FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2009, 18:39   

Uhh... rozumiem, że ludzie mają różną pracę, sam też staram się być cierpliwy i wyrozumiały, ale... Ile razy można do kogoś dzwonić i proponować jakieś pierdoły w postaci zaproszeń czy innych kuponów. Już pomijam fakt, że wciągu dnia potrafi zadzwonić kilka różnych przedsiębiorstw z przeróżnymi propozycjami, ale jak dzwoni do mnie jedna i ta sama kobita i proponuje zmianę operatora na jakieś nowe ustrojstwo (kiedy ja jej grzecznie już 3 razy tłumaczyłem, że dopiero co podpisaliśmy nową umowę i wcale nie mamy telefonu z TP) a ta udaje, że zrozumiała po czym za kilka godzin dzwoni znowu (potrafi tak i do 5 razy w tygodniu, w dodatku z numeru zastrzeżonego i o dziwnych porach - np. 8 rano), to mnie jasny szlag trafia! Szczyt chamstwa, ot co! Telefon stacjonarny to zuo.........

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2009, 18:47   

Bo dzisiejsze dwie lekcje z wychowania fizycznego skończyły nie po mojej myśli.
Na pierwszej omal nie skręciłem kostki po ataku jakiegoś schaba z zawodówki, zaś na drugiej jak pierdyknąłem na kolano to żadne maści i okłady nie pomagają.
Tabletki przeciwbólowe wzięte- może przejdzie.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 07-12-2009, 18:48   

Następnym razem panienkę opieprz za bałagan, strasząc, że wyleci z pracy, jak będzie obdzwaniać po 10 razy te same osoby, zamiast monitorować, co robi :P

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2009, 19:00   

No widzisz, ta dziewoja to chytra jest, bo jak tylko ktoś z rozmówców podniesie głos bądź stara się jej coś wytłumaczyć, to zaraz się rozłącza bez powiedzenia czegokolwiek. To nie tak, że tylko ona z tej firmy wydzwania, inne osoby też, po prostu na nią już jestem wyczulony i jej głos bez problemu rozpoznaje...

Wspomniana firma to jakaś nowa jest (powstała w 2007r.) i chyba bardzo im zależy na klientach, co jeszcze bardziej wzmaga moją frustrację.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-12-2009, 19:03   

Bo mój tatuś jest zły, że wydaję pieniądze na jakieś głupie książki, bo z tego chleba nie będzie. I to jego najlepsza charakterystyka.


Ostatnio zmieniony przez Asthariel dnia 07-12-2009, 19:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2009, 19:05   

Asthariel napisał/a:
Bo mój tatuś jest zły, że wydają pieniądze na jakieś głupie książki, bo z tego chleba nie będzie. I to jego najlepsza charakterystyka.


Jakbym słyszał swoją rodzicielkę gdy zobaczyła za ile ostatnio kupiłem parę tomików 'chińskich bajek'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 07-12-2009, 19:23   

Serika napisał/a:
Następnym razem panienkę opieprz za bałagan, strasząc, że wyleci z pracy, jak będzie obdzwaniać po 10 razy te same osoby, zamiast monitorować, co robi :P

Serik, a ty kiedyś jako telemarketer pracowałaś, czy jesteś z tych, którzy po prostu Wiedzą Lepiej? :p Akurat tak się składa, że ta pani zapewne nie ma żadnego wpływu na to, do kogo dzwoni i jeżeli ktoś już zasługuje na opieprz, to raczej osoba odpowiedzialna za system wybierający numery. I trudno się dziwić, że panienka się rozłącza, skoro po raz któryś z kolei zostaje objechana za cudzą niekompetencję...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 07-12-2009, 19:43   

Paweł, ja ci na pocieszenie powiem że do mnie dzwonią zawsze trzy razy pod rząd. Raz bo numer na tatę, potem na mamę i ostatni (formalnie zlikwidowany) na zmarłą lata temu babcię. Ten sam numer! I też się rozłącza chodziarz ja tylko grzecznie mówię że już dzwoniła... przecież nie krzyczę, mogłaby choć przeprosić.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 07-12-2009, 19:50   

JJ napisał/a:
Serik, a ty kiedyś jako telemarketer pracowałaś, czy jesteś z tych, którzy po prostu Wiedzą Lepiej? :p Akurat tak się składa, że ta pani zapewne nie ma żadnego wpływu na to, do kogo dzwoni i jeżeli ktoś już zasługuje na opieprz, to raczej osoba odpowiedzialna za system wybierający numery. I trudno się dziwić, że panienka się rozłącza, skoro po raz któryś z kolei zostaje objechana za cudzą niekompetencję...

Z tych, którzy Wiedzą Lepiej :P
Nie wiedziałam, że tam jest podział ról, pseplasam.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 07-12-2009, 19:50   

Bo już mi się nie chce, o, jak mi się nie chce. Nigdy tego nie skończę (na jutro muszę).

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2009, 20:08   

JJ napisał/a:
Akurat tak się składa, że ta pani zapewne nie ma żadnego wpływu na to, do kogo dzwoni i jeżeli ktoś już zasługuje na opieprz, to raczej osoba odpowiedzialna za system wybierający numery. I trudno się dziwić, że panienka się rozłącza, skoro po raz któryś z kolei zostaje objechana za cudzą niekompetencję...



JJ oczywiście masz rację, tylko problem polega na tym, że nie trwa to tydzień czy dwa a już okołu dwóch miesięcy. Moi znajomi pracowali jako telemarketerzy i opowiadali mi o kilku guzikach, w których zaprogramowane są numery, przydzielane losowane bądź automatycznie "z góry". Dziwili się natomiast, kiedy im powiedziałem o częstotliwości, z jaką ów firma dzwoni. Bo jak napisałem, naprawdę jestem cierpliwy (czego nie można powiedzieć o reszcie domowników) i nieraz tłumaczyłem, że umowa nie wchodzi w grę (ze względu na inne zobowiązanie). W normalnych warunkach daliby sobie spokój i zadzwonili dajmy na to za 4-7 dni. W tym jednym przypadku potrafią zadzwonić trzy razy wciągu jednego dnia i stale mówić to samo. Przede wszystkim jednak agresor włącza się na wspomnianą kobietę, która chyba stara się trafić na coraz to nowego domownika. To, że ona nawet nie wie do kogo dzwoni jest niemalże pewne - najgorsze jest jednak to, że jest to coś czego naprawdę mamy wszyscy dosyć, bo ileż można, a oni w ogóle nie klasyfikują tych numerów, do których wydzwaniają...


Sasayaki napisał/a:
I też się rozłącza chodziarz ja tylko grzecznie mówię że już dzwoniła... przecież nie krzyczę, mogłaby choć przeprosić.

Widocznie kontynuowanie rozmowy jest bezcelowe, skoro odpowiedź nie brzmi "tak, chcę wasze tostery czy inną pościel". Tak, można powiedzieć "taka praca, a pracownik to zwykły człowiek", należy jednak pamiętać, że rozmówca to też zwykły człowiek, który tez czasami miewa humory.

I tak najlepsza była sytuacja, gdy do znajomej rodziców zadzwonił pewien pan w piątek o 21.30. Kobiecina mówi, że jest po pracy i że chce mieć święty spokój, a pan reklamujący kolejny dziwny produkt stwierdził, że "jego to nie interesuje, bo on musi pracować". Ona mu na to, "że mógł zadzwonić w dniu następnym", a on poirytowanym głosem dodał, że "jutro to on będzie w szkole". No cóż, to sobie pogadali...

Ps. przpraszam za offtopa w offtopowej "Zupie" ale musiałem się wyżalić :P
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 07-12-2009, 22:20   

Paweł napisał/a:
ów firma dzwoni

LUDZIE.
ten.wyraz.ma.RODZAJE.oraz.się.ODMIENIA. Za każdym razem kiedy czytam to źle zastosowane, kiszki mi się skręcają.


W tym wypadku: ona, firma - czyli 'owa'.

I nie, forma 'owy' nie istnieje. Ów. Odmieniające się 'ów.'

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mortimern Płeć:Mężczyzna
widzisz emo to zabij


Dołączył: 23 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 07-12-2009, 23:53   

A ja mam ten cały Ów głęboko w rzici.
A jak widzę jak pseudointeligenci,
a ciągle studenci,
się stale czepiają.
To dopiero mi strawę w kiszkach skręcają,
i o problemy gastryczne dziś przyprawiają.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 08-12-2009, 00:13   

Choć jelito stęka i problemy sprawia, choć właściciel czuje, że chce puścić pawia
To na siłę wyśle złośliwą wiadomość - myśli, że publikę w ten sposób zabawia?

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mortimern Płeć:Mężczyzna
widzisz emo to zabij


Dołączył: 23 Cze 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-12-2009, 01:33   

O nie Boże broń nie zabawia.
Raczej o pawie literatów przyprawia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 121 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group