FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2009, 17:41   

Bo jutro piąty test w tym tygodniu, do tego najłatwiejszy ze wszystkich i można by dostać dobra ocenę.....gdyby tylko chciało mi się uczyć. Po prawdzie zapał do nauki straciłam już po drugim egzaminie, ale teraz to już przekracza granice. Jestem zmęczona tym całym stresem i lataniem od jednego profesora do drugiego. Z tego wszystkiego chyba pójdę na zakupy.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2009, 18:32   

Bo odtwarzacz mp3 postanowił grać mono. Szkoda tylko, że 1. słuchając mono mam wrażenie, że muzyka gra ciszej, niż naprawdę, w efekcie zgłaśniam na maks i ucho szybciej się męczy; 2. bywa, że to, co odbieram w stereo jako muzykę, w mono przypomina mi bardziej szum; 3. W niektórych rodzajach muzyki (np, rock psychodeliczny, ale też niektóre rodzaje muzyki elektronicznej) brak jednego głośnika oznacza stratę mniej więcej połowy dźwięków...

By ustawić na stereo, trzeba poprzesuwać wtyczkę od słuchawek. I sztywno trzymać, tak długo, jak długo ma grać stereo. Robienie w czasie słuchania czegokolwiek, do czego potrzeba rąk (choćby czytanie gazety w pociągu) odpada.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 22-01-2009, 18:54   

Jesteś pewien, że problem leży po stronie odtwarzacza, a nie słuchawek? Sprawdź z innymi słuchawkami, możesz spróbować też podpiąć głośniki od komputera. Kilka par słuchawek już przeżyłem i objawy wydają się nawet pasować ;) chociaż pewnie nie można wykluczyć, że wina faktycznie leży po stronie odtwarzacza, w każdym razie dopóki nie sprawdzisz :)

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 22-01-2009, 18:56   

Vodh napisał/a:
Sprawdź z innymi słuchawkami

Sprawdziłem, We wszystkich, jakie mam w domu, gra mono.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 22-01-2009, 20:39   

Boooo złapała mnie fala lenistwa. I siedzę, nie wiedząc, cóż począć.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 22-01-2009, 22:04   

Bo cienko widzę szanse zaliczenia kształtowania i ochrony środowiska..Już pominę fakt, jak bardzo nie lubie się uczyć biologicznie pokrewnych przedmiotów, ale nasza prowadząca wymaga od nas wiedzy typu np. ile kręgowców jest wymarłych całkowicie, prawdopodbnie zanikło, czy jest zagrożonych; plus piękna mapka 88 rezerwatów w województwie łódzkim czy choćby przyrost powierzchni i ilość powierzchni o szczególnych walorach przyrodniczych itp. itd.. Oczywiście takich "ciekawoch" mam dużo więcej..A ja się pytam: po co mi to wiedzieć? Już pominę fakt, jak szybko potrafię zapomnieć rzeczy, które mało mnie interesują. Załamka.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Irin Płeć:Kobieta

Dołączyła: 09 Kwi 2005
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 22-01-2009, 22:30   

Velg napisał/a:
Boooo złapała mnie fala lenistwa. I siedzę, nie wiedząc, cóż począć.


Mam na to jeden sposób. Pójść spać. Bo tylko śpiąc zapominam o tym, jaki to ze mnie leń z problemami. Już pomijając to, że wszystkie problemy najchętniej rozwiązuję pójściem spać :D.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-01-2009, 16:24   

Bo wiele drobnych i irytujących rzeczy postanowiło połączyć dzisiaj siły zrobić mi tak paskudny dzień, że mam ochotę kląć jak opętana, złapać za siekierkę i coś skrzywdzić.

Dodatkowo zwyczajowy stres przedsesyjny mi się udziela i skutecznie psuje nastrój.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 23-01-2009, 17:58   

Dyskusja dotycząca reklamy przeniesiona została do działu technicznego:
http://forum.tanuki.pl/tematy29/4377.htm#171997
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 23-01-2009, 18:09   

Irin napisał/a:
Mam na to jeden sposób. Pójść spać. Bo tylko śpiąc zapominam o tym, jaki to ze mnie leń z problemami. Już pomijając to, że wszystkie problemy najchętniej rozwiązuję pójściem spać :D.

Ale ja jestem zbyt leniwy, by te dwa metry do łóżka przejść xD

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tyczek Płeć:Mężczyzna
♩♪♫♬


Dołączył: 04 Gru 2006
Skąd: Słupca
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2009, 14:13   

Chyba ta wczorajsza trzecia kawa była nie potrzebna. Całą noc nie spałem.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8487137
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2009, 16:07   

Bo od rana próbuję przy zachowaniu danych na drugim dysku wygospodarować na nim partycję 20GB pod nowy system. Niestety najwyraźniej można mieć tylko cztery partycje primary na dysku, więc dwie muszę zmienić na logiczne, co trwa już dobrą godzinę i wciąż jest w polu. Chyba samą zabawą w instalację zajmę się jutro, bo dzisiaj pewnie zejdzie do późnego wieczora z tymi konwersjami. >_>

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2009, 16:34   

Bo dwa patyki poszły się kochać.

Kupiłem laptop. Acer. Z Linuksem. Niestety, nie Ubuntu ani Debian. Tylko jakiś Linpus o którym nie mam zielonego pojęcia. I pod którym nic nie ma. Tylko goła konsola roota, na której mogę używać conajwyżej shutdown -h now... >.<
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 24-01-2009, 19:44   

Bo nie ma Evila, jak jest potrzebny...

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Issina Płeć:Kobieta
Dante.. I'll miss you


Dołączyła: 29 Paź 2008
Skąd: Łódź
Status: offline
PostWysłany: 24-01-2009, 22:52   

Cala sobote siedze nad ksiazkami i mecze cholerna algebre...
a mysl o tym, że przede mna jeszcze cala fizyka, tym bardziej mnie dobija -.-

_________________


Ostatnio zmieniony przez Issina dnia 25-01-2009, 09:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 27 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group