FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-09-2009, 20:07   

Szlag, raz chciałam jak człowiek obejrzeć sobie anime nie na komputerze (jak byście mieli taki monitor jak ja, nie dziwilibyście się) i zostałam wywalona sprzed telewizora przez mamę, która musi zrobić przegląd "wszystkich-powtarzanych-po milion-razy-chał". Buuuuuuuuuuu!!!

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Galnea Płeć:Kobieta
Wierna Imperialistka

Dołączyła: 31 Mar 2009
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 20-09-2009, 11:59   

We wtorek zmarła bardzo bliska mi osoba z rodziny, wczoraj byłam na pogrzebie. Od tygodnia trudno mi się pozbierać - dopiero teraz dochodzę do siebie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
2483333
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 20-09-2009, 14:00   

Bo ganiam jak kot z pęcherzem, od annasza do kajfasza a "urzędnik państwowy" to już dla mnie gorsza obelga od dźwięcznego "sk*****syn". Mam ochotę na nocną wyprawę ze sprejem pod pewne urzędy, i ozdobienie ich zreinterpretowanym "hwdUP".

Bo setki nie przeczytanych na forum, po ledwie 2 tygodniach...

>_<"

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 20-09-2009, 15:48   

Bo Baka odwołana! Kurczę, to miał być mój ostatni konwent przed maturą, teraz w tydzień nie zorganizuję ekipy, która pojechałaby na Nejiro, nie mówiąc o pieniądzach, dojeździe i tym podobnych sprawach. Złaaa.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 20-09-2009, 17:44   

Bo okazało się, że wkład laserowy do mojej drukarki do niej nie pasuje. Co w tym momencie jest <cenzura> bo uniemożliwia mi wydrukowanie materiałów do pracy. Bo muszę zmieniać większość tematów, bo muszą być "po polsku" i dopisywać "prawa człowieka" do programu.
Bo katar.
<i bo przegapiłam restok w tokenshopie...>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-09-2009, 20:05   

Bo nienawidzę alkoholu. I ludzi. Nawet po najmniejszej minimalnej ilości. Nienawidzę, nienawidzę, nienawidzę. Jeśli jeszcze raz znajdę się w towarzystwie osoby, która ma zamiar coś wypić, wychodzę.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Karel Płeć:Mężczyzna
Latveria Ruler


Dołączył: 16 Kwi 2009
Skąd: Who cares?
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 20-09-2009, 20:10   

To dokładnie tak jak ja. Mam alkocholo-wstręt. Nie pijam na Sylwestra nawet szampana a zapach piwa ( i ludzi pijących je) wywołuje we mnie skrajne obrzydzenie.

_________________
"So come forth, Avenger. It is time to put our lingering dispute... to an end!"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 20-09-2009, 20:15   

Są na świecie ludzie, którzy bez odrobiny alkoholu nie są w stanie żyć. I to są ludzie chorzy. Są też ludzie, którzy bez względu na okazje czy czas nie wypiją ani kropli. I to też są ludzie chorzy ;p

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-09-2009, 20:19   

Ja się brzydzę nieodpowiedzialnością ludzi po alkoholu. Li i jedynie.

Ano i bo nie udała mi się jedna rzecz, którą bardzo chciałam zrobić. Teraz muszę czekać do października. Bu. Ogółem, nie zobaczyłam się z osobami z którymi bardzo chciałam się zobaczyć.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-09-2009, 20:32   

Salva napisał/a:
Ja się brzydzę nieodpowiedzialnością ludzi po alkoholu. Li i jedynie.

Ludzie, którzy są nieodpowiedzialni po alkoholu, z reguły są nieodpowiedzialni w ogóle, tylko że z promilami już nie potrafią tego ukryć :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 20-09-2009, 20:48   

Salva napisał/a:
Bo nienawidzę alkoholu

Same here. Nie ma to, jak wizyta zgrai wrzeszczących facetów po paru piwach w akademiku po 10-u godzinach zajęć x_X.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 20-09-2009, 21:02   

tilk napisał/a:

Ludzie, którzy są nieodpowiedzialni po alkoholu, z reguły są nieodpowiedzialni w ogóle, tylko że z promilami już nie potrafią tego ukryć :D

Dobrze powiedziane Tilk. :)

Skoro już jestem w tym temacie - zbieranie grzybów to cudowna rzecz, ale ta ilość pająków, na które można się natknąć..I to takie giganty!! To są chyba jakieś mutanty!

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-09-2009, 21:26   

Jeszcze ~30 min w kolejce, nie ma to jak headstart rush... Chociaż ponoć ludu tyle, że mimo 10 kanałów w dwóch pierwszych zone'ach i tak nie ma potworów do bicia XD

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 21-09-2009, 08:31   

SMO (Sprawa Modernizacji Ogrzewania) przedstawia się blado. Od końca sierpnia biegają po bloku panowie wymieniający rury grzewcze i grzejniki (i chwała im), więc pewnego pięknego dnia nie poszedłem do tymczasowej pracy, bo wpadli do mnie. Od tamtej pory czekam na pojawienie się właściciela mieszkania z dołu, żeby mogli tam wpaść i wymienić zabawki, bo inaczej nie dokończą u mnie. Oni go jeszcze nie złapali, ja też nie, bo to nie mój zapaćkany problem. Skończyć muszą do piątku, bo jest próba szczelności, a u mnie jest po parę centymetrów przerw w pionach i nie podłączone grzejniki, więc szczelne to to nie jest. Ja zaczynam w tygodniu pracę, mam czas dziś i może jutro, a może gdzieś w tygodniu. Oni nie wiedzą kiedy będą mogli dokończyć, bo faceta z dołu nadal nie ma - tzw. kierownik nie ułowił... To ja pytam - kto reguluje opłaty w administracji osiedla, skoro facet wynajmuje mieszkanie różnym pracownikom? Czemu tak trudno się z nim skontaktować? Czemu wieczorem ja pójdę na dół i powiedzmy, że spotkam najemcę i coś z nim ustalę? A może i nie, bo żadnego nie ma aktualnie?

Dobrze, że do nich poszedłem i zapytałem, bo pewnie by sobie przypomnieli jakby mi zalało pół mieszkania. Pomimo tego nadal sprawa wygląda biednie, bo najwyraźniej komuś z szefostwa tej wesołej ekipy nie chce się rzetelnie wypełnić swojego obowiązku. >_>'

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-09-2009, 17:19   

Bo oparzyłam się w palec i boli jak cholera. Bo debilny pies sąsiadów szczeka jak opętany od ponad 20 minut, ciężki szlag mnie już trafia i naprawdę siłą się powstrzymuję, żeby do nich nie pójść i nie powiedzieć paru słów. Bo Ares do niego dołączył i przez jakiś czas za oknem miałam koszmarny hałas, póki nie zamknęłam własnego psa w domu. A na dodatek moja uczelnia raczyła wreszcie łaskawie wywiesić na stronie datę zapisu na seminaria, ale z dopiskiem, że w każdej chwili wszystko się może zmienić i proszę śledzić na bieżąco, czyli, jak znam życie, pewnie któregoś pięknego dnia wywieszą o 9:00 notatkę, że, uwaga!, dzisiaj o 10:00 są zapisy, a że nie zdążycie przyjechać, to nie nasza sprawa.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 89 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 88, 89, 90 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group