FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 284, 285, 286  Następny
  Bo Zupa Była Za Słona!!! - wszystko co złe...
Wersja do druku
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 13-06-2009, 12:26   

19 czerwca mam egzamin z fizjologii zwierząt i immunologii. Fajnie. Tylko jakoś nie mogę się skupić nad nauką. Po prostu nie mogę i nie mam pojęcia, dlaczego. Mam niecały tydzień czasu, by przerobić podręcznik mający 395 stron nie liczac spisu treści, a mnie przeczytanie 10 stron zajmuje cały dzień. Na sam widok książki dostaję szału...

Pozostaje mieć nadzieję, że informacje z podręcznika do liceum wystarczą.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 13-06-2009, 18:31   

Wyniosłam z mieszkania komplet starych szafek kuchennych, na cudowną, ulewiastą pogodę. Kręgosłup mnie nie kocha, a ja spływam... A jak popatrzę, co w nich było i że *gdzieś* to trzeba na czas remontu upchnąć, robi mi się jeszcze gorzej.
Jeszcze się na dobre nie zaczęło (zacznie się we wtorek), a ja już mam dosyć ^^;

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Salva Płeć:Kobieta
Prince Charming


Dołączyła: 29 Paź 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 13-06-2009, 21:01   

Bo nóżka nie wygląda dobrze.

_________________



Ostatnio zmieniony przez Salva dnia 17-06-2009, 11:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 14-06-2009, 00:21   

Bo przez pokoncertowe zakwasy (prawie) nie mogę chodzić. Nie ma części ciała, która by nie bolała...

Bo jak mam ochotę na płatki z mlekiem, to oczywiście nie ma mleka. Idę głodować, bu.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Crofesima Płeć:Kobieta
Captain Narcolepsy


Dołączyła: 25 Maj 2003
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
PostWysłany: 14-06-2009, 12:34   

Przez większość swojego życia jestem przekonana, że otaczają mnie idioci (z nielicznymi wyjątkami). Czemu zamiast się miło zaskoczyć muszę się tylko utwierdzać w tym przekonaniu? Na dodatek bezduszni, dwulicowi i żałośni idioci. Nawet już wyjątkowo zła nie jestem, ręce mi tylko opadły do samej ziemi. No cóż, pora wrócić do szukania nowego mieszkania. Ole!

_________________
There is sorrow enough in the natural way
From men and women to fill our day;
And when we are certain of sorrow in store,
Why do we always arrange for more?
Brothers and sisters, I bid you beware
Of giving your heart to a dog to tear.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 14-06-2009, 12:34   

Salva napisał/a:
Bo nóżka nie wygląda dobrze, ja też nie wyglądam dobrze.


Idź do lekarza albo na pogotowie kobieto!

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 14-06-2009, 16:58   

Bo przez kilka dni jestem skazana na internet, który załacza się na góra 5 minut w ciągu godziny. Teoretycznie powinno mi to pomóc lepiej skupić się na nauce, a jednak..

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
korsarz Płeć:Mężczyzna
a taki jeden...


Dołączył: 02 Wrz 2005
Skąd: Resko
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2009, 11:21   

Bo postanowiłem się dzisiaj ogolić. Zwykłą, dwuostrzową maszynką Gillette, którą można kupić w każdym większym kiosku. Efekt - łazienka wygląda teraz jak rzeźnia... Ręcznik we krwi, cały stosik zakrwawionych chusteczek, umywalka we krwi... Chyba musiałem trafić w jakąś żyłę (jakbym trafił w tętnicę, to bym tego posta już nie napisał...).
Chyba zapuszczę sobie brodę. Będzie mniej estetycznie, ale za to bezpieczniej...

Edit: bo cholera nie chce się zagoić! Zakleiłem plastrem, na moment przestało ciec. Chciałem wyjść na moment kupić jakąś przekąskę. Nie ciekło, więc zdjąłem plaster, by nie robić z siebie wariata. Wychodzę i... Strużka krwi na całej brodzie. Sklepikarki pewnie zaczęły mnie posądzać o myśli samobójcze...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-06-2009, 13:14   

Laptopik jęczał, jęczał, aż zdechł. Podryguje jeszcze na tyle, że zgrywam potrzebne rzeczy, ale szykuje się format i reinstalka... Bu. :<

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 15-06-2009, 13:23   

Irian, może spróbuj go reanimować na przykład Tune Up Utilities? Na moim lapku system stoi już prawie 3 lata, regularnie czyszczę go wyżej wymienionym programem i działa całkiem znośnie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Teukros Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 09 Cze 2006
Status: offline
PostWysłany: 15-06-2009, 13:49   

Podobnie - swojego laptopa używam ponad 2 lata, bez jakichkolwiek problemów z systemem czy wydajnością. Również wykorzystuję programy konserwujące, z tym że ja przede wszystkim Advanced Windows Care.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Irian Płeć:Kobieta


Dołączyła: 30 Lip 2002
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 15-06-2009, 14:21   

Teraz to już się Windows reinstaluje, ale program ściągnę, przyda się na przyszłość. Dzięki!

_________________
Every little girl flies.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Shizuku Płeć:Kobieta
Trochę poza sobą


Dołączyła: 15 Lis 2006
Skąd: Z pogranicza światów
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 15-06-2009, 20:04   

Bo nie dostałam się do finałów Mistrzoswa o House MD. W ogóle foch, a ja już zaczęłam powoli wierzyć, że uda mi się wygrać;(

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
636349
Zegarmistrz Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 31 Lip 2002
Skąd: sanok
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 16-06-2009, 16:00   

Ogólnie, gdy obudziłem się dziś i zobaczyłem pogodę, to wiedziałem, że nie powinienem wstawać z łóżka. Rozmowa kwalifikacyjna okazała się nieudana. Firma okazała się zgodnie z moimi obawami sprzedażą bezpośrednią (czyli akwizycją). Przy okazji nadziałem się na kanarów w pociągu. Jak się okazało miałem niepodpisany bilet (kupiłem go około tygodnia temu, pierwszy raz na nim jechałem i po prostu zapomniałem, że jest dziewiczy). Pomimo, że zasadniczo mieli rację trudno powiedzieć, by rozmowa z nimi przebiegła w sposób kulturalny. Mam ogromną ochotę napisać na nich skargę (tylko, że mimo wysiłków nie udało im się przekroczyć swoich uprawnień, a argumenty typu "byli niemili" łatwo podważyć). Oraz oczywiście muszę też zapłacić prawie 100 złotych kary.

Po prostu momentami człowiek chciałby, żeby w życiu była opcja "restart level".

_________________
Czas Waśni darmowy system RPG dla fanów Fantasy. Prosta, rozbudowana mechanika, duży świat, walka społeczna.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1271088
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 16-06-2009, 16:21   

Bo moja klasa nieznasiem. Jako że koniec roku zbliża się wielkimi krokami, to dość często na lekcjach oglądamy różnorakie filmy - na historii prawie cała klasa wolała Mongołów od Wypraw Krzyżowych. Oszywiście potem i tak prawie nikt tego nie oglądał. >.>

_________________
Świadka w sądzie należy znienacka pałą przez łeb zdzielić, od czego ów zdziwiony wielce, a i do zeznań skłonniejszy bywa.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 59 z 286 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 58, 59, 60 ... 284, 285, 286  Następny
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group