FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Zmanierowany Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 11 Maj 2011
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 12-05-2011, 21:12   

Wybitnie wkurza mnie fakt, że od początku mojej "kariery" studenckiej nie dane mi było uczestniczyć w Juwenaliach. Na pierwszym roku wybrałem praktyki(bo mam przecież jeszcze cztery lata!), na dwóch kolejnych zmogła mnie choroba.

Jak tak dalej pójdzie to będę musiał zostać na doktoracie(chociaż i tak nikt mnie na niego nie weźmie, bo żeby się na trzeci stopień dostać to trzeba coś umieć...) bo na razie się nie zapowiada, żebym wziął w nich udział.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4977653
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 13-05-2011, 10:54   

Bo pogoda jest brzydka, raz ciepło, raz zimno i deszczowo.
Bo za dwie, trzy godziny muszę zbierać się do pracy a mi się nie chcę (norma.), a i nie lubię swojej pracy (norma) ; )

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 14-05-2011, 12:07   

Bo miało być tak pięknie, a wyszło - jak zwykle. 10 tys spraw do ogarnięcia, brak czasu, zmęczenie niemal ponad moje siły i chwilowy brak chęci do życia. Na szczęście jestem zbyt zmęczona, bo jeszcze bym się tym wszystkim zaczęła przejmować. Czemu mi się życia znowu pie..psuje? Byłam grzeczna, nooooo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-05-2011, 18:25   

Bo, k*#&$, remont - jak nie jeden sąsiad, to drugi. A żeby ci flaki wygniły i d#*ą wyszły, ty głupi ch@*$.

Niewyspany i przemęczony Eaś to niezwykle drażliwy i wściekły Eaś, zwłaszcza jeśli po zaledwie pół godzine drzemki sąsiad budzi ją wiertarką, co dodatkowo owocuje bólem w skroniach.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 14-05-2011, 18:41   

Bo damn it, czemu życie pokazuje mi te najfajniejsze strony tak późno? Albo inaczej, czemu ja wszystko odkrywam tak późno? Przeklęta ignorancja. Nic to, nadrobię zapałem. Nie dam się, będę w życiu robić to co mi się podoba choćby nie wiem co! Prych!

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vivian Płeć:Kobieta
La Fleur du mal


Dołączyła: 27 Lip 2009
Skąd: from Darkness
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2011, 14:13   

Bo wredne DVD, które się zepsuło. I wredne video, które nie chce się podłączyć. Miałam włączyć siostrzenicom bajki, spędziłam jakąś godzinę, próbując odnaleźć odpowiednie kabeki no i jedno wielkie NIC. DVD trzeba oddać do naprawy, a to video niech szlag trafi.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-05-2011, 16:50   

Easnadh napisał/a:
Bo, k*#&$, remont - jak nie jeden sąsiad, to drugi. A żeby ci flaki wygniły i d#*ą wyszły, ty głupi ch@*$.

Niewyspany i przemęczony Eaś to niezwykle drażliwy i wściekły Eaś, zwłaszcza jeśli po zaledwie pół godzine drzemki sąsiad budzi ją wiertarką, co dodatkowo owocuje bólem w skroniach.


Mam takie atrakcje prawie codziennie. Przyzwyczaisz się. Ja już nie mam nawet siły "epitetować".

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 15-05-2011, 18:58   

Współpraca jest trudna. Smutno mi.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2011, 19:21   

Powiem po raz pierdylionowy - to strasznie niefajne, kiedy ktoś powie ci, że jutro gdzieś idziecie, a gdy jutro nadejdzie, daje ci kasę na kartę miejską i idzie spać. Noż KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUR-- czaki. Irytacja.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 17-05-2011, 15:36   

Dzisiaj rano na przystanku umarł chłopak - znam go, tzn. znałam - przybiła mnie ta wiadomość, tym bardziej, że jeszcze nie otrząsnęłam się po wycieczce w Oświęcimiu. Dodatkowo: nauczyciele mnie strasznie irytują. A żeby ich!!! Bo kto to widział, żeby podczas pracy klasowej z chemii nauczycielka podawała kolejne zadania, aż do dzwonka. Sprzeciwy uczniów, jak zawsze zostały umiejętnie stłumione - superr.

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Veritas Płeć:Mężczyzna
Panties, Panties, Panties


Dołączył: 11 Lip 2007
Skąd: England, Preston
Status: offline
PostWysłany: 18-05-2011, 06:49   

Bo za 10 minut muszę przejść kolejnych 30, żeby dostać się do pracy ; ) a ja mam dziś takiego lenia ... że głowa boli.

_________________
"Please don't worry, Mister, I only came here to obliterate you- not rob you."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
11925424
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2011, 11:07   

...bo to już naprawdę przegięcie. Od wczorajszego popołudnia nie mogę się dostać do mojej poczty na Onecie, bo Onet Poczta nie wyświetla zawartości skrzynki odbiorczej i innych folderów. I to jest ciągle powtarzający się problem. No ile można, ja się pytam? Gdyby nie fakt, że używam tego adresu od zarania dziejów, na wszystkich portalach, i że wszystko (konto w banku, Internet, PayPal etc.) jest zarejestrowane pod ten adres, już dawno przerzuciłabym się na Gmaila, z którego konto również posiadam, ale z niego nie korzystam.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 20-05-2011, 11:13   

Urufu napisał/a:
Gdyby nie fakt, że używam tego adresu od zarania dziejów, na wszystkich portalach, i że wszystko (konto w banku, Internet, PayPal etc.) jest zarejestrowane pod ten adres, już dawno przerzuciłabym się na Gmaila, z którego konto również posiadam, ale z niego nie korzystam.

W razie czego w gmailu można bez problemu odbierać i wysyłać pocztę z innego konta.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2011, 11:15   

Serio? To dobrze, bo muszę wysłać parę ważnych maili i już mnie krew zalewa.

Dzięki, Keii.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wukuwu Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 20 Maj 2011
Status: offline
PostWysłany: 20-05-2011, 11:19   

mnie denerwuje fakt, ze nagle wszystkie moje majowe plany zostaly obrocone w pyl wciagu 10 minut gdy dzwoni przelozony i mowi: grafik ulegnie zmianie szykuj sie do pracy pociag odjezdza za 30 minut. nie ma nikogo innego kto by mogl w tej chwili przyjsc!
dodatkowe godziny w pracy mnie wykanczaja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 231 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 230, 231, 232 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group