FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Co chcielibyście ujrzeć jako anime?
Wersja do druku
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 15-09-2010, 18:04   

Cytat:
5) "Conan" - serio chciałbym zobaczyć anime o Conanie Cymeryjczyku.


No to chyba Toriyama musiałby rysować, bo on ostatni był, co umiał rysować mięśnie. Ale fabuła jak by miała wyglądać? Już w wersji zachodniej zabronili mu gwałcić, dodali oleju do łba i przydali głupiego zwierzaka. Boję się myśleć, jakby go ulepszono.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
racjona Płeć:Kobieta


Dołączyła: 21 Mar 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-09-2010, 18:11   

Może to i głupie, ale niesamowitym byłoby zobaczyć przygody Jakuba Wędrowycza w wersji animowanej z genialnym dubbingiem :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 15-09-2010, 18:27   

Tu zamiast zwierzaka dodaliby mu harem?

Ja bym chętnie zobaczył coś w realiach Obrońców Niebios Kossakowskiej, ale tylko z kreską (i wpływem na scenariusz) Kaori Yuki (bo ten cykl zawsze mi się kojarzył z kompletnie spapraną w animacji mangą Angel Sanctuary)

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2010, 18:39   

Bezimienny napisał/a:
ale tylko z kreską (i wpływem na scenariusz) Kaori Yuki

O. TAK.

I Lucek byłby wiotkim ciemnowłosym emo.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 15-09-2010, 18:41   

Cytat:
Tu zamiast zwierzaka dodaliby mu harem?


Akurat Conan to na harem by się na pewno nie obraził;p.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 15-09-2010, 18:42   

W zasadzie temat "co powinno się zekranizować" już był...

Niemniej, pomysłów by się kilka znalazło.

1) W miarę realistyczna seria sensacyjna od Maasakiego Yuasy - początkowe sceny Mind Game były chyba najlepsze w filmie, strasznie jestem ciekaw, co takiego upichcił by ten reżyser, gdyby nie bawił się w dziwaczność i surrealizm. Ewentualnie - coś od pani odpowiedzialnej za Michiko to Hatchin... Zresztą, patrząc na ostatnie sezony z radością powitałbym JAKIEKOLWIEK sprawnie zrobione anime dla facetów, bez supermocy, za to ze strzelaninami i pościgami.

2) Z pogranicza serii sportowych i o otaku z chęcią zobaczyłbym dwie rzeczy - po pierwsze coś o graczach, może nawet e-sporcie, ale w wersji zupełnie realistycznej - bez cyberprzestrzeni, akcji w "świecie gry" itepe. Albo może z innej strony - seria o ludziach pracujących przy tworzeniu gier? Po drugie - anime "karciankowe" na serio, coś o (pół)profesjonalnych graczach w Magica czy inne dziadostwo.

3) Edukacyjna seria o matmie! I to przynajmniej na poziomie tego, czego obecnie uczy się dopiero na studiach (i w dobrych liceach). Moe-personifikacje pochodnej, całki, granicy ciągu...

4) Anime muzyczne którego bohaterowie dla odmiany grają jazz i nie są licealistami.

5) K-ON dla bab. Anime o moe-bizonach, uroczo nieporadnych i w niektórych przypadkach lekko przygłupich, marnujących czas na wpieprzanie ciastek i robiących absolutnie nic, ale w "uroczy" sposób. Yay, jakie to by było durne!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-09-2010, 18:47   

Okej, temat fajny, ale prosiłabym ograniczyć się do niezekranizowanych mang, ich kontynuacji, ewentualnie tematyki. Inaczej będę musiała scalić go z tym - http://forum.tanuki.pl/tematy10/5645.htm .

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-09-2010, 19:08   

JJ napisał/a:
2) Z pogranicza serii sportowych i o otaku z chęcią zobaczyłbym dwie rzeczy - po pierwsze coś o graczach, może nawet e-sporcie, ale w wersji zupełnie realistycznej - bez cyberprzestrzeni, akcji w "świecie gry" itepe. Albo może z innej strony - seria o ludziach pracujących przy tworzeniu gier? Po drugie - anime "karciankowe" na serio, coś o (pół)profesjonalnych graczach w Magica czy inne dziadostwo.

Chyba jeden z najlepszych pomysłów do tej pory. Poza tym można by przywrócić motyw podróżowania sportowców po świecie za kolejnymi trofeami, tak jak to było w klasycznych Shonenach nie polegających na mordobiciu, jak Pokemanz (zakładając, że to shonen), Beyblade czy Yu-Gi-Oh!. Gdyby dodać realizm, mielibyśmy bonusy geograficzno - kulturoznawcze.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 15-09-2010, 19:30   

Eire napisał/a:
Cytat:
5) "Conan" - serio chciałbym zobaczyć anime o Conanie Cymeryjczyku.


No to chyba Toriyama musiałby rysować, bo on ostatni był, co umiał rysować mięśnie. Ale fabuła jak by miała wyglądać? Już w wersji zachodniej zabronili mu gwałcić, dodali oleju do łba i przydali głupiego zwierzaka. Boję się myśleć, jakby go ulepszono.

Gdyby wzięła się za to ekipa od "Berserka" to byłbym gotów dać temu kredyt zaufania. Zwrócę natomiast uwagę na fakt, że Conan był różny, bo z wiekiem dorastał i stawał się mądrzejszy. Jest duża różnica między Conanem z czasów jego kariery jako złodzieja czy najemnika a Conanem - królem Aquilloni. I jednak, Conan miał zawsze nieco oleju w głowie, a przynajmniej więcej niż typowy barbarzyńca.

A i jeszcze dodam - magical girls na serio. Bez zwierzątek, słodkich ciuszków za to z atakami masakrującymi przeciwników i tym podobnym stuffem. Jak do tej pory chyba Nanoha była najbliżej.
Powrót do góry
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-09-2010, 20:14   

Dawno, dawno temu marzyła mi się Trylogia Zimnego Ognia pani Friedman w wersji anime. Niestety, potem odkryłam istnienie yaoi i uświadomiłam sobie, że para głównych bohaterów, tego... Cóż, jestem głęboko przekonana, że Yami no Matsuei i Gravitki mogłyby się schować, a pisk fanek słyszalny byłby z przestrzeni kosmicznej (i przez próżnię też by się przebił, o), ale ja bym tego nie zniosła :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
vries Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 15-09-2010, 20:40   

Berserk Ultimate - czyli seria OVA na wzór Hellsinga, z której niczego nie wycinają, niczego nie zmieniają. Podobnie jak w wypadku HU półroczne terminy wydań. Podobnie jak w wypadku HU dobra jakość grafiki i dźwięku. I powinno wydać się w jakichś 15-20 lat, gdy Miura skończy mangę.

Baccano S2 - mówcie, co chcecie, ale chcę zobaczyć Ladda wiekowego pirata z 2001 roku. Chcę zobaczyć jego ucieczkę z Alcatraz. Chce zobaczyć więcej Elmera, braci Gandor, Grahama, Isaca, Mirii i innych wariatów. I w sumie mógłbym tu wymieniać i wymieniać, bo w Baccano wszystko było fajne.

Farming... Vinland Saga - manga zabija mnie co miesiąc, anime nie może być gorsze. Aczkolwiek tu pewnie będę musiał poczekać aż historia skończy się za 20 lat.

Jeśli jednak pójdziemy w kierunku bardziej prawdopodobnych tematów, to Vagabond nie byłby głupim pomysłem. Manga kończy się w przyszłym roku. Musashiego kocha każdy Japończyk.

pewnie mógłbym tak wymieniać i wymieniać, ale mi się nie chce.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-09-2010, 20:59   

Serika napisał/a:
Dawno, dawno temu marzyła mi się Trylogia Zimnego Ognia pani Friedman w wersji anime. Niestety, potem odkryłam istnienie yaoi i uświadomiłam sobie, że para głównych bohaterów, tego...

Taaa... ma potencjał na serię pełną podtekstów, nie? A wyobraź sobie jaki byłby w takim anime fanserwis nieziemski. Nagie męskie klaty by się przewracały w każdym odcinku, a główni panowie patrzyliby sobie guemboko w oczy co pięć minut.

Chętnie bym za to zobaczyła, co Japończycy zrobiliby ze Światem Dysku. Wyobraźcie sobie, jakim mhocznym knujem byłby Vetinari, jakie efekty dostałby Śmierć i jak musiałby wyglądać Nobby.

I również chciałabym zobaczyć ekranizacje dalszych nowelek z Baccano. Dla... praktycznie każdego.

Kolejne pobożne życzenie - żeby producenci anime wybrali jakieś DOBREGO szonenajca/jaojca, a nie ten chłam, który serwowali do tej pory.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-09-2010, 21:09   

Ponieważ tematy jednak się dublują, scaliłam.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 15-09-2010, 21:19   

Temat się nie dublował- nie chodzi o przełożenie czegoś na język anime, a o rzeczy, których nie ma. Brakujące tematy, kontynuacje, nietypowe ujęcia i inne w tym gatunku.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-09-2010, 21:35   

JJ napisał/a:
3) Edukacyjna seria o matmie! I to przynajmniej na poziomie tego, czego obecnie uczy się dopiero na studiach (i w dobrych liceach). Moe-personifikacje pochodnej, całki, granicy ciągu...

Maszyna Turinga-chan do Automatu ze Stosem-chan - "ale ty głupia, tak się dajesz pompować!"

/me próbuje odwymyślić...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 5 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group