FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Doner Kebab Płeć:Mężczyzna
Gawith Apricot


Dołączył: 08 Lut 2009
Skąd: Gostynin
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2009, 19:49   

bo muszę zdawać polski na maturze :/

_________________
Gawith Apricot - wciągam bo lubię. Jeśli nie znasz spróbuj :)
polubisz
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9719521
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2009, 20:42   

Ugh, a ja matematykę, i oczywiście baaardzo jej potrzebuję na mój wymarzony kierunek _-_ Dlaczego nie przyszłam na świat trzy tygodnie wcześniej i by mnie to ominęło?

Bo śnieg. Wczoraj, jak byłam na kilkugodzinnych zakupach, złapała mnie śnieżyca. Skutek: gardło znowu boli.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2009, 22:03   

Bo Internet ma kaprysy... rozłącza się w losowych momentach, połączenie z IRCem graniczy z cudem...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
demiCanadian Płeć:Mężczyzna
Analogia stosowana.


Dołączył: 22 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 14-02-2009, 23:16   

Bo uświadomiłem sobie, że podobają mi się tylko te anime, które mają po kilka odcinków i które nigdy nie będą kontynuowane.

_________________
Kolorowe groszki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7040209
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-02-2009, 09:51   

Bo z planu zajęć wynika (czekałam, czy może zmienią, ale nie zmienili), że historię krajów anglojęzycznym mam z tym cholernym leniem i olewaczem, z którym miałam już kulturoznawstwo. Znowu. Znowu jak jest wykład, który ma naprawdę dużą szansę mnie zainteresować, to znowu wcisnęli nam Benka, który będzie gadał o wszystkim i o niczym, tylko nie o tym, co trzeba. A nie, raz na miesiąc może wspomni coś o historii Ameryki, bo jest Amerykaninem. Ekhum, mówiąc delikatnie, mam gdzieś historię Ameryki, jest nieinteresująca. Ja chcę historii Wysp Brytyjskich! Porządnych wykładów!
Poza tym ktoś bardzo mądry układał ten plan i zaraz po tym wykładzie - od 15:00 mam wykład z literatury, który wymaga stałej obecności i maksimum skupienia. A niestety o tej porze zazwyczaj się zawieszam. Jakby tak zamienili kolejność, to na literaturę chodziłabym jeszcze w miarę przytomna, a Benka bym sobie odpuściła i wróciła do mieszkania, bo o ile znam swoje możliwości na tolerowanie bzdurności akurat tego wykładowcy, na wykłady będę chodziła może z miesiąc, potem dam sobie spokój. I będę miała okienko. Ni przypiął, ni przyłatał. Cóż, najwyżej będę chodzić na zakupy do Biedronki, bo to w końcu początek tygodnia i trzeba włożyć coś do lodówki.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Sola Płeć:Kobieta
ryba

Dołączyła: 28 Lis 2007
Skąd: Gdańsk
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2009, 14:42   

Bo mi kot pogryzł kabel zasilający do komputera. Naprawiłam go domowymi sposobami (czytaj: obkleiłam taśmą klejącą) ale i tak co chwilę przerywa. Trza kupić nowy....
Zdjęcie tego gryzącego potwora w odpowiednim temacie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2804327
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 15-02-2009, 15:17   

Bo ten śnieg powinien był być w grudniu, a nie w lutym...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 15-02-2009, 15:56   

bo *ktoś* będzie musiał jutro latać z łopatą...

Może i bym to zniósł, gdyby obyli się bez uwag typu, że za wolno, albo w ogóle źle... Nie ma to, jak motywowanie do pracy...


Ostatnio zmieniony przez korsarz dnia 15-02-2009, 17:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 15-02-2009, 16:57   

korsarz napisał/a:
bo *ktoś* będzie musiał jutro latać z łopatą...
Weź nawet nie wspominaj... =='

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-02-2009, 18:15   

Powód znajduje się w topiku o piractwie. Teraz będę musiał się użerać z biurem obsługi i udowadniać, że nie jestem przestępcą.

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 15-02-2009, 19:18   

Zegarmistrz napisał/a:
Teraz będę musiał się użerać z biurem obsługi i udowadniać, że nie jestem przestępcą.
A nie łatwiej poszukać cracka/pirata? Jeśli masz oryginał, masz prawo (przynajmniej moralne).

Bo uznano że jeśli z jednym seminarium i wykładem z nienacka poradziłem sobie, to z kolejnym, dłuższym, też sobie poradzę =__="

Bo o warsztatach do poprzedniego, powiedziano mi na godzinę przed - i to było w sobotę ;___;

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-02-2009, 16:35   

Miałam dziś odebrać z antykwariatu książki, ale okazało się, że coś nie tak z dostawą, a już się nastawiłam, że je dzisiaj obmacam!

Bo cyrk z egzaminem. Poza tym wygląda na to, że naprawdę dobremu wykładowcy coś się stało.

Bo zeszyty są drogie ==

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-02-2009, 17:55   

Bo Sztorm Zehira będzie pół roku po światowej premierze, i 20 zł drozszy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-02-2009, 19:05   

Argh, bo nie potrafię się skupić na nauce, a to na dodatek matma. Potrafię myśleć tylko o sobocie. I jeszcze ten komputer, kusiciel podstępny - niech mnie ktoś odetnie od netu.

Bo jutro mam 3 języki polskie. Ja bardzo lubię polski, ale trzy godziny pod rząd z poezją romantyczną to zbyt wiele.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 16-02-2009, 19:22   

Bo się paskudnie przecięłam nożyczkami. Wr.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 34 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group