FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
fm Płeć:Mężczyzna
Okularnik


Dołączył: 12 Mar 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 09-11-2008, 17:30   

Bo rachunek za prąd mam 2 razy większy niż w ostatnim miesiącu (pomimo, że starałem się oszczędzać), a przy okazji dowiedziałem się, że od stycznia czynsz mi wzrasta o 100 złotych. Mam czas na przemyślenie, czy przypadkiem nie szukać nowego mieszkania...

_________________
Kryska: Weaponized diplomacy was successful!
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 09-11-2008, 19:24   

Bo wracając z Poznania chciałem rodzinie kupić #$#^ rogaliki marcińskie. Zabuliłbym ponad 30 zł za pięć rogalików. Liczykrupy wielkopolskie!
Powrót do góry
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 10-11-2008, 17:21   

Bo centrum handlowe. Bo miałam tylko pomóc koleżance przetransportować telewizor ze sklepu na stancję, a skończyłam z nową torebką na którą pozwolić sobie w tej chwili nie mogę. A niech cię! centrum handlowe!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
CainSerafin
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 10-11-2008, 18:20   

Bo od początku listopada widzę w co niektórych sklepach "świąteczne akcenty". Bo za dwa tygodnie "świąteczne akcenty" do spółki z kolędami z głośników pojawią się we wszystkich sklepach. Dobrze że w sklepach nie można kupić miotaczy ogni,a bo bym im te wszystkie choinki %^$$##$@% !

*łyp w górę*
Ja tak mam z mangami. Buuuuu...
Powrót do góry
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 13-11-2008, 10:04   

Od ponad tygodnia się nie wysypiam. Powód? Wyjątkowo kolorowe, wyraziste i absolutnie bez sensu sny, z których nie pamiętam po obudzeniu prawie nic, a które fundują mi pobudkę kilka razy w ciągu nocy. Rozumiem, że mogę mieć takie odloty kiedy chodzę spać późno i jestem przemęczona... Ale w środku długiego weekendu?! Litości, no... Zasypiam na dobre nad ranem, budzik jest największym wrogiem.
(tak, dzisiaj też przerabialiśmy dokładnie ten sam schemat)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-11-2008, 15:09   

Bo w pracy dostaliśmy bardzo fajną zabawkę do pooglądania i oddania. Ja chcę takie do domu!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 13-11-2008, 18:31   

Bo od kilku ładnych godzin powinnam siedzieć w Warszawie ;__; Kocham, jak mi się plany sypią na kilka godzin przed wyjazdem.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
tilk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 24 Lip 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-11-2008, 23:22   

Bo podwyżki. Opłata za najem w górę, czynsz w górę, woda w górę, prąd w górę... No żeby to.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1543661
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-11-2008, 10:52   

Bo kominiarze zamiast przeczyścić nam komin, jakoś go najprawdopodobniej zatkali. W piecu nie chciało się rozpalić, dym zamiast w górę, rozłaził się na cały dom. Wczoraj przy komputerze zamarzały mi ręce. Spałam pod kołdrą i dwoma kocami. Obudziłam się czując się jak faraon w sarkofagu, przygnieciona tym wszystkim, i z zatkanym nosem. Czuję, że się nie wywinę. Komin już działa, ale najprawdopodobniej przeziębienie mnie nie ominie.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mortvert Płeć:Mężczyzna
WiP'owski Inżynier


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Wszechswiat rownolegly@Park narodowy
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 16-11-2008, 11:54   

Bo w PLAY'u jest za duzo formalnosci.
Tato/Mama/Siostra nie mogli wziasc telefonu na siebie bo:
a) Wyszlo ze istnieje jakis dlug o wartosci 500 zl - a wszystko splacone.
b) Przynieslismy nie takie rachunki jak trzeba
c) Nie takie karty bankowe (mialy byc kredytowe ~_~)
d) Siostra jest na macierzynskim i nie moze dostac zaswiadczenia od pracodawcy.

Na szfaga sie udalo wziasc.. po trzech dniach ale ledwo uszlo, musial wydrukowac rachunek z orange(nie dostaje faktur) oraz potwierdzenie transakcji/przelewu (z konta bankowego)

Ktos chce telefon w play - niech najpierw idzie do salonu i zapyta sie jakie dokumenty trzeba
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2008, 17:03   

Bo zimno, zimno, zimno. I przez tę pogodę chyba będę chora. Poza tym znowu mam słabe krążenie krwi - dłonie mam jak z lodu >_>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mortvert Płeć:Mężczyzna
WiP'owski Inżynier


Dołączył: 16 Lis 2008
Skąd: Wszechswiat rownolegly@Park narodowy
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 17-11-2008, 18:25   

Nie przejmuj sie. Ja z zimna rak nie czuje jak na dworze jestem i mam rekawiczki.. I nie narzekam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2008, 18:50   

Bo znowu coś się chrzani z netem. Bo wskoczył dopiero po kilkunastu resetach i do tego nie wiadomo, na jak długo.
Bo z niewiadomych przyczyn w tym samym czasie, gdy siadł net, głośniki zaczęły głośno szumieć...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 17-11-2008, 19:32   

Bo nie udało mi sie pojsc na ostatni mecz Widzewa w tym sezonie
bo kolokwium z algebry w ogole mi nie poszło
ruszyłam 3 zadania z 5 ale nie udało mi sie je do konca rozwiazac.
Jutro mam kolejne z analizy matematycznej czyt. pasjonujacy tydzien z matma trwa.
Gardło zaczyna mnie bolec
jednym słowem nie zblizac sie bo zagryze -.-

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 18-11-2008, 22:30   

Neozdrada padła na dobre, trzeba modem wymienić, czy cóś... Przez czas nieokreślony nie będzie mnie na IRCu, nie mam też jak odebrać poczty...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 14 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group