FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 509, 510, 511 ... 531, 532, 533  Następny
  Co w tej chwili oglądacie - edycja druga
Wersja do druku
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 03-07-2016, 15:51   

Tren napisał/a:
Poza tym odcinek z treningiem był uroczy i bardzo mi się podoba jak nieśpiesznie rozwijają wątek romantyczny między Yukiną i Kennosuke na tym etapie. Widać jak oboje zżywają się ze sobą, a sceny jak Kennosuke pomaga jej w treningu były po prostu urocze.

Trening, taaa... a każdy facet zapyta raczej: WAS IT RAPE!? (niby nie...). Masażowy yuri fanserwis 10/10 i w ogóle.

Tren napisał/a:
Arslan Senki S2 1

No faktycznie się dzieje. Trzeba przyznać, ze Andragoras może i jest głupcem ale jest też prawdziwym badassem.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 05-07-2016, 17:07   

Gate: Jieitai Kanochi nite, Kaku Tatakaeri - Enryuu-hen

Dobre, dobre, dawać trzeci sezon.
Jeżeli do czegoś mógłbym się przyczepić to byłaby to mała obecność Rory. Skoro pokazała się już jej siostrzyczka to mogliby już teraz dać więcej wojny i Emloya. Ale spokojnie.:)
W tym sezonie było za to więcej Tuki. Trochę rozchwianej psychicznie. Itami jak zwykle dał radę.
Trochę uwagi należy się smoczycy. Pamiętam, że w pierwszym sezonie wystarczył jeden pocisk z bazooki, żeby oderwać jej łapę i zmusić do odwrotu. Tym razem smoczyca dostała pieć pocisków i nic jej to nie zaszkodziło. No i pisklaki. Brawa dla SDF za precyzyjny ostrzał.
BTW, już w pierwszym odcinku doszło do ecchi. Książę, królicza księżniczka i pejczyk. A wszystko to za cienkim baldachimem książęcego łoża.
Podsumowując, 7,5/10 bo feeling był troszkę słabszy. Ale Itami i spółka, nadal dają radę.
Cytat:
Atak Specjalny: Autorytet Starszej Siostry!

Czekam na trzeci sezon.

Cheers

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-07-2016, 18:43   

Cheer Danshi!! 1
Przyszłam tutaj, bo miałam nadzieję na komedii pokroju Free. Ewentualnie na fazę.

...dostałam okruchy życia o studentach.

Fanserwisu praktycznie nie zanotowano. Bohaterowie są sensowni i mają całkiem realne problemy. Jeden pan w okularach jest komediowo przerysowany, ale nadal nie tak by raziło. Jak na koniec pojawił się na moment pan, który dosłownie zachowywał się jakby się urwał się z jakiegoś anime sportowego to miało się wrażenie, że jest z totalnie innej bajki. Nawet bohaterowie dziwnie na niego patrzyli.

Poza tym to anime jest na razie takie ciepłe. Cały ten klub cherlederski jest robiony po to, by wszyscy się dobrze czuli, a bohaterowie mają ze sobą urocze relacje.

Jak na razie największe zaskoczenie sezonu i to zdecydowanie na plus.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 06-07-2016, 19:42   

Tren napisał/a:
...dostałam okruchy życia o studentach.

Dziękuję za informację, kupuję w ciemno.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 09-07-2016, 14:11   

Ace Attorney 14

Op fajny. Podoba mi się nawiązanie do każdej sprawy Justice For All, choć że też cyrkiem zapełnili jego lwią część ;d

Pearl a cute.

Ale w grze

Spoiler: pokaż / ukryj
też walnięto po głowie tym że Morgan jest zła, ale dopiero drugiego dnia to zrobiła ;P


No ale pacing mi się tu podobał, choć poza-sądowe odcinki przeważnie były lepsze. Mam nadzieję że dostaniemy porządną Francię po tym jak zgwałcili jej ojca.

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 10-07-2016, 09:40   

Rinne 39
P-chan został wreszcie zlokalizowany :]
Odcinek znowu dwuczęściowy, ale przynajmniej mamy konsekwentnego złego charaktera.
Zabawne było też jak pewne cechy charakteru Rinne całkowicie powaliły plany złej:]
A za tydzień koty, Koty, KOTY

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 10-07-2016, 12:09   

Arslan Senki S2 2
Jak to się mówi, rzeczywistość lubi modyfikować plany.

Spoiler: pokaż / ukryj
Andragoras z impetem dociera do twierdzy i zdecydowanie nie traci czasu, bo jeszcze w tym samym odcinku każe Arslanowi udać się de facto na wygnanie.

Wszyscy są oczywiście w szoku, bo nawet Narsus nie spodziewał się takiego rozwoju wypadków. Wbrew tytułowi kolejnego odcinka wiadomo jednak, że Arslan
Spoiler: pokaż / ukryj
nie będzie samotny na tym wygnaniu, bo cała podstawowa drużyna obiecywała lojalność jemu, a nie królowi. Ba, Daryun został oficjalnie pozbawiony pozycji tuż przed całym fiaskiem z Lusitanią, więc jego absolutnie nic nie trzyma. Podobnie z Narsusem, a reszta drużyna jest radośnie na doczepkę i wisi im co Andragoras chce.

Krótko mówiąc jest radośnie, czekam na dalszy rozwój wypadków.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 11-07-2016, 12:34   

1001 Nights

Zgodnie z opisem - impresja. Niezrozumiała.
Dwadzieścia trzy minuty splatających się barw, kształtów i dźwięków. Opowieść stylizowana na wspólny sen dwójki kochanków. Marzenia, koszmary i chaos marzeń sennych.
Fabuły brak, nie szkodzi.
Wrażenia jakby oglądało się baśń Disneya. Nic dziwnego, to amerykańska produkcja.
Przez całą projekcję ani jednego słowa.
Baśn z 1001 nocy w wersji amerykańskiej.
Ocena? A na co to komu?

Cheers

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-07-2016, 23:57   

Ace Attorney 15

Franziska była całkiem niezła, zwłaszcza w pierwszej połowie rozprawy. Najbardziej żywy prokurator, nawet jeżeli w 60% to zasługa bicza.

Dziwne zmiana względem gry

Spoiler: pokaż / ukryj
Tej cały ozdoby na łbie nie było, w grze problemem stanowi brak dziury po kuli na zdjęciu


Denerwująca zmiana względem gry

Spoiler: pokaż / ukryj
Nie dość że nie było w anime jak się "Maya" odwróciła a tu nagle wyciągają fotkę jej twarzy, to jeszcze anime!Wright poprzez swą debilną praworządność zwyczajnie się poddaje w kwestii innej twarzy. W grze Maya zmieniła się w Mię podczas rozmowy z Phoenixem w areszcie a Francia (jakoś) zdobyła zdjęcie tego i pokazała je sędzi jawnie naginając zasady względem dowodów.


Wkurzająca scena z Morgan i Ini. Po huk to tak wcześnie?

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 17-07-2016, 13:16   

Chu Feng BEE

Rozczarowanie...no, może nie sezonu. Miesiąca.
Fabuła prosta jest. W świecie przyszłości najpopularniejszą bronią są Vanguardy, rodzaj cyborgów. Bohaterka - Liu Li, jest Vanguardem przygotowywanym do przejścia na emeryturę. Otrzymuje jednak ostatnią misję - ma chronić pewnego nastolatka przed zamachowcami. W sposób klasyczny ubiera szkolny mundurek i dołącza do klienta w szkole.
Jest potencjał? Jest. Można spieprzyć? Jak najbardziej.
Liu Li (tak, to jest chińskie nazwisko) obnosi po szkole śliczne czułki. W ogóle oboje z bohaterem są jak jedna pściólka z drugą pściółką, a koledzy protagonisty nie pozostają w tyle. Gdzieś unosi się smród antagonisty, który jest tak zły...
Cytat:
Mój psychiatra też mówił, że jestem zły dopóki go nie udusiłem!

...tak zły, tak bardzo zły, naprawdę strasznie zły!
Ogólnie, bohaterowie są tak drętwi jak się opili denaturatu. Liu Li, przy swoim trenerze (jedyna sensowna postać) grzeczna dziewczynka, pozuje na twardą babkę, a protago jest niepozbieraną ciapą. Walki są mocno średnie. Do tego dodajmy, że anime jest niedokończone i mamy pełen obraz.
Ocena: 2/10, gratulacje.
Muzyki, opa i enda nie oceniam. Nie ma sensu.

Cheers

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 21-07-2016, 15:00   

Okay, naprawdę nikt Delty nie ogląda?

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 21-07-2016, 17:01   

Smk napisał/a:
Okay, naprawdę nikt Delty nie ogląda?

MOEEE MOOOOOOOOOOOOOOO-

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2016, 17:52   

Tymczasem ni z gruszki, nie z pietruszki obejrzałem sobie profesjonalistę Golgo 13. Mimo paru totalnie WRÓĆ! Mimo wielu totalnie szitowych momentów to paradoksalnie jest całkiem wciągający film, właściwie to dzięki tym chwilom zyskuje nawet niezamierzony element komediowy. Wstrzymywałem się długo, ale jednak warto było.

Tylko kto i po co w roku 1983 odważył się na taką długą scenę w 3D?! Oczy od tego wypadają!

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
123Nowy! Płeć:Mężczyzna
Ołowiany żołnierzyk


Dołączył: 27 Lis 2010
Skąd: Therabiti
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2016, 13:34   

5 centimeters per second

Trzy nowele...niespodzianka...o miłości.:) A dokładnie o trudnej miłości dwójki nastolatków. Takiej, która nie ma prawa się spełnić.
Tytułowe 5 cm/s to tempo opadania kwiatów wiśni.
Jeden z najpiękniejszych filmów jakie miałem przyjemność obejrzeć. Grafika jest cudowna. W drugiej nowelce mamy przyjemność obserwować zorzę polarną, coś niesamowitego.
W ogóle druga nowela ("Kosmonauta") podobała mi się najbardziej. Pierwsza była na drugim miejscu. Ale trudno tutaj stopniować. Wszystkie są piękne po prostu.
Nawet mimo tego, że fabuła jest tak prosta. W pierwszej noweli Takaki-kun podróżuje, raz za razem zmieniając pociągi, na spotkanie z Akari. Zima w pełni, pada śnieg, pociągi mają opóźnienia, rośnie głód i zmęczenie i tylko wizja spotkania z przyjaciółką podtrzymuje trzynastolatka na duchu.
Opowieść o samotności, tak to chyba powinno być opisane.
Druga nowela praktycznie bez fabuły, nie szkodzi. Bohaterem nadal jest Tohno Takaki, rola pierwszoplanowa żeńska tym razem dostała się Sumidzie, a akcja przeniosła się kilka lat do przodu. Mamy surfing w październiku i wspólną podróż na skuterku do domu.
I zorza polarna. Mówiłem? Powtórzę.:)
Trzecia nowela, znów kilka lat do przodu i znów Takaki. Ten obraz jest najsmutniejszy, bohaterowie nie mają prawa się zejść, Jakby jakieś diabelskie moce trzymały ich z dala od siebie i tego czego najbardziej pragną.
Mówiłem już o grafice i powtórzę, jest cudowna. I muzyka, mój ulubiony kawałek, Yuki no Eki (Snow station), Tenmona. Niestety, mimo poszukiwań, nie znalazłem w necie innej wersji niż instrumentalna. Szkoda, pozostaje przewijać film do 55:40.:)
Ocena 10/10, arcydziełko.

No. 6

Jeszcze jeden dowód na to, że recenzenci czasem się mylą. Cóż, o gustach...
Para pierwszoplanowych bohaterów, Shion i Nezumi (Szczur) to zgrany duet, nawet pomimo różnic w statusie. Shion to dobrze urodzony chłopiec z miasta Numer 6, elitarnej dzielnicy Cronos. Nezumi, mieszkaniec Zaginionego miasta, inaczej slumsów.
Nezumi, uciekinier z poprawczaka pojawia się w życiu Shiona dość niespodziewanie wywracając je do góry nogami. Shion przejmuje nad nim opiekę jak nad zagubionym szczeniakiem, opatruje go, karmi i przechowuje, za co zostaje wykluczony z elity.
Wspomniane No.6 to miasto utopia, jedno z sześciu takich miast, które ostały się na świecie po wielkiej rewolucji społecznej związanej, między innymi, z demilitaryzacją społeczeństw. Miasto daje luksusowe warunki życia, ale wymaga ślepego posłuszeństwa. Mimo to wszystko kręci się gładko dopóki w No.6 nie wybuchnie tajemnicza epidemia.
Największą, dla mnie, zaletą serialu są interakcje między bohaterami. Shion, Nezumi i Psiara (dziewczyna ze slumsów żyjąca ze stadem psów) są wyrazistymi postaciami i mają sporo ciekawego do powiedzenia. Więcej nie powiem, bawcie się dobrze.
Op i end przyjemne.
Grafika i muzyka w porządku.
I interakcje, dla nich warto serial obejrzeć.
Ocena 7,5/10.

Cheers

_________________
Nieoficjalny fan Zabuzy Momochi i Mitarashi Anko.
Oficjalny fan Ohtsuki Akio.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
31522071
fleischman Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 26 Gru 2006
Status: offline
PostWysłany: 22-07-2016, 14:59   

Smk napisał/a:
Okay, naprawdę nikt Delty nie ogląda?

Staram się dbać o swoje oczy i zdrowie psychiczne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 510 z 533 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 509, 510, 511 ... 531, 532, 533  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group