FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-12-2009, 20:04   

Bo zasuwanie kurtki zepsutym suwakiem (dyngs zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach) na dworze przy piętnastu stopniach mrozu to nie jest mój pomysł na rozrywkę po wyjątkowo upierdliwym dniu w pracy (wszystkie bachory szalały; dawno tak się nie darłam na smarkaterię).

Ponad to udało mi się conajmniej wybić, a w najgorszym przypadku złamać mały palec u nogi. O łóżko. Jutro z rana wizyta u lekarza i modlę się, żeby nie trzeba było zakładać gipsu. Przy takim śniegu, który niedługo zamieni się w błoto to bardzo zły pomysł.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-12-2009, 21:22   

Bo jeden sen potrafił mnie wytrącić z równowagi na cały dzień, uroczych rozrywek w stylu Crof (z tym że z trzęsącym się dzieckiem, którego nie mogłam ogrzać co mnie doprowadzało do szału) nie wspominam bo naprawdę jestem przyzwyczajona i nie rusza mnie to. Ale mimo mojego przyzywczajenia do bólu akurat ból w palcu wskazującym prawej ręki nie chce przejść, oh joy. Poza tym coś dzisiaj niedobrze, nie podoba mi się ten dzień. Czyżby przeziębienie? Poza tym dużo rzeczy mnie irytuje dzisiaj niemal bez powodu.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 18-12-2009, 22:18   

Bo mi się wszyscy rozchorowali. Miało być nas siedem sztuk, a będą tylko trzy. I to jest kolejny powód, dlaczego śnieg i w ogóle niskie temperatury są zue.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 19-12-2009, 11:42   

Bo funimation+C&D=dead TT.

Bo zimno, bo nadplanowa robota, bo spotkania służbowe w nadchodzący poniedziałek i środę. Grrrrr.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 19-12-2009, 21:16   

KZK GOP postanowiło oszczędzać, tylko dlaczego kosztem pasażerów. Nie dość, że jeżdżą głównie zabytki motoryzacji, to oczywiście jeszcze w nich nie grzeją! Efekt jest taki, że lepiej postać pół godziny na przystanku w temp. -14 stopni niż jechać tym złomem, tam przynajmniej UM postawił koksowniki... Na dodatek żeby wiedzieć gdzie wysiąść, trzeba zeskrobać z szyby pokaźną warstwę lodu. Mam ochotę zrobić komuś krzywdę tępą łyżką!

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-12-2009, 23:37   

moshi_moshi napisał/a:
Nie dość, że jeżdżą głównie zabytki motoryzacji, to oczywiście jeszcze w nich nie grzeją!

A widzisz, natomiast w lecie rzeczone KZK wysyła na trasę nowości, które przygotowane są do klimatyzacji (na którą firmę nie stać), czyli w praktyce można się w nich udusić, przez małą liczbę za małych okien. W zimie, kiedy przydałyby się szczelne pojazdy, jeżdżą stare gruchoty, które podobną lepiej radzą sobie w trudnych warunkach - paradoks?
moshi_moshi napisał/a:
tam przynajmniej UM postawił koksowniki...

Gdzie postawili, tam postawili... Właśnie przed chwilą wracałem z pracy i zmarzłem jak cholerka - NIENAWIDZĘ zimna!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 20-12-2009, 00:05   

Paweł napisał/a:
A widzisz, natomiast w lecie rzeczone KZK wysyła na trasę nowości, które przygotowane są do klimatyzacji (na którą firmę nie stać), czyli w praktyce można się w nich udusić, przez małą liczbę za małych okien. W zimie, kiedy przydałyby się szczelne pojazdy, jeżdżą stare gruchoty, które podobną lepiej radzą sobie w trudnych warunkach - paradoks?

Akurat na mojej trasie rzadko widać nowości, a w lecie z racji przerwy w nauce nie muszę się tłuc do Katowic, także aż tak tego nie odczuwam. Ale faktem jest, że to straszne chamstwo ze strony KZK.
Cytat:
Gdzie postawili, tam postawili... Właśnie przed chwilą wracałem z pracy i zmarzłem jak cholerka - NIENAWIDZĘ zimna!

No tru, nie wszędzie są, ale to i tak lepsze niż nic. Zimę nadal kocham, wkurzają mnie tylko ludzie, którzy szukają oszczędności tam, gdzie nie powinni.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 20-12-2009, 16:18   

Bo mi znowu padł internet w laptopie... Niby "jakość połączenia jest bardzo dobra", ale... Skype nie łączy. Opera nie łączy. Polecenie "ping" w linii poleceń też wskazuje na brak połączenia.
Całe szczęście, że przynajmniej na stacjonarnym działa...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-12-2009, 20:22   

1) Windows 7 nie daje sobie zainstalować Javy.
2) Od 20 godzin jestem w domu. Atmosfera jest jak najbardziej domowa i swojska. Tzn. świąteczny nastrój skończył się około 15. O 16 skończyły mi się stany depresyjne, bo dostałem taki zastrzyk adrenaliny. O 19 do zabawy włączył się ojciec.
3) Na dodatek w domu jest zimno...

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 21-12-2009, 12:47   

4) Bo ojciec włączył się do zabawy po 22 i o 10 dnia następnego.
5) Bo moja siostra i moja matka nie mogą kłócić się w sposób tradycyjny, więc robią to przez pośrednika...
6) Bo w domu jest zimno, jak diabli.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Mitsurugi Płeć:Mężczyzna
Wieczny Marzyciel


Dołączył: 22 Sty 2009
Skąd: Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2009, 13:07   

Bo nie zaliczyłem koła z którego miałem największą szansę na zaliczenie. Dwa poprzednie zdałem, choć się nie spodziewałem, a to na które zakuwałem nie zaliczyłem. A jako, że jutro też mam koło (przed Świętami, co za świnia), które na 85% nie zdam to będą dwie poprawki po Świętach. O egzaminach po Świętach nie wspomnę. Szlag by te studia trafił i wszystkich na nich...

_________________
温故知新 - To search for the old is to understand the new
勝ちは鞘の中にあり - Victory comes while the sword is still in the scabbard
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
927825
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 21-12-2009, 15:05   

Bo spałem od wczoraj od godziny 14 do godziny 11 dzisiaj. Czuje się jak wrak i nie mam sił na nic. A przyjaciółka depresja odpuścić nie chce...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-12-2009, 21:34   

Bo pisanie pracy mi idzie tak wolno, że wolniej się nie da, chyba że jeszcze uda mi się zacząć cofać. Plus matka przed chwilą wysadziła korki i oczywiście się NIE zapisało. Niby jeden akapit, ale przy moim męczeniu się, wymuszaniu słowa po słowie... Ryczeć mi się chce.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 22-12-2009, 00:42   

AAAAAA! Aplikacje które nie posiadają funkcji autozapisu mają tendencję do częstego wyłączania się. Oczywiście człowiek pamięta o kombinacji Ctrl+S, ale do momentu w którym praca zaczyna iść tak jak należy...

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 22-12-2009, 10:18   

Bo czekają mnie dziś zakupy świąteczne. Obym to przeżył.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 126 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 125, 126, 127 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group