FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 27, 28, 29  Następny
  O futbolu dywagacje
Wersja do druku
christian Płeć:Mężczyzna
Il Capitano


Dołączył: 16 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2012, 21:09   

Xavi napisał/a:
np w 3 kolejce

Nie byłbym taki tego pewien. Mógłby to być mecz o naprawdę dużą stawkę wówczas. A tak, to szczerze mówiąc, najciekawszych bojów spodziewam się z Chorwatami. I akurat tych meczów bardziej się boje w kontekście wyjścia z grupy.


Xavi napisał/a:
Niemniej Thiago może grać na tej samej pozycji co Mata

Jeszcze jakiś czas temu sam pisałeś, że to Mata ciągnie swój zespół, i że jest super wspaniały. Teraz głownie wypominasz mu ten jeden, jedyny mecz, finał CL.
Pisałeś o Thiago w kontekście następcy Xaviego. Na tej pozycji jest od liku graczy. Wiem, że chcesz jak najwięcej Katalończyków w reprze, ale to tak nie działa.;p

Ech, Barca vs Chelsea. Neverending story..


Ach, i ogóle nie pojmuję, jak w tej sytuacji możesz aprobować wybór Cesca do kadry. Końcówka sezonu w pupę, ale i tak >> Mata? ;p
Gwiazda w słabej Chelsea to nie gwiazda?
Poza tym, to nie aby Mata jest bardziej skrzydłowym niż środkowym?, w przeciwieństwie do Thiago?

_________________
Bo ja jestem Puk Koleżka
We mnie wielka radość mieszka
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 28-05-2012, 21:51   

Z twittera, wypowiedź samego Hazarda:

Eden hazard ‏@hazardeden10
chose promise chose due... je vais rejoindre le champion d europe.

Zakończyła się najprawdopodobniej największa saga transferowa tego lata. Eden Hazard przechodzi do Chelsea.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi Płeć:Mężczyzna
Barcelona, kurtyzano!


Dołączył: 17 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2012, 03:08   

christian napisał/a:
Nie byłbym taki tego pewien. Mógłby to być mecz o naprawdę dużą stawkę wówczas.

Mógłby, ale też nie musi. Pierwszy mecz to pierwszy mecz, trzeba grać o zwycięstwo. Nie można kalkulować bo nie ma z czego.

christian napisał/a:
Jeszcze jakiś czas temu sam pisałeś, że to Mata ciągnie swój zespół, i że jest super wspaniały. Teraz głownie wypominasz mu ten jeden, jedyny mecz, finał CL.

Naah. Nie jest słabym zawodnikiem, ale przez pryzmat repry Hiszpanii... No nie dorasta do reszty. Nie chodzi o ten mecz, on po prostu jest słabszy niż reszta.

christian napisał/a:
Pisałeś o Thiago w kontekście następcy Xaviego. Na tej pozycji jest od liku graczy.

No to nie jest takie proste. Xavi jest nr1, a przecież jest masa takich zawodników, więc co on takiego ma. Zresztą Thiago ma największe predyspozycje miana jego następcy i to największy talent hiszpańskiej piłki. Pomijam, że grając w jednym zespole z Matą go przyćmiewał i był klasę lepszy.

christian napisał/a:
Ach, i ogóle nie pojmuję, jak w tej sytuacji możesz aprobować wybór Cesca do kadry. Końcówka sezonu w pupę, ale i tak >> Mata? ;p

No, a obok w kadrze masz Torresa. Fabregas to mimo wsyzstko zawodnik kluczowy, który wygrywał i mistrzostwo świata i europy. Zresztą na poprzednich mistrzostwach też grał słabo, mimo wszystko asystę w finale zaliczył. A Mata jest przereklamowany i na kadrę Hiszpanii za słaby.

christian napisał/a:
Poza tym, to nie aby Mata jest bardziej skrzydłowym niż środkowym?, w przeciwieństwie do Thiago?

Może grać i tu i tam. Hiszpania nie gra szablonowo. Mogą se stać na boku a i tak będą rozgrywać w środku, wyjątkiem tu jest Navas. A Mata tak czy siak wpisany jest jako pomocnik, a prawdziwy skrzydłowy - Navas - do ataku.

De facto wygląda to tak, że bardziej uniwersalny, bardziej perspektywiczny, w lepszej formie i z większymi umiejętnościami Thiago zostaje w domu, kosztem Maty właśnie.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZAxI8VkKK4k
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
christian Płeć:Mężczyzna
Il Capitano


Dołączył: 16 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2012, 06:50   

Xavi napisał/a:
No, a obok w kadrze masz Torresa. Fabregas to mimo wsyzstko zawodnik kluczowy, który wygrywał i mistrzostwo świata i europy.

A co ma Torres do wiatraka, ani słowem się o nim nie zająknąłem nawet.;p
To liczy się, że ktoś coś wygrał kiedyś, czy też się właśnie nie liczy? Być może już słabo pamiętam, ale czy aby udział Cesca w tamtych sukcesach nie był tak marginesie dość.. marginalny? Mówię oczywiście o przynajmniej pierwszoplanowości w zespole, nie cudownych wejściach, po których było trochę bądź więcej dymu w szeregach przeciwnika, no i takie tam. Także więc gdzie ta kluczowatość Cesca? Zawsze myślałem, że kluczowi byli Xavi, Iniesta czy Puyol.;)

Żeby było jasne, szukam tylko pewnej konsekwencji. Na Euro jedzie zawodnik, który drugą połowę sezonu grał rzekomo poniżej oczekiwań, a w decydującym i istotnym dla sezonu meczu, wykazał się jedynie strąceniem kilku stadionowych ptaków, ku uciesze rzeszy Brytyjczyków w niebieskich koszulkach. Dlaczego o nim nic nie mówisz? Równie dobrze mógłby jechać Mata (który jak mniemam, sezon zaliczył jednak lepszy, hm?) i Thiago. Byłoby też źle?

Piszę do wszystko, bo doskonale pamiętam, że gdy grał w koszulce Nietoperzy, pisałeś o nim w samych superlatywach. A teraz biega na niebiesko, i, normalnie jak na smerfa na ulicy, psioczenie za psioczeniem tylko słychać.;p

_________________
Bo ja jestem Puk Koleżka
We mnie wielka radość mieszka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi Płeć:Mężczyzna
Barcelona, kurtyzano!


Dołączył: 17 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2012, 12:52   

Cytat:
A co ma Torres do wiatraka, ani słowem się o nim nie zająknąłem nawet.;p

To, że widać Del Bosque niekoniecznie kieruje się aktualną formą :P

christian napisał/a:
To liczy się, że ktoś coś wygrał kiedyś, czy też się właśnie nie liczy? Być może już słabo pamiętam, ale czy aby udział Cesca w tamtych sukcesach nie był tak marginesie dość.. marginalny?

Na wszystkich imprezach? No nie aż taki marginalny, na MŚ asysta w finale, na EURO strzelił decydującego karnego... Włochom :P Cesc to mimo wszystko gracz z olbrzymim doświadczeniem i umiejętnościami. Drugą część sezonu owszem grał bardzo słabo, co nie znaczy, że trzeba się go pozbywać. Bo pierwszą grał naprawdę wybornie.

christian napisał/a:
Także więc gdzie ta kluczowatość Cesca? Zawsze myślałem, że kluczowi byli Xavi, Iniesta czy Puyol.;)

No to, że nie potrafił wygryźć 2 najlepszych na tej pozycji piłkarzy świata nie oznacza, że jest słaby ;P Mata też nie jest słaby, no ale jest wyraźnie słabszy od reszty. Ani do Alonso, ani do Busquetsa, ani do Iniesty, Xaviego, Cesca, Cazorli, Silvy i Navasa i Thiago właśnie, nie ma go co porównywać.

christian napisał/a:
Na Euro jedzie zawodnik, który drugą połowę sezonu grał rzekomo poniżej oczekiwań, a w decydującym i istotnym dla sezonu meczu, wykazał się jedynie strąceniem kilku stadionowych ptaków, ku uciesze rzeszy Brytyjczyków w niebieskich koszulkach.

Ale jest też częścią zespołu, ważną częścią, która wygrywała Mistrzostwo Świata i Europy. Podobnież Torres. Mata pojechał tylko na MŚ, gdzie zagrał raz, wchodząc z ławki. Z Hondurasem. Poza tym Mata grając w młodzieżówce, wcale nie wybijał się ponad Thiago, Herrere, Javiego Martineza, De Gee, Adriana Lopeza.
Cytat:
Piszę do wszystko, bo doskonale pamiętam, że gdy grał w koszulce Nietoperzy, pisałeś o nim w samych superlatywach.

Wtedy grał tak samo, tylko był młodszy. Zwyczajnie się nie rozwinął. Liczyłem na jakiś progres, wtedy jak na młodego obiecującego zawodnika to było mega, ale teraz to ciut mało. To nie Polska, że jest jeszcze juniorem.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZAxI8VkKK4k
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
christian Płeć:Mężczyzna
Il Capitano


Dołączył: 16 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 29-05-2012, 14:18   


Spoiler: pokaż / ukryj
Italy squad
Goalkeepers: Gianluigi Buffon (Juventus), Morgan De Sanctis (SSC Napoli), Salvatore Sirigu (Paris Saint-Germain FC).

Defenders: Ignazio Abate (AC Milan), Federico Balzaretti (US Città di Palermo), Andrea Barzagli (Juventus), Leonardo Bonucci (Juventus), Giorgio Chiellini (Juventus), Christian Maggio (SSC Napoli), Angelo Ogbonna (Torino FC).

Midfielders: Daniele De Rossi (AS Roma), Alessandro Diamanti (Bologna FC), Emanuele Giaccherini (Juventus) Claudio Marchisio (Juventus), Riccardo Montolivo (ACF Fiorentina), Thiago Motta (Paris Saint-Germain FC), Antonio Nocerino (AC Milan), Andrea Pirlo (Juventus).

Forwards: Mario Balotelli (Manchester City FC), Fabio Borini (AS Roma), Antonio Cassano (AC Milan), Antonio Di Natale (Udinese Calcio), Sebastian Giovinco (FC Parma).


Zaskoczeń de facto zero. Nie jedzie Criscito, dość poważnie zamieszany w aferę Calcioscommesse (aferę, dotyczącą ustawiania meczy w Serie A i B, głównie tych niżej notowanych spotkań, vide Siena, Bari). To chyba jedyna absencja pozasportowa. Nie jedzie Ranocchia z Interu (ani jeden Interista nie jedzie na Euro tak na marginesie), tak jak myślałem. Był w najsłabszej formie, stąd Adieu. Ogólnie jest czterech środkowych, w tym troje z Juve. Czwarty, i tu małe zaskoczenie jakby nie patrzeć, Ogbonna. Szanse na grę Bonucciego drastycznie wzrosły imo, Giorgio zapewne zajmie w takim układzie miejsce na lewej.

Dość dużym zaskoczeniem jest obecność Giaccheriniego. Więcej Juventini w squadzie. xD Acz nie sądzę, by miał wiele okazji do wykazania się. Rok temu byłem raczej bardzo pesymistycznie nastawiony do jego transferu z Ceseny. W życiu bym nie pomyślał, ze tak jego historia się potoczy. Trochę szkoda braku Verrattiego. Ogółem jednak dobry team.

_________________
Bo ja jestem Puk Koleżka
We mnie wielka radość mieszka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hajdi Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 16 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2012, 09:48   

alosza napisał/a:
A, te (...) z Liverpoolu sprzedały za 1 mln euro Kuyta do Turków, bodajże Besiktasu. Lolwut.

Dirk miał taką klauzulę w kontrakcie, że przy spełnieniu pewnych warunków (bodajże, że jeśli nie zagra określonej ilości meczów w sezonie) może odejść z Liverpoolu za 1 milion funtów, co miało stanowić ukłon ze strony właścicieli w ramach wdzięczności za wszystkie te sezony spędzone przy Anfield. Kuyt postanowił skorzystać z tej klauzuli, sam sobie wybrał nowy klub i odszedł (skądinąd w bardzo przyjaznej atmosferze) do Fenerbache. Dlatego nie zrzucałbym winy na Liverpool, po prostu postanowili w zamian za pewne korzyści finansowe dali zasłużonemu graczowi swobodę w wyborze swojej przyszłości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 07-06-2012, 11:07   

Asamoah prawdopodobnie przejdzie do Juve, a mój Milan załatwił Traore i Montolivo za free......... Można się wściec.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 07-06-2012, 12:25   

Hajdi napisał/a:
Dirk miał taką klauzulę w kontrakcie, że przy spełnieniu pewnych warunków (bodajże, że jeśli nie zagra określonej ilości meczów w sezonie) może odejść z Liverpoolu za 1 milion funtów, co miało stanowić ukłon ze strony właścicieli w ramach wdzięczności za wszystkie te sezony spędzone przy Anfield. Kuyt postanowił skorzystać z tej klauzuli, sam sobie wybrał nowy klub i odszedł (skądinąd w bardzo przyjaznej atmosferze) do Fenerbache. Dlatego nie zrzucałbym winy na Liverpool, po prostu postanowili w zamian za pewne korzyści finansowe dali zasłużonemu graczowi swobodę w wyborze swojej przyszłości.

Jeśli jest tak jak mówisz, to odszczekują swoją wykropkowaną inwektywę w stronę Liverpoolu. Wynikało to z niewiedzy.
---

Btw., co sądzicie o Oezilu? Mnie on NIGDY nie zachwycał, nawet w RPA nie widziałem w nim nic szczególnego. Owszem, dobry, przyzwoity grajek, ale żeby gwiazda? Tymczasem patrząc na statystyki, to gość drugi sezon z rzędu ma najwięcej asyst pośród wszystkich najlepszych lig europejskich. To nie jest możliwe, żeby tyle jechać na farcie.

Zatem uściślając: jak dobry jest Oezil i overall jest na poziomie jakiego innego znanego zawodnika?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi Płeć:Mężczyzna
Barcelona, kurtyzano!


Dołączył: 17 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2012, 04:17   

Oezil jest piłkarzem dobrym, nawet bardzo dobrym, ale wg mnie nie z tej najwyższej półki. Już w samym jego klubie lepsi są Ronaldo, Alonso, Benzema, Iker, Ramos - to tak na szybko, a bym pokminił to kto wie co jeszcze. Statystyki mnie szczerze nie obchodzą kto jakie ma, bo najczęściej za dużo przekłamują i nie dają prawdziwego obrazu. Co do Oezila no to potrafi wypatrzeć i dobrze zagrać, jednak nie zawsze na ten poziom potrafi wejść kiedy trzeba. Nie jest typem lidera, który za uszy drużynę wyciągnie, jak koledzy nie będą w miarę grać to on nie pomoże. Dla mnie to typ zawodnika, który grać potrafi i jest cenny, ale sam drużyny nie pociągnie, a trochę już się napatrzyłem jak gra, bo i kilka jego spotkań jak w Schalke kopał widziałem.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZAxI8VkKK4k
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2012, 12:58   

Reuters, a w ślad za nim angielskie portale rozpisują się, że Lewandowski do MUnited. Smuda miał tak powiedzieć.
http://www.goal.com/en-ng/news/4071/premier-league/2012/06/08/3157577/breaking-news-lewandowski-is-going-to-manchester-united
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 28-08-2012, 23:29   

Do MU poszedł wcześniej nie Lewandowski, ale van Persie. T_T
Hm... w sumie zawsze mówiłem, że RvP jest przereklamowany.

No ale co ja tu chciałem. Wiem. Tylko dwie drużyny włoskie w LM. Sfailowana panenka w konkursie rzutów karnych kosztowała Udine miliony. Trolololo.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2012, 12:51   

Grupa A:
FC Porto
Dynamo Kijów
PSG
Dinamo Zagrzeb


Faworytem PSG, pomimo że słabo zaczęli w lidze francuskiej, bo od trzech remisów. Skupują za ciężkie pieniądze piłkarzy, którzy normalnie nigdy by nie przeszli do ligi francuskiej.

W formie dygresji zaznaczę, że to może tyle dobrze, że będzie stanowiło impuls dla inwestycji w Ligue One w ogólności. Popyt tam na piłkę jest, stadiony też, kibice italenty również - brakuje po prostu pieniędzy większych. One mogłyby sprawić, że liga francuska dołączyłaby siłowo za kilka lat do angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, niemieckiej na bardziej równych zasadach konkurencji. Bo... bo czemu nie? Tylko póki co przyzwyczajenia myślowe oraz rzeczone pieniądze.

Wracając jednak do tematu, to jasne, że PSG ma trudności i nie będzie to tak pięknie wyglądało jak to jest na papierze. Póki co. Ponieważ pieniądze... grają. No niestety, ale pokazały to historie Chelsea przed paroma laty, ostatnio City, wiecznie odradzająca się potęga Realu dzięki pieniądzom, nawet Barcelona, która wydaje ostatnio więcej na transfery od madrytczyków, a ponadgto musisz przecież mieć pieniądze na zapłacenie kontraktów tak wybitnych graczy. Takich pienidzy na zatrzymanie swoich zawodników nie ma Arsenal, ale i tak, to co ma, starczy ma na siadnięcie na dupie w top 4 i nikt ich stamtąd jakoś nie potrafi wykurzyć.

Zatem PSG wcześniej czy później się dotrze. W LM może być jeszcze gorzej niż w lidze fr., bo to inna specyfika, ale i tak powinno starczyć na tych rywali.

Z pierwszego miejsca może Porto.

Grupa B:
Arsenal Londyn
Schalke Gelsenkirchen
Olympiakos Pireus
Montpellier HSC


Arcypodobna grupa do tego, co miał Arsenal rok temu. Tyle, że zamiast Marsylii jest HSCM, zamiast BvB Schalke, a Pireus pozostał. Faworytem naturalnie Kanonierzy, optymalnie powinny zrobić tutaj 13-14 punktów. Na drugim miejscu stawia się Schalke, nie powiem, że ich lekceważę, bynajmniej, ale jednak stawiam bardziej na Pireus i HSCM. Żeby tylko Lulu Nicolin więcej graczy nie wypuścił ze składu (przypomnijmy supersnajper - jak na warunki francuskie - Giroud poszedł do Arsenalu). Taki Belhanda zostanie, ale Mbiwa może dzisiaj odejść do ligi ang. (transfer deadline day). Olympiakos nie jest słaby, pokonał rezerwy AFC (:P) rok temu i też poradził sobie z pierwszym składem BvB. Tym razem będą grać bez ich asa Kevina Mirallasa, który poszedł do Evertonu, ale jednak bedą się liczyć.


Grupa C:
AC Milan
Zenit Petersburg
Anderlecht Bruksela
Malaga CF


Milan już nie jest taki mocny, ale stoją za nimi pieniądze, szybko się zregenerują. KPB pozostanie przecież pewnie. Nota bene dzisiaj De Jong chyba do nich przejdzie. Oczywiście przypominam, że są bez Ibry i Thiago Silvy, ale to już wszyscy wiedzą. Mimo wszystko faworyt. Dalej? Mimo wszystko pomyślmy o Maladze. Pozbawieniu gracza wybitnego, ciągnącego ich grę - Santiego Cazorli (-> AFC), z wielkimi kłopotami finansowymi, ale przecież wciąż tam jest np. Isco - moim marzeniem było, by go Arsenal zakontraktował. O to drugie miejsce Malaga będzie się biła z Zenitem, który też ma sporo kasy. Coś ostatnio słyszałem, że stać ich było na wystawienie 50-60 mln na Hulka. Nie udało się, ale generalnie biorą kogo chcą. No i warunki atmosferyczne im będą sprzyjać. Anderlecht do odstrzału, ale uwaga na Matiasa Suareza (o ile nie przejdzie np. do Bayernu).

Grupa D:
Real Madryt
Manchester City
Ajax Amsterdam
Borussia Dortmund


Tu nie muszę dużo pisać. Na pewno Real, od którego dzieli go taka sama odległość względem MC jak BvB względem City. Taka więc powinna być koejność: 1) Real, 2) City, 3) BvB. City już się zgryzło, jest mocne, zwłaszcza przy stałych fragmentach gry. Z drugiej strony w sumie nie wiadomo, na jak długo wypadł Kun. Najpierw mówili, że ponad pół roku, osttnio, że może tylko miesiąc. BvB już zapłaciła frycowe, wreszcie niech się ogarnie, choć jak pamiętacie Arsenal sobie na spokojnie z nimi radził, ba, nawet Olympiakos.

Grupa E:
Chelsea Londyn
Szachtar Donieck
Juventus Turyn
Nordsjaelland


Lol, Juve ponoć kupuje Bendtnera. :P Mimo wszystko mają jednak świetną pomoc i obronę. Już z rozpędu chciałem odfajkować tę grupę, że Juve na pierwszym miejscu, ale widzieliście zakupy Chelsea? Kurde, naprawdę rozsądne, choć naturalnie przepłacone, ale dodali z naddatkiem tego, co im brakowało - kreatywności. Hazard póki co przekracza najśmielsze oczekiwania (pozdro Sai), jest jeszcze Mata, ściągnęli ponadto Marina i Oscara oraz Victora Mosesa. Zapomnijcie o Lamaprdach, ci wcześniejsi teraz będą ciągnąć CFC. Ciekawe pojedynki. Szachtar z Willianem mimo wszystko na 3. Nordsjaelland nie znam.

Grupa F:
Bayern Monachium
Valencia CF
OSC Lille
BATE Borysów


Bayern i Valencia. Lille już wybito zęby w porównaniu do tego, co było 2 lata temu. Sow, Hazard, Gervinho, Cabaye - nikogo z nich już nie ma. Nawet Debuchy może odejść. Niestety to już zupełnie inna rozmowa bez tych zawodników. Bate powalczy o rozgrywki UEFA.

Grupa G:
FC Barcelona
Benfica Lizbona
Spartak Moskwa
Celtic Glasgow


Barcelona, potem mocna Benfica, co do której się cieszę, że nie w grupie AFC. Co chwila tam do nich lecą kilkudziecięciomilionowe oferty od dużych klubów. Potem Spartak.

Grupa H:
Manchester United
SC Braga
Galatasaray Stambuł
CFR Cluj


United tym razem potraktuje poważnie te rozgrywki do samego końca. Potem kto? Hm... największy mam tu problem, ale stawiam na Galatę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 03-09-2012, 21:43   

alosza napisał/a:
Grupa C:
AC Milan
Zenit Petersburg
Anderlecht Bruksela
Malaga CF

Milan już nie jest taki mocny, ale stoją za nimi pieniądze, szybko się zregenerują. KPB pozostanie przecież pewnie. Nota bene dzisiaj De Jong chyba do nich przejdzie. Oczywiście przypominam, że są bez Ibry i Thiago Silvy, ale to już wszyscy wiedzą. Mimo wszystko faworyt. Dalej? Mimo wszystko pomyślmy o Maladze. Pozbawieniu gracza wybitnego, ciągnącego ich grę - Santiego Cazorli (-> AFC), z wielkimi kłopotami finansowymi, ale przecież wciąż tam jest np. Isco - moim marzeniem było, by go Arsenal zakontraktował. O to drugie miejsce Malaga będzie się biła z Zenitem, który też ma sporo kasy. Coś ostatnio słyszałem, że stać ich było na wystawienie 50-60 mln na Hulka. Nie udało się, ale generalnie biorą kogo chcą. No i warunki atmosferyczne im będą sprzyjać. Anderlecht do odstrzału, ale uwaga na Matiasa Suareza (o ile nie przejdzie np. do Bayernu).

Zenit potwierdził dzisiaj kupno Hulka za 50 mln euro. Kolejny jest Witsel, 40 mln, ale nie wiem czy już oficjalnie. Rosjanie mierzą zatem w... no jeśli nie w trofeum, to przynajmniej namieszanie w LM. Podobnie jak PSG muszą się jeszcze zgryźć, ale być może już teraz są faworytami do wygrania grupy.

I może jeszcze skradnę tweeta: "Transfery Belgów (nawet nie grali na Euro) w tym okienku -- Witsel €40m, Hazard €44m, Dembélé 20m, Vertonghen 13.8, Benteke 9m, Mirallas 8.5 " (https://twitter.com/endless__youth/status/242726190635417601)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
christian Płeć:Mężczyzna
Il Capitano


Dołączył: 16 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 05-09-2012, 11:13   

alosza napisał/a:
ale stoją za nimi pieniądze, szybko się zregenerują.


?

Pieniadze uzyskane z transferow, a szczegolnie z redukcji listy placowej (jeden Mexes z wysokim kontraktem sie uchowal, ktory w ogole nie gra.., kontuzji nie ma, nie wnikalem czemu tak), posluza zbilansowania budzetu clubowego, absolutnie nie transferom. Ani teraz, ani w najblizszym czasie.

http://milan.sportube.pl/artykuly/czytaj/Finanse-Milanu-cz_-1_-O-Financial-Fair-Play-slow-kilka.html
http://milan.sportube.pl/artykuly/czytaj/Finanse-Milanu-cz_-2_-FFP-a-Rossoneri.html

Ciekawie napisany artykul. I faktycznie, zgadzaloby sie to.
Berlu ma spore klopoty poza clubem.;/

http://www.football-italia.net/24686/el-shaarawy-life-ibra
I ladne smaczki po exodusie..

Milan gra padake teraz. Robinho uratowal im niejako twarz w Berlusconi Trophy (i od razu po tym wypadl z powodu kontuzji..). Pierwszy mecz wtopa, drugi, wygrana po slabej grze. De Sciglio moze wygryzie Abate. To akurat zabawne jest. Przynajmniej niezly ogar na RB na dwoch pozycjach. xD
I nawet ciezko tak do konca powiedziec, ze wciaz jednak jest doswiadczenie, bo z tych doswiadczonych ostaly sie ostatki..
Licze wciaz na ich awans. Ale jezeli Zenit ich rozpie****, Malaga ogra, Anderlecht uczknie punkty, absolutnie nie bede zaskoczony.

Ach, i Pato znow kontuzja.:)


alosza napisał/a:
Lol, Juve ponoć kupuje Bendtnera. :P

Ta... O pierwszej jedenastce nie ma on jednak co marzyc. Wiec nie eksyctuj sie za mocno.;p
Nie wiem na ile tak naprawde stac Juve. Brak oponenta, ktory by to pokazal. Preseason zakonczony rozna gra, i swietnymi rezultatami. Parma ograna minimalnym nakladem sil. Udine juz w ogole nie wymusilo wiekszego zaangazowania Starej Damy. Marchisio i Asamoah sa w niesamowitej formie. Na uwage zasluguje wspolpraca tego pierwszego z Giovinco. Pewne rzeczy jednak nie nikna.
Kolektyw zlozony z wspanialych graczy. Silniejszy niz w minionym sezonie. Zobaczymy na ile te super transfery The Blues wypala na tym tle. Mecz z Atletico troche zdeprecjonowal boskosc tych zmian kadrowych.. Obrona slabiutko. Lampardy, Mikele dalej biegaja.;p
Przerwa w CL nakazuje ostroznosc co do potencjalnego sukcesu Juve. Squad i ich gra jednak daje duza nadzieje.


Udine fail totalny.

Pozdrawiam

_________________
Bo ja jestem Puk Koleżka
We mnie wielka radość mieszka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 23 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group