FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 31, 32, 33  Następny
  Pierwsze anime.
Wersja do druku
Ayako Płeć:Kobieta
The Jellyman


Dołączyła: 29 Sie 2004
Skąd: z szafy w pewnym zamku
Status: offline
PostWysłany: 27-11-2004, 23:53   

Pierwsza rzecz oczywiście nie świadoma to Sailorki, potem wszystko co leciało na poloni, na a potem rtl7 niech mu chwała (sekunda milczenia dla uczczenia pamieci). To były czasy RTL7 Super Świnkę sie oglądało (ogonek i ryjek są moim orężem ) no i oczywiście pierwsze wtajemniczenie trafiło z serią DB(a teraz coś tragicznego ja 3 razy widziałam wszystkie serie albo prawie 3 razy) no i oczywiście potem przyszli Slayersi, no a potem RTL7 został wchłonięty przez ten przeklęty TVN i koniec z anime.
T_T teraz to normalnie kaszana jest.

_________________
rany bo już mnie nosiło od tej mordki z serduszkami
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4622351
Aori Takera Płeć:Kobieta
Shonenai maniac^^


Dołączyła: 06 Paź 2004
Skąd: Z samego serca chaosu- czyli Warszawy..
Status: offline
PostWysłany: 02-12-2004, 17:32   

jeszcze nie jest źle jak się ma zagraniczne programy^^< można obejrsec Inu czy KKJ..> no i internet< chyba że koś tak jak ja ma skopaną kaaze_^_> ja DB też trzy razy obejrzała, ale nigdy całe_^_

_________________
Nigdy nie poddawaj się przeznaczeniu,
nawet wśród płaczu i złości
jest cos tak potężnego, że nie zdołasz sie oprzeć.
Takie jest prawo miłości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3010037
Witcher Kai Płeć:Kobieta
Pumpkin King


Dołączyła: 11 Mar 2004
Skąd: Tea Party
Status: offline
PostWysłany: 10-12-2004, 21:17   

Pierwsze anime - Yattaman i Pszczółka Maja! XDDD :3
To byly czasy ^_^

_________________
Poczuj moc koshmarkoofff @__@
Quo vadis domine?
Dokąd zmierzasz panie?

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2629379
Qrczak Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Lut 2005
Status: offline
PostWysłany: 13-02-2005, 18:53   

pierwsze moje anime to Dash! Kappei ^_^

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2243727
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-02-2005, 00:06   

Dash! Kappei? Ten mały zbereźnik? XD Jeeej, piękne czasy Polonii1... Już wtedy nawet wiedziałam, że toto się nazywa anime :D Bo przeczytałam artykuł w jakimś magazynie komputerowym... Anyway, widzę, że zapomniałam się tu pochwalić, co miałam zrobić dawno temu. Moje pierwsze anime zwało się Jaskiniowy Chłopiec, miało kilka części i było na video, a opowiadało o chłopaku z epoki kamiennej, który poszukiwał swojej zaginionej matki... To było jakieś 13 lat temu, więc więcej nie pamiętam XD Potem były anime puszczane na programie 2 czyli Piłkarze, Tajemnicze Złote Miasta, Calineczka i Robin Hood, którego nie mogę teraz odżałować, że nie oglądałam regularnie. Potem się dowiedziałam, że te japońskie obrazki, którymi się tak zachwycam, to się nazywa manga i anime, i wypatrywałam tego wszędzie, aż natrafiłam na Polonię1, a potem na Sailorki...
<pozwala się pochłonąć wspomnieniom>
<ociera łezkę>
Chociaż jak miałam jakieś 6 lat, też dostałam na video coś dziwnego, w czym walczyły dwa wielkie roboty, a jakieś dziecko beczało tak, że Usagi Tsukino mogłaby się schować... Ale to już było tak dawno, że może mi wyobraźnia figle płata _^_
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2005, 01:59   

Taa, Dash!Kappei - znane też jako Gigi la trottola :P. A co do pierwszego anime... faktycznie... przed Polonią 1 oglądałem Piłkarzy. Nawet pamiętam w którym roku :P - 1992. Czesc odcinkow dooglądalem na wczasach XD.

Magazynie komputerowym? Pewnie Secret Service i jego Manga Room :P, ew. Gambler z lutego 1994 :P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 14-02-2005, 16:55   

A tak, to był Gambler :> Do SSa dotarłam dopiero jakieś 3 lata później :>
Ale i tak na Polonii1 najlepszy był Yattaman :> Poza tym chętnie oglądałam Zorra, Tsubasę i Magiczne Igraszki, żeby sobie odpocząć od straszliwego włoskiego dubbingu XD W ogóle wszystko, co traktowało o Magical Girls oglądałam z zapałem, co odbiło się na mojej psychice bezpowrotnie ;P Ach, gdzie te dawne anime T_____T (:P)
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BetiiX Płeć:Kobieta
+Mala wiedźma+


Dołączyła: 26 Gru 2004
Skąd: Lublin village;)
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2005, 20:14   

Bia czarodziejka, Sally, Tsubasa, Yattaman, Gigi :) (kocham tego amlego zboczka), Zorro i wieeele inych:) (wszelkie siatkarki, tenisistki i mala ksieziczka:)) pozniej sailorki i ponownie Tsubasa :D a potem lawinowo mnostwo roznych serii, dragonbale, pokemony, lainy, slayersi, KKJ, monster rachers... NGE... poprostu mnostwo tytulow ktorych nawet spamietac i spisac nieumiem :)

_________________
::Love is like wind, you can't see it, but you feel it::
::galeryjka na DA-> www.shy4.deviantart.com ::
::ja wcale nie jestem taka wredna jak sie moze wydawac, to tylko pozory^^"::
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1595233
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 14-02-2005, 23:23   

<zastanawia się>
Pierwsze co pamietam, to była "ZałogaG" (właśnie pod ta nazwą leciało w ogólnopolskiej tv) - najlepiej z tego pamietam tą piramidę, którą robili włążąc na siebie i takiego robota podobnego do C3PO - miałam wtedy chyba jakieś 3-4 lata i właśnie się przeprowadzaliśmy, więc dziecko zostało posadzone przed telewizorem, żeby nie przeszkadzało :>

Potem były "Złote miasta", "Dżeki i Nuka" - 2 malych niedźwiadkach wychowywanych przez ludzi, i jakąś bajka o wiewiórce z dzwoneczkiem wychowanej przez kotkę :) i w ogóle większość dobranocek i filmów (Maja, Cudowna podróż, Mała księżniczka, Mały Lord, Rodzina Trappów, Ania, Heidi - cała klasyka dziecięca)

A potem to już Robin Hood (śmiertelnie zakochałam sie wtedy w Gilbercie XD) i Tsubasa (tu się zakochałam w Wakabayashi XD) i cała Polonia1 (Daimos, Zorro, Bia, Yataman)
i rzecz charakterystyczna... nigdy ... PRZENIGDY nie mogłam (z różnych powodów) oglądnąć ŻADNEGO ostatniego odcinka ==''
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BetiiX Płeć:Kobieta
+Mala wiedźma+


Dołączyła: 26 Gru 2004
Skąd: Lublin village;)
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2005, 19:40   

Cytat:
"Złote miasta", "Dżeki i Nuka"

no takze sie ogladalo:) i Kinbe bialego lwa :)

Cytat:
Maja, Cudowna podróż, Mała księżniczka, Mały Lord, Rodzina Trappów, Ania, Heidi - cała klasyka dziecięca

niektorych pozycji stad niewymienilam przez roztargnienie

Cytat:
Tsubasa (tu się zakochałam w Wakabayashi

ja zawsze za to kochalam Kojiro :) I Ishizakiego za glupote ;) (bracia Toshibana za to mieli piekne zabki:P)

_________________
::Love is like wind, you can't see it, but you feel it::
::galeryjka na DA-> www.shy4.deviantart.com ::
::ja wcale nie jestem taka wredna jak sie moze wydawac, to tylko pozory^^"::
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1595233
kal Płeć:Mężczyzna
cokolwiek ;p


Dołączył: 18 Lut 2005
Status: offline
PostWysłany: 20-02-2005, 03:13   

nie pamietam dokladnie, co bylo pierwsze. na Polonii 1 - General Daimos, Tygrysia Maska, Yattaman i inne, Sailor Moon na Polsacie. ktos wspomnial o Ulissesie - to tez ogladalem. ze Czarodzieki to anime uswiadomilo mnie SS, Animegaido i Kawaii. do dzis ma pierwszy numer ostatniego z podanych przeze mnie periodykow. szkoda, ze okladke gdzies wcielo. ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 01-03-2005, 23:50   

Hmm, Pszczółka Maja, oczywiście, i Załoga G (obydwie nieświadomie, do niedawna byłem swięcie przekonany, że załoga G była produkcją amerykańską). Coś przez mgłę mi kojarzy, że mniej więcej w tym okresie widziałem też (gdzie??? jak to się nazywało???) jakiś one-shot (coś o jakimś inteligentnym czołgu - z pewnością było to jakieś anime, bo z tego co pamiętam działo się w Japonii i bohaterowie byli japończykami) (Znalazłem na ANN: to coś nazywało się Techno Police 21C ). Potem była długa luka w życiorysie ... Sailorki i Polonia 1 mnie ominęły. Pierwszym świadomie obejrzanym anime był chyba dopiero podrzucony przez kumpla Ghost in the Shell (chociaż nie, wcześniej jeszcze trafiłem na jakimś niemieckojęzycznym kanale, chyba VOX-ie, na Bubblegum Crisis 2032 i Silent Mobius)

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.


Ostatnio zmieniony przez Bezimienny dnia 30-07-2005, 12:22, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ataru Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 31 Mar 2005
Status: offline
PostWysłany: 01-04-2005, 15:34   

Chyba jednak to, co leciało na Polonii1. Potem przyszedł czas na Sailorki, a dalej to już wszyscy wiedzą jak było. Z Polonii to pamiętam szczególnie Gigiego i Tsubasę, lecz oglądałem wszystko co leciało w tym bloku, czy to był Yattaman, czy Sally, oglądałem z takimi samymi wypiekami na twarzy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Razuri Płeć:Kobieta
Siostra Przyłożona ZH


Dołączyła: 15 Wrz 2004
Skąd: Pudlo na pączki
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2005, 10:38   

Ach...Muminki XD Nawet nie wiedzialam wtedy, ze to anime..
Potem byla pszczolka Maja, to,co lecialo na Polonii...(ciagle potrafie zaspiewac opening z Yattamana XD) i sailorki...Mam wrazenie, ze wiekszosc tak zaczynala

_________________
Do it with Tanuki!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3997233
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 06-04-2005, 11:19   

Cytat:
Ach...Muminki XD Nawet nie wiedzialam wtedy, ze to anime..


I dobrze, bo wielu twierdzi, że to nie było anime;P.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 33 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 31, 32, 33  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group