FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 275, 276, 277 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2012, 10:21   

Słysząc legendy o wrocławskim MPK też bym to proponował, ale jednak Wrocław jest dość rozległy. Najfajniejsze jest to, że gdy mieszkałem w Łodzi to miała chyba najdroższe bilety w porównaniu z Warszawą (najtańsze), Wrocławiem czy Krakowem. Odkąd zaś mieszkam w Warszawie, to tutaj i wszędzie ceny wzrosły, a w Łodzi... spadły, przynajmniej jeśli mówimy o miesięcznych. O_o

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-05-2012, 10:22   

No tak... Nie skojarzyłem w jakim jesteśmy temacie. Przepraszam.
(W powyższych słowach nie ma złośliwości.)

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Koranona Płeć:Kobieta
Morning Glory


Dołączyła: 03 Sty 2010
Skąd: Z północy
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-05-2012, 10:42   

Osobiscie polecam rower a we wro sa sciezki rowerowe. U nas taki miejski fenomen nie wystepuje, za to ja mam juz zbite miesnie na nogach i 50zl miesieczmie wiecej w kieszeni.

in topic: bo mam dosc szkoly, wegetuje na lekcjach i staram sie nie oberwac. I tak do 29 czerwca...

_________________
"I like my men like I like my tea - weak and green."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
408121
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-05-2012, 10:51   

Koranona napisał/a:
Osobiscie polecam rower a we wro sa sciezki rowerowe. U nas taki miejski fenomen nie wystepuje, za to ja mam juz zbite miesnie na nogach i 50zl miesieczmie wiecej w kieszeni.
Damn...

Pozwolę się sobie zacytować, bo chyba do niektórych nie dotarło to, co napisałam 3 posty wcześniej:
Moja orientacja w terenie wynosi -700, więc nie trafię do pracy, prędzej dojadę przypadkiem do Sztokholmu. Moja kondycja wynosi jakieś -1500, więc nawet zanim zdążę się zgubić, zdechnę z wyczerpania w jakimś przydrożnym rowie.

Konkluzja: daruj sobie.


Oraz: ja się SERIO łatwo gubię. Plus mam słabą kondycję. A ścieżek rowerowych nie ma W CAŁYM Wrocławiu, więc może zanim zdechnę z wyczerpania, to jednak zejdę na zawał jadąc rowerem (którego nie mam, ahahaha) po wrocławskich ulicach lub zatłoczonych chodnikach.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-05-2012, 11:14   

Easnadh napisał/a:
Oraz: ja się SERIO łatwo gubię. Plus mam słabą kondycję. A ścieżek rowerowych nie ma W CAŁYM Wrocławiu, więc może zanim zdechnę z wyczerpania, to jednak zejdę na zawał jadąc rowerem (którego nie mam, ahahaha) po wrocławskich ulicach lub zatłoczonych chodnikach.

Szczerze powiedziawszy... największym problemem z tego wydaje się być brak roweru.

Nona i Shugo chcieli dobrze, nie widzę powodu żeby na nich naskakiwać. Konkluzja: daruj sobie.

W temacie:
Nie potrafię się dogadać z pewnymi osobami. Co prawda nie potrafiłem nigdy, ale ostatnio stało się to dużo bardziej widoczne.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-05-2012, 11:29   

Loko napisał/a:
Szczerze powiedziawszy... największym problemem z tego wydaje się być brak roweru.
Nie. Największy problem to 1) brak orientacji w terenie, bo czy to na rowerze, czy piechotą, gubię się w trybie natychmiastowym (co jest z wami nie tak, że nie potraficie tego zrozumieć - tacy ludzie serio istnieją!); 2) generalnie nie widzę się pedałującej przez miasto w prażącym słoneczku, bo jestem osobą wybitnie nie tolerującą wysokich temperatur i słońca. Bardzo szybko się wtedy męczę, boli mnie głowa i ogólnie mam paskudny humor, a po durnym 15-minutowym spacerze na uczelnię miałam całe ramiona i ręce czerwone, plus dwóch dniach zeszła mi skóra. Tak, są różne filtry ochronne i inne takie, ale do tej pory jakoś średnio działały.

Loko napisał/a:
Nona i Shugo chcieli dobrze, nie widzę powodu żeby na nich naskakiwać.
Może i Shugo chciał dobrze (aczkolwiek zirytował mnie fakt, że osoba, która nie zna ani mnie, ani mojego upośledzenia kierunkowego, chce mi dawać rady; zirytowałam się, tym niemniej - doceniam starania jako takie), ale Nona to już wykazała się nieumiejętnością czytania, więc nie wciskaj mi kitu.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.


Ostatnio zmieniony przez Easnadh dnia 15-05-2012, 11:36, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 15-05-2012, 11:32   

A może dajmy już Easiowi spokojnie sobie ponarzekać, bez wyszukiwania jej cudownych rozwiązań? Ja rozumiem, że chcecie pomóc i w ogóle, ale sądzę, że gdyby rower albo chodzenie pieszo było rozwiązaniem dla niej odpowiednim to by sama na nie wpadła.
Konkluzja: skończcie temat

I żeby pozostać w temacie: wciąż się duszę. Wkurza mnie to.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2012, 11:45   

Mnie duszą banki. Tyle się słyszy ostrzeżeń jak to łatwo kredyt w banku zaciągnąć i wpaść w spiralę długów, a tutaj no nie da się! Ja naprawdę nie wiem czemu ludzie tak łatwo wpadają w problemy (mam tylko wyobrażenie), bo przy tym się trzeba (nie)zdrowo nabiegać. :D

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 15-05-2012, 11:53   

Easnadh napisał/a:
1) brak orientacji w terenie, bo czy to na rowerze, czy piechotą, gubię się w trybie natychmiastowym (co jest z wami nie tak, że nie potraficie tego zrozumieć - tacy ludzie serio istnieją!); 2) generalnie nie widzę się pedałującej przez miasto w prażącym słoneczku, bo jestem osobą wybitnie nie tolerującą wysokich temperatur i słońca. Bardzo szybko się wtedy męczę, boli mnie głowa i ogólnie mam paskudny humor

No to <5>

Zostańmy przy tym, że chcieliśmy dobrze, ale musiałaś nam bardzo dobitnie przekazać że rower wybitnie nie jest dla ciebie.

Od siebie dodam jeszcze, że gardło boli tak samo jak bolało, a tabletki nadal smakują tak samo ohydnie jak smakowały.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 15-05-2012, 12:10   

Easnadh napisał/a:
aczkolwiek zirytował mnie fakt, że osoba, która nie zna ani mnie, ani mojego upośledzenia kierunkowego, chce mi dawać rady


Mmm. Gwoli próby usprawiedliwienia, chciałem tylko powiedzieć, że ja jestem po prostu raczej uczulony na narzekanie i czasem zapominam nie mierzyć innych swoją miarą, a także zapominam, że "temat o zupie" jest tym od którego powinienem się raczej trzymać z daleka (dla wspólnego dobra), a także zapominam, że powtarzanie jednego słowa w zdaniu trzy razy jest raczej oznaką indolencji piszącego...
Wystarczy. Na koniec zacytują sam się i nie żywmy urazy.

shugohakke napisał/a:
Przepraszam.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-05-2012, 12:14   

Easnadh napisał/a:
co jest z wami nie tak, że nie potraficie tego zrozumieć - tacy ludzie serio istnieją!

Mai nie należy wypuszczać samej na miasto wieczorem, bo o ile w dzień orientuje się w mieście jak porządny harcerz, to w nocy kompletnie nie potrafi poznać punktów orientacyjnych.
Kompletnie.

Także ja ci wierzę :D

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-05-2012, 13:28   

Cóż, ja się z kolei może aż tak łatwo nie gubię (o ile znam teren... a poznanie go zajmuje mi zwykle jakieś kilka tygodni), ale w brak kondycji jestem w stanie uwierzyć bardzo łatwo, bo sam tak mam i na rowerze nie chciałbym zasuwać nawet w okolice Hydry, a co dopiero gdzieś dalej. >_> Już wolę łazić na piechotę (tyle że w Warszawie to się kompletnie czasowo nie opłaca).

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
BOReK Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Lip 2005
Status: offline
PostWysłany: 15-05-2012, 19:10   

For the lulz - mam w sesji trzy egzaminy i żaden nie jest w weekend, niech ich osobliwość pochłonie. For teh bigga lulz - tylko jeden z nich jest w piątek wieczorem...

_________________
You ask me if I've known love and what it's like to sing songs in the rain
Well, I've seen love come and I've seen it shot down, I've seen it die in vain

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 19-05-2012, 21:41   

Zaczęło się od bólu gardła, który męczył mnie w czwartek i piątek. Gardło już nie boli, za to od wczoraj mam epicki katar i uczucie, że moje zatoki są wypchane watą. Bomba.

Edit:
Oh, joy. A teraz jeszcze gorączka. Wielkie dzięki. Chyba się zaraz tymczasowo wyloguję z życia.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 20-05-2012, 12:53   

Głowa mnie boli. Drugi dzień. Brałam tabletkę. W ogóle czuję się taka jakaś poobijana, być może ma to coś wspólnego z tym, że u mnie w domu są dwie chore osoby, a mnie gardło zaczęło wczoraj boleć.

I zgubiłam złoty pierścionek. Chociaż jeśli koteczka go nie wyniosła, to powinien być jeszcze gdzieś w pokoju...

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 276 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 275, 276, 277 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group