FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 23-07-2009, 19:28   

Bo znowu sobie pomarudzę. Strasznie masakryczna jest dzisiaj pogoda. Jadąc dzisiaj busem myślałam, że po prostu zemdleje z powodu duszności. Zdedycowanie przy takiej temperaturze nie potrafię normalnie i dobrze funkcjonować.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
R2D2 Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 08 Maj 2009
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2009, 19:53   

Bo z powodu własnego gapiostwa, moje przyjęcie na studia będzie pewne dopiero we wrześniu.

_________________
Knights Who Say Ni!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-07-2009, 20:27   

Bo właśnie walczę z najwredniejszym uczuciem jakie może się zrodzić w człowieku. Na razie 1:0 dla tego dziadostwa...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-07-2009, 21:33   

Bo mam w Legnicy i okolicach lokalny koniec świata. Huragan, burza, drzewa leżące na ulicach, dziury w dachach, rynek cały podobno do góry nogami, kawałek parku też nam zdmuchnęło, domy na wioskach leżą w kawałkach, dobrze, że choć prąd przed chwilą oddali. U mnie w pracy też zerwało kawałek dachu, zalało windę i bogowie wiedzą, co jeszcze, ale od ogłoszenia ewakuacji do faktycznego wyjścia stamtąd minęły chyba ze dwie godziny, zanim udało nam się pozamykać stoiska. Na korbkę.
Szlag trafia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-07-2009, 21:40   

Bo ta parszywa pogoda mnie zabija. Najlepsze jest to, że w ciągu dnia, kiedy panował najgorszy ukrop i duchota, czułam się dobrze, a teraz kiedy wreszcie zaszło to cholerne słońce i jest chłodniej, czuję się fatalnie, czyli rozpuszczam się, boli mnie łeb, jest mi niedobrze i chce mi się spać. Nawet wentylator, który daje z siebie wszystko, nie pomaga.

Bo ciągle nie ma subów do trzeciego odcinka Spice & Wolf II - myślałam, że ta seria będzie szybciej subowana...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 24-07-2009, 16:39   

Bo przez tę burzę, nie spałam całą noc, bo do pokoju wpadła mi ćma z muchą i brzęczały całą noc, bo rano zasnęłam i obudziłam się dopiero o piętnastej, więc połowa dnia zmarnowana. Ponadto mam ochotę zabić koleżankę, ktora SPAŁA. Envy?
EDIT: Wczoraj nawet mój wachlarzyk nie pomógł, mimo iż ciepałam nim namiętnie. Buu. GorĄĄĄco!

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!


Ostatnio zmieniony przez Hisayo dnia 24-07-2009, 17:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 24-07-2009, 16:58   

Bo w nocy spać nie mogę przez te upały.

I mam coraz silniejsze poczucie, że marnuję te wakacje (sad, działka, targ, komputer). A weny na napisanie czegoś brak.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 24-07-2009, 22:04   

Bo właśnie się dowiedziałam, że jedna z koleżanek ze sklepu podpadła szefowej ostatecznie i wyleciała dziś z hukiem. Co poza ogólnie zwarzoną atmosferą w pracy oznaczać będzie jeszcze więcej nadgodzin - -' Pozostaje mieć nadzieję, że przed i po urlopie, a nie zamiast.
Ogólnie zapowiada się jutro niepiękny dzień. Zwłaszcza jeśli nadal będę tak śpiąca jak teraz. Nie lubię pracować cały dzień. Chcę wakacje ~_~
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 25-07-2009, 01:01   

Grrrryzę.

Bo przytrafił się pierwszy klient, który czytać nie potrafi, żąda cudów, a potem mi pisze "dałem się nabić w butelkę" za to, że nie znam się profesjonalnie na czymś, czego nie obejmowała umowa i co w sporej mierze zależy od jego samego.

Bo namęczyłam się parę ładnych dni nad moim pierwszym amv. Jest mrrrrruczne. Komputer się zawiesza przy renderowaniu bądź wyskakuje error i do widzenia. WRY.

I nadal nie widzę końca cyklu pt. "doba jest zdecydowanie za krótka"...

Spadł deszcz. I co z tego? Jest DUSZNO. Głowa mnie boli.

Idę naostrzyć narzędzie przyszłej zbrodni.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-07-2009, 14:36   

Bo właśnie się dowiedziałam, że za jakieś 15 minut przyjeżdża nas odwiedzić znienawidzona przeze mnie rodzinka od strony mojego ojca. Pal licho ciotkę, bo jest miła, ale "kuzyna" i "kuzynki" nie przetrawię. Ugh. Argh.

EDIT

Ufff. Nie było tak źle. Lata ich nie widziałam, dawniej było gorzej, a kuzynki ze sobą nie wzięli.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Meido Płeć:Kobieta
Hauuu...!


Dołączyła: 15 Lip 2009
Skąd: z piątego piętra
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2009, 21:09   

Bo kot znowu siedzi w betoniarce. Kiedyś go zamurują, jak babcię w kapcie...

_________________
Honestly what will become of me
Don't like reality
It's way too clear to me
But really life is daily
We are what we don't see
Missed everything daydreaming

Nakarm stwora!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-07-2009, 21:17   

Bo przez przypadek dość mocno uderzyłam łokciem o poręcz zrobioną ze starego, twardego drewna. Matko kochana, jak mnie rwie ten łokieć...

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 25-07-2009, 21:37   

Bo jestem na cały weekend uziemiona w domu, ponieważ muszę się zajmować pewną chorą, starszą osobą, a to jest jeszcze gorsze niż zajmowanie się małym dzieckiem (nie lubię dzieci). Pierwszy raz w życiu chcę, aby rodzice szybko wrócili z wyjazdu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 26-07-2009, 16:50   

Po wczorajszym wieczorze myślałem, że już nikt i nic mi świetnego humoru z jakim wychodziłem nie zepsuje przynajmniej przez tydzień. Nie doceniłem babci. Już dawno nikt mi aż tak bardzo w taki sposób tak dobrego humoru nie popsuł. Gdyby nie to, że byłem na ulicy, to trzasnąłbym drzwiami. Chcę umrzeć. Albo lepiej: zapasc w sen zimowy na te parę dni, co zostały do zjazdu.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Meido Płeć:Kobieta
Hauuu...!


Dołączyła: 15 Lip 2009
Skąd: z piątego piętra
Status: offline
PostWysłany: 26-07-2009, 17:17   

Bo kot jak polazł wczoraj, tak dalej go nie ma. W międzyczasie siedział w betoniarce, ale dziś niedziela, to chociaż wiadomo, że go nie zamurowali. Mam nadzieję, że nie skończył jak ta rozjechana żaba, którą minęłam w drodze do kościoła...

_________________
Honestly what will become of me
Don't like reality
It's way too clear to me
But really life is daily
We are what we don't see
Missed everything daydreaming

Nakarm stwora!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 72 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group