FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 12-03-2009, 19:15   

korsarz napisał/a:

Loko napisał/a:
Bo to Link do filmiku, zniszczyło moje życie, ja sie pytam CO TO JEST?!.

Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan, prawdopodobnie... ;]


Chyba chciałeś powiedzieć "bluźniercza przeróbka openingu do Dokuro-Chan".

BO powinienem się uczyć, a zamiast tego się nudzę nie mogąc odnaleźć mojej płyty z Arcanum.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Yumegari Płeć:Kobieta
Feministka szowiniska


Dołączyła: 05 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 12-03-2009, 22:49   

Bo na jutro muszę mieć pomysł na projekt. Moja wena tymczasem oscyluje w granicach zera.
Bo wróciłam do domu i zastałam niesamowity bajzel, a jest już za późno, żeby brać się za sprzątanie.

_________________
Behind every great woman is a man checking out her ass
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
2513810
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 14-03-2009, 10:36   

Damn. Dalej jestem taki głupi jak byłem i daję się wciągać w zażarte dyskusje grubo po północy, mimo potężnego bólu głowy.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-03-2009, 11:54   

Bo postawie pozytywny komentarz na Allegro zamiast negatywnego.

Sprzedałem dość fikuśny i niepotrzebny mi do niczego gadżet. Klient okazał się jednak strasznie kłopotliwy:
- 4 razy zgubił wysłany mu email z danymi
- wyraził zdziwienie, że sprzęt wygląda, jak wygląda, mimo, że widział go na zdjęciach
- wyraził zdziwienie, że pudełko pozostawia sporo do życzenia, mimo, że widział je na zdjęciach
- wyraził zdziwienie, że za 40% rynkowej ceny otrzymał nonamowy sprzęt, a nie markową, sklepową nówkę, mimo, że widział go na zdjęciach i czytał opis
- zaspamował mi skrzynke mailową
- wysłał mi wczoraj 2 maile z prośbą o ponowne wysłanie numeru konta, a potem pyskował, dlaczego mu głowę zawracam, skoro przelał kasę
- ogólnie okazał się niemilcem i pyskaczem o roszczeniowym podejściu, który zalecił mi więcej spokoju, POMIMO, że, żeby zatrzeć ewentualne, negatywne wrażenie wysłałem mu sprzęt, który wyceniałem na kilkadziesiąt złotych zanim jeszcze za niego zapłacił (a przy jego podejściu podejmowałem ryzyko jego utraty)

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 15-03-2009, 08:36   

Bo się przeziębiłam .__. Akurat kiedy w Krakowie cudowna pogoda i miałoby się ochotę spędzić cały dzień na zewnątrz... Latałam na spacery jak było zimo, mokro, błotnisto w oficerkach żeby nie być upapraną zupełnie od błota, a jak jest aura, że mogłabym w klapeczkach to wychodzić nie powinnam .__. Poza tym nie skończyło się jak zwykle na temperaturze i głowie, ale nos, oczy i gardziołko dzielnie pracują na to, żeby mi utrudnić i zohydzić życie... .__. Nie będzie mikrob pluć mi w twarz, pójdę na spacer! I już!

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 15-03-2009, 18:05   

Bo tak. Ogólnie czuje się źle, prawdopodbnie dlatego, że nie mam nic do roboty. Mimo że nie lubie się zbytnio przemęczać, mam dziwne odczucie, że właśnie teraz powinienem coś robić. Jednocześnie się nie nudzę, więc kompletnie nie mam pojęcia o co chodzi. Powoduje to właśnie mój dyskomfort psychiczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 16-03-2009, 07:07   

Bo chciałam położyć się wczoraj wcześniej spać, żeby się wyspać na jutro. I zaliczyłam pięknie nieprzespaną całą noc, poza tym z moim przeziębieniem jest znacznie, znacznie gorzej. Zmarzłam nieco w nocy i teraz ledwo żyję przez cholerny katar i gardło... Echh...

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-03-2009, 09:08   

No i zaczęło się. Przepisywanie pracy magisterskiej dla mamy. Mając w pamięci ciągle żywe cudowne wspomnienia nieustannego poprawiania oraz przepisywania jednej i tej samej rzeczy tysiąc razy podczas pisania pracy licencjackiej, mogę tylko cichutko jęczeć w duszy. Nie no, ale dobrze, że w końcu się za to wzięła; ważne, żeby napisała, to przepiszę.

Poza tym - przyszła lektura nieprzeczytana (ciągle przy niej przysypiam, ale dobrze, że jutro dostanę polską wersję, tylko że będę miała 2 dni na przeczytanie - ómrę). Zadanie domowe z aktualnej lektury niezrobione (właśnie kombinuję). Recenzja stoi w miejscu (bo mam ochotę w akapicie odnośnie fabuły napisać tylko: "Hentaj, hentaj, hentaj, hentaj, hentaj, hentaj, hentaj, hentaj, hentaj, hentaj..."). Powtórka z ostatnich zajęć japońskiego niezrobiona, podobnie jak niewydrukowane są materiały pomocnicze, ale one chyba nie zostaną wydrukowane, bo mi czarny tusz zdechł. A na dodatek pogoda jest paskudna.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 16-03-2009, 15:16   

Bo fizyka.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Melmothia Płeć:Kobieta
Sexy Chain Smoker


Dołączyła: 09 Lut 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 16-03-2009, 17:25   

Bo niektórzy ludzie po prostu nie potrafią zrozumieć, a mnie już głowa od tłumaczenia rozbolała i odechciało mi się czegokolwiek. Brawo ==

Też skończył mi się czarny tusz, a nie mam za co kupić następnego. Na szczęście jak na razie żaden doktor nie zgłaszał obiekcji co do zielonych prac (takich mniejszych, nie zaliczeniowych).

Ugh, gdzie poszedł mój dobry humor?

_________________
"Słowo ludzkie jest jak pęknięty kocioł, na którym
Wygrywamy melodie godne tańczącego niedźwiedzia,
Podczas gdy chcielibyśmy wzruszyć gwiazdy"
G.F.

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-03-2009, 18:22   

Bo zdechł mój kocur Rudolf, nie mający nawet roku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 16-03-2009, 18:36   

Bo jestem rozczarowana moją promotorką. Początkowo tłumaczyłam sobie jej zachowanie tym, że wymagająca z niej kobieta. Ale to jej "nie narzucanie" się ostatnio robi się problemowe. Wiele osób z mojej grupy ma pomysł na swój temat, ale ma problemy ze złapaniem tego w odpowiedni tytuł. Ale nasza dzielna nasza promotorka nie chce się narzucać i w takim wypadku proponuje znaleźć inne rozwiązanie i pisać o czymś innym. Dodatkowo przygotowałam na dzisiaj bibliografię i plan pracy. W bibliografię nie raczyła nawet spojrzeć, jedyne co się dowiedziałam, że mam błąd stylistyczny w nazwie trzeciego rozdziału. Czy szanowna pani doktor dopiero teraz odkrywa uroki bycia pormotorem? A jaki miała ubaw przy poprawie mojego błędu stylistycznego (swoją drogą, do tej pory nie wiem co w tym było śmiesznego). Miała ubaw przy mnie i z pozostałych seminarzystów. Dziwnie się czuje pracując z człowiekiem, który bawi się lekko moim kosztem, kiedy ja staram się jak mogę i podchodzę do tego poważnie. Bawić się w zmianę promotora? Chora sytuacja :/

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 16-03-2009, 21:55   

Bo poniedziałek. Kto w ogóle wymyślił to...
Wrr.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Velg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 05 Paź 2008
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-03-2009, 22:50   

Bo w wykładach, na które posłała mnie szkoła, jest luka. I mam od 16tej do 18tej dwie (de facto) stracone godziny, które pewno spędzę chodząc w kółko w pobliżu wydziału matmy i infy UMK...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 17-03-2009, 11:41   

Bo choć termometr wskazuje niewiele ponad zero stopni, wieje wiatr (zimny w przekonaniu mojej rodzicielki) i pada deszcz, mi i tak jest gorąco jak w środku lata. Zły to dzień.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 41 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 40, 41, 42 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group