FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 11-07-2010, 07:45   

Pięknie się wyśpię w te wakacje... W swoim pokoju nie mogę spać, bo się po świcie piekarnik robi, do innego przenieść się nie mogę, bo ojciec uznał, że otwarcie okna bez moskitiery i wpuszczenie do domu masy robactwa to dobry pomysł :/ .

Bo po wczorajszym odwiedzeniu pułapek wszystko mnie swędzi. Cholerne komary, nawet przez jeansy gryzą...

Nie wiem, czy to od pogody (a raczej - tego, że laptopa mam postawionego na stoliku przy oknie), czy to zdychające chłodzenie, ale laptop ostatnio bardzo mi się grzeje. Po paru minutach gry w Baldur's Gate II procesor potrafi osiągnąć temperaturę 100 stopni (lub niewiele mniej). "Civilization IV", w której mamy grafikę trójwymiarową, nawet nie tykam. Spaliłby laptopa na miejscu..

Już tęsknię za październikiem...

Bo ojciec zapuścił chomika, czy inne badziewie i net się muli niemiłosiernie :/
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Saga Płeć:Kobieta
Półdiablę


Dołączyła: 01 Lut 2007
Skąd: Poznań, zasadniczo
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2010, 14:21   

Mózg mi się przegrzewa. Mam 35 stopni w pokoju i jeszcze dwie godziny pracy przed sobą. Plus perspektywę powrotu w zatłoczonym, nieklimatyzowanym podmiejskim.
moshi_moshi napisał/a:
Oddajcie powietrze!
Właśnie to.

Na dodatek internet mi siadł.

_________________
Ci, którzy śnią za dnia widzą wiele rzeczy niedostępnych tym, co śnią nocą.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 12-07-2010, 17:48   

Ja poproszę Boże Narodzenie, z wielu różnych powodów...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Shinigami-san Płeć:Kobieta
Straszny Pan Morderca


Dołączyła: 03 Maj 2007
Skąd: Poznań/Inowrocław
Status: offline

Grupy:
Lisia Federacja
Omertà
PostWysłany: 12-07-2010, 22:04   

Bo nieustające bóle głowy ==, brak tlenu do oddychania, temperatura nie do zniesienia i paskudne komary.

_________________
"Nie jesteś zły. Jesteś po prostu źle ubrany"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1097863
Bezimienny Płeć:Mężczyzna
Najmniejszy pomiot chaosu


Dołączył: 05 Sty 2005
Skąd: Z otchłani wieków dawno zapomnianych.
Status: offline
PostWysłany: 12-07-2010, 23:31   

Deszczu. Dajcie mi deszczu.

_________________
We are rock stars in a freak show
loaded with steel.
We are riders, the fighters,
the renegades on wheels.

The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-07-2010, 12:42   

Gorąc. Wstałam dzisiaj o 7:30 zadowolona, że sama z siebie obudziłam się pół godziny przed czasem, poszłam na praktyki (na godz. 9tą), mija godzina czasu, patrzę na zegarek... "e? czemu jest znowu 9ta?". Dopiero wtedy zorientowałam się, że wstałam tak naprawdę o 6:30. TO TA POGODA.

Ponadto moje włosy zrobiły wielkie wrażenie na fryzjerce. Wrażenie pt. "czemu one są tak zniszczone?! Jak to możliwe?! Przecież są naturalne... ". Była niezwykle podekscytowana, jakby w życiu takiego koszmaru na głowie klienta nie widziała. Znów mam wrażenie, że od ostatnich paru miesięcy gdzie nie pójdę, to słyszę same niemiłe rzeczy. Nie żeby specjalnie mi to przeszkadzało, ale mógłby ktoś od czasu do czasu skłamać, że jestem fajna... tak dla zachowania minimalnej równowagi.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 13-07-2010, 17:55   

Crof - ja cię lubię, jesteś fajna.

A tak w ogóle, to gaaaah. Brat właśnie zadzwonił informując mnie o fajnym wykładzie, który mógłby mnie zainteresować. W istocie, zainteresował. Jest w piątek. Musiałabym się zwolnić z roboty. Problem polega na tym, że już sobie wzięłam dzień wolny na jutro (też dla wykładów). No gah!

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 13-07-2010, 18:10   

Crofesima napisał/a:
Ponadto moje włosy zrobiły wielkie wrażenie na fryzjerce. Wrażenie pt. "czemu one są tak zniszczone?! Jak to możliwe?! Przecież są naturalne... ". Była niezwykle podekscytowana, jakby w życiu takiego koszmaru na głowie klienta nie widziała.

Mnie jak raz fryzjerka zobaczyła to się popukała w czoła. Do tej pory nie wiem o co jej chodziło.
A tak poza tym Crof jesteś fajna.

Bo praca a w niej mały wypadek w wyniku którego mam zranioną nóżkę.
Powrót do góry
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 13-07-2010, 20:31   

Bo dach kryty samą papą, bez dachówek, w środku remontu, w połączeniu z pokojem na poddaszu to doskonały przepis na "A ciekawe jak by było gdyby było *jeszcze cieplej". W piwnicy jest raj, piętro niżej całkiem fajnie, a w moim pokoju można się tylko solidaryzować z więdnącymi kwiatkami i przyjmować kondolencje od patrzących z politowaniem kaktusów.

I Crofe, jesteś fajna. Jak się nie fochasz. Albo co tam, w ogóle jesteś.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
pestis Płeć:Kobieta
żuk w mrowisku


Dołączyła: 26 Kwi 2007
Status: offline
PostWysłany: 13-07-2010, 21:00   

Kapsel z Tymbarku powiedział, że spotka mnie dziś coś miłego, więc...
Dowiedziałam się, że mam uszkodzony słuch. Łiiiii. Wprawdzie w moim mniemaniu słyszę bardzo dobrze, ale mądre maszyny wiedzą lepiej. I pewnie ograniczą mi teraz możliwość przebywania na instalacjach, bo głośno, bla bla.
I boję się teraz wyników dalszych badań. Skoro nawet głupi laryngolog się do mnie doczepił, to co dopiero reszta : /.
A poza tym ktoś mi kubek zarąbał. I łyżeczkę.

_________________
SteamwillriseEsteemwillrise.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 13-07-2010, 21:03   

Crof, jesteś ewidentnie niedomyziana; za rzadko masz chyba okazję usłyszeć, że jesteś super, więc słuchaj teraz: jesteś odjazd dziewczyna i z całą stanowczością cię lubię :3


A w temacie: bo mnie głowa boli niemal bez przerwy już od... sama nie wiem od kiedy, ale długo. A upał mnie dobija bardziej.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 10:03   

Właśnie się dowiedziałam, że nie dostałam się na wymarzone studia....FFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUU >_<. Widać studia dzienne nie dla takiego plebsu jak ja. Trudno, pójdę na wieczorowe. Ale i tak jestem mega wściekła , idę sie upić.
Jak jutro rano w wiadomościach usłyszycie wiadomość o podpaleniu pewnej uczelni w Katowicach przez nieznaną pijana sprawczynię, to będę ja :p he he

_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Paweł Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 25 Gru 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 10:18   

Cytat:
Jak jutro rano w wiadomościach usłyszycie wiadomość o podpaleniu pewnej uczelni w Katowicach przez nieznaną pijana sprawczynię, to będę ja :p he he

Mam nadzieję, że nie wydział Pedagogiki i Psychologii, bo bardzo go lubię;P

I głowa do góry, zawsze można odkryć inne pasje, albo poprawić maturę i po roku przenieść się na dzienne. :)

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
White_Raven Płeć:Kobieta

Dołączyła: 16 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-07-2010, 10:29   

Cytat:
Mam nadzieję, że nie wydział Pedagogiki i Psychologii, bo bardzo go lubię;P


Przykro mi, wszystko pójdzie z dymem, muahahahahahahaha XD *złowieszczy śmiech psychopaty*

Poprawiać maturę? Dobry pomysł....gdyby tylko nie była taka leniwa , bo w sumie mi sie nie chce ;P Wieczorowe też są spoko.( tylko dlaczego tak cholernie drogie :( a na domiar złego ostatnio straciłam robote )

_________________
L'Oreal called and said you're not worth it!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 14-07-2010, 11:34   

WNS też proszę zostawić w spokoju!

Swoją drogą, może warto zaczepić się na jakims kierunku, gdzie jest niedobór chętnych? Być może znajdziesz akurat coś co cię interesuje? Ewentualnie przemęczyć rok na wieczorowych (podobno przy średniej 4,5 można się przenieść na dzienne bez zbędnej papierkologii). :)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 179 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 178, 179, 180 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group