FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 506, 507, 508 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 02-05-2016, 20:44   

Piąta odsłona Hero Academii
Ciekawe ile mamuśka jeszcze przytyje :P Zmiana proporcji z 4:3 do 16:9 ?
ok ale żarty na bok. Epizod był dosyć dziwny. Hype, hype ... dół .. i potem tak dosłownie potraktować uwagę profesorka. Nie wiem dokładnie czego ma uczyć Hero Academia uczniów swoich, ale po takim starcie nie spodziewam się aby dali rade pójść dalej ze swoja edukacją.
Z drugiej strony nasz główny bohater to chyba jedyny "otaku" wśród odmieńców. Ale nie wiedzieć kto jest twoim nauczycielem nawet po jego spotkaniu... ta szkoła musi być równie znana co tajna. Zobaczymy co będzie dalej, może zwykłe mundurki przydadzą się również w szkole.

Czarownice Precurki epizod 12 już
No przynajmniej tym razem to precurki wpadły na pajęczycę a nie na odwrót. Trzecia czarownica potwierdzona?
W szenie z miśkiem i dzieckiem brakowało mi jednej z deuch kwestii

Spoiler: pokaż / ukryj

Dzieciak
mamo mamo ten misiek się rusza
Rico
No oczywiście, niby dlaczego miał by tego nie robić?

lub

Spoiler: pokaż / ukryj
Dzieciak
mamo mamo ten misiek się rusza
Matka
Chodź nie patrz na to

Poza tym Rico odwala 120% Rico, Mirai robi z siebie błazna i nikt nie lata na miotle na stojąco :[ Arusu style Please.... czołówka kłamie :[
Ale generalnie nie był to odwalony epizod jak ten poprzedni. Świat toczy się w swoim kierunku, żłe rozlazły się i rozłożyły pułapki. Natomiast wkurzające wróżki w postaci Ha i miśka nie były tym razem tylko piątym kołem u wozu. Backstory, nice ale właściwie po co?
Czyli, me, ujdzie.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 04-05-2016, 20:23   

Spice and Wolf

Czyli podróż z Wilkiem i Pieniądzem w rolach głównych.
Jak to ujmuje bohaterka: "Jestem Horo! Mądry Wilk!". Mało brakowało, a zmieniłbym na Horo, Nudny Wilk. W ciągu 13 odcinków naprawdę niewiele się dzieje. Ktoś mógłby wtrącić tu, że SaW to serial okruszki życia, ale mi to nie podpasowuje. Zobaczcie chociaż moje ulubienice z Aoi Hana czy Sasameki Koto, a zobaczycie jak ciekawe mogą być okruszki.
Ogólnie rzecz biorąc nie chodzi tu o brak akcji. Po prostu, z jakiegoś powodu Horo i Lawrence nie wzbudzili sympatii. Lawrence co prawda nie jest ciapą, ale i tak wszystkie konfrontacje załatwia Horo w postaci Legendarnego Wilka. Law może tylko trzymać się futra, żeby z niej nie spaść. Mało zachęcające, prawda?
Z pozytywów, opening i ending są bardzo sympatyczne. Zwłaszcza ending bardzo przyjemny jest. Bajkowe plansze świetnie pasują do dziewczęcego głosu wokalistki.
Niestety, może z powodu mojej znajomości angielskiego nie byłem w stanie uchwycić fabuły. Czemu Dom Handlowy nastaje na życie i zdrowie bohaterów? Coś tam przebłyskuje złoto, jest pastereczka i wilki, ale ogólnie nie wiem czemu, jak i po co.
Podsumowanie: Jest średnio. Mocno średnio - 6/10, bo op i end, ale reszta nie podeszła.

Smacznego Jabłuszka

Cheers

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-05-2016, 21:11   

123Nowy! napisał/a:

Niestety, może z powodu mojej znajomości angielskiego nie byłem w stanie uchwycić fabuły. Czemu Dom Handlowy nastaje na życie i zdrowie bohaterów? Coś tam przebłyskuje złoto, jest pastereczka i wilki, ale ogólnie nie wiem czemu, jak i po co.

Kwestie mocno ekonomiczne, Spice&Wolf niestety wymaga pewnej znajomości podstaw ekonomii (chociaż tłumaczy o co chodzi względnie nieźle, biorąc pod uwagę ograniczenia czasowe serii). Książki miały tu łatwiej niż seria TV ze względu na miejsce.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Sebaar Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Lip 2012
Skąd: Somewhere in time...
Status: offline
PostWysłany: 05-05-2016, 20:42   

Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri - czyżby ta seria byłą sponsorowana przez Japońskie Siły Samoobrony, bo wyszła im całkiem mocna promocja. Przy okazji dostajemy miękki imperializm i kolonizację w wydaniu Japońskim.

Za scenę gdy japońska kawaleria powietrzna przybywa przy dźwiękach Wagnera :D należy się autorowi spory plus.

Mobile Suit Gundam Thunderbolt- treściwie, krwawo i dołująco oraz bez jednoznacznych zwycięzców. Czyli UC w pełnej krasie.

_________________
...a poza tym uważam że Toaru Majutsu no Index powinno dostać kolejny sezon.

The goddess of victory is waving her underwear in your faces!
Fritz Josef Bittenfield
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-05-2016, 14:45   

Ace Attorney 06

W sumie z głową podchodzą do Turnabout Samurai, odpuścili sobie durny fetch quest i to co odkrywano podczas przesłuchań w sądzie wyszło podczas śledztwa. Dzięki oryginalnym scenom wyszło to bez pośpiechu w przeciwieństwie do poprzedniej rozprawy. Jeżeli dalej będą równie myśleć, to może i cyrk porządnie zaadaptują.

Scena ratunku w wykonaniu Gummiego nie była heroiczna jak w grze, ale w sumie po tym co tam zaszło powinno dojść do aresztu.

No ale zobaczymy co będzie w sądzie i jak oddadzą jednego z najtrudniejszych do zagięcia sprawców.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 09-05-2016, 11:37   

Hero Academia epizod 6
Normalne lekcje YeY!!
Ciekawi mnie kiedy wyjdzie szydło z worka i profesor sflaczeje przy uczniach :]
Odcinek bardzo wyraźnie zaznaczył konflikt. I mimo , że niewiele się wydarzyło znowu oglądało się to tak jak ten dzieciak w pierwszym odcinku gapił się na swój program.
Dlaczego te odcinki są takie krótkie?!!
:]

Space Patrol Luluco

OverTrigger A poza tym WTF Why How What?
Ciekawy odcinek ale kompletnie udziwniony, czyli dokładnie to czego się spodziewało.

Shounen Maid
Tak!! Tak!! Pies bariera istnieje :] Poza tym pory w puddingu (Yumeiro Patisiere for the refference) Zdjęcia... I czarny baron :] Swoją drogą kto tu kogo wychowuje. Chihiro z daleka od mojego pokoju :] Ostatni raz podłogę widziano... Ale dobrze że z tymi lekkimi zgrzytami rodzinka rośnie bliżej siebie. Also Kyoya, megane typ kamerdynera, Ciekawe jak wygląda wkurzony na kogoś.
Ending zaczyna mnie nie tyle intrygować co bawić swoją hermetyczną niszowością i karykaturą .

Rinne ep 30 Chop filler
Co drugi odcinek tego sezonu niema kompletnie nic do zaoferowania poza krótkimi historyjkami. Czego nie miał bym nic przeciwko w przypadku komedii typu Nichijou lub Ika Musume. Ale po pierwszym sezonie, który był dużo bardziej spójny fabularnie, od tego oczekiwał bym podobnego poziomu. Niestety wygląda na to, że przelecą przez postaci z czołówki i na tym się całe anime skończy.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 10-05-2016, 14:07   

Hai to Gensou no Grimgar

Czyli od zera do Bohatera.
Moja ulubiona rozrywka rpg-owa. Klasyka, nowicjusze w herosim fachu tworzą drużynę. Klasyczną do bólu, jest kapłan, złodziej (będący głównym bohaterem), wojownik, łowczyni i magiczka. I Mroczny Rycerz, nie wolno zapominać o Rancie.
Początkowo nawet najsłabsze w Grimgar gobliny są zbyt dużym wyzwaniem dla drużyny. Efekt? Epickie starcie całego zespołu z jednym goblinem. To mi się podoba, potworki wykazują silny instynkt przetrwania i nawet mały gobas nie sprzedaje tanio skóry.
I nie tylko to. W jednym z odcinków mamy gobliny grające w szachy. Bomba.
Bohaterowie całkiem sympatyczni są. Nawet pyskaty, zuchowaty Ranta. Moguzo to nie tylko tank, ale także kucharz ekipy. Haruhiro aka Haru aka Hal, złodziej i lider. Nieśmiała Shihoru, czy Yume zwana przez Rantę "deską" (zgadnijcie czemu).
W późniejszym okresie funkcję kapłana-uzdrowiciela przejmuje Mary, zluzowując Manato.
Fabuły praktycznie nie ma. Ot, kolejne dni poszukiwaczy przygód szukających zarobku i zdobywających doświadczenie siekając gobliny i koboldy. A gdzieś unosi się aura Death Spots, herosa koboldów.
Stały punkt programu, czyli opening i ending. Fajne, tyle powiem.
Trochę szkoda, że nie wykorzystano potencjału ekipy Renjiego. Mogła z tego wyjść fajna rywalizacja między drużynami. Cóż.
Grafika i muzyka - ładne. Nic specjalnego, ale może być.
I odcinek specjalny, kpina niestety, dziesięć minut podglądania kąpiących się dziewczyn.
Ogólnie fajna seria, nie żałuję czasu - 7,5/10, wyższe stany.

Cheers

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 14-05-2016, 10:51   

Sobotnio porankowa rozrywka :)

Space Patroll Kill la Kill epizod 7
Ta muzyka nie pozostawia złudzeń, ten odcinek był over trigger i w dodatku popadał w autoironię i samouwielbienie równocześnie.
Moje pytanie, kto płaci za zniszczenia spowodowane przez organizację space patrolowców?

Shonen Maid epizod 5
Kolejny odcinek zacieśniający więzi rodzinne. Czyli w pierwszej części dosyć spokojnie. A po zmianie historii, kompletny mentalny odjazd. Druga część była tak żenująca, że aż śmieszna.
Przy okazji mogli wprowadzić cichcem kilka postaci? Postawili na rozwój relacji rodzinnych, lekko zahaczając o backstory. Tylko po co ta czapka?
Łokieć był bezcenny.
Co do Zuka Brothers, chyba dostaliśmy wyraźną wskazówkę w zapowiedzi, że coś z tym tematem zamierzają zrobić. Najs

zapomniał bym dopisać o zaległościach.
Odcinek 13 czarownic precure chyba potwierdza moją teorię o wabieniu kolejnej czarownicofilki do zepsołu.
Chociaż zastanawia mnie czy kolejny raz uda im się odwalić tą sztuczkę z różdżka nagle spadającą z drzewa. Na kompletnie innym krańcu zastanawiania są te ich kamyki "szlachetne"
Z czołówki wynika, że Emeralda wychorują z pomocą Ha-chan. A reszta to takie śmieciowe powerupy . Ale ile tego w końcu ma być?
W tym odcinku zły został przypadkowo napotkany? Ale czy gdyby nie spotkał dziewuch to by cały odcinek przespał w lesie z vampirami?

Edit Rinne 31
Zawsze jak narzekam na ten serial to się poprawia?
Yotsuya sprzedawca miniaturowych aligatorów. On jeszcze żyje? W dodatku nic się stary oszust nie zmienił. Ile to było lat temu, 35?
Ok wracając do reszty odcinka, nowa postać (tak znowu) wygląda na tegoroczną część fabularną. Chociażby to, że po jednym odcinku nie wyleciał z obsady i nic na to nie wskazuje.
Poza tym będzie w kolejnym odcinku, który również nie wygląda na filler. Mam jednak nadzieję że kolejne odcinki odzyskają nieco polotu. Po autorce idiotyzmu o nazwie "Loveprinting", który dotyka różowe dinozaury, spodziewam się jednak więcej.
Yotsuya, Yotsuya, Yotsuya egg

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2016, 16:27   

Ace Attorney 7

W tym odcinku kulała reżyserka dość, z nudnymi statycznymi ujęciami z oddali. Scena z Edżim nagle pytającym o dalsze zeznanie nie oddała jego zabawnego problemu z tym. Także skasowali flashback sprawcy, który ukazywał że nie była to jednowymiarowa postać. Tak samo spodziewałem się więcej po team-upie, Edżi permanentnie wyglądał na znudzonego - jak widownia!
Sędzie za to był momentami zabawny.

Muzyka która twórcy anime wyprodukowali se sami jest do luftu. Ścieżka dźwiękowa to jeden z ikonicznych elementów AA, zwłaszcza ścieżka pierwszej gry, a tutaj jedynie okazyjnie używają parę utworów.

Skoro jesteśmy przy ikonicznych elementach serii, definitywnie brakuje tutaj klasycznego przekrzykiwania się sprzeciwami.
http://www.awkwardzombie.com/index.php?page=0&comic=030507
http://www.awkwardzombie.com/index.php?page=0&comic=031207

Generalna opinio adaptacji Turnabout Samurai:
Pod pewnymi względami lepiej niż adaptacja Turnabout Sisters, pod pewnymi względami gorzej. Finałowa konfrontacja w Sisters była dla mnie bardziej dramatyczna, ale Samurai zrobił parę zmian by sensownie poprawić przebieg fabuły. Will był jednak mało wyraziście oddany jak na klienta, choć of cuz szczególnie blado wypada gdy porównywa się go z Mayą.

Eh, Turnabout Goodbyeas przynajmniej ma wyraźnego klienta. Mam nadzieję że przyoszczędzili budżet by jakoś oddać też Manfreda, choć on raczej dopiero za dwa odcinki się pojawi.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-05-2016, 18:40   

Hero Acadenia 7 :3
Czy tylko ja czekałem na zdanie, przestań świrować nie chcę cię niechcący zabić, nie panuje nad tym.
Z drugiej strony to logiczna "przykrywka" do zatajenia posiadania quirka od dzieciństwa aż po teraz i nawet napalony egocentryk powinien to zrozumieć.
Co jednak nastąpi później to się zobaczy.
Na ile odcinków tak rozlazłej fabuły (chociaż gęsto upchanej) może sobie pozwolić to anime?
To namieć 13, 26 czy 50 epsów?

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2016, 22:19   

Kumamiko 7 - ugh... zaszlachtowali tą scenę z Yoshiio na koniec. Ogólnie nie wiem, co sobie myśleli. W mandze Yoshio siedział sobie za biurkiem mocząc nogi w misce i żrąc beztrosko arbuza. I wtedy jego młodzieńczy entuzjazm wziął górę na rozsądkiem i nieświadomie zgłosił się na ochotnika na poprawienie wioskowego brandu. A trzeba było tak jak reszta urzędasów stwierdzić jednogłośnie, że to sprawa beznadziejna. Ech, głupi, głupi...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-05-2016, 10:04   

Little witch Luluco
I am trigger hapy :P
Sucy is great and powerfull
Ok ale wracając na ziemię, Trigger zrobił mi prezent w postaci zombiastej czarownicy i jej grzybków. Znowu tła miejsca i postaci nie były przypadkowe :] Humor oczywiście był już lulucowy czyli wtf-owy ale znośnie śmieszny.

Ciekawy początek dnia.

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2016, 20:12   

Ace Attorney 8

No więc zaczynamy Turnabout Goodbyes, ostatnią sprawę pierwszej gry. Sporo zmieścili, nawet jeżeli odcinek jeździł na ciągłej ekspozycji. Spotkanie z Lottą było fajne, Gumshoe jednak nie wyjaśnił dlaczego jest tak wierny Edżiemu (choć nie pamiętam w którym momencie to dokładnie było).


Spoiler: pokaż / ukryj
Zdecydowanie za dużo ekspozycji o DL-6. Zapewne w formacie anime nie można było zmieścić obydwu rozmów z Grossbergiem, ale ten za dużo powiedział na raz o Manfredzie i Edgeworthach by nie było za wcześnie oczywiste kto był mordercą.


W sumie już nie pamiętam jak to było z rolą Maii podczas rozmowy z Edżim, ale scenę popsuło to że Edżi nie rozpoznał osoby którą sam oskarżał o morderstwo :P

Ale serię wciąż warto oglądać dla Maii, co jest najważniejsze.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-05-2016, 20:49   

Shonen maid epizod 6 raw grrrr
Nie wiem czy ucioten bojzu jest lepszą nazwą niż zuka brothers, ale przynajmniej istnieje.
Co do składu, poznaliśmy półtora postaci z tego zespołu i oczywiście charaktery są o wiele gorsze niż się spodziewałem, albo nawet nie. Dlaczego w nawiązaniu do tego zespołu przychodzi mi na myśl tylko Wallflowerowy komplet bizonów w rolach Zuki z Ourana? Kolejne postaci to typowo Ouranowa skala Wielka posiadłość rudej i jej "prezenty" od tatusia ucieszyły by nie jedną przeciętna rodzinę. Tatusia rudej nie widzieliśmy, ale babcia z kilku odcinków wstecz pojawiła siew dość istotnym momencie. Plus psofobia i kotofilia:]
Znowu bardzo udany epizod , śmieszny i za razem budujący świat.
Nie wiem tylko co było najlepsze, tryiumfalny powrót z zakupów czy fangirl squik na temat papierowych worków do odkurzacza :P Trudno zdecydować, bo było dosyć równo (i gęsto) przez cały czas.

Rinne ep32
Bez zaskoczenia, ten odcinek kontynuował wątek z poprzedniego. Wkręcił się demoniczny onisan :P A młody nauczył się co to znaczy niedokończony interes u ducha. (oby na dobre)
Rinne w tym odcinku wyglądał epicko, przez swoją skąpość i strach przed konsekwencjami spaprania ucznia. mimo to wyszło to bardzo zgrabnie, prawie jak bohaterstwo:P
Sakura wykręciła się z lekcji w-f :] Ale ta klasa jakoś tak mala się wydawała.

Puki pamiętam, czarownice precure epizod 14
Walka z kiepskimi ocenami. Coś jeszcze?
Kolejna wpadka czarownicy na miotle. coś jeszcze?
kurcze ten epizod był tak mało zapamiętywalny ze chyba daruje sobie przypominanie :]

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 21-05-2016, 21:30   

Empire of Corpses - kinowe anime w starym dobrym stylu. Ładne, dziwne, krwawe i za cholerę nie rozumiem zakończenia.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 507 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 506, 507, 508 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group