FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 27, 28, 29  Następny
  O futbolu dywagacje
Wersja do druku
Xavi Płeć:Mężczyzna
Barcelona, kurtyzano!


Dołączył: 17 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2012, 19:16   

alosza napisał/a:
Grupa A:
FC Porto
Dynamo Kijów
PSG
Dinamo Zagrzeb

Ja tam stawiam na Porto i PSG. Porto nigdy się nie osłabia kogo sprzedadzą zaraz na zastępstwo mają kolejnego koksa z Ameryki Południowej, a kasa się u nich zgadza. PSG ma zaś indywidualności, które powinny wystarczyć - Ibra w lidze ich poratował już trochę, więc... Jakoś mi się nie widzi awans kogoś prócz tych 2 klubów.


Cytat:
Grupa B:
Arsenal Londyn
Schalke Gelsenkirchen
Olympiakos Pireus
Montpellier HSC

Arsenal przyfarcił, bo póki co gra piach, ale grupa bez fajerwerków. Schalke ma paru młodych dobrych piłkarzy, no i najwięcej ogrania, więc stawiam, że wyjdą z Angolami. Montpellier jest słabe jak wszystkie francuskie kluby, a Olympiakos grać potrafi, ale po prostu Schalke lepsze.

alosza napisał/a:
Grupa C:
AC Milan
Zenit Petersburg
Anderlecht Bruksela
Malaga CF

Zenit nieźle się wzmocnił lol. W sumie tylko oni są w miarę pewni, Malaga i Milan się sypią, a Anderlecht hm... dla mnie liga belgijska jest nieoglądalna, więc zawsze jestem sceptyczny co do tamtejszych klubów, acz pakę w reprze mają niezłą.

alosza napisał/a:
Grupa D:
Real Madryt
Manchester City
Ajax Amsterdam
Borussia Dortmund

Tu w sumie może wyjść każdy. Ajax też, trzeba pamiętać jaką dobrą piłkę grali rok temu i w jakich okolicznościach nie awansowali dalej. Real będzie miał trochę ciężki terminarz przed city i też zdecydowanie są pod formą, a tu mogą liczyć się bramki, więc będzie ciekawie. Borussia musi za to dać piłkarzom dużo biletów, żeby mogli grać na poziomie.

alosza napisał/a:
Grupa E:
Chelsea Londyn
Szachtar Donieck
Juventus Turyn
Nordsjaelland


alosza napisał/a:
(pozdro Sai),

Pozdro. W meczu z Atletico Chelsea tak nie istniała i dostała taki wpierdziel, że szkoda gadać. Limit szczęścia musieli już wyczerpać w zeszłym sezonie. Juve tutaj najsilniejsze jest, ale Szachtar też na pewno powalczy, to w końcu drużyna, z którą się trzeba liczyć od dobrych paru lat. Norwegowie raczej zainkasują hajs za fazę grupową, nabiorą expa i w sumie tyle.

alosza napisał/a:
Grupa F:
Bayern Monachium
Valencia CF
OSC Lille
BATE Borysów

Kolejny słaby klub z Francji. Valencia gra całkiem przyzwoicie ma już za sobą dwa mecze ligowe z gigantami na wyjazdach i w sumie poszło im nieźle - 1:1 z Realem i 0:1 z Barcą. Myślę, że spoko dadzą radę. A Bayern w tym sezonie się wzmocnił i będą jeszcze groźniejsi, niż rok temu.

alosza napisał/a:
Grupa G:
FC Barcelona
Benfica Lizbona
Spartak Moskwa
Celtic Glasgow

Barca i Benfica w sumie są poza zasięgiem reszty. I tyle.

alosza napisał/a:
Grupa H:
Manchester United
SC Braga
Galatasaray Stambuł
CFR Cluj

United po prostu musi wyjść. Na drugim chciałbym Galatę, ale może ta Braga, od paru lat coś tam gra w Europie.


christian napisał/a:
Ach, i Pato znow kontuzja.:)

Ale Bojan jest :F


Co do Bendtnera, wiem że drewniany, też się nabijam, ale w sumie... Euro zagrał bardzo dobre, więc nie ma się go co tak czepiać. Może się sprawdzić. Z gry na tym turnieju to wyglądał miliard razy lepiej jak snajperinho typu van Persie albo Huntelaar :F

Btw ciekawi mnie sytuacja Falcao. Bo to chyba ostatni/przedostatni jego sezon w Atletico. Myślę, że został po to, by zrobić ten rekord goli w LE, a potem chce już ciskać w CL. Czy Atletico mu da udział w tych rozgrywkach? Myślę, że tak, spokojnie ich stać na 3cią lokatę w Hiszpanii, niemniej czy będzie ich stać na wygranie tego trofeum? Mają w sumie młody i bardzo dobry zespół, ale wiadomo, łatwo nie będzie, a Falcao z pewnością będzie se mógł iść dokądkolwiek zechce - jest najlepszym środkowym napastnikiem świata teraz. A propos tych napastników - Llorente został w Bilbao, ale za rok ma koniec kontraktu, więc będzie do wzięcia za free.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZAxI8VkKK4k
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 07-09-2012, 20:43   

christian napisał/a:
?

Pieniadze uzyskane z transferow, a szczegolnie z redukcji listy placowej (jeden Mexes z wysokim kontraktem sie uchowal, ktory w ogole nie gra.., kontuzji nie ma, nie wnikalem czemu tak), posluza zbilansowania budzetu clubowego, absolutnie nie transferom. Ani teraz, ani w najblizszym czasie.

http://milan.sportube.pl/artykuly/czytaj/Finanse-Milanu-cz_-1_-O-Financial-Fair-Play-slow-kilka.html
http://milan.sportube.pl/artykuly/czytaj/Finanse-Milanu-cz_-2_-FFP-a-Rossoneri.html

Ciekawie napisany artykul. I faktycznie, zgadzaloby sie to.
Berlu ma spore klopoty poza clubem.;/

Linki się nie otwierają.

Łatwo się domyślić, że nie stoją za nimi TAKIE pieniądze jak wcześniej, chociażby z uwagi na fakt, że połasili się na kasę ze sprzedaży Bośniaka i Thiago Silvy, ale to nie znaczy, że już nie są potentatami. Jak to chcesz porównywać do pieniędzy Anderlechtu czy nawet Malagi, co do której powstawało pytanie, czy dostaną licencję na nowy sezon? Ponadto takie kluby ze ścisłej czołówki, swoich zawodników nr 2-4 w hierarchii drużyny na daną pozycję wysyłają na wypożyczenie do klubów... z tej samej ligi, gdzie z miejsca wskakują do XI. Przynajmniej tak jest z Arsenalem - Miyaichi (zeszły sezon Bolton), Frimpong (zeszły sezon Wolves), Coquelin (dwa lata temu Lorient), 3 lata temu Wilshere (3 lata temu Bolton), Afobe (strzelający hattricka na dzień dobry w tym sezonie w Boltonie, akurat teraz już relegowanego do Championship), Vela (zeszły sezon Sociedad), Bendtner (zeszły sezon Sunderland) itd.

A jaka to z kolei krzywda się dzieje Milanowi? Nie ściągają Neymara za 60 mln? Ani Moury za 45 mln? Ani nawet Oscara za 30? Oj, straszna bieda, dziewczynka z zapałkami.

Stać ich jednak na zapłacenie tygodniówki De Jonga. Sprzed nosa sprzętneli Kanonierom Mbiwe z Montpellier czy budują backup w postaci mega zdolnego Nianga. Ok, może już se tak nie pograją na równi z Barceloną czy Realem, ale widać świeżaczek De Sciglio jakoś sobie radzi. El Shaarawy gorszy start, ale docierają nawet do Anglii głosy, że mega zdolny chłopak. Ściągnięty Pazzini zaczął znowu strzelać. I jeszcze jest tam kilka nowych nazwisk, Montolivo, nawet ten Taiwo, Zapata, Muntari.

Na Anderlecht nie wystarczy? Na Malagę nie powinno? Po transferach Zenitu, przy założeniu, że to się zgryzie, to i rok temu mieliby problem.

Ten biedny Milan np. nie wejdzie już do LM z Serie A po tym sezonie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
christian Płeć:Mężczyzna
Il Capitano


Dołączył: 16 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 08-09-2012, 08:14   

Xavi napisał/a:
Norwegowie raczej zainkasują hajs za fazę grupową

Mistrzowie Dani by sie obrazili, ze ich za vikingow bierzesz.;)
W sumie tyle mowi sie o Juve i Chelsea w kontekscie tej grupy, a faktycznie, Szachtar to rowniez dobry zespol. Jak tak teraz mysle, to jest to jedna z trudniejszych i ciekawszych grup..

A odnosnie do Bendtnera. Zdanie mam raczej podobne jak wiekszosc, sciemy walic nie bede. Jest tylko rezerwowym, sens z jego kupnem jakis jednak jest. Zaden striker Juve nie szaleje w grze glowa. Matri jako tako ogarnia. Reszta raczej nie. Od wrzutek jest sporo dobrych graczy, taka wiec alternatywa w postaci kogos, kto swa gra glowa (i z glowa oby.;p) poszerzy wachlarz ofensywny, nawet jezeli nie jest to zaden top player, tragiczna nie jest. Warunki transferu dobre. Raczej niski kontrakt, tylko loan. Za rok pewnie wroci do Wengera, a Juve kupi prawidzwego topa. Ahoj.;p


alosza napisał/a:
Linki się nie otwierają.

sportube finanse milanu; nie dalo sie tak wpisac w google? Wczesniej wspomniec na gg od razu? Miast potem pisac takie dyrdymaly i tu trollowac?:(
Skok, zarowno jakosciowy druzyny, jak i w kwestii jej finansowania, jest olbrzymi. Nie wiem w ogole jak mozna tego nie dostrzegac. Druzyna jest calkowicie niemal zmieniona, i to nie jest zmiana, jaka zrobily kiedys City, teraz PSG. Tygodniowka De Jonga? Malo kosztowal za to. Jeden jedyny taki transfer w tym okienku do clubu. I to jest wyznacznik sejfu Milanu?;p Kilka nowych nazwisk? To chyba logiczne, ze kogos skupili. Nie wiem co probujesz w ten sposob udowodnic.
Obecna sytuacja cluba nie pozwala mi postrzegac Milanu jako dobrego zespolu w TYM sezonie. Po prostu sa w duzej przebudowie. Bardzo duzej. Sa klasowa druzyna, jasne ze tak. Ale slaba jak nigdy wczesniej. Przynajmniej dawno.. Btw, Muntari nie jest nowym nabytkiem, Taiwo nie gra dla Milanu, a Ibra to Szwed.. ;p
Jeden mecz Pazziniego wiosny nie czyni. W Interze tez mial super debiut. Zobaczymy jak dlugo to potrwa.

alosza napisał/a:
Przynajmniej tak jest z Arsenalem

Premiership to nie Serie A, alosza.;/ Tam z mlodymi talentami jest inaczej.
Tak szczerze. Widziales w ogole mlodego De Sciglio? Zauwazyles kogos mlodego z Milanu, kto by wrocil teraz z wypozyczenia do clubu? Wczesniej?
Zla miara mierzysz niestety.

christian napisał/a:
Licze wciaz na ich awans. Ale jezeli Zenit ich rozpie****, Malaga ogra, Anderlecht uczknie punkty, absolutnie nie bede zaskoczony.

Cale meritum odnosnie ich potencjalnego awansu. Brzmi chyba dosc jasno?


alosza napisał/a:
Ten biedny Milan np. nie wejdzie już do LM z Serie A po tym sezonie?

lol. Bardzo prawdopodobne. Napoli >>> Milan. Inter > Milan. Roma to zagadka. Mogą zaszlachtować wszystkich, mogą skończyć poza topką. Mają jednak zdecydowanie większy potencjał niż Milan. Nawet Lazio może być przed Milanem.

_________________
Bo ja jestem Puk Koleżka
We mnie wielka radość mieszka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi Płeć:Mężczyzna
Barcelona, kurtyzano!


Dołączył: 17 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 09-09-2012, 11:05   

Cytat:
Ponadto takie kluby ze ścisłej czołówki, swoich zawodników nr 2-4 w hierarchii drużyny na daną pozycję wysyłają na wypożyczenie do klubów... z tej samej ligi, gdzie z miejsca wskakują do XI.

No, ale potem wracają i ich sytuacja w macierzystym zespole się nie poprawia, albo są wypożyczani znowu :P Coś o czym mówisz dotyczy raczej wąskiej grupy np. Cortouis, który wypożyczony stał się jednym z lepszych bramkarzy w lidze. Poza tym te kluby, które potem wymieniłeś w przypadku Arsenalu... No kurde 2 z nich to spadkowicze. Żadna rewelacja.
Poza tym samą ideą wypożyczenia, jest właśnie oddanie piłkarza gdzieś, gdzie BĘDZIE grał. Kluby wypożyczają też piłkarzy, żeby ci właśnie grali. To właśnie te najbogatsze kluby stać na to, by kupić wypożyczyć kogoś naprawdę dobrego na rezerwę.


christian napisał/a:
Mistrzowie Dani by sie obrazili, ze ich za vikingow bierzesz.;)

O, racja mój błąd xD Ale kibicowałem im na Euro (Duńczykom), so :F

christian napisał/a:
W sumie tyle mowi sie o Juve i Chelsea w kontekscie tej grupy, a faktycznie, Szachtar to rowniez dobry zespol. Jak tak teraz mysle, to jest to jedna z trudniejszych i ciekawszych grup..

Odnośnie samej Chelsea, której startem w lidze się ludzie jarają - ja bym studził nastroje, bo przyjechał Falcao i rozjebał i nie było czego zbierać. Staram się obalić mit tej niesamowicie potężnej ligi angielskiej, bo nie wiem czy wiecie, ale tam też są randomy do bicia i drewniaki (tego to nawet więcej). Piłkarze, którzy przychodzą np z Hiszpanii, robią tam furorę. Aguero, Silva, Yaya, Mata (choć on to przereklamowany :F) teraz Cazorla - oni zwyczajniej mają łatwiej, bo technicznie angielska jest sporo słabsza niż hiszpańska. Taki Silva w ESP musiał kombinować jak ograć obrońcę, a tutaj podniesie nogę i gościu przejedzie koło niego wślizgiem, więc :F

christian napisał/a:
Za rok pewnie wroci do Wengera, a Juve kupi prawidzwego topa. Ahoj.;p


Kupi czy zakontraktuje, bo Llorente będzie bez klubu? :P
Anyway już mówiłem, że powinni se ogarnąć Falcao to mieliliby nutsy przeciwnikom :P

christian napisał/a:
Tam z mlodymi talentami jest inaczej.

Ogólnie wszyscy powinni brać przykład z Polski. Ostatnio widziałem zajebistego młodego, perspektywicznego i utalentowanego 25 latka :FFFFF Kto wie, co z niego wyrośnie?!

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZAxI8VkKK4k
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2012, 02:04   

Xavi napisał/a:
Ogólnie wszyscy powinni brać przykład z Polski. Ostatnio widziałem zajebistego młodego, perspektywicznego i utalentowanego 25 latka :FFFFF Kto wie, co z niego wyrośnie?!

Jak to co, drugi Plizga. Dobrze ze Makuszewski odszedl z Jagiellonii. Moze sobie poradzi, a moze sobie nie poradzi w Rosji. Moze nabierze charakteru, a moze nie. Jak nie to nie bede go zalowal, ale jesliby zostal w Polsce to by tylko zapyzial. I to samo tyczy sie np. Soboty (on juz na gwalt powinien uciekac), Wolskiego, Zyry, Kaminskiego i innych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
christian Płeć:Mężczyzna
Il Capitano


Dołączył: 16 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2012, 10:41   

http://www.calcioblog.it/post/51729/la-graduatoria-stipendi-della-serie-a-20122013-tutti-gli-ingaggi-dei-giocatori

by La Gazzetta dello Sport

Poglądowe pensje piłkarzy w Serie A. Aczkolwiek są w niej nieścisłości. Sumaryczny budżet płacowy Milanu z tego co się orientuje jest mocno zawyżony (winien wynosić mniej więcej tyle co Interu). Montolivo zarabia zaskakująco sporo (3,5 mln), choć jednak przybył za free. De Jong tak samo. Mimo wszystko jest to zdecydowanie znacznie mniej niż rok temu. Podobnie jest z Interem. Juve w tym roku wyda więcej, ale to też kwestia czasu. Iaquinta zawodnikiem Juve będzie już maksymalnie jeden rok.. Na dniach ma być parafowana umowa z Gigim, obniżająca jego płacę z 6 do 4 mln. Tym samym w topce najlepiej zarabiających zostaną tylko Sneijder oraz De Rossi (6mln wlaśnie). Niewiele mniej Totti (5 mln!).

Mediolański duet dokonał w tym roku wielkiego kroku w celu redukcji wydatków. Juve zrobiło go już wcześniej. Tak wygląda dzisiejsza Serie A.


Spoiler: pokaż / ukryj

!

Xavi napisał/a:
Kupi czy zakontraktuje, bo Llorente będzie bez klubu? :P
Anyway już mówiłem, że powinni se ogarnąć Falcao to mieliliby nutsy przeciwnikom :P


Zależy czy zimą, czy znów latem go zgarną. O ile zgarną. Przez rok wiele się może zmienić. Będzie on w ogóle grał w Bilbao? Jak na razie konsekwentnie z Javim był poza kadrą meczową.
Marotta zimą nie da za niego więcej niż ~10 mln. Pytanie czego chce sam Fernando, i co zrobią inne cluby, e.g. Arsenal bądź Tottenham. Tam ze strikerem też tak średnio chyba.

Falcao za drogi. Wszystko prawda, super gracz, jedwabiście byłoby go mieć. Ale kosmicznie za drogi..

_________________
Bo ja jestem Puk Koleżka
We mnie wielka radość mieszka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi Płeć:Mężczyzna
Barcelona, kurtyzano!


Dołączył: 17 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 14-09-2012, 15:48   

Swarga napisał/a:
Jak to co, drugi Plizga. Dobrze ze Makuszewski odszedl z Jagiellonii. Moze sobie poradzi, a moze sobie nie poradzi w Rosji. Moze nabierze charakteru, a moze nie. Jak nie to nie bede go zalowal, ale jesliby zostal w Polsce to by tylko zapyzial. I to samo tyczy sie np. Soboty (on juz na gwalt powinien uciekac), Wolskiego, Zyry, Kaminskiego i innych.

Fakt, problem polega na tym, że teraz w futbolu dominuje wszechstronność. Od piłkarzy wymaga się, żeby potrafili i bronić i atakować, potrafili grać obiema nogami itp. No i w szkoleniu młodzieży jesteśmy sto lat za murzynami. Jak niedawno słyszałem odnośnie Soboty właśnie, że jest młody no to kurna... Gościu ma 25 lat! Młody to jest Sterling z Liverpoolu, który niedawno wyszedł w pierwszym składzie na Manchester City i grał bardzo dobrze. A kiszenie się w naszej lidze nie rozwija. Poziom niski, nie gramy w pucharach. Ja bym w Polsce nie grał dłużej jak 2-3 sezony w pierwszej drużynie - tyle wystarczy, by wyrobić sobie miejsce w drużynie i nabrać doświadczenia, może zając miejsce gdzieś wyżej i spróbować się na poziomie eliminacji europejskich pucharów.
Ostatni mecz jaki widziałem to Śląsk vs Ruch - niby mistrz z wicemistrzem w poprzedniej edycji, a poziom tak słaby i mecz taki nudny, że szkoda gadać.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZAxI8VkKK4k
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
christian Płeć:Mężczyzna
Il Capitano


Dołączył: 16 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 25-09-2012, 10:51   

alosza napisał/a:
Na Anderlecht nie wystarczy?

http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2013/matches/round=2000347/match=2009501/index.html

alosza napisał/a:
Ten biedny Milan np. nie wejdzie już do LM z Serie A po tym sezonie?

http://www.legaseriea.it/en/serie-a-tim/squadre/campionato/-/squadre/Milan/campionato/1716

Spoiler: pokaż / ukryj


Ostatni mecz, Boateng, Zapata - czerwo.

alosza napisał/a:
Ściągnięty Pazzini zaczął znowu strzelać.

:)

Dopiero wrzesien, no ale.. No discuss?:)

_________________
Bo ja jestem Puk Koleżka
We mnie wielka radość mieszka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 04-10-2012, 19:31   

alosza napisał/a:
Milan już nie jest taki mocny, ale stoją za nimi pieniądze, szybko się zregenerują. KPB pozostanie przecież pewnie. Nota bene dzisiaj De Jong chyba do nich przejdzie. Oczywiście przypominam, że są bez Ibry i Thiago Silvy, ale to już wszyscy wiedzą. Mimo wszystko faworyt. Dalej? Mimo wszystko pomyślmy o Maladze. Pozbawieniu gracza wybitnego, ciągnącego ich grę - Santiego Cazorli (-> AFC), z wielkimi kłopotami finansowymi, ale przecież wciąż tam jest np. Isco - moim marzeniem było, by go Arsenal zakontraktował. O to drugie miejsce Malaga będzie się biła z Zenitem, który też ma sporo kasy. Coś ostatnio słyszałem, że stać ich było na wystawienie 50-60 mln na Hulka. Nie udało się, ale generalnie biorą kogo chcą. No i warunki atmosferyczne im będą sprzyjać. Anderlecht do odstrzału, ale uwaga na Matiasa Suareza (o ile nie przejdzie np. do Bayernu).


christian napisał/a:
Milan gra padake teraz. Robinho uratowal im niejako twarz w Berlusconi Trophy (i od razu po tym wypadl z powodu kontuzji..). Pierwszy mecz wtopa, drugi, wygrana po slabej grze. De Sciglio moze wygryzie Abate. To akurat zabawne jest. Przynajmniej niezly ogar na RB na dwoch pozycjach. xD
I nawet ciezko tak do konca powiedziec, ze wciaz jednak jest doswiadczenie, bo z tych doswiadczonych ostaly sie ostatki..
Licze wciaz na ich awans. Ale jezeli Zenit ich rozpie****, Malaga ogra, Anderlecht uczknie punkty, absolutnie nie bede zaskoczony.


christian napisał/a:
Cale meritum odnosnie ich potencjalnego awansu. Brzmi chyba dosc jasno?


christian napisał/a:
:)


:*
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
christian Płeć:Mężczyzna
Il Capitano


Dołączył: 16 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 08-10-2012, 06:03   

alosza napisał/a:
:*

7 pazdziernika. 7 meczy, 7 punktow, 7 bramek strzelonych, 7 bramek straconych.
Pewna 11 lokata. Szanse na CL coraz wieksze.
Pazzini, sam wiesz.:) W sumie to tragiczny Bojan gra ostatnio za niego (dobitka po strzale Monto wczoraj przednia. Giampaolo potem zreszta tez tylko nieznacznie lepiej. xD).
Pol meczu wczoraj w przewadze i meczenie galy bez skutku.

Zenit rozczarowuje jeszcze bardziej. Swietny mecz Abbiatiegio z nimi. Malaga pewnie styra te grupe na maxa.

http://www.dailymotion.com/video/xtze8v_pal-4-1-chi piekna brameczka na usmiech przez caly tydzien.;)

Pozdro.

P.S. Alosza, wiecej tekstu!;*

_________________
Bo ja jestem Puk Koleżka
We mnie wielka radość mieszka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
NiBl Płeć:Mężczyzna
Seeker of Truth


Dołączył: 23 Lut 2010
Skąd: Equestria
Status: offline
PostWysłany: 17-10-2012, 16:30   

Hmmm... Prawdę powiedziawszy jestem zniesmaczony całą tą zaistniała sytuacją z meczem Polska : Anglia.
Tak to bywa jak decyzję techniczną podejmują goście, którzy nie mają zielonego pojęcia o sprawach technicznych. O tym czy zamknąć, czy otworzyć dach decyzję podejmują delegat FIFA, oraz sędziowie, przy rozmowach z trenerami z drużyn (czyli goście naprawdę się do tego nadający). Co śmieszniejsze wydaje się, że dach był wcześniej zamknięty, a goście sobie zażyczyli, że ma być otwarty cały dzień, a nie zamknięty, z możliwością otwarcia o tej 20 (w końcu to tylko 20 minut otwierania i zamykania).
Z drugiej strony nie znalazł się technik z jajami (czy chociażby człowiek z jajami z Narodowego Centrum Sportu), który wprost by powiedział, że mają być mocne opady i nie będzie się dało zamknąć dachu stadionu podczas deszczu.

Architekt powiedział jaka to jest technika. No i ok przyjmuję te wytłumaczenia, dlaczego to nie może być rozkładane podczas deszczu (harmonijka z materiału, gdzie zbiera się woda co mocno obciąża konstrukcję, szczególnie podczas rozkładania). Z drugiej strony ci sami architekci zapewnili "wspaniały dodatkowy system odprowadzania nadmiaru wody", który odprowadza wodę na schody wewnątrz stadionu.

No i jeszcze mamy kwestię murawy. Która mogła by być grubsza, co dałoby lepsze odprowadzanie wody. Co więcej była grubsza murawa, ale przed koncertem Madonny. Ciekawe co z tamtą zrobili. Wywalili? Kilka o ile nie więcej milionów...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2013, 10:25   

christian napisał/a:
alosza napisał/a:
:*

7 pazdziernika. 7 meczy, 7 punktow, 7 bramek strzelonych, 7 bramek straconych.
Pewna 11 lokata. Szanse na CL coraz wieksze.
Pazzini, sam wiesz.:) W sumie to tragiczny Bojan gra ostatnio za niego (dobitka po strzale Monto wczoraj przednia. Giampaolo potem zreszta tez tylko nieznacznie lepiej. xD).
Pol meczu wczoraj w przewadze i meczenie galy bez skutku.

Zenit rozczarowuje jeszcze bardziej. Swietny mecz Abbiatiegio z nimi. Malaga pewnie styra te grupe na maxa.

http://www.dailymotion.com/video/xtze8v_pal-4-1-chi piekna brameczka na usmiech przez caly tydzien.;)

Pozdro.

P.S. Alosza, wiecej tekstu!;*


No i co, już zmieniłeś zdanie? :D

Pamiętasz co pisałem o Shaarawym? Zwracałem na niego uwagę, a i tak chyba nie dość doceniłem, a co dopiero Ty. Z Pazzinim... hm, z jednej strony gra nie za bardzo, a z drugiej 10 goli w lidze piechotą nie chodzi.

Ja stawiałem tezę, że oni powinni sobie poradzić w fazie grupowej LM, bo klub z takim backupem nawet po osłabieniach szybko się regeneruje i co się okazuje? Są bardzo blisko wyeliminowania Barcelony. W lidze było źle przez fatalnie, ale teraz znowu - 4 miejsce i tyle samo punktów co trzecie Lazio. Walka, skuteczna walka, o LM jak najbardziej realna.

A co do gifa, którego umieściłeś na Senpuu odnośnie kontrowersyjnego gola Milanu, to IMO ręki Zapaty nie było i bramka prawidłowo uznana.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
christian Płeć:Mężczyzna
Il Capitano


Dołączył: 16 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 22-02-2013, 21:26   

alosza napisał/a:
Pamiętasz co pisałem o Shaarawym? Zwracałem na niego uwagę, a i tak chyba nie dość doceniłem, a co dopiero Ty.

Cytat:
najwięcej szału obecnie robi, i to w nim bym upatrywał tego, który odmienić może losy meczu - El Shaarawy.
(...)
W tej chwili to chyba wręcz najlepszy gracz Milanu. Więc, bój się. Bo więcej błysku może wnieść niż nawet Ibra imo.

http://senpuusociety.com.pl/viewtopic.php?t=7002&postdays=0&postorder=asc&start=840

:( Co do Pazziniego, ostatnio troche zaczal regularniej strzelac, staty faktycznie niezle. Ale, czy naprawde chcesz dyskutowac o tym jaki to jest lvl strikera? Za duzo juz raczej zreszta nie strzeli, Mario przejal jego paleczke.


alosza napisał/a:
teraz (...) - 4 miejsce i tyle samo punktów co trzecie Lazio.

Ok, nie neguje tego co probujesz udowodnic. Bo faktycznie, po zimie Milan ostro spial poslady. Na nic by to jednak nie bylo, gdyby nieudolnosc reszty topki. Owe trzecie Lazio w ostatnich 5 meczach zdobylo az 2 punkty, Inter 5, Viola zdobyla 7 punktow w ostatnich 8 meczach. No przyznaje, tego nie przewidzialem.

A ze ograli 2-0 Barce? No wiesz, tego to chyba nikt by nie przewidzial.;p

Co do reki, zgoda. Tez jestem tego zdania. Co zreszta juz tam napisalem.

P.S. No czasem wspominam o Was.;p

Pozdrawiam!

_________________
Bo ja jestem Puk Koleżka
We mnie wielka radość mieszka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapplakk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 25-02-2013, 20:58   

christian napisał/a:
A ze ograli 2-0 Barce?

No właśnie...
Rewanż sie nieźle zapowiada, jak oceniacie szanse Milanu? Bo mecz w Mediolanie to raczej taki wypadek przy pracy niż prognostyk co do Barcy (zresztą zobaczymy jak potoczy się jutrzejszy el-klasyczny:) mecz w Pucharze Króla), ale dwubramkowa zaliczka przed występem na Camp Nou pozwala jednak Milanowi patrzeć z nadzieją w przyszłosć.
Było wiele takich opinii, że ktolwiek poza Braceloną wygra Ligę Mistrzów to zawsze będzie sensacja (nie umniejszając Bayernowi i innym) - no to sensacja wisi w powietrzu...

EDIT 27.02.2013:

sensacja wisi w powietrzu tym bardziej, że Barcelona wydaje się być w pucharowym kryzysie, zmiażdzona (i to u siebie!) przez Real 3:1, no i ten gol Barcelony w ostatnich minutach nie miał już żadnego znaczenia. Przypadek? Ostatni mecz ligowy z Sewillą wygrany, a może raczej wymęczony mówi co innego. Jeśli piłkarze z Camp Nou się nie pozbierają, to Milan już niedługo faktycznie moze sprawić sensację. Biorąc pod uwagę obecną sytuację, Milan może być w rewanżu stawiany nawet w roli faworyta. Kibice Barcelony chyba nie mogą w to uwierzyć...
A Jordi Roura chyba póki co nie zaskarbił sobie serc miłośników klubu...

BTW, finał Pucharu Króla zapowiada się równie ciekawie, bo myślę, ze Sewilli cieżko będzie ograć Atletico (choć na ważne mecze Sewilla chyba potrafi się spiąć). Derby Madrytu w finale pucharu to będzie kolejne ciekawe wydarzenie, mam nadzieję że TVP będzie to transmitować (?).

_________________
http://kapplakksounds.wordpress.com/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
christian Płeć:Mężczyzna
Il Capitano


Dołączył: 16 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 28-02-2013, 15:06   

kapplakk napisał/a:
Bo mecz w Mediolanie to raczej taki wypadek przy pracy


Zablyszcze pewnie po fakcie, ale wlasnie fakty przecza tezie iz byl to przypadek. Milan jest w bardzo wysokiej formie, najwyzszej w tym sezonie, Barca znalazla sie zas dokladnie na przeciwnym biegunie. Dwa warunki, ktore sprawily, ze o dziwo Milan mogl nawiazac wyrownana walke (sam bylem w szoku mimo wszystko, bo i to dla mnie bylo za malo patrzac na kadry obu zespolow). Warunki, ktore zostaly perfekcyjnie wykorzystane.
Szanse na awans sa raczej bardzo zblizone dla obu zespolow. Niemniej nie ukrywam, ze w obliczu kolejnej kleski jakiej Barca znow zaznala, i perspektywie kolejnej batalii z Realem w weekend, szanse Milanu jawia sie jako wyzsze.

Jedna przypadkowa bramka na Camp Nou moze wrecz rozstrzygnac mecz natychmiastowo. Biorac pod uwage, iz Wlosi nastawia sie na kontry, a sa w tym skuteczni, to jest calkiem prawdopodobne, ze tak wlasnie bedzie. Jezeli Milan dostanie jednak 4 bramy w plecy, zdziwiony nie bede. Pierwsze 30 minut powinno powiedziec wszystko. Mimo niemal doskonalego wystepu defensywy Milanu w poprzednim starciu, absolutnie nie darzylbym wiekszym zaufaniem takich grajkow jak chociazby Mexes. Pal licho kiksy, przy nerwowce moze skonczyc sie na czerwonej, i bedzie dramat. Tez calkiem prawdopodobne.

kapplakk napisał/a:
Było wiele takich opinii, że ktolwiek poza Braceloną wygra Ligę Mistrzów to zawsze będzie sensacja

lol. Real, a szczegolnie Bayern sa wstanie wygrac te rozgrywki, i na pewno nie bylaby to sensacja ani niespodzianka. Zreszta, w tej chwili, Bayern > all.

Pozdrawiam.

_________________
Bo ja jestem Puk Koleżka
We mnie wielka radość mieszka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 24 z 29 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 23, 24, 25 ... 27, 28, 29  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group