FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 01-02-2011, 13:13   

Salva napisał/a:
Generalnie doskonale rozumiem, czemu luty jest ulubionym miesiącem samobójców.

^ This.

_________________
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 01-02-2011, 19:16   

^ Seconded.

Bo jestem niemal stuprocentowo pewna, że dzień jutrzejszy będzie jednym wielkim dnem dna. Mam dwie poprawy, w tym jedną na 7:25, i mogę się założyć, że obie obleję. Dodatkowo mamy jutro kartkówkę z tematu, którego KOMPLETNIE nie ogarniam, a zadania mam dobrze tylko dlatego, że a) zerkam na odpowiedzi, b) robię je trzy razy.
A poza tym nie wiem czemu tak się cieszę na ten wypad do Arkadii, skoro dziewczyny i tak będą gadać tylko o "Hanakimi", jakichś tam swoich mangach i Shougo Sakamoto (jaki on kjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuut, oneoneeleven!), a mnie olewać.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 01-02-2011, 20:52   

Czas sie zacząć uczyć na egzamin w czwartek.

Plus bo ciacho orzechowe, które sobie kupiłam, okazało się mi nie smakować (musieli tam dodawać aż tyle przypraw korzennych?). *PTA*

I bo chcę samotną wyspę z internetem. Albo chociaż kawalerke. Czemu niektórzy ludzie są takimi idiotami? I nie byłoby to jeszcze takie złe, gdyby nie fakt, że niektórzy z nich są rozpieszczonymi, niereformowalnymi idiotami i nie zmienią swojego zdania, "bo już tacy są", a ja muszę z takim czyms mieszkać. A co mnie to?!

_________________


Ostatnio zmieniony przez Nanami dnia 03-02-2011, 20:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mononoke Płeć:Kobieta
Little Yōkai

Dołączyła: 07 Sty 2010
Skąd: Uć
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Lisia Federacja
PostWysłany: 02-02-2011, 14:57   

Bo naprawdę wisi mi to, że nie zdam tego egzaminu (tak jak 90% ludzi na roku). Uczyłam się, umiałam, a to że, katedra wymyśla pytania na, które nikt prócz pani doktor nie zna odpowiedzi to już nie mój problem. Pójdę na ustny, jak trafię do profesora to zdam. Najbardziej denerwuje mnie moja mama. "Nie przejmuj się kochanie, zdrowie jest najważniejsze, to tylko egzamin. Ale może już się jutro zacznij uczyć. Może jeszcze jakieś notatki. A może najlepiej przyjedź do domu i tu się pouczysz." Jaaaaaasne. żebym miała siedzieć zamknięta w pokoju i ryć. Bo ani własnego kompa, czyli ani pograć, ani pogadać, ani serial obejrzeć. Praktycznie zero znajomych, czyli nie ma się z kim spotkać. No, thanks. Z resztą, nawet jak na ferie jednak pojadę to będzie to samo, tylko że bez nauki. A jak będę chciała wyjechać wcześniej to będzie foch i jedno wielkie oburzenie. Do tej pory byłam spokojna, a wystarczyła jedna rozmowa przez telefon. A potem się cholera dziwi, że jestem takim znerwicowanym człowiekiem.

_________________
I love talking about nothing. It's the only thing I know anything about
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 02-02-2011, 18:59   

Cytat:
Tylko nie rozwodz się już tak nad swoja bida


To jest temat do narzekań, jak nie chcesz to nie czytaj moich postów...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 02-02-2011, 23:05   

O czcigodny USOSIE! Czas nadszedł, by odprawić na Twą wielką, acz niezasłużoną cześć, kolejny rytualny taniec! USHHHOS!

Bo niedługo zacznę uczyć się bilokacji, wczoraj z mojego usosowego planu na II semestr, wynikało, że powinnam znaleźć się w 3 miejscach jednocześnie! Nie powiem, dzisiaj jest lepiej, mam tylko 2 ćwiczenia w tym samym czasie... Znowu muszę jechać na uczelnię i prosić, żeby mnie odgórnie przepisali... A może po prostu powinnam chrzanić drugą specjalizację? Co będzie jak zacznę w październiku drugi kierunek O_O ????

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 03-02-2011, 15:49   

Bo komórki padające w najmniej odpowiednim momencie vivat. I nie to, że się bateria wyładowała. Komórka umarła, i bez żadnego zastępstwa poleciała spontanicznie do naprawy. Noż kurna....

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 04-02-2011, 02:49   

Bo nie śpię. Nie mogę. Po prostu nie mogę zasnąć. Za dużo tych artykułów i pieśni i czterostopowców amfibraicznych z kataleksą w klauzuli, wszystko to błąka się po mojej głowie... A jutro, ba! dzisiaj, już za kilka godzin! Koło zaliczeniowe!!!!
Powinnam się wyspać, zacznę liczyć barany czy coś...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 04-02-2011, 11:41   

Mam gorączkę i boli mnie gardło, i oczywiście weekend jest zjazdowy. Po prostu ekstra, trzy dni w takim stanie na uczelni...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 06-02-2011, 09:26   

Bo jak się wychodzi z pokoju, to powinno się wyłączyć ustawiony wcześniej budzik. Niestety niektórzy ludzie, w tym moja współlokatorka, o tym nie wiedzą. Jestem niewyspana i zła, zła, zła, ZŁA, TAK CHOLERNIE WŚCIEKŁA.


Edit.
Bo wcięło mi iPoda. Posprzątanie w pokoju nic nie dało ;__________;

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 07-02-2011, 20:52   

Miałem się tu rozpisać, jak mi jest źle i niedobrze, ale już nawet mi się nie chce.

Niech mnie ktoś dobije...

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 07-02-2011, 22:09   

Bo spojrzałam na klasowy kalendarz.



M-MARZEC.

Jedynym słusznym rozwiązaniem w tej sprawie wydaje się strzelenie sobie w łeb, a co. Nie wiem czemu wszyscy nauczyciele na trzy-cztery wpadli na iście genialny pomysł, żeby w pierwszym tygodniu marca walnąć nam sprawdzian. Ahahah. A tej lufy to się, muszę przyznać, nie spodziewałam.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Aran Draco Trays
Gość
PostWysłany: 09-02-2011, 20:42   

jestem chory i czuje się paskudnie.
Powrót do góry
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2011, 03:09   

Bo za 11 h zacznie się rzeź niewiniątek. Od tygodnia prowadzę nocny tryb życia, ślęcząc nad lekturami... Za dnia śpię, heh zaczynam przeistaczać się w wampira...
O Niebiosa bądźcie mi łaskawe!
Autentycznie, odbija mi.
Postanowiłam, że jutro założę garnitur. Pożyczyłam od taty krawat.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-02-2011, 21:20   

Vivian napisał/a:
prowadzę nocny tryb życia, ślęcząc nad lekturami... Za dnia śpię

Ja też to przechodziłam podczas sesji i teraz nie mogę się przestawić - dzisiaj siedziałam do piątej nad ranem, a wstałam... przed piętnastą.

Bo w trakcie fotoszopowania Szopa mi się zerrorowała, a nie miałam nic zapisane, WYR.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 219 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 218, 219, 220 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group