póki co, dla mnie jest zwyczajnie mniej atrakcyjna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-04-2015, 14:44   

vries napisał/a:
raczej w tej dekadzie żadna seria TV niczego lepszego mi nie zaprezentowała

Piszesz tak, jakby nie istniało KyoAni.

vries napisał/a:
Reszta produkcji, póki co, dla mnie jest zwyczajnie mniej atrakcyjna.

Tak jakby nie istniała Etotama i Show by Rock.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-04-2015, 20:06   

Po trzecim odcinku Kyokai no Rinne wiem już co mnie tak drapało w łeb odnośnie grafiki. Nie potrafiłem tego tylko nazwać. Chodzi o to, że graficznie to anime nie przypomina animacji na podstawie mang Takahashi, To przypomina jej akwarele!! Animacja jest zaś tylko po to by je ruszyć. I właśnie dlatego to jest za razem takie ładne i takie dziwne.
Ale odcinek był ładny. Kociak jest genialny, babcia jest super. Kurcze jeden wielki banan.

W sprawie Ranmy jestem ostatnio na epizodzie 5 drugiego sezonu, czyli zaraz za wyścigiem z zupką w pudełku a przed przybyciem starej wiedźmy. I zaraz będzie pierwszy lockup Ranmy w babskich ciuchach na dłużej :] Uwielbiam ten rozdział. (zwłaszcza jak nazywa babcię 3000 letnią zjawą)

Edit....................................
Nagato-chan Suzumija epizod 4
Ten sezon ma chyba kompletnie gdzieś wszystko za czym początkowo stał. Kreska jest paskudna, postaci są pół na pół stare i nijakie a od czasu do czasu rzucają nam jakiś kotlecik nostalgii. Królicze kostiumy, żabia głowa, gwieździste znamię... Z czym jeszcze wylezą aby zmienić nowy serial w stary? Za tydzień ma być suzumijka backstory reteling czyli poza byciem poza szkołą suzymijak porwała serial szturmem jak zwykle. Coś się tam w nagato kołacze, ale chyba tylko jako pretekst dla Asakury by zadźgać Kyona. Musieli to zrobić w walentynki, musieli... ugh łe fuj fuj

edit 2
Trzecia Yamada-kun i 7 czarownic również
Ten odcinek był nieco inny niż dwa poprzednie, ale mimo wszystko śmieszny. Dostaliśmy nieco dramatyzmu, prezygbura samorządowego (jasnowidza?) i jeszcze parę ciekawych obrazków, jak szczery uśmiech na fotce, szybkie sprawdzenie garderoby po pół legalnym włamaniu i ciekawy sposób na pozbycie się choroby. W zasadzie poziom niedorzeczności się podniósł a paczka paranormalnych "przyjaciół" zaczęła meblować klubik.
Mikrofalówka!!! :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 27-04-2015, 12:30   

Fate/stay night: Unlimited Blade Works 16
Yay! Saberless episode. Za to lubię UBW. No i spotkanie z lancer'em zekranizowane w idealnym stylu. Nic tylko oglądać i oglądać.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2015, 13:19   

Basilisk

Skończyłem godzinę temu i, jak to ujmuje mistrz Yoda, napisać trzeba coś.
Zaiste, nie lekceważcie potęgi ninjutsu. Serial bardzo dobry jest, poczynając od openingu przez fabułę, grafikę, animację, ścieżkę dźwiękową, ending i co tam chcecie jeszcze. Praktycznie żadnych słabych stron nie doszukałem się.
Bez dalszych wygibasów lingwistycznych, porównywanie Basiliska z Naruciakiem (co czynią niektórzy) to kpina jakaś jest. Nieprzypadkowo Basilisk ma rating +17. Sceny krwawe i niewymowne (w tych ostatnich przoduje Tenzen-sama) to integralna część fabuły.
Zwracają uwagę moce poszczególnych ninja (znów Tenzen-sama, ale nie tylko). Ogólnie mamy 20 sztuk ninja więc jest w czym wybierać. Osobiście najbardziej podobała mi się Okoi (bo talent ciekawy i tyłeczek zgrabny) i Hotarubi (bo twarda dziewczyna, a w ramionach Yashamaru topnieje jak masło nad ogniem).
W konkursie na najczarniejszy charakter serii bezkonkurencyjnie wygrywa Tenzen-sama (zwany też PMSKG, czyli Pan Muszę Sobie Kogoś Gwałtnąć). W konkursie na najjaśniejszą postać przoduje Oboro-dono, ale też wszyscy ninja, zarówno Kouga jak i Iga, mają swoją jasną stronę (tak, nawet Jingorou i Rousai). Wyjątkiem jest Tenzen-sama. On nie ma jasnych stron.
Ogólnie, polecam każdemu kto potrzebuje odtrutki po narotowatej głupocie. Tylko trzeba dysponować pewną dojrzałością emocjonalną bo sceny krwawe i niewymowne. Tak, dzieci, wstęp od 17-tu lat.

Cheers

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-05-2015, 16:57   

Kiokai no Rinnne 04 na razie
Dynamika serii znacznie się zmieniła po wprowadzeniu nowej postaci, trudno powiedzieć czy to narcyz czy bizon, ale łatwo rozpoznać w nim egzorcystę i egoistę. (bo to przynajmniej w Naśku się sprawdzało)
Swoją drogą ta seria jest pomiędzy Wybielaczem i Natsume? Jestem ciekawy po której stronie padnie klon Princess Abi z czołówki. Kolejny odcinek znowu kojarzy mi się z Keroro Gunsou, bo Toilet Hanako pamiętam zbyt dobrze z Tamamą w roli wyżej wymienionej. W ty zaś mieliśmy do czynienia z typowym scenariuszem późniejszych odcinków Natsume Yuujinchou. Jedna frakcja chce pomóc duszy w przejściu na drugą stronę, druga chce go zniszczyć (raczej Natori style, niż Matoba) Nie wiem tylko czy w tej konfiguracji bardziej naśkowy jest Rinne czy Sakura. Ok przesadzam ale ja lubię widzieć dobre strony w dziwnych miejscach.
Zmieniony ending jest bardzo ciekawym dodatkiem do "zmienionej dynamiki serii" widać tam ostatnie dwie nowe postaci, oraz interakcje kota i Sakury ciekawi mnie jak sie to zmieni, kiedy wprowadzą satańską dzewuche (oby była ta zuą) . I co ma do roboty banda sekretarek w dziwnych okularach?

Rewatch Ranmy skończyłem ostatnio na jednym z moich ulubionych odcinków
Sezon 3 epizod 9 Ranmowska deklaracja kobiecości. Jak ja kocham ten odcinek i to, ze sobie wykrakał wszystko co chciał w tym odcinku ( w postaci Daimonji School of Martial Art Tea i jednej z moich ulubionych ovek) trzeci sezon przyniósł Ukyo, rozwija wątek Happosaia i wiele innych głupot, ale odcinek z Ranmą przymierzająca sukienki jest najlepszy ze wszystkich. Animacja w tym odcinku jest nieco lepsza niż gdziekolwiek w serii, choreografia również. Odwrócona wewnętrzna walka płci i przestereotypowanie własnej postaci... czysta komedia. Nawet in a gay way chwilami.

edit******************************************
Nagato Yuki to coś epizod 05
Przegadany epizod o czekoladkach! agrhhhhh!!!! Musieli wepchnąć Johna Smitha w przeszłość Suzużmijki (czemu nie Sarah Jane i K9 albo od razu Doktor). Mały Kyon? Ta seria stara się w bardzo dziwny sposób.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 03-05-2015, 12:11   

DanMachi 05 - anime fabularnie zatrzymało się w miejscu. no może oprócz tego, że: "I can into magi nau"

Seraph of the End 5 - tu również dostajemy spowolnienie fabuły. Ogólnie praktycznie nic się ciekawego nie wydarzyło poza tym, ze wiemy, ze już niedługo nasi bohaterowie dostąpią ostatecznego testu i otrzymają swoją przeklętą broń. Bleh...

Obie serie pomimo narzekań ogląda się nadal bardzo dobrze.

Ninja Slayer 3 - paradoksalnie jak parodia obrazów o ninja z filmów zachodnich i niedawnego zachwytu tego typu osobnikami przez Japonię, anime spisuje się całkiem dobrze. Fakt, nadal jest beznadziejne od strony graficznej, ale mnie to nie przeszkadza. Nowi bohaterowie są całkiem fajnie wprowadzeni do fabuły.

Sidonia do ep3 - nadrobiłem. OP mi się nie podoba. Troszkę poprawiono grafikę i niektóre sceny już wyglądają całkiem ładnie. Ale oczywiście nadal jest to paskudne CG.

Kekkai Sensen
Jestem pod wrażeniem reżyserii. To niesamowite jak udało im się zrobić z tej serii taki rollercoaster. Epizod 4 przedstawia nam Abramsa i trzeba przyznać, ze jest to kolejna zwariowana osobowość do pokaźnej galeryjki dziwadeł tej serii. Same jego wejście wywołało u mnie szeroki uśmiech. Scena finałowa odcinka też była niesamowicie satysfakcjonująca, taka "hard boiled". Poza tym akcja, akcja i więcej akcji.
Piątka wprowadza kolejnych bohaterów (dwa w jednym: Brody & Hummer) i antagonistkę. Cóż Aligura jest tym co lubię w złoczyńcach, innymi słowy to totalna wariatka, choć trzeba jej przyznać niesamowicie sympatyczna. I po raz kolejny niesamowite tła. Pokój sterowania Aligury ze "zmontowanym" portretem ślubnym miażdży. Tła miasta też niczego sobie. I tak jak w poprzednim epizodzie i tu dostajemy bardzo przyjemnie opisany muzycznie finał potyczki (w której ofiarą padło setki jak nie tysiące postronnych istnień).
Jak już wspomniałem: AOTS. Aż dziw, że powstrzymuję się przed sięgnięciem po mangę.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 03-05-2015, 19:30   

Yamada i 7 czarownic część 4
Czyli nie grają całego serialu na jednej karcie? Szok i orzeszki. Kurcze jeżeli każda czarownica będzie mieć inną magiczną moc na Yamadzie (i vice versa?) , to ... 24 odcinki proszę, ba 26, 28. Ale odcinek znowu udanie głupi, udanie dziwny i śmieszny. Niby wycieczka szkolne...
Spoiler: pokaż / ukryj
publiczna łaźnia
...
Spoiler: pokaż / ukryj
i prawie gwałt monopułciowy i zbiorowy
Ale czy Yamada zdoła cokolwiek zapamiętać? (zbyt dużo wrażeń)
Czy to rzeczywiście jest całkiem dobra komedia? Czy ktoś zwietrzył tam jakąś fabułę?
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 482 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 481, 482, 483 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group