FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-07-2009, 00:22   

Jak Neostrada wczoraj padła, tak do dzisiaj nie wstała i nie wstaje. Mam ochotę zrobić ciężką krzywdę komuś z Tepsy.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-07-2009, 01:13   

Morg, moja matka zadzwoniła do tepsy i jej facet wytłumaczył jak się na nowo zalogować do neo, bo nie wszystkim zadziałało automatycznie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ponury Płeć:Mężczyzna
Grim Greetings


Dołączył: 27 Lip 2006
Skąd: ....diabli wiedzą
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2009, 01:51   

Moja mama pracuje w Tepsie... czuje się nieco dziwnie z tego powodu, taki.... rozdarty

_________________
Live fast, die young,
make a pretty corpses
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
6705894
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-07-2009, 08:16   

IKa, GoNik - dzięki, problem w tym, że nie znam hasła, bo wszystko ustawiał jakiś dziadka spetz z polibudy i nic nie zostawił (dzisiaj będzie, to od niego wyciągnę). >.> Na błękitną linię próbowałem się (bezskutecznie) dodzwonić raz i więcej nie będę - musiałbym bardzo níe lubić swoich nerwów...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-07-2009, 10:16   

Akurat brak hasła nie powinien być jakimś wielkim problemem, bo matka nie miała pojęcia gdzie hasło jest zapisane. Więcej wiary :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
aliaren Płeć:Kobieta
yadda yadda~


Dołączyła: 31 Mar 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2009, 13:12   

Grisznak napisał/a:
Biorąc pod uwagę, jak szumnie reklamowo ów konwent, twoja opinia brzmi nader ciekawie. Nie chciałabyś może napisać relacji na Tanuki?


Przez moment się zastanawiałam, ale jednak nie ;) Widzisz, rzecz polega na tym, że jeśli ktoś jechał z paczką znajomych i nie oczekiwał za wiele od samego konwentu, pewnie mu się Balcon podobał. Ja byłam sama [nie licząc współlokatorki, która raz że miała stoisko, a dwa że wolała towarzystwo rysowniczek w Artroomie od mojego], więc czynnik 'super ludzie-super konwent' odpada. I w tym momencie kontrast między nachalną reklamą Balconu, a tym, jak to faktycznie wyglądało tym bardziej daje po oczach. Jeśli recenzenci go zjadą, to organizatorzy sami sobie będą winni - obiecywali cuda, a wyszło poniżej przeciętnej. Dodaj do tego tę awarię prądu [światło było na korytarzu, ale w salach już nie] czy bal, który odbył się zdaje się z 2-godzinnym poślizgiem. Drugiego dnia sale DDR i konsolowe też podobno nie działały [przynajmniej tak mi powiedziano]. Poza tym jakoś tak... pustawo było, nie wiem, ile sprzedano wejściówek, ale momentami korytarze się wyludniały i nie było to bynajmniej podczas cosplayu. Rozmawiałam z wystawcami i oni też narzekali, że liczyli na o wiele większy zarobek...

No cóż, za 2 tygodnie Natcon, oby było lepiej. Przynajmniej będę w o tyle komfortowej sytuacji, że conplace 2 przecznice od mojego mieszkania ;)

_________________
see without looking
hear without listening
breathe without asking

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5376666
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 21-07-2009, 13:17   

aliaren napisał/a:
Widzisz, rzecz polega na tym, że jeśli ktoś jechał z paczką znajomych i nie oczekiwał za wiele od samego konwentu, pewnie mu się Balcon podobał. Ja byłam sama [nie licząc współlokatorki, która raz że miała stoisko, a dwa że wolała towarzystwo rysowniczek w Artroomie od mojego], więc czynnik 'super ludzie-super konwent' odpada.

Ja się wtrącę. Wprawdzie na pisaniu relacji z konwentów się nie znam, ale wydaje mi się, że czynnik "super-ludzie-super-konwent" generalnie nie jest zasługą organizatorów i w związku z tym nie powinien być brany pod uwagę, jako okoliczność łagodząca. Przypuszczam, że również na Mokonie (gdzie, dziękować bogom, mnie nie było), jeśli ktoś miał grupę znajomych, to się świetnie bawił... co na jakość samego konwentu wpływu raczej nie miało.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-07-2009, 13:28   

Ano zgadzam się z Morgiem, każdy konwent może być udany jeżeli trafi się na udanych znajomych.
I dziwię się, że akcja marketingowa nie zadziałała i tak mało osób się zjawiło.

Dobra, koniec offtopu, pora ponarzekać.

Jestem WŚCIEKŁA. Od rana zasuwam i sprzątam jak szalona, chociaż nie mam w tym żadnego interesu. Zostałam całkowicie sama z całym tym syfem, a na dodatek byłam przekonana, że mieszkanie przyjdą oglądać jacyś potencjalni przyszli lokatorzy... a tutaj okazuje się, że sam właściciel wpadnie. Grrr. Wcale nie mam ochoty się z nim widzieć, wcale nie mam ochoty myć podłóg, wcale nie mam ochoty ukrywać tego wszystkiego, co może mu się nie spodobać... gdybym była odrobinę bardziej asertywna, to bym pojechała do swojego nowego mieszkania i miała to wszystko w czterech literach. Ale nie, czasami udaje mi się być miłą.

Jeżeli facet jeszcze mi spróbuje powiedzieć, że jest brudno, to chyba wsadzę mu palec w oko. GRRR.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
aliaren Płeć:Kobieta
yadda yadda~


Dołączyła: 31 Mar 2009
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2009, 13:28   

Morg napisał/a:
aliaren napisał/a:
Widzisz, rzecz polega na tym, że jeśli ktoś jechał z paczką znajomych i nie oczekiwał za wiele od samego konwentu, pewnie mu się Balcon podobał. Ja byłam sama [nie licząc współlokatorki, która raz że miała stoisko, a dwa że wolała towarzystwo rysowniczek w Artroomie od mojego], więc czynnik 'super ludzie-super konwent' odpada.

Ja się wtrącę. Wprawdzie na pisaniu relacji z konwentów się nie znam, ale wydaje mi się, że czynnik "super-ludzie-super-konwent" generalnie nie jest zasługą organizatorów i w związku z tym nie powinien być brany pod uwagę, jako okoliczność łagodząca. Przypuszczam, że również na Mokonie (gdzie, dziękować bogom, mnie nie było), jeśli ktoś miał grupę znajomych, to się świetnie bawił... co na jakość samego konwentu wpływu raczej nie miało.


Ja też się nie znam, ale z tym, co napisałeś, się zgadzam ;] Cytowany przez Ciebie fragment [i kolejne zdania] nie są uzasadnieniem odmowy napisania recenzji, odnosiły się do 'szumnej reklamy konwentu' wspomnianej przez Grisznaka zdanie wcześniej. Ludzie, którzy byli na Balconie ze znajomymi, a z którymi rozmawiałam, nie mieli żadnych zastrzeżeń do atrakcji i organizacji, i dla tych ludzi Balcon może faktycznie był taki, jakim go reklamowali. Ja byłam sama i dlatego, tak jak mówisz, oceniałam konwent wyłącznie przez pryzmat elementów zapewnionych przez organizatorów. A jako taki był średni.

_________________
see without looking
hear without listening
breathe without asking

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
5376666
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2009, 14:00   

Bo to cudo niestety NIE będzie moje. Tępo gapię się na to zdjęcie i chce mi się płakać. Ustawienie go jako tapety nie było dobrym pomysłem, tylko się dołuję. Teraz mój avatar doskonale oddaje mój nastrój.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 21-07-2009, 16:13   

Bo mam pół dnia w plecy.
Bo ledwo żyję i padam na pysk. Na dodatek od 7.00 nic nie jadłam.
Bo mam ochotę mordować.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 21-07-2009, 17:38   

37 stopni Celsjusza.
Silne zawroty głowy - na tyle częste i upierdliwe, że nie byłam w stanie pójść z dziewczynami (i Crackiem) do sklepu. Co więcej - nie byłam nawet w stanie pojechać na uczelnię po wpis (i dzięki bogom za rozumiejących współlokatorów)
Ból głowy
Wyjątkowo upierdliwe uczucie "cholera, zjadłabym coś" utrzymujące się od rana.

I chyba jednak mleko też mi szkodzi.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 21-07-2009, 21:05   

Bo jest ciężko, dopóki są psy jest dobrze, ale i tak jest ciężko. Im dalej w las tym bardziej serce się rwie do puszczy. I (to powinno iść do życia) mam Kaczmarskiego, który mi się tak kojarzy z tamtymi drogami, z tamtymi ludźmi.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 22-07-2009, 01:13   

Bo coś na czym mi zależało nie ma już szans się urzeczywistnić. Trochę boli, a nawet bardzo - ale pewnych rzeczy lepiej dowiedzieć się wcześniej by szybciej sobie z tym poradzić. Przynajmniej taka jest moja teoria, niech praktyka więc okaże się zbawienna.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 22-07-2009, 21:45   

Bo przez cztery godziny musiałam siedzieć w samochodzie, w upale, w towarzystwie starego, grubego, brudnego, spoconego, obleśnego faceta!

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 71 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 70, 71, 72 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group