FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 31, 32, 33  Następny
  Pierwsze anime.
Wersja do druku
Dżelei Płeć:Mężczyzna
Bianco-neri


Dołączył: 26 Sty 2006
Skąd: Warsaw City
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2006, 17:31   

U mnie, jako że ja młodszy od większości z was, pierwsze były zapewne Pokemony... zresztą do dziś mam do tego jakiś sentyment. No i fakt, dawno to nie było :D
Widziałem też pewnie jakieś odcinki Sailorek, no i Muminki i Pszczółkę Maję, o ile to uznawać rzeczywiście za anime...

Potem też nie-do-końca-świadomie Spirited Away, a już ze stuprocentową wiedzą że to anime, czyli na początku zainteresowań Mahou Sensei Negima i Gunslinger Girl.

No, chyba wniosłem jakiś powiew oryginalności do tego tematu :D
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8878408
Ui Płeć:Kobieta


Dołączyła: 08 Cze 2006
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2006, 18:03   

hm..napewno któreś z Poloni1 -może Gigi la Trottola albo Bija-niemoge sobie przypomnieć*_*.. eh..kiedy to było:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sokoliczka Płeć:Kobieta
Jasnowłosa


Dołączyła: 17 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2006, 22:54   

Na początku była chyba Polonia 1 i Sally-chan. W wieku nastu lat kuzyn pokazał mi "Księżniczkę Mononokę" spodobało mi się, ale to jeszcze nie było to... Dopiero po jakimś czasie trafiłam na Hypera i zaczęło się.. Równia pochyła... ;D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nkoder Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2006
Skąd: Wołomin
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2006, 14:27   

Najpierw Polonia 1 i inne - bez Tsubasy i bez Sailorek.
I tu nie ma co się dużo rozpisywać - tylko, że łezka się w oku kręci na wspomnienie :]

A pierwsze moje świadome anime to Love Hina, jakiś rok temu :p

// Sailorek i DB nie oglądałem, bo... właśnie, czemu? - ale jak już włączyłem przypadkowo na DBZ przed walkami z komórczakiem, to juz do końca oglądałem :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4276643
Erii Płeć:Kobieta


Dołączyła: 24 Cze 2006
Skąd: Mysłowice
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2006, 12:24   

Moje pierwsze anime...to nie wliczając muminów i pszczółek, były chyba sailorki ....jedno co pamiętam to to, iż nie przypadły mi za bardzo do gustu, a to dla tego ,że niewiele z nich rozumiałam = ='
poźniej była jakaś seria o kolesiu kopiącym piłke... i tak w podświadomości mam obraz, jak ten malutki chłopaczek leci do bramki i leci...przez całą długośc boiska....horyzontu nie widać....a ktoś wrzeszczy potem "spalooony" nie mam pojęcia co to za anime było ....O.o
następnia szał na pokemonki....aż któregoś pięknego dnia odkryłam hypera.... po obejrzeniu wampire princess Miyu wsysło mnie w te klimaty i tak zostało od dziś.^^

_________________

Kości twoje zbieleją na prerii, tatuś i mamusia będą płakać, aż utoną we łzach, a z ciebie nie zostanie nic, w ogóle nic, może tylko tyle, żeby kojoty miały nad czym wyć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7185747
Blatax Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Cze 2006
Skąd: Wrocek
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2006, 15:17   

Pierwsze anime?
Nie inaczej tylko Sailorki, do dziś darzę owe anime dość dużym sentymentem, w końcu od nich wszystko się zaczęło.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1563927
ario Płeć:Mężczyzna
space cowboy


Dołączył: 26 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 26-06-2006, 16:21   

hmm pierwszy-pierwszy był TSUBASA :!: z łezką w oku wspominam 'górzaste' boisko, strzały z przewrotki zza połowy i wślizgi Kojiro... to były czasy.

a pierwsze pełnometrożowe to księzniczka mononoke puszczana na dwójce w jakieś święta- uwielbiam to anime, IMO jest niesamowite

_________________
"to nie jest zwykła ryba- to podwodny zapinacz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Kocyk Płeć:Mężczyzna
Samurai X


Dołączył: 27 Cze 2006
Skąd: Osaka
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2006, 21:02   

Też Tsubasa na tede :P też pamiętam te skoki na 150metrów i strzały wyrywające trawę z boiska :D :D Potem jak większość muminki :D nib anime a połowa moich znajomych do dziś nie wie ze to Japońskie... .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3329356
ario Płeć:Mężczyzna
space cowboy


Dołączył: 26 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2006, 23:15   

tak samo jak pszczółka maja- malo kto wie że to japońska animacja

_________________
"to nie jest zwykła ryba- to podwodny zapinacz"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9986661
Zwierz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Sie 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2006, 00:38   

Moim pierwwszym anime była Sailor Moon (siostra mnie zmuszała!!)
Puzniej Pokemony. I długaaaaaaaa przerwaaaa.! Do anime powryciłe w te wakacje i pierwszą jaką sobie oglondnołem był Mahou Sensei Negima Bardzo fajne Anime!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2306144
gadrael Płeć:Mężczyzna
Ukryty we mgle


Dołączył: 23 Lip 2006
Skąd: Meszna
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2006, 00:51   

Moje pierwsze anime - Akira pozyczony na jakims VHS :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7162418
magu Płeć:Mężczyzna
dreamer..


Dołączył: 22 Cze 2006
Skąd: znienacka..
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2006, 01:02   

ja zaczynałem od polonii1 - daimos, yattaman, w królestwie kalendarza, captain tsubasa, tajemnicze złote miasta, shin-chan... długo by wymieniać... pozniej byly sailorki.. i dlugo dlugo nic az do 2005 roku w ktorym moja przygoda zaczela sie na nowo... i myśle szybko nie skończy... :D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3568428
meta
Gość
PostWysłany: 16-09-2006, 15:55   

Tsubasa (tu się zakochałam w Wakabayashi)

Dzewczyno, nie ty jedna ;)

Potem było DB, Zorro 9tu nie wspomne w kim bo to oczywsite xD), Piłka w grze, Trzej muszkieterowie (z Aramisa zrobili babke O.o) ekhem..Ok.no tak. Nie żeby cos ale to urozmaiciło troche akcje. Potem jeszcze Lady Oscar i wieeeeeele wiele innych. Ale najleosze z nich to wyżej wymieniłam. Szkoda, że już nie pokazuja tych najlepszych anime tylko jakies pokemony argh!! :/
Powrót do góry
chise Płeć:Kobieta
tyhmä tyttö


Dołączyła: 05 Gru 2005
Skąd: pimeästä
Status: offline
PostWysłany: 17-09-2006, 19:00   

Łezka się w oku kręci na takie wspomnienia... momentami możnaby wręcz powiedzieć "stare, dobre czasy" i wiele byłoby prawdy w takim stwierdzeniu...
Wy też tak mieliście, że wtedy, na samym początku, w momencie "objawienia" wszystko, co japońskie wydawało się Wam magiczne, jedyne, wyjątkowe, kiedy każdy okruch twórczości z kraju kwitnącej wiśni nosił znamiona skarbu?
Moja trwająca już dobre 5 lat fascynacja mangą i anime rozpoczęła się pewnej złotej jesieni, kiedy to czystym przypadkiem, najpewniej z nudów, usiadłam obok młodszego brata oglądającego DragonBalla w telewizji. Wtajemniczono mnie w zawiłości dotyczące bohaterów, wrogów i zależności między nimi i... niedostrzegalnie dla siebie samej doszłam do stanu, w którym opuszczenie dowolnego odcinka wydawało mi się największym złem, a rytuał oglądania DB stał się ważniejszy niż szkoła czy znajomi. Kupno pierwszego w życiu nr "Kawaii" było naturalną konsekwencją takiego stanu rzeczy. Nr 30, zakupiony ze względu na tylną okładkę, na której znaleźli się ulubieni bohaterowie :)
Straszny sentyment pozostał gdzieś w środku i przebija się na zewnątrz nieśmiało za każdym razem, gdy zobaczę gdzieś grafikę z roześmianą mordką Songoku... i tak już chyba zostanie. Nie dam sobie wmówić, że płytkie, że za długie, że niewiele wnoszące- chociaż zapewne, gdybym miała zapoznawać się z tym dzisiaj i teraz doszłabym do podobnych wniosków. DragonBall zawsze będzie dla mnie w pewien sposób ważny, kto wie, czy nie najważniejszy- jako anime z moich maniakalnych, zachaczających miejscami o otakizm początków :)
Tego, co oglądało się wcześniej- czyli całej gamy anime na Polonii1- których zresztą w pewnym okresie dzieciństwa wyraźnie zakazali mi oglądać rodziciele, przerażeni obcą mentalnością wyzierającą z tych bajek-, czyli słynnej Czarodziejki z Księżyca- za równie ważne uznać nie mogę. Nie wyszły w moim życiu poza definicję "fajnych bajek".

_________________
can't believe how strange is to be anything - at all
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bilek Płeć:Mężczyzna
Ten zły^_^


Dołączył: 16 Wrz 2006
Status: offline
PostWysłany: 17-09-2006, 22:25   

Pierwsze stary Yataman =)
A pierwsze świadome anime Dragon Ball(te czasy;))
No i się póżniej zaczeło Hellsing,Chobits,Green Green.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group