FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 161, 162, 163 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2010, 00:24   

Bo bożetojużzatydzień, nie chcem. Chociaż zagłada będzie dopiero siedemnastego. Khy... khy... khy...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-04-2010, 00:38   

Urufu napisał/a:
Bo bożetojużzatydzień, nie chcem. Chociaż zagłada będzie dopiero siedemnastego. Khy... khy... khy...

Zmienić dopiero siedemnastego na już siódmego, co do którego mam gorsze przeczucia i mogę podpisać się obiema łapkami.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-04-2010, 14:45   

Urufu napisał/a:
Bo bożetojużzatydzień, nie chcem. Chociaż zagłada będzie dopiero siedemnastego. Khy... khy... khy...


Za jaki tydzień? Za sześć dni! I tak, też wymiękam na myśl o siedemnastym.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 28-04-2010, 19:29   

Bo znów zaczynam popadać w nastrój depresyjny, w stylu "nikt mnie nigdy nie docenia".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2010, 21:10   

Bo doszłam do zupełnie innych wniosków interpretując Leśmiana niż twórcy klucza, nie tylko ja, ale inni interpretatorzy również, założę się, że Leśmian też byłby innego zdania. Natomiast autorzy klucza doszli do wniosku, że wiersz jest ,,refleksją na temat możliwości komunikacyjnych pomiędzy różnymi bytami". Pytam się, niby jak to wydedukowali?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
detka Płeć:Kobieta
małe lisie zuo :3


Dołączyła: 11 Kwi 2010
Skąd: Gliwice
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
PostWysłany: 28-04-2010, 21:15   

Bo znowu zaczyna się wszystko walić i znowu będzie trzeba się z powrotem wtaczać na szczyt..
Bo znowu dążenia do celu zostały przez kogoś zniszczone, bo znowu usłyszałam "to tylko ona..."

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
4135524
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-04-2010, 21:58   

Bo bawiąc się w Excelu nagle zaczęłam się tępo wpatrywać w ekran, powtarzając w myślach, że dziś jest ŚRODA. Środa? Środa! O Boże, ŚRODA?!
Tak się składa, że mamy pracę z przyrody. I tak się składa, że termin = czwartek. Więc niezwykle skapnięta Hisayo robi pracę na przyrodę o godzinie za sześć dziesiąta. BAJECZNIE. A najgorsze jest to, że a) wierzę, że mi się uda; b) rodzice JESZCZE nie zauważyli; c) nie mogę tego zwalić na kogo innego,bo to w cąłości moja wina.
ARGH.
Całkiem niedawno pisałam, że nienawidzę śród - no to się powtórzę, naprawdę ich nienawidzę. Nie chce mi się.
Poza tym, zadziwiająco długo nie miałam napadu wena. Pewnie przez ten [wyimaginowany] nawał pracy. Niechtoszlag.
A, i jeszcze jedno. W DOMU NIE MA SŁODYCZY.
Idzie się ciąć.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 29-04-2010, 12:46   

Głowa mnie, boli, boli, jak mnie BOLI.

Wczoraj wieczorem zaczęła, bolała całą noc, rano myślałam, że wyzionę ducha. Ruszyć się nie mogłam, żeby ból nie obijał się o wnętrze czaszki ze zdwojoną mocą małych obezwładniających wybuchów. Jeszcze robią kostkę na podwórku i cały ranek jeździli mi pod oknami tą piekielną maszyną do ubijania ziemi, która mogłaby robić za tło dźwiękowe do Armagedonu. Cała chałupa się trzęsła, jakby zaraz miała wystartować w kosmos, a koteczka zabunkrowała się za moim łóżkiem.

Nie lubię faszerować się silnymi środkami przeciwbólowymi na receptę, ale szlag, czasami trzeba.

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 30-04-2010, 14:18   

Dół jak ****.
Powiedzenia na dziś: "napytać sobie biedy", "obudzić się z ręką w nocniku".

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-04-2010, 15:49   

Bo producenci rajstop mnie nie kochają. Dlaczego standardowe rozmiary muszą się kończyć na 5?

Bo nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam w takiej kiepskiej knajpie. Po ceremonii zakończenia część klasy (w tym ja) wybrała się na Piotrkowską, by nieoficjalnie to uczcić. Niestety miejsca w ogródkach zostały wcześniej zajęte, więc w końcu weszliśmy do knajpy "Ramzes", by tam coś zjeść i pogadać.

NIKT nie przewidywał, że to będzie aż taka porażka. Obsłudze myliło się co zamówiliśmy, w dodatku na niektóre dania czekaliśmy około godziny. Jeden kolega dostał częściowo surowy stek, a drugi znalazł jakiś szpikulec w shoarmie. Najgorsze przeżycia miałam chyba jednak ja i koleżanka - niebacznie zamówiłyśmy spaghetti neapolitano. Czekałyśmy na nie ponad pół godziny... by oto otrzymać spaghetti bolognese. W sumie ja już najchętniej machnęłabym na to ręką, ale koleżanka zwróciła obsłudze na to uwagę i danie zabrano. Po ponad kwadransie otrzymałam COŚ. Pierwszy rzut oka pozwolił mi już stwierdzić, że owo spaghetti neapolitano było niczym innym jak makaronem z sosem do pizzy! Ale to nie było najgorsze. Ponieważ byłam głodna to stwierdziłam, że jadłam w życiu gorsze rzeczy i byle sos do pizzy to nie powód do lamentu. Tak, więc wzięłam potrawę do buzi... Była zimna! Makaron już dawno wystygł, a sos chyba dopiero co wyjęto z lodów! Nie zdzierżyłam i poszłam się spytać w JAK PODRZĘDNYM LOKALU PODAJE SIĘ GOŚCIOM ZIMNE DANIE OBIADOWE?!!! Oczywiście nie krzyczałam, ale kucharz był wyraźnie zły, że mam jakiekolwiek pretensje. Kwestię tego czym jest sos już pominęłam. I tego jakim ciołkiem w kwestiach kulinariów trzeba być, by pomylić sos neapolitano z bolognese. Danie zostało łaskawie podgrzane w mikrofalówce. Jeszcze trochę mnie po nim mdli.

Poprzysiągłam sobie, że moja noga nigdy więcej w tym lokalu nie postanie! I reszta klasy chyba ma podobne odczucia w tym względzie. Arghh! Tak paskudnie mi zniszczyli zakończenie roku, zbrodniarze! Jak nie umieją prowadzić restauracji to niech tego nie robią! Jest wiele innych zawodów, do jasnej anielki!

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-04-2010, 16:25   

Bo po raz kolejny się dowiedziałem, że nie ma sensu bycie miłym dla wszystkich, i próby zaprzyjaźnienia się, bo i tak "masz taką minę jakby ci się nudziło, nikt cię tu siłą nie trzyma" usłyszane na spotkaniu kółka teatralnego. Jasny gwint, muszę sobie przykleić uśmiech na twarz, może nie będę wyglądał na znudzonego, nawet gdy się gada o d*** Maryny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 01-05-2010, 17:48   

Bo chyba na poważnie zacznę zajmować się mordowaniem wlatujących przez moje okno szerszeni, numerami CD-Action z 2001 roku.
Nienawidzę mojego uczulenia. Ostatnim razem po normalnej pszczole musieli mnie do szpitala wieźć.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-05-2010, 20:26   

Bo #%^&@ pogoda. Przemarzłam do szpiku kości. Dlaczego pogoda musiała się zepsuć akurat jak z powodu matur byłam w spódnicy? No, dlaczego?!

I rajstop. Od dzisiaj NIENAWIDZĘ rajstop. Do końca życia będę chodzić w spodniach!! No, chyba, że ktoś wymyśli pasujące na mnie rajstopy, które nie będą się darły. Arrrgggghhh...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 05-05-2010, 00:35   

Bo, no wiecie, mieszkam w małej miejscowości. Czekam sobie na film od pewnego czasu (IM2) a dzisiaj się dowiaduję, że jestem ostatnią spośród rodzeństwa, która go obejrzy.
Pikuś, prawda? Ale koszmarnie irytujący. Nie przeszkadza mi gdy nie jestem w czymś pierwsza, doprawdy. Ale czekałam na ten film od dłuższego czasu i jakoś świadomość bycia ostatnią wywołuje u mnie poczucie porażki. Niezidentyfikowanej z grubsza, ale porażki.

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 05-05-2010, 17:31   

Bo się dowiedziałam że muszę nosić aparat. Stały. I po jaką cholerę mi te zęby mądrości potrzebne?! Tylko resztę pokrzywiły...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 162 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 161, 162, 163 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group