FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 505, 506, 507 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 22-04-2016, 01:11   

Czarownicze Precury do epizodu 11
Seria poszła się wypasać...
Niestety ten sezon zamiast być baśnią w stylu Tweeny Witches lub Little Witch Academia, zaczyna wałkować stereotypy i archetypy "jak powinna wyglądać bajka dla dzieci".
Jest to niewątpliwie kolejna część Precurek i pewną powtarzalność zakłada się od samego początku, ale to nie usprawiedliwia braku oryginalnośći. W zasadzie 10 pierwszych odcinków, to tylko przedstawienie postaci (Z których większość wycięli) Powrót do Japonii to zwyczajne skróty. Trzeba serii przyznać, 3d lepiej ukryli, pozwolili czarownicom fizycznie bić potwory przeciwnika (wątpię żeby pozwolili sobie na bicie generałów w takim stopniu) ale mięska to tam nie ma a co jest to odgrzewane przez ostatnich 10 lat. Jestem normalnie zły na tą serię, bo kocham czarownice, i baśnie . A japońcyki potrafią, Kiki i dwa powyżej, Doremi , tutaj z Hogwardu zrobili sobie farsę a z potworów tygodnia brzydkie przytulanki, szkoda, bo pegaz był krokiem w dobrym kierunku.

Żółta transformacja i gadająca wróżka, ułyyy e fuj.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2016, 17:17   

Ace Attorney 4

Jakaś dziwaczna japońska gra na automacie oparta na AA ma lepszą animację niż to https://www.youtube.com/watch?v=TJ7ffRfMEqI

Co do tego jak anime przedstawia Phoenixa, z rzeczy których mi brakowało była jego oryginalna reakcja na nagłe zwycięstwo
https://youtu.be/ulMjhJRCdUo?list=PL27DADC641C84ED58&t=785
Nie ma też takich zadziornych kwestii jak np ta:
https://youtu.be/ulMjhJRCdUo?list=PL27DADC641C84ED58&t=535

Nie mówiąc o tym że przed rozprawą brakowało sceny gdy Edżi udaje się do Phoenixa, gdzie racjonalizuje swoje podejście. Tutaj niby się cieszył że Feni sam się bronił, ale wciąż się zachowywał tak samo dupkowato, tylko że bez wyłożonej motywacji.

Z rzeczy dobrych, podobała mi się konfrontacja z Whitem, dobrze oddano bezowocne próby wyciągnięcia coś z niego oraz jak Phoenix go przyciskał.

A poza tym Maya wnosi radość do żywotu mego.

Jakie są moje dalsze oczekiwania? Będzie dobrze jeżeli zrobią przyzwoitą adaptację Turnabout Goodbyes i Farewell, My Turnabout. Frania też powinna wnieść nieco kolorytu do rozpraw.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-04-2016, 08:14   

Gamer2002 napisał/a:
Jakaś dziwaczna japońska gra na automacie

To pachinko przecież.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2016, 10:41   

Cytat:
Pachinko (jap. パチンコ?) – japońska gra automatowa, przypominająca połączenie bilardu i pinballa, ale nie ma "łapek" (ang. flippers).

Czyli dziwaczna japońska gra na automacie ;P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-04-2016, 16:15   

Z tego co pamiętam pachinka z animacjami Urusei Yarsury i Ranmy sa śmieszne ale i beznadziejnie głupie :P

Luluco w tym tygodniu udowodniło że jest Space Patrol :P, also good parrenting.

Rinne epizod 28?
Przynajmniej nie okrywają, że kocia morda to nowa postać. Suzu jest typowym komediowym failem. Nie wiem tylko czy to wykorzystają, czy tym uzasadnią istnienie tej postaci. Dodatkowy morał, bierz paragon.

Hero Academia
epizod czwarty był epicki?
Podoba mi sie przemiana mamuśki z pierwszego epizodu w tą pogrubioną wersję. (chociaż ciuchy to by jej mogli zmienić) A epizod można opisać tak, osiłkowi dać ostre narzędzie a na 100% zrobi sobie krzywdę. Chęci były dobre, efekty działania... :] jakby kiełbasą wbijać gwoździe. Ciekawi mnie tylko powód ekspozycji tęczowych wybroczyn w którymś odcinku pod rzad (i z inne już paszczki)
Tą serie ogląda mi się z pełnym uśmiechem. Jeszcze trochę i zacznę to porównywać do Eureki lub Gurrena, chociaż brakuje do tego wyraźnie zarysowanego wroga. Szkoda ze nie dzieje się to w tym samym uniwersie co marwelowski x-men, było by ciekawie.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-04-2016, 20:01   

kokodin napisał/a:
Tą serie ogląda mi się z pełnym uśmiechem. Jeszcze trochę i zacznę to porównywać do Eureki lub Gurrena, chociaż brakuje do tego wyraźnie zarysowanego wroga.

Akurat konkretny antagonista będzie, po prostu autor sensownie stwierdził, że nie ma sensu go wprowadzać za wcześnie.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-04-2016, 20:53   

Tren, ja rozumiem, że wiesz o wszystkim więcej niż normalnemu zjadaczowi chleba potrzeba do szczęścia. Ale proszę, nie psuj niespodzianek(zwłaszcza tych oczywistych), niektórzy nie chcą paradoksalnie wiedzieć co oglądają. Ja akurat lubię cieszyć się chwilą.(czasem psuć ją innym) Jeżeli czegoś się oczekuje, łatwo się rozczarować. Jeżeli nie ma się oczekiwań, każda mała rzecz cieszy.
Prawdopodobnie powinienem pisać więcej spoilerowanego tekstu w przeznaczonych do tego znacznikach (mimo, że mojego bełkotu "wprost" nie da się zrozumieć) Niemniej jeśli o coś pytam, wyraźnie zaznaczam pytania przez "kto wie", "kto powie".
Tak więc dzięki za info .....

ps
rant na powyższy temat może być skutkiem wczesno-anime-fanoskiego urazu psychicznego, spowodowanego przeczytaniem pewnej recenzji na tanukach, która kompletnie zepsuła przyjemność z obejrzenia kiepskiego animca, poprzez opisanie rodzaju zakończenia fabuły.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-04-2016, 21:04   

Akurat to, że manga typu shounen/seria o superbohaterach będzie miała konkretnego antagonistę jest mniej więcej takim spoilerem, jak stwierdzenie, że główny bohater osiągnie swój cel na sam koniec dzięki sile przyjaźni i uporu. Na litość, zaraz nie będę mogła pisać, że w serii o superbohaterach są supermoce, bo to za mało oczywiste.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 24-04-2016, 22:02   

kokodin napisał/a:

Rinne epizod 28?
Przynajmniej nie okrywają, że kocia morda to nowa postać. Suzu jest typowym komediowym failem. Nie wiem tylko czy to wykorzystają, czy tym uzasadnią istnienie tej postaci. Dodatkowy morał, bierz paragon.

Urzędnicy nie odpowiadają z nic! Za nic!

Kumamiko 3
Poza tym w urzędach najciężej pracuje wentylator. Dodatkowo mamy sezon na delikwentki, co potwierdza również 3-ci odcinek Tanaki.

Kizunaiver 3 - wha... w sumie to nie wiem, czy twórcy więcej ćpali przypisaniu scenariusza do tego, czy do Luluco.

Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge 1-3 - o ile pierwszy odcinek był słaby, to seria jakby się rozkręciła.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-04-2016, 23:37   

Tren napisał/a:
Akurat to, że manga typu shounen/seria o superbohaterach będzie miała konkretnego antagonistę jest mniej więcej takim spoilerem, jak stwierdzenie, że główny bohater osiągnie swój cel na sam koniec dzięki sile przyjaźni i uporu. Na litość, zaraz nie będę mogła pisać, że w serii o superbohaterach są supermoce, bo to za mało oczywiste.

Nie popadajmy w skrajności, ja tylko stwierdziłem że to anime ogląda mi się prawie tak dobrze jak moje dwa ulubione tytuły, które nieco zmieniły w trakcie trwania szablon. Epizod ósmy w jednym, love intrest w drugim. Po prostu w tym tytule ja spodziewam się niespodzianki. Na przykład w postaci braku antagonisty lub kompletnie nieszablonowej innej atrakcji. Nie szukam ani potwierdzenia ani zarzeczenia, Można pomarzyć.

Być może marudzę za bardzo, zdarza mi się, ale tak to jest jak ktoś ma podły nastrój.
Mailem skurcz w obu nagach i ledwo mogę chodzić, spaliłem sobie brodę brwi i rzęsy oraz nieco grzywki zepsutym kotłem co a do tego walczymy z burmistrzem żeby nie zamykał mojej szkoły. Nic dziwnego, że jestem nieco drażliwy na punkcie jedynej rzeczy, która ostatnio sprawia mi przyjemność. Jeżeli czujesz się urażona moim rantem to przepraszam. Nie miałem zamiaru być hipokrytą a chyba trochę tak wyszło.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 25-04-2016, 07:31   

Gamer2002 napisał/a:
Czyli dziwaczna japońska gra na automacie ;P

Nah, odpowiednik naszych jednorękich bandytów, tylko zamiast pieniędzy są nagrody rzeczowe.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-04-2016, 20:55   

Flying Witch 1 2 3 drop
Seria o czarownicy w treningu poza domem, miotła, czarny kot, nowe miasto.
Myślisz Kiki i już jesteś rozczarowany produktem studia j.C.Staff
Seria jest nudna. Postaci są za stare lub mało ładne. Latanie na miotle głównej bohaterki ... kategoryczne nie, nie z tak drętwym podwoziem. Poza tym od pierwszego kadru z bohaterką miałem ochotę coś jej zrobić (lub natychmiast ją przebrać), kategoryczne nie. Postaci poboczne i drugoplanowe ... ziewanie.
Kiepski opek, kiepskie napisy końcowe. Nijaka muzyka, rzadko występujący humor, brak fabuły, tempo , jak tętno niewyczuwalne, reakcje postaci i same postaci nierealistyczne tekturowe obrysy. i tak dalej i ta dalej.
Drop, bo w oglądaniu Precurek jest więcej sensu.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2016, 19:31   

Gundam Thunderbolt - Taki piękny. I tak ładnie dźwięczy. Było mi miło, gdy fedki dostawały wciry. No i Psycho Zaku - pychotka. Cóż, trzeba przyznać, że Gundam tez niczego sobie. Fabularnie wyszło tak sobie. Nie zmienia to faktu, że oglądało się świetnie. Jak dla mnie... mocne 8/10. Dlaczego tylko tyle? Jakoś postaci mnie nie porwały. Nie były złe, ale dajmy na to nawet te w "War in pocket" wydawały się fajniejsze. Pewnie to kwestia tego, ze tu jest realistyczniej i nasi milusińscy są skoszarowanymi twardzielami z "przeszłością". Cóż... sam nie wiem. Mocne 8/10.

Kabaneri 3 - plot device jest całkiem fajny. Innymi słowy nie ma supermagicznej siły za friko. Nie jest to może jakieś innowacyjne, ale w pewnym sensie powiększa rozbieżność między ludźmi i nieludźmi, którzy muszą współpracować.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 30-04-2016, 09:24   

Shounen Maid epizod 3, nareszcie.
Psia bariera powinna zostać, siły były by bardziej wyrównane.
Poza tym odcinek nie był aż tak bardzo komediowy jak poprzednie, za to trochę bardziej z okruszków życia. Generalnie poziom trzyma, ale z czystej komedii lekko przechyla się ku drobnym elementom fabuły. Zobaczymy kiedy przekroczą barierę wyciskacza łez. (albo kiedy Chihiro okaże się prawdziwym dziedzicem fortuny :P)
Ending dalej niewyjaśniony w środku anime :] Uke Zuka Trio są więc dla mnie nadal tylko karykaturą Ourana z nieco homo nutką (chwilami Hideyoshi nutką)

Space Pirate Luluco
Reakcja Midori na końcu mówi wszystko. Luluco nie jesteś normalna :]
Poza tym ciekawe o co kłócili się rodzice i jak niekompetentną organizacją jest Space Patrol
Also
Big Guns, HOW do they work?


Rinne epizod 29
Jeśli Ranma zaczął by się 1 rok wcześniej, w tym odcinku zobaczyli byśmy jak Ryoga wygląda dzisiaj :P
Lecą przez postaci z czołówki jak głupi, pora zwolnić nieco tempa (ale nie przez fillery)
Epizod nieco zagmatwany przez te japońskie odniesienia do epok, ale też nieco karykaturalnie oddzielono w nim generacje ludzi. No i typowe dla anime wygląda zupełnie inaczej ale to musi być ta sama osoba.
Szczerze wolę jak się tłuką o pieniądze. Albo o sakurę :P Dawno nie było martwego spojrzenia.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 30-04-2016, 17:24   

Ace attorney 5

Początek odcinka był świetny, ten z samurajem oraz z Phoenixem i Mayą. Nick nawet zaczął zachowywać się bardziej podobnie do Nicka, ale obecnie jest takim nudniejszym Apollo Justice ;P

Jestem głęboko rozczarowany że Manfreda nie gra Wakamoto.

Tak czy inaczej Maya podbija ocenę o oczko.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 506 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 505, 506, 507 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group