FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Co chcielibyście ujrzeć jako anime?
Wersja do druku
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-09-2010, 17:39   

No właśnie, jak wy byście chcieli rozwiązać kwestię pantyshotów? Chyba, że stroje zapożyczono by ze Strike Witches.
Przejdź na dół
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-09-2010, 17:41   

offtop
Serika napisał/a:
Amarth. Naryyyysuj mi iiiiich...

Do kolejki i rozważenia xD (tylko problem taki, że nie bardzo mi wychodzi wizualizowanie obu panów)
/offtop
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-09-2010, 18:05   

Ama, właśnie wyobraziłem sobie twój rysunek. Męski (choć otyły) Nyu stoi sobie goły na tej plaży z pierwszego odcinka Elfen Lied, Kouta na jego widok uśmiecha się idiotycznie i mówi "Weźmy go sobie do domu", a wściekła kuzyneczka odpowiada mu "You perwert".


Grisz napisał/a:
No właśnie, jak wy byście chcieli rozwiązać kwestię pantyshotów? Chyba, że stroje zapożyczono by ze Strike Witches.

Wystarczy chyba przenieść akcję w odpowiednie miejsce np. do Szkocji, Afryki, albo w kosmos (w końcu moda kosmitów w anime niejednokrotnie była bardzo dziwna).

Być może warto pomyśleć nad scenerią fantasy, dzięki której doszłyby potwory z mackami molestujące mężczyzn. Hmm... Uniwersum Lineage się nie nadaje, bo choć nawet orkowie wyglądają tam jak metroseksualni geje (ciekawe co na to Grisz), to spódniczko-zbroje są zarezerwowane dla kobiet. O! W Baldur's Gate postacie bez zbroi nosiły dziwne tuniki, które przy pochyleniu się powinny pokazywać wszystko co trzeba.
Powrót do góry
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-09-2010, 18:11   

Ama miała na myśli coś zupełnie innego akurat. Patrz cytowany post Seriki ;p

CainSerafin napisał/a:
Być może warto pomyśleć nad scenerią fantasy, dzięki której doszłyby potwory z mackami molestujące mężczyzn.

Nie chcę nikomu niszczyć dzieciństwa, ale na to akurat nie wpadłeś jako pierwszy.

/me przypomina sobie przeglądanie Yami no Matsuei u Easia....

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-09-2010, 18:15   

Grisznak napisał/a:
No właśnie, jak wy byście chcieli rozwiązać kwestię pantyshotów?

Proste, będą podczas przebierania. A panowie mogą regualrnie chodzić pływać na basenie, by zapewnić odpowiednią ilość fanserwisu

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-09-2010, 18:25   

Zdecydowanie Saga Baldur's Gate, wraz z zapozyczeniami z modów BG1 NPC Project, i Xan NPC.

Wyobraźmy to sobie: Bohater Taki jak Ty, jego urocza młodsza siostra, bisz - emo Xan, jeszcze bardziej emo Kivan, knuj Edwin, harem w postaci słodkiej Aerie, i dwóch pań tsundere: Viconii i Jaheiry. Aerie zostałaby sparowana z kolejnym biszem, Haer'Dalisem. Do haremu dołączają Nalia i Mazzy (bo czemu nie?), na którą z kolei leci Korgan (expy Zarakiego Kenpachiego). I wyobraźmy sobie sceny z Sarevokiem, pełne podtekstów yaoi... i Irenicusem... i będąca Yandere Bodhi...
Rozmarzyłem się.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-09-2010, 18:26   

Grisznak napisał/a:
No właśnie, jak wy byście chcieli rozwiązać kwestię pantyshotów?
Proste - ubierzemy ich w kilty (jak już CainSerafin napisał). A że nie mieliby nic pod spodem - cóż, taka konwencja.

Serio, nie obraziłabym się za anime o Szkotach xD

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-09-2010, 18:31   

Cytat:
Wyobraźmy to sobie: Bohater Taki jak Ty, jego urocza młodsza siostra, bisz - emo Xan, jeszcze bardziej emo Kivan, knuj Edwin, harem w postaci słodkiej Aerie, i dwóch pań tsundere: Viconii i Jaheiry. Aerie zostałaby sparowana z kolejnym biszem, Haer'Dalisem


O czym Ty gadasz, nieszczęsny, haremu się nie paruje! Jeśli to konieczne, należy zmienić wszystkich pozostałych bohaterów w serii w gejów (vide Utawarerumono), ale harem jest święty (od arab. harim, "miejsce zakazane lub święte")!

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-09-2010, 18:48   

Ciekawe jak by wyglądał ten Japończyk zesłany do Szkocji , któremu w pierwszym odcinku kazali by nosić kilt, spod którego oczywiście wystawał by tradycyjny japoński lolikloth (dobrze mi się wydaje?). W dodatku tsundere, którego "dziecinna" twarz wręcz zmuszała by szkotów do przebierania go w bardziej odpowiednie sukienki. Oraz budowania trzeciego rodzaju szatni ala Hideyoshi. Biedny chłopak po tak drastycznych przeżyciach, zapragną by mieć większe piersi, oraz zabierał się za przebieranie jak Mako-chan. W pewnym momencie zapałał by do niego uczuciem pewien nieświadomy uczeń ze szkoły i na złość uczucie było by odwzajemnione. Z za parkanu jednak co chwila zerkała by przyjaciółka z dzieciństwa, kompletnie zakochana ale bez wzajemności, związana przysięgą, że nikomu nie powie o hobby głównego bohatera.
Czy coś jeszcze powinniśmy dodać?
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------edit
Ale wszyscy rodowici Szkoci musieli by być rudzi i brodaci :P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 17-09-2010, 08:54   

Grisznak napisał/a:
No właśnie, jak wy byście chcieli rozwiązać kwestię pantyshotów?

W kimonach!
Weźmy taką szotę. Poluzować mu pasek, odpowiednio przewrócić i pantyshot gotowy! Albo będzie musiał skakać czy coś...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 17-09-2010, 10:34   

Vamp! - to light novels tego samego autora który napisał książkowe pierwowzory Baccano! i Durarara!!, osadzone w tym samym świecie. Nie tyle chcę to zobaczyć, co jestem przekonany, że to zekranizują na fali popularności siostrzanych serii.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Silence Płeć:Kobieta


Dołączyła: 20 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 20-10-2010, 17:05   

Chętnie obejrzałabym "Doubt", nie wiem, czy koś kojarzy. Pokręcone strasznie, ale fajne, mogłoby z tego coś na prawdę ciekawego wyjść:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
-Raiv Płeć:Mężczyzna
zamyślony :)


Dołączył: 13 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-10-2010, 17:32   

Te tytuły bym oglądał w ciemno :)

Piewszy to Berserk ^_^ wiem że anime powstało ale chciałbym zobaczyć dalszą historię z mangi na ekranie :)

Drugi to Historys Strongest Disciple Kenichi ten też już powstał ale doczekać się nie mogę reszty mangi na ekranie

Trzeci to The Breaker manga ciekawa i powinna pasować na anime

Czwarty to Aiki troszkę zboczona le też chętnie bym obejrzał

Piąty to Live manga mnie zaciekawiła szkoda że tak mało rozdziałów wyszło

Szósty to Bremen manga zajefajna tylko musiała by być też zajefajna muzyka do tego anime bo inaczej wyszło by dno... i pewnie to było przyczyną nie wyjścia anime (wystarczy sobie przypomnieć anime Beck i co zła muzyka i "seplenienie" podczas śpiewania głównego bohatera po angielsku zrobiło z dobrze zapowiadającą się historią...)

Edit:// No i jeszcze THE WALKING DEAD komiks amerykański chyba.. ale fabuła super

_________________
tylko się nie załam :)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3249093
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 27-10-2010, 20:11   

Cytat:
Piewszy to Berserk ^_^ wiem że anime powstało ale chciałbym zobaczyć dalszą historię z mangi na ekranie :)

Kontynuacja powstaje - pytanie tylko, kiedy premiera...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ZUBEK Płeć:Mężczyzna
Niestety, to ja ...

Dołączył: 31 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-11-2010, 18:33   

Bardzo chętni chętnie zobaczyłbym "Elantris" i wszystkie trzy części "Z mgły zrodzonego" (nie jest to nazwa trylogii tylko pierwszej części) Brandona Sandersona. Po za tym, ciekawe byłoby przełożenie na anime książki "Eon" Alison Goodman. No i może "Wiedźmina" Sapkowskiego.
A z marzeń, które się nigdy nie spełnią, to Trylogia Sienkiewicza.
(choć szczerze wątpię by spełniło się cokolwiek)

_________________
Lubię dobre Anime
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 7 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group