FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 17-03-2009, 19:59   

Bo do Centrum Kultury (aka biblioteka miejska, miejsce gdzie jestem na stażu) przyjechała ekipa z honorowego krwiodawstwa. Nie byłoby to takie złe, gdyby nie fakt, że przez parę godzin na parterze kłębiła się masa ludzi, a ja z resztą stażystów siedzę piętro wyżej i nudzę się niemiłosiernie. Przez 5 godzin... Tak, przez 5 godzin nie było absolutnie nic do roboty, ale koniecznie musieliśmy zostać.
Powiem tyle - zamiatania nie lubię, ale takiej wymuszonej bezczynności chyba jeszcze bardziej nie znoszę.
Następnym razem spróbuję przemycić jakiś skrypt z uczelni i się trochę pouczyć, zamiast marnować czas...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 17-03-2009, 20:14   

Bo internet. Internet, który co chwilę pada, co chwilę wstaje, a cały czas laguje... wrr...

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 17-03-2009, 20:24   

Bo jest mi niedobrze, bardzo bardzo.

_________________

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 17-03-2009, 22:30   

*pokazuje prawą łapkę*
-te dwa cięcia zadała mi "Anna Wszechrosji" gdy chciałam włożyć ją do plecaka
- a tę trójkątną dziurę w palcu załatwiła mi puszka z psim żarciem
- te podejrzane zadrapania na nadgarstku są niezidentyfikowane
Zrozumialabym, gdyby tak pokiereszowana byla lewa reka- ta, ktora pracuje. Ale za co oberwalo sie prawej?

Pies ma goraczke. Mam nadzieje, ze do jutra jej minie.

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 17-03-2009, 23:06   

Alira14 napisał/a:

- te podejrzane zadrapania na nadgarstku są niezidentyfikowane


Widze że nie jestem sam.

Jutro jest najgorszy przedmiot jaki może być (dla mnie) prześladuje mnie, przez niego zrywam się po nocach i wychodzi mi jakże wspaniała średnia 1.0. Geografia

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 18-03-2009, 15:32   

Bo wieje, pada śnieg z deszczem i jest zimno. Bo po raz pierwszy w życiu musiałam wyjść z klasy, inaczej by mnie szlag trafił na miejscu. Bo mimo delegacji z przysłanej przeprosinami doskonale wiem, że gimnazjum ma zerową chęć do nauki czegokolwiek i jednoczesne przekonanie o własnej wszechwiedzy. Która jest zerowa także.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Asthariel Płeć:Mężczyzna
Lis


Dołączył: 10 Kwi 2008
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 18-03-2009, 16:22   

Bo jest mróz. I śnieg. i wicher. Czemu nie w grudniu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kyo Płeć:Mężczyzna
Like wrestling a gorilla.


Dołączył: 10 Lut 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 18-03-2009, 22:49   

Bo gulasz węgierski "Pudliszki" okazał się niejadalny, w związku z czym nakarmiłem nim muszlę sedesową. Na obiadokolację dzisiaj kanapki. :P

_________________
Call me Bubbles, darling! Everybody does!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Loko Płeć:Mężczyzna
Aspect of Insanity


Dołączył: 28 Gru 2008
Status: offline

Grupy:
Syndykat
WOM
PostWysłany: 18-03-2009, 23:47   

Na jutrzejszy dzień pozmieniali nam lekcje tak genialnie, że wychodzimy wcześniej. Co w tym złego? Ja kończę godzinę później niż koleżanka z którą od dwóch lat chodzę na PKS. NIENAWIDZĘ chodzić i stać samemu na przystanku.

_________________
That is all in your head.

I am and I are all we.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 19-03-2009, 01:24   

Bo znowu cierpię na "brak czasu". Poza tym chyba powinnam iść spać. Hmm, zostało mi jakieś 5 godzin snu -_-"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Easnadh Płeć:Kobieta
a wee fire


Dołączyła: 27 Cze 2008
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 21-03-2009, 12:22   

Bo mam dość, dość, dość... Bo chociaż powinnam się cieszyć, że przygnębiająco-agresywny nastrój mi mija, to nie mam siły się cieszyć. Boli mnie głowa, jestem zmęczona i niewyspana. Mam dość... A jest dopiero południe. Gdzie tam do wieczora. I jeszcze całe jutro. Niech mnie ktoś przygarnie.

_________________

I’m always right and you should listen to whatever I have to say
and never disagree, ever, EVER for the sake of your wolvlihood.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Waaagh! Płeć:Mężczyzna
Bo to zła kobieta była


Dołączył: 14 Sty 2009
Status: offline
PostWysłany: 21-03-2009, 13:07   

Bo nie lubie długo zasypiać. Człowiek leżąc w łóżku chcąc nie chcąc zaczyna rozmyślać. Im dłużej leży, tym ma więcej na to czasu. Może nie ma w tym niczego złego, o ile jest o czym myślec. Problem pojawia się wtedy, gdy człowiek nie chce sobie przypomnieć czegoś, a to cholerstwo samo wychodzi. Nie jest to jakaś ucieczka od problemów, poprostu niektóre sprawy, ze względu na swój charakter powinny zostać przemilczone i zapomniane. Niektóre są głupie, wstydliwe, żenujące - zwyczajnie nie warte uwagi, a jednocześnie irytujące do tego stopnia, że ciężko od nich uciec. Próba "zmiany tematu" też słabo wychodzi, ta myśl i tak wróci sama z siebie i ciężko ją kontrolować, jest zbyt silna. Strasznie mnie to irytuje. Całe szczęście, że już rano. :\
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 21-03-2009, 13:28   

Bo muszę sobię pomarudzić. Tworzę, nie wiem już ktćry raz, do nowego tematu pracy nowy plan pracy. I tak coś czuję, że moje wysiłki zostaną w "pięknym" stylu odrzucone. A jak na złość powoli zbliżają się zaliczenia przedmiotów.

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
Momoko Płeć:Kobieta
wiosna jest miau


Dołączyła: 04 Sty 2007
Skąd: z Cudzysłowa
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
WIP
PostWysłany: 21-03-2009, 15:27   

Eas, czuj się przygarnięta:)

Jestem naprawdę bardzo zdenerwowana. I jest mi smutno.
Oczywiście wszystko to moja wina. Nie powinnam słuchać nikogo, powinnam sama wszystko pozałatwiać. Ale poco mam denerwował mamę, przecież ma już tyle na głowie, że jej durne, nieznające życia dziecko wyjedzie gdzieś, nie wiadomo gdzie pracować i oczywiście da się zastrzelić na polu truskawek etc. Przecież można pozwolić użyć jej "kontaktów" i cieszyć się w ten sposób znalezionym zatrudnieniem.
Oczywiście. Zapomniałam tylko, że rodzicielka nigdy nie przyjmie do wiadomości więcej niż połowę z informacji, które mam do przekazania. W rezultacie jest praca, ale w terminie lipiec-sierpień, a nie, tak jak prosiłam, czerwiec-lipiec. W sierpniu pracować nie mogę, mam za dużo zobowiązań, co w praktyce oznacza, że zarobię dwa razy mniej niż planowałam. W zamian będę nic nie robić cały, cholerny czerwiec.

Najgorsze jest to, że miałam już na oku kilka zadowalających mnie ofert. Pozostaje tylko powściekać się nad własną głupotą.

_________________
Pray tomorrow takes me higher higher high
Pressure on people
People on streets

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Amarth Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2007
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 23-03-2009, 11:28   

Bo telefon w sprawie pracy. Pozytywny. I to nie z mojej inicjatywy.
Tylko dlaczego się nie cieszę? Czuję się jedynie wyczerpana i zniechęcona do właściwie wszystkiego.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 42 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 41, 42, 43 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group