FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 240, 241, 242 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2011, 17:32   

moshi_moshi napisał/a:
akai_akumu napisał/a:
Bo mięska, kurczaczka, nawet rybki nie ruszy, damulka.

Damulka? A gdzie tam! Masz szalenie ekonomicznego kota, też bym takiego chciała. :D


O! To w takim razie może chcesz? Oddam za darmo, a wręcz dopłacę! :3

W zupie bo: jest mi źle, strasznie źle! Mam wszystkiego dość! I stęskniłam się za moim małym braciszkiem.

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 23-08-2011, 17:57   

Bo drugi dzień zmagań...
Chociaż tyle, że system stoi i wygląda, jakby wszystko było w porządku, i że chłodzenie się poprawi - z obudowy znikły taśmy IDE, które zastąpiły eleganckie paseczki SATA2. No i na nowym dysku "podtrzymany" transfer to jakieś 61MB/s, ponad 2 razy więcej niż na starym...
Ale reinstalowanie nawet minimum niezbędnych aplikacji to już zupełnie inna bajka...
O tym że sformatowanie zakodowanej partycji 360GB to "mizerne" półtorej godziny, nie wspomnę...

Reinstalling OS is SUFFERING!

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Wiewiór Płeć:Kobieta
irish mastah


Dołączyła: 13 Sty 2007
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 23-08-2011, 21:30   

Bo się przeziębiłam. nie mogę wziąc zwolnienia, bo ważne spotkanie jutro jest i muszę być w pracy. A weekend prowadzę 12 godz warsztatów tanecznych...i dobitka po 4 godz w pon, wt i śr...to będzie bolało...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 23-08-2011, 22:53   

Bo połamałem mój bokken. A jak wpadłem na pomysł, żeby jego resztkę przerobić na wakizashi, to sztych uciąłem odwrotnie niż powinien być z rozpędu. tyle roboty na nic. Zwłaszcza, że miałem pod ręką tylko kijową piłkę do metalu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2011, 12:41   

Bo majstrując sobie przy wrastającym paznokciu uszkodziłam sobie palec. I boooli. I chodzę jak ta kaleka. A bu.

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
moshi_niechcęmisięlogować
Gość
PostWysłany: 24-08-2011, 15:39   

Oż... Zaraz się rozpłynę z gorąca. Deszczu, zimna, a najlepiej to śniegu... Do kitu z taką pogodą!
Powrót do góry
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-08-2011, 16:18   

Hisayo napisał/a:
majstrując sobie przy wrastającym paznokciu
To się podsadza do góry kawałkiem bawełnianej (koniecznie bawełnianej) waty, coby przestało wrastać.

Bo reinstalowania WSZYSTKIEGO dzień trzeci... na szczęście, lista "do zrobienia" już bardzo mocno przetrzebiona. Zostały zmagania z garścią multimedialnych, office, i w zasadzie styknie...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Akai Płeć:Kobieta
Mad world


Dołączyła: 26 Lip 2010
Status: offline
PostWysłany: 24-08-2011, 17:09   

To samo co u Moshi:
Moshi napisał/a:
Oż... Zaraz się rozpłynę z gorąca. Deszczu, zimna, a najlepiej to śniegu... Do kitu z taką pogodą!

Zdycham.

_________________
Pamiętaj: Co komu do tego, skoro i tak mniejsza o to? - Kłapouchy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9005871
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 24-08-2011, 17:44   

Z tym paznokciem to poboli i przestanie :P Ja tam zamiast wpychać sobie watę, czy coś po prostu regularnie podcinam, żeby nie zdążyło zacząć wrastać. Naprawdę z tą watą działa?

A tak na temat, to się przyłączam do narzekających na pogodę. Znowu za oknem deszcz (fart, że zdążyłem przed nim wrócić), a ja mam już dość tego lata.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-08-2011, 17:47   

Niby działa z watą, ale jeśli wbije się do rany, to warto wybrać się do pedicurzystki, bo można skończyć jak ja, czyli z dwoma wyrwaniami paznokcia i zabawą rozciągającą się na 2+ lata. Zdecydowanie nie polecam tego lekceważyć.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 24-08-2011, 17:54   

Ciekawe, nie powiem.
Jak się możne skończyć wiem, bo kumpel na wyrywaniu paznokci wylądował. A że był wkurzający, to postarali się, żeby bolało. :P

A i jeszcze chciałem dopisać, że w poprzednie wakacje malowałem ściany, a teraz są już usłane niezliczoną ilością cętek z rozgniecionych komarów. Do ugryzień z racji moich zainteresowań jestem przyzwyczajony i mało mnie drażnią, ale ścian szkoda. Na działce natomiast mam inwazję os (jest ich tyle, że zaczęły atakować i rabować normalne, zdrowe ule pszczele!).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-08-2011, 20:41   

Keii napisał/a:
Niby działa z watą, ale jeśli wbije się do rany
E no, w takim stanie to już niewiele pomoże poza chirurgiem.
Luik napisał/a:
po prostu regularnie podcinam
Jeżeli ktoś ma tendencję że mu "siadają" i wrastają, to watą/podcinaniem można to trzymać pod kontrolą. A co bardziej pomoże, zależy gdzie i jak (w)rośnie...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-08-2011, 20:42   

Cytat:
E no, w takim stanie to już niewiele pomoże poza chirurgiem.

No właśnie nie chirurgiem, lepiej iść do kosmetyczki. Przez rok łącznie bawiłem się z chirurgami i dostawałem tylko nic nie dające maści. Kosmetyczka, która w końcu mi paznokieć odratowała, potwierdza, że lepiej nie iść do lekarza, tylko lepiej do pedicurzystki.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 24-08-2011, 20:53   

Keii napisał/a:
lepiej do pedicurzystki.
Maści... omg.
W tym kontekście to masz rację... wychodzi że miałem szczęście, bo mój chirurg nie pitolił tylko od razu powiedział "chce pan się jeszcze pomęczyć, czy kroimy?". Kroiliśmy, kosmetyczkę która mi pokazała jak nie dopuścić do potrzeby krojenia poznałem przy okazji kontrol PO tym... oh well.

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 24-08-2011, 22:30   

wa-totem napisał/a:
Maści... omg.
W tym kontekście to masz rację... wychodzi że miałem szczęście, bo mój chirurg nie pitolił tylko od razu powiedział "chce pan się jeszcze pomęczyć, czy kroimy?". Kroiliśmy, kosmetyczkę która mi pokazała jak nie dopuścić do potrzeby krojenia poznałem przy okazji kontrol PO tym... oh well.

Mi powiedziała właśnie, że kosmetyczka jest w stanie "wyprowadzić" paznokieć nawet, kiedy pojawiło się dzikie mięso. W tym przypadku chirurg już chce kroić, a wadą takiego rozwiązania jest to, że paznokieć prawdopodobnie nie będzie już rósł normalnie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 241 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 240, 241, 242 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group