FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  Co chcielibyście ujrzeć jako anime?
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-09-2010, 21:44   

Wystarczy zmienić nazwę tematu na "co chcielibyście ujrzeć jako anime" i wszystkie problemy załatwione.
JJ napisał/a:
Albo może z innej strony - seria o ludziach pracujących przy tworzeniu gier?

Mogliby z Tokyo Toy Box (jakkolwiek to się pisało) zrobić anime.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 15-09-2010, 21:51   

Tak mi się jeszcze przypomniało:
Oglądamy Dragon Ball Z- wersję niepoprawną i heretycką made in USA- w pewnej chwili Vegeta i Nappa zastanawiają się nad siłą Gohana i któryś z nich mówi, że takie mieszańce to mógłby być dobry pomysł i czy by się bliżej tym nie zająć. Komentarz (nie mój): no to mamy scenariusz hentaja.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-09-2010, 22:21   

Keii napisał/a:
Wystarczy zmienić nazwę tematu na "co chcielibyście ujrzeć jako anime" i wszystkie problemy załatwione.

Dzięki, Keii, od dobrych kilkunastu minut głowiłam się jak na nowo sformułować nazwę, by pasowała.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 15-09-2010, 22:38   

<offtop>
Amarth napisał/a:
Serika napisał/a:
Dawno, dawno temu marzyła mi się Trylogia Zimnego Ognia pani Friedman w wersji anime. Niestety, potem odkryłam istnienie yaoi i uświadomiłam sobie, że para głównych bohaterów, tego...

Taaa... ma potencjał na serię pełną podtekstów, nie? A wyobraź sobie jaki byłby w takim anime fanserwis nieziemski. Nagie męskie klaty by się przewracały w każdym odcinku, a główni panowie patrzyliby sobie guemboko w oczy co pięć minut.

Amarth. Naryyyysuj mi iiiiich... Tylko niekoniecznie z podtekstami :P Oni mają prawo patrzeć sobie głęboko w oczy tylko zabijając się wzrokiem :D
</offtop>

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2010, 00:48   

Z mang:

Mirai Nikki - Yuuuno~! Chcę zobaczyć tego epic psychola w wersji ruchomej. Wprawdzie w grudniu ma wyjść jakaś jednoodcinkowa OAVka, ale przydałaby się seria TV. Ten tytuł na nią zasługuje.

Yotsuba&! - najlepsza komedia z cyklu okruchy życia, jaką kiedykolwiek czytałam. Ale skoro przez tyle lat nie doczekała się ekranizacji, to pewnie się już nie doczeka. A szkoda, bo IMHO jest o niebo lepsza od Azumangi autorstwa tego samego mangaki.

Z kontynuacji istniejących już anime:

Pandora Hearts 2 - dalszy ciąg wydarzeń, zgodnie z mangą (twórcy trochę namieszali w ostatnim odcinku, ale nie aż tak bardzo, żeby nie dało się wrócić na mangowy tor). Najlepiej już po zakończeniu pierwowzoru.

Baccano: Isaac & Miria Chapter - bo ta dwójka zdecydowanie zasługuje na więcej miłości! Na przykład fajnie by było zobaczyć więcej akcji w wykonaniu tego duetu w dobie komputerów (tak, akcja z telefonami komórkowymi pod koniec ostatniego odcinka serii TV była awesome).

Durarara!! 2 - chyba nie muszę tłumaczyć... Tylko więcej Izayi poproszę!

Z książek:

Jeden z lepszych kryminałów pani Christie, np. "I nie było już nikogo", "Dlaczego nie Evans?", "Zabójstwo Rogera Ackroyda" albo "Morderstwo w Orient Expressie"... No, dużo tego.

Jakiś horror pana Kinga - też jest z czego wybierać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-09-2010, 07:42   

Oj Yotsuna rzeczywiście jest świetną mangą, ale absolutny brak dynamicznych scen oraz rozwlekłość całego tytułu, raczej utrudniają wybór materiału. Azumanga o dziwo ma 26 odcinków a wydaje się, że 13. Yotsuba musiała by mieć ich ok 80-ciu :p

Ale jednak Anime powinno bardziej szokować, być bardziej niszowe i Japońskie. Obecnie większość tytułów zmierza ku europeizacji i spowszednieniu fabuły. Tytuły tak specyficzne jak Ranma, Vandread czy nawet Gurren Lagann nie powstają często. A po prostu dobre tytuły, też coraz rzadziej. Ja bym chciał zobaczyć tytuł, który balansuje na granicy rzeczy dozwolonych w Japonii i zakazanych poza nią. Niech obrażają kościół, zmieniają płeć, pokazują półnagie sceny sento i zmniejszą średni rozmiar krągłości. Niech to rozgrzebie jakieś problemy hermetycznie ukryte za granicami wysepek, jak Onizuka, pod otoczką komedii. Mogli by nawet zekranizować "Pretty Face" :P.
A z kontynuacji . ja kce mdłe Ah My Goddes tv s3 z dodatkiem przypraw, oraz ekranizację ostatnich tomów Ranmy:P.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-09-2010, 10:42   

kokodin napisał/a:
Oj Yotsuna rzeczywiście jest świetną mangą, ale absolutny brak dynamicznych scen oraz rozwlekłość całego tytułu, raczej utrudniają wybór materiału. (...) Yotsuba musiała by mieć ich ok 80-ciu :p

A tam utrudniają - przecież nie musieliby ekranizować całej mangi, a jako że wszystkie historyjki w Yotsubie są na mniej więcej tym samym (bardzo dobrym) poziomie, to nie musieliby się bawić w jakąś szczególną selekcję. Poza tym te rozdziały są na tyle krótkie, że spokojnie zmieściliby dwa w 24-26 minutowym odcinku (ok. 12 minut na jedną historyjkę w zupełności by wystarczyło). Ta, pomarzyć dobra rzecz ;p

Mam jeszcze jedno pobożne życzenie, o którym zapomniałam wspomnieć w poprzednim poście:

Spice & Wolf III - drugi sezon nie spełnił moich oczekiwań, a jego zakończenie było dość otwarte i nijakie. Chcę zobaczyć definitywny finał podróży Lawrence'a i Horo. Z materiałem nie byłoby problemu, bo nowelki ciągle wychodzą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 16-09-2010, 11:24   

Amarth napisał/a:
Chętnie bym za to zobaczyła, co Japończycy zrobiliby ze Światem Dysku. Wyobraźcie sobie, jakim mhocznym knujem byłby Vetinari, jakie efekty dostałby Śmierć i jak musiałby wyglądać Nobby.

*________* Bizon Marchewa i Vimes-tsundere.

Trylogia czarnego maga- to by była dopiero haremówka! Jeden bizon, drugi bizon, trzeci bizon i szonenai. A do tego magiczne pojedynki, powiewne płaszczyki... I kogo obchodzi, że Sonea to Merysuła-Taka-Jak-Ty?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-09-2010, 12:33   

Seria Into the Looking Glass Johna Ringo. Bo cztery tomy, które dotychczas wydano idealnie nadają się na animowaną ekranizaję. I to wcale nie przez użycie jpopu do ratowania galaktyki w czwartej książce..
Powrót do góry
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-09-2010, 14:39   

Ecchi dla dziewcząt. Seria w którą główną rolę odgrywałby fanserwis w wykonaniu męskim, czyli męskie panty-shoty, scenki w których jeden facet upada drugiemu twarzą/tyłkiem na krocze/twarz itd. Natomiast bohaterowie pobocznymi byliby: Bohaterka Taka Jak Ty i jej harem w składzie: facet-miko, facet-tsundere, shota. Bardzo chętnie zobaczyłbym w haremiku także grubasa z brzuchem dyndającym przy każdym ruchu i różowymi włosami, potrafiącego powiedzieć jedynie "nyuu".
Powrót do góry
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-09-2010, 14:51   

Podpisuje się wszystkimi siedmioma rękami :]
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-09-2010, 14:55   

CainSerafin - kfik! Zwłaszcza jak pomyśli się, co u męskiego tsundere musiałoby zastąpić kompleks na punkcie małego biustu...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kokodin Płeć:Mężczyzna
evilest fangirl inside


Dołączył: 25 Paź 2007
Skąd: Nałeczów
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 16-09-2010, 15:44   

Możliwe, że nic :P jeżeli dodamy do tego crossdresing. Facet z kompleksem na punkcie wielkości swojego biustu był by zdecydowanym hitem :P

_________________
kokodin pisze się zawsze z małej litery
Jeżeli mówił bym normalnie , nie było by sensu ze mną rozmawiać.
Miłośnik wszystkiego co czarne, zielone, żółte lub okrągłe.
Jeżeli to czytasz to się nudzisz.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Piotrek Płeć:Mężczyzna
Nikt niezwykły


Dołączył: 26 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 16-09-2010, 17:17   

Że też musiałem tutaj wejść w takiej chwili... <headdesk>

Żeby nie OT:
- chętnie zobaczyłbym kontynuację Air Gear w oparciu o dalsze wydarzenia z mangi, oczywiście w lepszej oprawie graficznej niż pierwsza seria.
- porządną 3 serię School Rumble. Zapowiadaną wycieczkę i rozwiązanie wątków romantycznych.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 16-09-2010, 18:35   

kokodin napisał/a:
jeżeli dodamy do tego crossdresing. Facet z kompleksem na punkcie wielkości swojego biustu był by zdecydowanym hitem :P

I w dodatku od razu rozwiązuje problem panty-shotów, przynajmniej w przypadku tej postaci. Kłopot w tym że inni faceci też od czasu do czasu też powinni pokazać majty. Być może rozwiązaniem byłoby przeniesienie akcji do Szkocji, ale wg. tradycji Szkoci nie powinni mieć pod spódniczką... niczego.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 6 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group