FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 488, 489, 490 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-07-2015, 17:12   

123Nowy! napisał/a:
Brak mi cierpliwości. Może byś tak trochę pospoilerowała?

Co tu dużo mówić. Długotrwały pobyt w Roanapurze nie wpływa pozytywnie na nikogo. A cel tylko uświęca środki.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2015, 18:37   

Czyżby Rokuro miał stać się TWARDY? Biznesmen Rock Hard z Roanapury, twardy jak tajski bokser?:)

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-07-2015, 20:48   

kokodin napisał/a:
Jojo ? Ile te dzieci maja lat w liceum?

W zasadzie co jest złego w dzieciach z podstawówki bawiących się jo-jo, ponieważ nie rozumiem za nic komentarza?

kokodin napisał/a:
Sakura is the boss nawet w jojo się nie umie bawić :]

Powiedziałbym, że jak najbardziej umie...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-07-2015, 21:11   

123Nowy! napisał/a:
Czyżby Rokuro miał stać się TWARDY? Biznesmen Rock Hard z Roanapury, twardy jak tajski bokser?:)

Umarłam przy tej wizji.... Nie, nie o to chodzi. Przyznaję, że dawno widziałam ten kawałek, więc boję się, że jak spróbuję wyjaśnić to coś przekręcę, dlatego unikam konkretów. Poza tym OAVka robi większe wrażenie jak się nie wie co się stanie.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2015, 23:32   

Prison School 3 - pure fun. Anime skłoniło mnie, by sięgnąć po mangę. (patrz: odpowiedni temat, który ostatnio mam na wyłączność chyba).

Fate Loli s2 1-plażówka nie zmieści się w jednym epie...

Working!!! 4 - mamy jakiś rozwój wydarzeń. Niesamowite...

Shimoneta 4 - lewd!

Durarara!! X2 16 - nadal nie wiem jak oni to zrobili, że druga cześć tego sezonu jest lepsza od pierwszej.

Gate 4-trochę wieje nudą.

Charlotte 04- nadal da się oglądać
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-07-2015, 02:10   

Rokka no Yuusha 4
I tak wreszcie doszliśmy do głównych założeń fabularnych Rokki, czyli gdzie bohaterów siedmiu....

Poza tym ciężko mi mocniej komentować wydarzenia odcinka jak ja WIEM. Wiem co tu się dokładniej dzieje. I nie chcę spoilerować niewinnych jenotów. Borze szumiący, daj mi siłę nic nie wypaplać...

W każdym razie fajnie, że wreszcie cała siódemka się zebrała. Po Morze nawet widać, że jest dorosła i de facto najstarsza z tego towarzystwa (z góry wybaczcie tego, że nie używam imion z anime, ale pojęcia nie mam czemu nie wzięli oficjalnej transkrypcji imion z nowelek, a po lekturze trzech i pół tomu nie umiem inaczej). Hans brzmi idealnie. Kenichi Suzumura pod niego podkłada. Nice choice. Haaaaaaans~

Gatchaman Crowds insight 4
O, nagły konflikt wśród Gatchamanów na temat CROWDS i decyzji Rui niespodziewanie wybił ten odcinek i sprawił, że jednak jestem zainteresowana co będzie dalej (nie, wcześniej nie byłam). Nie wiem jak się czuć z faktem, że najbardziej popieram opinię Hajime...

Ushio to Tora 4
"Jak nie jeść na mieście: krótki poradnik sfrustrowanego i głodnego demona"

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-07-2015, 03:46   

Daerian napisał/a:
kokodin napisał/a:
Jojo ? Ile te dzieci maja lat w liceum?

W zasadzie co jest złego w dzieciach z podstawówki bawiących się jo-jo, ponieważ nie rozumiem za nic komentarza?


Ostatnia megaopularyzacja jojów była jakieś 15 lat temu. Przynajmniej 3 osoby w klasie mocno zaangażowane przy pokazaniu 5-7 uczniów wskazuje na dużą popularność zabawki prawie 50% :P
Dlatego wnioskuję ze anime ma gdzieś akurat te 6 lat poślizgu do mangi a manga jest jakiś rok lub dwa poślizgu do rzeczywistości w retrospekcji.


Daerian napisał/a:
kokodin napisał/a:
Sakura is the boss nawet w jojo się nie umie bawić :]

Powiedziałbym, że jak najbardziej umie...


Jak to? Umie się posługiwać jojem, ale nie umie się bawić z innymi dziećmi. Biednego łobuza regularnie "biła" na głowę. Poza tym jeśli rocznicowe zebrania podstawówek to taki zwyczaj, dlaczego nikt jej nie zaprosił ? Może nie tylko Rokudo , Jumonji i ten chłopak z jojem byli traktowani przez nią jak powietrze. (lub raczej w tym przypadku nie inaczej niż duchy, lekceważona)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-07-2015, 06:58   

kokodin napisał/a:

Ostatnia megaopularyzacja jojów była jakieś 15 lat temu.

Nadal nie wiem co ma do tego wiek postaci, nikt nigdy nie twierdził że seria dzieje się w 2015 roku...

kokodin napisał/a:
Umie się posługiwać jojem, ale nie umie się bawić z innymi dziećmi.

Bawienie się jojem nie wymaga innych dzieci.

kokodin napisał/a:
ale nie umie się bawić z innymi dziećmi

Domniemania niepoparte w zasadzie niczym co było pokazane, wręcz odwrotnie, koleżanki były wyraźnie zachwycone.

kokodin napisał/a:
Biednego łobuza regularnie "biła" na głowę

Jeśli pozwalanie komuś na takie zachowanie to przejaw dobrego dostosowania społecznego, to na serio nie wiem co powiedzieć.

kokodin napisał/a:
Poza tym jeśli rocznicowe zebrania podstawówek to taki zwyczaj, dlaczego nikt jej nie zaprosił ?

Zostało powiedziane, że spotkania jeszcze nie było. Możesz zakładać, że było i nikt jej nie zaprosił, ale to kolejne dodatkowe domniemania bez poparcia treścią serii.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-07-2015, 10:30   

Jesteś zbyt szczegółowy, o ile dobrze pamiętam temat służy umieszczaniu opinii i odczuć z obecnie oglądanych serii a nie ich zimnej analizie. Masz inne zdanie , super, ale nie próbuj zniszczyć mi całej przyjemności z serii. Ja nigdy nie biorę serii na poważnie i zawsze mam swoje własne teorie i odczucia, czy są słuszne czy błędne to już kompletnie nieistotne.
Nie sądziłem że seria tego typu może mieć właściwy sposób odbioru, którego najwyraźniej nie spełniam i z całą pewnością ni będę.
Tyle na temat, życzę miłego dnia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-07-2015, 19:49   

Rokka no Yuusha 04, Ushio & Tora 04 - w dalszym ciągu najlepsze serie sezonu.

Charlotte 04 - odcinek typowo zapychaczowy (tylko sama końcówka coś odrobinę popchnęła do przodu). Mogliby już sobie darować sceny "komediowe" z siostrzyczka głównego bohatera.

Gangsta 04 - ach jaka to byłaby świetna seria, gdyby wypirzyć ten wątek twilightów, którzy przy każdym spotkaniu porównują swoje poziomy mocy. Cóż, trzeba się cieszyć wątkami pobocznymi...

God Eater 02-03 - zzzz.... Ciekawe, czy w grze potwory też są takie niemrawe. Co jakiś czas ktoś z obsady napomina coś o ty, jaka trudna jest aktualna walka, ale na ekranie tego zupełnie nie widać (zwłaszcza że wcześniej stworki cierpliwie czekają ze zrobieniem czegokolwiek, a później są od niechcenia wyrzynane).

Working!!! 04 - kolejny udany odcinek. Nie dość, że nic z wcześniejszego rozwoju nie zostało zresetowane, to fabuła i relacje między postaciami jeszcze bardziej posuwaja się naprzód.

Prism Ilya 2wei Herz 01 - odcinek do wymazania z pamięci. Podobno później zaczyna się coś dziać, ale póki co sam pedo fanserwis (przy czym nie czuję się zgorszony. Po prostu nie jestem targetem i mnie to nudzi).

Gokkou Gurashi 03 - odcinek miał parę w miarę ciekawych momentów, ale w zasadzie nic nowego.

Akagami no Shirayukihime 03 - w dalszym ciągu sympatyczne, lecz niezbyt porywające shoujo.

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 01-08-2015, 22:22   

Kiokai no Rinne epizod 17 niezłe jaja jumondżi.
Ok cały odcinek był nawet niezły. Interakcje miedzy postaciami pokręciły się o jeden stopień bardziej i ogólnie wyglądało to całkiem fajnie.
Swoją droga sposób działania puryfikacji to raczej gotycki klasztor niż cokolwiek innego. Takie samobiczowanie jak w ekranizacji "Imię Róży" mi przychodzi do głowy kiedy myślę o całym mechanizmie. Wiem ten film skrzywił mi dzieciństwo ale oglądało się go całkiem fajne.
Wracając do serialu, Rokudo musi bardzo lubić fastfoody.(dlatego że łatwo może przeliczyć ich wartość na pieniądze?)

Working epizody 4-5
4-ki nie opisałem w zeszłym tygodniu ze względu na popsuty humor, ale odcinek mi się podobał. Materiał rzeczywiście pchają do przodu. W pierwszym odcinku prawie zrobili Yamada hapy family. A teraz jeszcze wątek Inami i Katanaśka. Niemniej rzeczy zaczynają się prostować. Dzisiaj wyprostowali w głowie Inami i Katanaśka. Tak to bywa mieć karalucha za starszą siostrę.
Tylko czy teraz przejdą do fazy komedii niezręczności i skupią się na tym, czy może wróci nieco szalonego humoru? Fajnie że seria nie stoi w miejscu ale komedii romantycznej mi z tego nie róbcie.
W tym odcinku Poppola gdzieś przepadła, Yamada była przez chwilkę, kuchty też przez chwilkę... jak da mnie dzisiaj fajnie , ale zbyt mała różnorodność.
Na koniec coś co mnie pozytywnie zaskoczyło. Niemniej kwestię zepsuli. Powinno brzmieć Ore Wa Onna da! i dało by się powiązać z serią powyżej przez autora :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 02-08-2015, 18:08   

Rokka no Yuusha 5
Widać, że anime jest dobre, bo postacie cały odcinek siedziały w jednym miejscu i gadały ze sobą, a człowiek w ogóle się nie nudził. Plansza rozłożona, reguły wyjaśnione, a pionki na miejscu. Atmosfera podejrzeń jest tak gruba, że można by ją ciąć mieczem. I ku zaskoczeniu absolutnie nikogo podejrzenia padają na
Spoiler: pokaż / ukryj
Adleta, który był pierwszą osobą która weszła do świątyni i który jako jeden z niewielu nie ma alibii.

Poza tym, twórcy anime, czy Hans naruszający przestrzeń osobistą Adleta był naprawdę potrzebny? Ja tu się staram ich nie shipować! A wy wcale nie pomagacie. Ani trochę...

Gatchaman insight 5
Tu seans jest o tyle fajny, co dziwny, bo najbardziej zgadzam się z opiniami antagonistów na tym etapie... Gelsadora jest przepisem na katastrofę. Mam cichą nadzieję na wspólny front Hajime-Katze.

Durarara!!x2 Ten 5
Co można dodać by ulepszyć tę serię? Kolejnego stalkera! Co z tego, że jest już kilku w tym settingu! Stalkerów nigdy za dużo! To powiedziawszy scena z braciami Heiwajima mnie szczerze ubawiła. No i epickie przygody Celty w kilkunastu sekundach.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 06-08-2015, 18:39   

Black Lagoon - Second Barrage

Skończyłem. Czemu tak mało?:)
Tak jak chciałem było dużo Revy, Rocka, a nawet Benny'ego. Ten ostatni miał swoje pięć minut wspólnie z hindi-fałszerzem. Jeżeli czegoś brakowało to Dutcha, zdecydowanie najbardziej rozsądnego z całej ekipy, macho-inteligent.:)
Ogólnie seria świetna, równa i w ogóle cymesik. Do kobiecego komanda serialu dołączyła Yukio, anioł z diabelskimi różkami. Do tego sidekick Yukio, Ginji. Co za klasa!
Jeden z lepszych gagów serii:

Spoiler: pokaż / ukryj

Revy i Eda z Kościoła Przemocy:
- Jak myślisz, Revy, jakiej spluwy On używał?
- Jericho.
- Czemu?
- On był Żydem, nie? Więc musiał używać izraelskiej spluwy...

Duży minus dla Chaki, bezczelny gówniarz. I jeszcze jeden plus dla Ginjiego.
Ogólnie daję 9,5/10. Czas na oavkę.

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 07-08-2015, 00:39   

Obejrzałem to chyba we wtorek ale dopiero teraz jestem w stanie coś napisać, bo... szok zniesmaczenia i mdłości ustąpiły.
SOX epizod bodajże 5
Jak już kiedyś pisałem lubię pomysły studia j.c staff. Niekiedy ich sposób podawania mdłości jest mało repulsywny lub zwyczajnie odgrzeją kotlet w sposób jadalny.
Tym razem mam jednak bardzo mieszane odczucia. Gdyby nie ostatnie występy Anny odcinek i tak był by dosyć interesujący. Zielonowłosa miała ciekawe przebranie (i taczkę wwożoną po schodach?) Zdobyła kolejny okaz i w ogóle była bardzo pocieszna w tym odcinku. Może to to, że lubię ten typ na wpół przytomnej postaci, taka duża uspokojona Chiaki z minami-ke (with a twist) Ciekawe hobby, bezpruderyjne zachowanie itp. Niestety seria ma protagonistę i fabułę rodem z Vandreada a Kajo jest wręcz nie do zniesienia. Agenda to jedno ale jakoś nie podoba mi się shitfest, niezależnie od tego czyj.
Postaci poboczne ujdą a Anna i jej mamuśka powinny ze sobą porozmawiać o pszczółkach (bo to by pewnie rozwiązało większość problemów świata) Jest jeszcze jedno pytanie, skad w tym świecie biora się dzieci, skoro nikt nie wie jak to się robi (niezależnie od gatunku) Stalowe gacie to jedno, ale puszczenie takich Anek w teren bez opieki i przeszkolenia to już zbrodnia. Taki brak odpowiedzialności w normalnym świecie zazwyczaj skutkuje młodymi babciami.
Ale nieważne to jest zwyczajnie chore.


Kyokai No Rinne 18 Ten odcinek mi się podobał
Serio, rzucanie postaciom jakieś stawki, celu i antagonisty, nie jest wcale złym pomysłem. Przede wszystkim Rinne ma przechlapane i niema na to łatwego wyjścia. Przeciwnik jest na poziomie, ma przewagę i nie jest do końca antagonistą (tylko dupkiem :]) jeżeli to pociągną to będzie nie zla chemia między Kainem i Rinne
Powerupem aż śmierdzi a cała wycieczka robi sobie jaja z zaświatów i ich praw.
Backsory też cudnie skomponowane, generyczne aż boli.
Tak to było fajne.

Umaru-chan 04
Pro-skill, rywalizacja, "przebrania" Niebieska to rzeczywiście kompletnie przeciwieństwo pomarańczowego chomika. Najpierw tenis, potem te zawody. Szczere aż do bólu, bo to zwyczajnie może nie być fasada jak w przypadku większości bogatych dziwadeł. Swoja drogą ciekawy powód do zagniweania powstał na wskutek regeneracji żółtego kota.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 08-08-2015, 15:32   

GATE 6

Niby jeden chapter w tym odcinku, ale za to ile radości.

Wagner jednak jest niezastąpiony.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 489 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 488, 489, 490 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group