FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 22-04-2010, 20:40   

Owszem - na Uś i wiedziałem. Problem w tym, że rektorskie były "dla uczestników pogrzebu". Jako że mój kochany wydział (pozdrawiam Pips) ma swojego kochanego dziekana, sprawa wyglądała tak, że żeby uzyskać zgodę na nieuczestniczenie w zajęciach, należało uzgodnić to wpierw z danym wykładowcom. Zwolnieni mogliśmy być niby tylko całością i pod warunkiem, że wykładowca pójdzie z nami na wspomnianą uroczystość. Wiem, paranoja... W praktyce wyglądało to tak, że grupa się stawiła i po kilku słowach z wykładowcami uzyskała zgodę na rozejście się. Żeby tylko maile i telefony odbierali dzień wcześniej...

_________________
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 22-04-2010, 22:41   

Ysengrinn napisał/a:
Taak, w Pruszkowie też padał, przez moment się wręcz zastanawiałem czy to nie pył wulkaniczny znad Mordo... Islandii _^_.

Jateżnicotymniewiem.

Ale za to już wiem, za jaką politykę zagraniczną Obama dostał Nobla!
Najpierw: http://demotywatory.pl/1441742/no-i-wtedy-odpalicie-ten-wulkan
A następnie: http://demotywatory.pl/1440566/Tymczasem-na-Islandii

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 22-04-2010, 23:11   

Bo nie mam czasu, na nic. To przerażające ale i czasami fajne... Chwilowo? Irytujące bo regularnie niedosypiam od kilku dni.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2010, 16:59   

Bo kochamy pyskujące trolle. Przy rejestracji na forach internetowych powinien być dołączony do regulaminu test IQ...

Poza tym nie pamiętam nazwy takiej jednej fajnej czcionki z listkami, którą straciłam w masowej zagładzie czcionek przy formacie, a chciałabym ją sobie znowu sprawić i użyć _-_
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-04-2010, 20:41   

Urufu, może chodzi ci o leaf1 albo leaves? Wiem, ze takich czcionek jest od diabła, ale a nuż trafię. :D

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mirror Płeć:Kobieta
Santa Echoś.


Dołączyła: 16 Gru 2009
Skąd: Bo... ja... Nie pamiętam.
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2010, 20:58   

Skoro strzelać, to strzelać... flower3? Choć to bardziej kwiatki.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7664650
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 23-04-2010, 21:18   

DŻIZAS!

Ostatni raz byłam w domu trzy tygodnie temu. Kiedy wyjeżdżałam, mateczka akurat zaczynała remont dużego pokoju. Remont, do którego się długo i dokładnie przygotowywała, planowała go od daaaawna i naprawdę zależało jej na jego realizacji. Wszystko było dokładnie zaplanowane, remont miał ruszyć w środę, we wtorek wyjechałam, z głęboką wiarą w sercu, że kiedy przyjadę ponownie, remont będzie albo ukończony, albo w końcowej fazie realizacji, a mojej mateczce będzie znacznie milej na duszy (mi zresztą też, podejrzewam, że i ojciec by przełknął)

Wszystko by było fajnie, gdyby nie @^$(!&!#!! "polecony fachowiec". Taki z niego fachowiec jak z kury śpiewaczka operowa. Zacznijmy od tego, że remont się nie skończył. Nie jest również w końcowej fazie realizacji. No ok, ale opóźnienia się zdarzają, happens, not a big deal. Jednakowoż, poza opóźnieniem, pan również skrewił w kilku innych punktach. Głównie na etapie podłogi. Na podłodze należało zrobić wylewkę, bo była skandalicznie nierówna i położyć siakieś dechy. Pan zrobił wylewkę. A potem się zdziwił, że decha ma 8 mm grubości i jak ją teraz tak postawi, to będzie próg. No niespodzianka, motyla noga normalnie. Kto by pomyślał, że decha może mieć grubość. Ba, jak się okazało również, "samopoziomującą się" wylewkę również należy sprawdzić poziomicą, bo tak jakby, wylewka głupia jest i nie zawsze słucha poleceń. W rezultacie trzeba będzie nałożyć jeszcze 6 mm podkładu pod dechy, bo wylewka jest - niespodzianka - skandalicznie nierówna. Jakby tego było mało facet ośmielił się krzyczeć (!) na MOJĄ (!!) matkę, bezczelnie twierdząc, że po matce widać, że nie ma pieniędzy i że po prostu nie chce mu zapłacić i dlatego się czepia.

Dawno nie widziałam matki tak roztrzęsionej i zdołowanej jak dziś. Marzył jej się ten remont od lat, a teraz jeden padalec cenzurowany śmie jej niszczyć plany przez swoją fuszerkę. Po prostu brak mi słów. RAAAAAGE.

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2010, 22:29   

<głaaaaaask Maieczka>
Rozumiem Twój ból, bo przeżyłam następujące po sobie 3 remonty. Na szczęście my uzyskaliśmy pomoc od dobrych znajomych, którzy są megafachowcami i precyzerami. Niestety "fahofcy" też po tej ziemi chodzą i psują ludziom wszystko - od podołogi po krew.

A ja się poskarżę na swój lewy piszczel, bo miał czelność się dzisiaj na zajęciach odezwać! Przeczuwam nawrót piszczelozy*... w niedzielę nie pójdę na zajęcia, bo nie chcę mięśnia nadwyrężać, bo w środę mamy pokaz i muszę być w formie. Boli mnie też, że tym samym nie rozchodzę nowych butów do stepu =.=

*piszczeloza lub piszczące piszczele - żargonowe określenie tancerza irlandzkiego na ból piszczeli spowodowany nadmiernym rozrostem mięśnia idącego pod piszczelem. Innymi słowy mięsień urósł, ale się nie mieści i @#$@#!!!!!! Boli w sensie. Boli przy skakaniu, bieganiu lub chodzeniu (hardcore, który dane mi było przeżyć)


Ostatnio zmieniony przez Wiewiór dnia 23-04-2010, 22:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 23-04-2010, 22:30   

moshi napisał/a:
Urufu, może chodzi ci o leaf1

Tak! To ta! Gracias :D
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-04-2010, 15:00   

Porządki w katalogu z artami... 4443 nieposortowanych artów... Mordunku, ratują...

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 26-04-2010, 13:12   

To już pewne - nie cierpię swojej nowej grupy.

Dzisiaj kobieta wpadła na cudowny pomysł przeniesienia naszej prezentacji na środę, żebyśmy szybciej napisali potem koło i skończyli zajęcia (całe 5 dni różnicy by to były...). Oznaczałoby to, że musiałybyśmy ją zrobić do piątku, a nie w weekend majowy jak planowałyśmy. I oczywiście nie pytając o zdanie nas, osób którym najbardziej zmiana terminu mogłaby przeszkodzić, reszta grupy automatycznie się zgodziła. Zdenerwowałam się więc, wstałam i się sprzeciwiłam, po czym co usłyszałam od koleżanki z tyłu?
- Pff, a ile to zrobienie prezentacji?
E TAM, TYLKO MINIMUM 60 SLAJDÓW PREZENTACJI I 4 RAZY WIĘCEJ TEKSTU w KONSPEKCIE. Drobnostka. Odpowiedziałam tylko:
- Ale my już mamy plany, ja się na przykład przeprowadzam, a Aga pracuje.
- No i co z tego?

...... żaden facepalm nie wyrazi moich uczuć. Czemu oni wszyscy są tacy samolubni? Na końcu i tak umówiliśmy się w ten sposób, że różnica wyszła dwudniowa.

Bonusikami był jeszcze komentarz "przecież miałyście parę miesięcy na zrobienie tego" (jakże mi przykro, że nie jestem taka jak wy i nie robię wszystkiego z parotygodniowym wyprzedzeniem, srsly) oraz późniejsze zobaczenie całego stosu kartek z przepisanymi wykładami, razem z kolorkami, podkreśleniami i innymi bzdetami. Czy ja się cofnęłam do gimnazjum? Czy oni nie mają zainteresowań? Jak bardzo trzeba się nudzić?... nie wspominając o tym wylewającym się z naszej grupowej skrzynki emailowej chamstwie.

Przynajmniej mam swoje dziewczyny, duh.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 26-04-2010, 19:02   

Bo wróciłam zmęczona po całym dniu zajęć, zmokłam, o mało co nie wpadłam pod tramwaj i marzę o tym żeby się umyć a tu nie ma wody. Wrrr... mam nadzieję, że to tylko chwilowe. Nawet herbaty sobie nie mogę zrobić:(

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 27-04-2010, 11:59   

Bo Panna S jest znowu sentymentalna, niech ją szlag i wszyscy diabli. I te wredne #$^&#$%&, które mi zabierają moje mieszkanie też.

I akurat oglądałam Rainbow jak się dowiedziałam.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2010, 15:12   

Bo moje jak dotąd mega wygodne martensowe Mary Jane zaczęły mnie obcierać : <. A patrząc na to co zrobiły moim biednym stopom mam ochotę wywalić je do kosza.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Jarmac1 Płeć:Mężczyzna
Samotnik i marzyciel


Dołączył: 23 Sty 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-04-2010, 15:20   

Bo mieszkaniu które teraz wynajmuje mieszkali wcześniej jacyś kretyni którzy nie płacili rachunków. Dosłownie 10 minut temu przyszli panowie z gazowni i wykręcili licznik.

_________________
Nie kroczę ku światłu i nie wchodzę w noc
Stojąc na rozdrożu widzę najwięcej
I wszystko mogę objąć wzrokiem
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9746827
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 161 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 160, 161, 162 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group