FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 258, 259, 260 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Sakura_chan Płeć:Kobieta
Pure Angel


Dołączyła: 28 Lut 2007
Skąd: 3-wieś
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 13-01-2012, 23:25   

Bo jutro dentysta. Idę z zębem którego leczę od zjazdu. Letniego. Żądam premii za cierpliwość

_________________
To add colour to your boring today
To put magic into your melancholic tomorrow
I have come to change those nonchalant times you spent
Into precious memories

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
2919192
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-01-2012, 13:01   

Śnieg -_-

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tren Płeć:Kobieta
Lorelei


Dołączyła: 08 Lis 2009
Skąd: wiesz?
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 14-01-2012, 19:43   

Bo jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów i nie dość, że nie mogę skończyć swojej pracy to teraz jeszcze zdałam sobie sprawę, że nigdzie nie mogę znaleźć mojego indeksu! Możliwe, że zapomniałam go odebrać z dziekanatu i wciąż tam leży, ale tego dowiem się dopiero we wtorek, a do tego czasu..... Bu! Dlaczego nie zdałam sobie z tego sprawy wczoraj?! Wtedy jeszcze mogłabym spytać. A teraz mogę tylko umierać ze strachu.

_________________
"People ask me for advice all the time, and they ask me to help out. I'm always considerate of others, and I can read situations. Wait, aren't I too perfect?! Aren't I an awesome chick!?"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-01-2012, 15:12   

Bo mam dosyc, po prostu dosyc, czy ja rzeczywiście sobie na to zasłużyłam? Marazm i beznadzieja, wkrótce przestanę w ogóle wstawac rano z łóżka, bo po co.

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
CoraX Płeć:Mężczyzna
Yorozuya


Dołączył: 04 Sty 2012
Skąd: Sochaczew
Status: offline
PostWysłany: 15-01-2012, 17:49   

Bo obudziłem się na podłodze po grubej imprezie u mnie w mieszkaniu (zaprosiłem 2 osoby, przyszło ponad 10), wszystko śmierdzi rozlanym piwem a niedawno udało mi się odetkać wannę po niemiłej niespodziance. Plus taki, że kac skończył się zanim poszedłem spać, po dłuższej rozmowie z Ziemiopłaszczką Xd
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4620280
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 15-01-2012, 19:05   

Bo od ponad tygodnia ta choroba mnie już męczy, głupi kaszel i katar. Niby lepiej, ale i tak bede musiała iść na dniach do lekarza znów. Plus jestem w ciemnej pupie z paroma sprawami, głównie uczelnianymi. Żyć nie umierać.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-01-2012, 23:29   

Bo styczeń to studenckie zuo, orz. Brak snu ewidentnie daje mi się we znaki.

I kurs nadal do czterech liter. Ledwo na Megukę mi teraz starczy. Byle do 25.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-01-2012, 23:33   

Bo wczoraj dowiedziałam się od właścicielki mieszkania, że jutro będzie remont kuchni. Łącznie z wymianą wykładziny, mebli i malowaniem ścian. Pomijam fakt, że takie niespodzianki (owszem, uprzedziła nas, w końcu, tak jak ją wielokrotnie prosiłyśmy, ale w tym przypadku przydałoby się jakieś o wiele wcześniejsze: "Słuchajcie, jak mój syn będzie miał wolne, to wyremontujemy kuchnię, dobrze?", żebyśmy się mogły na to przygotować) utrudniające mi życie w ogóle, a szczególnie w czasie, kiedy potrzebuję ciszy i spokoju, bo mam cholernie dużo rzeczy do napisania, to nie jest coś, co mnie cieszy. Pytanie: "O której gdzieś tak we wtorek będziecie jeść obiad?" było już szczytem wszystkiego. Mogę w ogóle nie jeść, 2 dni głodówki to dla mnie pikuś, serio, zdarzało się już.

Najgorsze jest to, że częściowo przez moją durną landlady i jej kretyńskie, stresujące mnie pomysły z du.py (a wlepcie mi osta, tego wyrazu nie zmienię) wyciągnięte, a częściowo przez mój charakter, od wczorajszego wieczoru zdążyłam dwa razy porządnie pokłócić się ze współlokatorką i przyjaciółką. I w złości wyrzuciłam mój jutrzejszy obiad do kosza.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 17-01-2012, 01:26   

Siadło nam ogrzewanie w mieszkaniu. Siedzę w polarze i w szaliku i zimno =m=

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 17-01-2012, 10:25   

Wczoraj mnie męczyło, czemu do mnie mentorka dzwoniła wieczorem. Może pomyliłam dni i miałam jednak dzisiaj egzamin, może zapomniałam nut... ale nie, sprawa przedstawia się następująco. Budzi mnie dziś telefon:
- Wiesz, że dzisiaj o 18 grasz koncert?
- Nie mówiła mi pani.
- Uh...
- ...

_^_
Dzień zapowiada się wspaniale. I coś mi podświadomie przypomina, że czas stresować się dzisiejszym egzaminem >_>

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-01-2012, 11:53   

Bo jest źle.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-01-2012, 06:18   

Yay, Międzynarodowy Dzień Bez (angielskiej wersji) Wikipedii, dzięki jaśnie oświeconym mędrcom z amerykańskiego kongresu, którym umyślała się PIPA. Cóż, przynajmniej ze skrótem tytułu ustawy trafili w samo sedno.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-01-2012, 07:46   

Ysengrinn napisał/a:
Yay, Międzynarodowy Dzień Bez (angielskiej wersji) Wikipedii, dzięki jaśnie oświeconym mędrcom z amerykańskiego kongresu, którym umyślała się PIPA. Cóż, przynajmniej ze skrótem tytułu ustawy trafili w samo sedno.
Nie mam w kuchni łyżek, talerzy, noży, NICZEGO (cholerny remont kuchni, który miał się zacząć wczoraj, a się nie zaczął), a teraz jeszcze to.

Helooooooooł, ludzie, ja tu piszę pracę zaliczeniową z poezji amerykańskiej, angielska wikipedia jest mi tak jakby potrzebna.

Tym samym w 15 min po obudzeniu osiągnęłam taki stan bycia wściekłą, do którego dojście zazwyczaj zajmuje mi pół dnia, jeśli to zły dzień.


EDIT
Remont miał się zacząć o 8. Jest 9. I nic, null, zero, siedzę sobie sama w domu i w spokoju gnębię wiersz o niedźwiedziu. Jeśli dzisiaj znowu dostaniemy telefon od mojej landlady, że jej syn jednak dzisiaj nie da rady, za to jutro na pewno, po powrocie z pracy przenoszę wszystkie swoje rzeczy z powrotem do kuchni. Mam dość latania tam i z powrotem, gdy chcę sobie zrobić kawę.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
JJ Płeć:Mężczyzna
po prostu bisz


Dołączył: 27 Sie 2008
Skąd: Zewsząd
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-01-2012, 10:18   

Easnadh napisał/a:
Ysengrinn napisał/a:
Yay, Międzynarodowy Dzień Bez (angielskiej wersji) Wikipedii, dzięki jaśnie oświeconym mędrcom z amerykańskiego kongresu, którym umyślała się PIPA. Cóż, przynajmniej ze skrótem tytułu ustawy trafili w samo sedno.
Nie mam w kuchni łyżek, talerzy, noży, NICZEGO (cholerny remont kuchni, który miał się zacząć wczoraj, a się nie zaczął), a teraz jeszcze to.

Helooooooooł, ludzie, ja tu piszę pracę zaliczeniową z poezji amerykańskiej, angielska wikipedia jest mi tak jakby potrzebna.

Eaś, to całe blokowanie wiki jest w sumie tylko na pokaz - jeśli chcesz dostać się do zawartości, wystarczy że wyłączysz javascript w przeglądarce (można to zrobić odpowiednimi dodatkami, albo w menu opcje -> treść-> odznaczasz pole "włącz obsługę javascript". Tylko potem trzeba pamiętać żeby ją z powrotem włączyć).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 18-01-2012, 17:28   

Bo pfffff... Jedno wielkie pfff dla tego dnia i dla nieodebranych połączeń, których nie zauważyłam.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 259 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 258, 259, 260 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group