FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 259, 260, 261 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 18-01-2012, 18:08   

Bo 10-14 dni w szpitalu.

Ja tu nie wytrzymam. Po prostu zaraz wyjdę z siebie i stanę obok. Dobra, jest internet, fajnie, to znaczna poprawa sytuacji - tylko ta i tak przedstawia się beznadziejne. Niech mnie ktoś stąd zabierze, błagam.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 18-01-2012, 18:10   

Nie ma to jak wredne łamanie praw studenta przez samą panią Rektor.

Ciekawe jaką cene przyjdzie mi dalej zapłacić za własną głupotę, już pal licho, że dotyczy to również gotówki.

Loko napisał/a:
Bo 10-14 dni w szpitalu.

Ahhh, trzymaj się jakoś Loko! Służba zdrowia to zuo, a zdrowie to już w ogóle zuo.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-01-2012, 18:30   

Aaaaarrrgh. Czemu Wikipedia (bynajmniej nie mówię o angielskiej) tak muli? =='

Cytat:
Nie ma to jak wredne łamanie praw studenta przez samą panią Rektor.

Ciekawe jaką cene przyjdzie mi dalej zapłacić za własną głupotę, już pal licho, że dotyczy to również gotówki.

Jak Ci się chce, to możesz pewnie skarżyć. :P

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-01-2012, 18:40   

Kijowy dzień, cholernie kijowy, tak po prostu...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 18-01-2012, 18:42   

Dziennik Ekspedycji Arktycznej w Edynburgu:

Brak ogrzewania, dzień trzeci.

Był dzisiaj u nas fachowiec. Trzeba wymienić boiler. Brak ogrzewania przeciągnie się do przyszłego tygodnia. Powoli zaczyna do nas docierać, że kilka warstw ubrań, rękawiczki i szalik przestają wystarczać. Mamy elektryczną kuchenkę z piekarnikiem - dzięki bogom. Znacząco wzrosło spożycie jedzenia, które najpierw trzeba do tego piekarnika wrzucić, w ramach pretekstu. Życie przeniosło się do kuchni. Będąc w sklepie niemal się wzruszyłem - to najcieplejsze miejsce, w którym byłem od wczoraj. Potem dotarło do mnie, że stoję w dziale z mrożonkami...

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 18-01-2012, 20:07   

JJ napisał/a:
Eaś, to całe blokowanie wiki jest w sumie tylko na pokaz - jeśli chcesz dostać się do zawartości, wystarczy że wyłączysz javascript w przeglądarce (można to zrobić odpowiednimi dodatkami, albo w menu opcje -> treść-> odznaczasz pole "włącz obsługę javascript". Tylko potem trzeba pamiętać żeby ją z powrotem włączyć).
Jestem filologiem angielskim, nie informatykiem - nie wiedziałam, że tak można. A nie wiedząc, mogłam się zdenerwować.


REMONTU KUCHNI JEDNAK NIE MA.

Niby powinnam się cieszyć, i trochę się cieszę, ale..............
Co ja się nadenerwowałam przez te kilka dni! I całe to przenoszenie wszystkich rzeczy. Dzisiaj nie zrobiłam sobie śniadania, bo nie mogłam znaleźć noża nigdzie. Ale koniec, zawzięłam się - przeniosłam swoje rzeczy z powrotem do szafki i mam gdzieś to, że może za kilka dni moja landlady znowu coś napomknie o remoncie. Ja się nie zgadzam.

Mieszkanie z tą kobietą jest prawdziwym sprawdzianem dla mojej cierpliwości. Prawie się z nią nie spotykam i się do niej nie odzywam, bo boję się, że mogłabym ją udusić.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 18-01-2012, 20:56   

Loko <huuugs> Dzielny bądź, dasz radę.

I rany boskie Vodh, jak ja Cię dobrze rozumiem, trzymaj się jakoś i nie zamarznij.

Nanami, co Ci Krystyna zrobiła? Nie chce Ci zaliczyć tej endo? Będziesz powtarzać? O__O

Zła środa coś, ja sobie zryłam stopy. Nic nowego, ale mam zdartą skórę i niedziałające palce. Sigh. Nie wiem czemu moje buty do stepu nagle przestały mnie lubić.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 20-01-2012, 15:09   

Uciekł mi prowadzący z Ekonomii i teraz będę musiał go ścigać po całym mieście... Życie jest piękne normalnie.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-01-2012, 09:19   

Bo coś tak czuję, że to będzie zły dzień :<

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 23-01-2012, 11:23   

Nie kupię już nigdy kostki sera za 5zł, rany boskie tego jest za dużo! I czy ja nigdzie nie mogę dostać NIE żółtych drożdży? Żółte maja farfocle, ja nie chcę z farfoclami bo tego się pić nie da...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Smk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 28 Sie 2011
Status: offline

Grupy:
Syndykat
PostWysłany: 23-01-2012, 12:32   

shugohakke napisał/a:
Uciekł mi prowadzący z Ekonomii i teraz będę musiał go ścigać po całym mieście... Życie jest piękne normalnie.
W momencie gdy będziesz musiał gonić prowadzącego po polsce, bo drań zasuwa do stolicy na lotnisko, by zniknąć na rok z kraju, wtedy narzekaj >D

Bo pewne jednostki mają źle, bo inne się martwią a ja sam załapałem się na zestaw adaptacyjny <grypa, chrypa, trzeciego n ie wymienię bo niepoprawne>. No i zarządzanie oblałem.

_________________
There is no "good" or "bad". There is only "fun" and "boring".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 23-01-2012, 12:47   

Bo cholerna teoria względności, cholerny spin i cholerny Big Bang z tą swoją cholerną grawitacją. Egzaminy są zueeee....

Edit: Ogólnikowe pytania! Oh joy! A ja myślałam, że lepiej być nie może >____>

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 24-01-2012, 07:04   

Niechęć do życia, niechęć do krycia, zagrzebanie się w ściółkę.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 25-01-2012, 06:12   

Jakaś $%^$#^#$#@%%%^&%%#$ parodia człowieka ok. 2 czy 3 w nocy pomyliła po pijaku moje drzwi ze swoimi i zaczęła gmerać czy zamku i klamce. Odszedł dopiero poproszony, bardzo jak na tak nieboską godzinę grzecznie acz stanowczo (czytaj usłyszał, że ma się chyżo oddalić, nie dostał jednak na zachętę kopa z wektorem skierowanym w dół schodów).

Niestety po tym random evencie już nie było tak prosto znowu zasnąć. It's gonna be a very zombie day-________-.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 27-01-2012, 11:08   

Nie ma jak praca z alkoholikami, nic nie robią tylko chleją i każdemu dupę zawracają... A kierownictwo udaje, że tego nie widzi. Super!

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 260 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 259, 260, 261 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group