FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-01-2010, 18:03   

Użyj innej płyty.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2010, 18:05   

Której? Płytkę Windows XP mam jedną.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 24-01-2010, 19:09   

Cytat:
Brak ogrzewania - to dla Moshi, niech wie skąd taki stan rzeczy.


Borek, ale ja to doskonale wiem, ostatnio pisali o tym u nas w gazetach, co nie zmienia faktu, że kilku gości przywiązałabym do siedzeń i kazała pojeździć w takich warunkach cały dzień...

Komunikacyjne podsumowanie weekendu: nie grzali w żadnym autobusie, jakim miałam "przyjemność" jechać, zafundowano mi dwie przesiadki z koszmarnie wyziębionego złomu, do jeszcze bardziej wyziębionego złomu. Dwa autobusy rozkraczyły się w czasie jazdy (jeden jakimś cudem dojechał na miejsce), Spóźnień nie chciało mi się liczyć.

Specjalne wyróżnienia dla kierowców:
My private hero: pan jadący linią 807, w piątek późnym wieczorem. Autobus miał koszmarne spóźnienie, gość w okolicach Sosonowca tak przyspieszył, że musiałam trzymać się krzesełka żeby nie spaść, ale... Cudem zdążyłam na przewóz do domu i tym samym zostałam ocalona od godziny stania na przystanku!

He's soł puuuurrr: kierowca linii 175, w sobotę o nieludzko wczesnej 6 rano. Pan był zmuszony co dwa przystanki wysiadać i zamykać ostatnie drzwi ręcznie...

I'll kill you!: Dwaj panowie, linia 635, dzisiejsze popołudnie. Bo jak już wpuszczą pasażerów, to zanim zrobią "zmianę warty", mogliby zamknąć te cholerne drzwi! Pięć minut stania z pootwieranymi i czekanie aż jeden się ubierze i wyjdzie, drugi wejdzie i się rozbierze,że o standardowym gadaniu o czterech literach Maryni, nie wspomnę...

Efekt: Siedzę w nagrzanym domu, telepie mnie, chyba mam gorączkę, a z nosa płynie katar niczym Amazonka...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 24-01-2010, 22:55   

Bo zimno. Mimo że w piecu się pali, to z tego mrozu bolą mnie nogi, a stopy to już praktycznie sopelki. I coś mnie przez tę spację zaraz trafi. Pisanie pracy ze spacją, która działa tylko wtedy, kiedy w nią z całej siły walnąć, a i to nie zawsze, nie należy do najłatwiejszych.

I nie chce mi się.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 25-01-2010, 10:22   

Bo ZUS.

Muszą mieć absolutną pewność, że studiowałem przynajmniej do grudnia, więc trzeba będzie dostarczyć kolejne takie samo zaświadczenie jak to, które dawałem w październiku. Złożyć je trzeba w oddziale łódzkim. Na szczęście można wysłać, ale chętnie bym się przejechał osobiście i z kimś sobie porozmawiał...

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 25-01-2010, 22:26   

Bo robienie ściąg jest wyczerpujące. A daleko do końca, oooooj, daleko. A jeszcze projekt zajęć z konwersacji muszę zrobić, wymyślić test wielokrotnego wyboru, wybrać trudniejsze słówka, a niechcemisie. Będę pewnie siedzieć do nocy =='

A poza tym zimno mi. I co z tego, że kaloryfery są gorące, moją chałupę ogólnie trudno ogrzać. Koło północy będzie mi pewnie jeszcze zimniej. Dlaczego na świecie nie może panować wieczna późna wiosna? Ewentualnie wieczna wczesna jesień?

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-01-2010, 10:05   

Nie narzekajcie na zimę, u mnie ojciec dopiero wczoraj odpalił auto (mercedes), a masa ludzi po studniówce zamiast jechać do domu, modliła się nad swoimi Dieslami. A mimo to jest super, kocham te poranne mgły, moje okno z widokiem na las...
Albo i nie, po drodze jest oczyszczalnia ścieków, FUUUUUUUUUUUUUUUUU-

Bo znowu mi się nozdrza zasuszyły...

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2010, 10:24   

Z dieslami jest teraz aż tak trudno? Pytam, bo najpewniej za tydzień będę jednym jeździł służbowo... A benzyniak pochechła chwilę, ale złapie cykl.

Co prawda chyba się wyspałem, ale bezsenność do trzeciej i samoczynne wstanie o ósmej są dość niepokojące.

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slova Płeć:Mężczyzna
Panzer Panzer~


Dołączył: 15 Gru 2007
Skąd: Hajnówka
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 26-01-2010, 14:36   

No ojciec kupił jakiś magiczny szwedzki specyfik 1 gram/1 litr oleju i powiedział, że teraz to bajka z odpalaniem. Ale bez tego to grzał misę olejową na raz dwoma opalarkami i dmuchawą i nic. Ponoć w Przedsiębiorstwie Usług Komunalnych w moim mieście nawet grzanie lutlampami nic nie pomogło, dopiero jedna śmieciarka po odtajaniu w grzanym warsztacie odpaliła, ale też kilka godzin to zajęło. Jeżeli elektronika zwariuje od mrozu, to już kaplica, tak jak w Bejcy kolegi, ojciec go przez pół miasta rozciągał i nawet nie zamruczała. Problemu nie ma jedynie ze starszymi pojazdami, rozpalasz ognisko pod misą olejową i czekasz góra godzinę. Chociaż przy -23 to nawet, jeżeli samochód odpali, to i tak nie ma co iść do pracy. Ostatnio przy takiej temperaturze mi w pilarce oblodziło filtr powietrza podczas pracy i po prostu już nie chciała odtajać, mimo, iż pracowała od kilku godzin. Musiałem w domu ją trzymać (cały czas w kotłowni stoi teraz).

Najzabawniej było w niedzielę. Kolega co kilka godzin wychodził przed internat i odpalał auto (tak co 2 godziny), w końcu poszedł spać tak na 5-6 godzin i go rozciągali rano. Tylu różnych sposobów na odpalanie samochodu zimą zastosowanych w jednym miejscu jeszcze w życiu nie widziałem, z wysokoprężnych sprawność zachował chyba tylko stary Passat kolegi, no, ale ON BYŁ CZERWONY.

_________________
Mam przywilej [nie] być Człowiekiem
But nvidia cards don't melt, they just melt everything within 50 meters.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 26-01-2010, 20:33   

Moja łóżko-biurko-...i jak jeszcze można wykorzystać narożnik i stolik...-kanapa się klapnęła. Dziś się nie wyśpię >.<

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
0rdi Płeć:Mężczyzna
Last man on the moon.


Dołączył: 18 Paź 2009
Status: offline
PostWysłany: 26-01-2010, 22:09   

Bo kalendarz i zarazem przerwa zimowa w szkole sprawiły mi takiego psikusa, że pierwszy raz w życiu będę musiał obchodzić urodziny w dniu szkolnej aktywności. Ku memu nieszczęściu padło jeszcze na dzień, w którym trzeba pokazać się w tymże miejscu.
Już znajomi z szkoły nakręcają atmosferę co jest nieco kłopotliwe.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 26-01-2010, 22:19   

Bo SESJA. po 9 godzinach nauki biochemii czuję się jakbym miała siano zamiast mózgu

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 27-01-2010, 14:05   

Bo dziadek zepsuł coś w samochodzie. To oznacza jeżdżenie do pracy autobusami, które kursują niezwykle rzadko. Na dodatek w poniedziałek muszę jechać na wizytę do lekarza, a przychodnia jest jakieś pół godziny piechotą od PKSu. Bomba, kurde, bomba.

Bo w sobotę jest ten piekielny egzamin z poezji. Żebym ja jeszcze lubiła poezję i zapisała się na to z własnej woli... Ale nie! Musieli całą specjalizację odgórnie zapisać na te zajęcia! Niech ich licho, drani.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2010, 18:38   

Bo mam w sobotę egzamin i dzięki tej pogodzie istnieje uzasadnione ryzyko, że na niego nie pojadę... >.>
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2010, 19:17   

Nienawidzę Plusa. Nienawidzę jak mi się umowa kończy. Grrrr. Polazłam dziś, uzbrojona w cierpliwość do plusowego dealera, żeby przedłużyć moją umowę na starych warunkach- jak to robiłam od 2 lat. Niestety ta promocja już O.O się skończyła, ale mają dla mnie inne Wspaniałe Propozycje. No dobra, cierpliwie słucham i przytakuje, a Pani Dealerka się uśmiecha i tłumaczy. Chyba powinnam paść z wrażenia, gdyby nie to, że mam teraz mieć o połowę mniej minut i sms-ów w abonamencie. No to ja grzecznie, że dlaczego- skoro chcę przedłużyć umowę (patrzcie jaki ze mnie wierny klient), zabierają mi minuty zamiast zwiększyć ich pulę. To kara jakaś jest? Pani się jedynie uśmiechnęła. Grrr. Czy ja znowu muszę im wypowiadać umowę, żeby się ogarnęli. Nie wiem jak to tam w tych dużych korporacjach działa i jakie maja procedury, ale to dziwne jest. Zdecydowanie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 138 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 137, 138, 139 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group