FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 249, 250, 251 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 03-10-2011, 19:43   

Bo co to do ciężkiej i niespodziewanej jest za dzień to ja sama nie wiem. Samochód się zepsuł. Pralka się zepsuła. Komputer strzela mi takie fochy, że ja mam ochotę nim strzelić o ścianę. Dzisiaj nienawidzę poniedziałków bardziej niż zwykle.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 04-10-2011, 08:57   

Witaj wtorku! Na dzień dobry wsadziliśmy rękę pod wylot czajnika, w którym właśnie się woda zagotowała...

Poza tym czuję jakieś podejrzane symptomy nadciągającej chrypki, uhoh >.>

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 05-10-2011, 22:59   

Jeśli zaczyna cię boleć gardło, a z nosa kapać katar, to wiedz że coś się dzieje.

(´・ω・`)

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2011, 17:55   

Umieram i nie szyję. Dobrze, że przynajmniej udało mi się zjeść zapiekankę między zajęciami, bo od 10.00 do 18.00 byłabym na jogurcie. A teraz tabletko od bólu głowy, gdzie jesteś X__x
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 06-10-2011, 19:09   

Niech mi ktoś powie, czy to ja jestem taka niewychowana, czy też robienie komuś przy wszystkich wykładu o jego niegrzeczności, bo powiedział "profesor" zamiast "pan profesor" jest przejawem przewrażliwienia na swoim punkcie?

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-10-2011, 19:10   

... jest.

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 11-10-2011, 00:25   

Nie dość, że 'pan od ksera' nie wydrukował mi jednej ustawy, to jeszcze mi zainfekował pen-drive'a. Będę musiała wstać wcześniej, żeby zdążyć to wydrukować -__-' I w ogóle nie lubię wtorków, bardzo.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 11-10-2011, 16:53   

Muszę zapamiętać, że branie antybiotyków na pusty żołądek nie jest dobry i należy bezwzględnie najpierw zjeść i połknąć, a nie na odwrót...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 12-10-2011, 11:25   

10755 jenów za Black Hanekawę łącznie z przesyłką + do tego trzeba odłożyć jakieś 150 zł na haracz (VAT i cło). To boli ;___;
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-10-2011, 12:05   

NIENAWIDZĘ EXCELA.

Zepsułam sobie plik przez odruchowe zapisywanie co parę minut i historię zmian wspólną dla wszystkich otwartych dokumentów.

To się pobawimy w puzzle z prawie 200 rekordami T____T

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 12-10-2011, 12:09   

Bo jak ma być kiepsko to hurtowo, czyli od wczoraj z niewiadomych przyczyn w moim domu nie ma neta (teraz piszę z Uniwersytetu), a jakby tego było mało ojciec miał wypadek samochodowy. Szczęśliwie nic widocznego mu się nie stało, ale z auta podobno nie zostało zbyt wiele...

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Luik Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 22 Sie 2011
Skąd: Pruszków
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 14-10-2011, 19:26   

Koszmarny tydzień. Praktycznie wyrwany z życia. przerwa na sen i znów młyn. I tak przez 5 dni. Nie dość, że normalne zajęcia, że trzeba w końcu się uporać ze zdaniem indexu (a połowy prowadzących nie da się dorwać, nie dość, że od groma rzeczy do załatwienia, to jeszcze awarie pociągów, co by się za łatwo nie jeździło, wyłączenie wody (bo jak człowiek wróci wieczorem do domu i chce tylko się umyć i iść spać, to odkrycie, że z kranu nie kapnie nawet kropelka może zabić na miejscu). A żeby było śmieszniej, to we wtorek się dowiedziałem, że mam niezaliczone ćwiczenia z botaniki. Bo prowadzący zgubił poprawę kolokwium. Oczywiście nie zostałem poinformowany, że mam coś "niezaliczone" (ostatnie poprawy pisaliśmy już właściwie po zakończeniu semestru, więc o zaliczeniu, lub jego braku dowiadywaliśmy się przez maila). W ciągu całego tygodnia udało mi sie dowiedzieć, gdzie w ogóle mam z tym iść. Cóż za sukces!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-10-2011, 22:02   

Bo gorąca herbata prosto na brzuch. Niby dobrze, że już nie wrzątek, ale i tak boli jak cholera.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-10-2011, 11:32   

Pomysłodawcę poczekajkowych melodyjek w telefonach posadziłabym z przywiązaną do ucha słuchawką, z której wydobywa się taka charcząca poczekajka. Kiedy masz odbębnić w ciągu dnia kilkadziesiąt telefonów, taki gwałt na muzyce NIE JEST FAJNY.

Przynajmniej nie nadziałam się do tej pory na powtórkę technomixu 'Time of my life' z Dirty Dancing. Po tym autentycznie bolały uszy >.>

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 22-10-2011, 19:25   

Moja kotka nie żyje. Była z nami 15 lat. Już od kilku miesięcy wiedzieliśmy, że nie zostało jej wiele czasu, ale to i tak boli.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 250 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 249, 250, 251 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group