FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Euro 2012
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-06-2012, 17:08   

Rosjanie tłumaczą się z przegranej - w sposób zupełnie pozbawiony klasy.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
kapplakk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2012, 17:16   

Ysengrinn napisał/a:
Rosjanie tłumaczą się z przegranej - w sposób zupełnie pozbawiony klasy.


Tak jak pisałem w poscie powyżej, oni mają dużo większy problem niż my. Polska była drużyną, która w rankingu FIFA w tym turnieju zajmowała ostatnie miejsce (i teraz pewnie niewiele się zmieni w tym temacie). Rosja była typowana na czarnego konia mistrzostw, sami mówili, że plan minimum to finał i zaraz potem remis z Polską i porażka z Grecją.

_________________
http://kapplakksounds.wordpress.com/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-06-2012, 17:52   

Ziobro skończył prawo, powiadacie?

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
christian Płeć:Mężczyzna
Il Capitano


Dołączył: 16 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2012, 17:53   

kapplakk napisał/a:
Co prawda ze słabą Czarnogórą


Dobrze pamiętasz, ale źle piszesz. Czarnogóra jest naprawdę zespołem co najmniej dobrym. Wystarczy spojrzeć na ostatnie ich eliminacje. Gdyby nie fatalna końcówka, mogli w zasadzie wygrać swoją grupę, przed Anglikami. Są znacznie silniejsi niż nasza i ukraińska reprezentacja. I wcale nie odstają od Anglików, z którymi już się właśnie mierzyli. Padły dwa remisy.

Mają znakomity atak, imo lepszy niż angielski, w którym grają dwie gwiazdy, Vucinic i Jovetic.
Pokusiłbym się o stwierdzenie, że bałkańskich ekip nigdy nie należy lekceważyć. Polska w tym meczu, już nie mówiąc o grupie, faworytem na pewno nie będzie.


Co do wieczora, jedwabisty dwumecz się szykuje. I w dodatku z podtekstem.

Forza Italia! ;p

_________________
Bo ja jestem Puk Koleżka
We mnie wielka radość mieszka
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kapplakk Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 12 Gru 2009
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2012, 18:37   

christian napisał/a:
Czarnogóra jest naprawdę zespołem co najmniej dobrym.


No to przeoczyłem, ale to tylko bardziej dobija. Lewandowski w strefie kibica już zapowiedział ostrą walke w eliminacjach. Czasu jest mało, jak będzie nowy trener i mocno namiesza w drużynie to może być słabo i nie zdążą w porę wyjść na prostą. Z drugiej strony Smuda też popełnił kilka poważnych błędów ale wg. mnie mimo wszystko kiepski jest teraz czas na poważne roszady.

_________________
http://kapplakksounds.wordpress.com/
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 18-06-2012, 20:03   

AMEN.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
shugohakke Płeć:Mężczyzna
Najstarszy Grzyb

Dołączył: 15 Gru 2011
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 18-06-2012, 20:41   

Igor Janke napisał/a:
Ale przez te dni mogliśmy zjednoczyć się razem pod jedną flagą, a właściwie pod milionami biało-czerwonych flag. Mogliśmy policzyć, ilu nas jest. Polaków.

Powiedziałbym, że czuję się obrażany ^^ A ze mną zapewne niezerowa ilość obywateli naszego kraju.

_________________
I crossed the mountain and I climbed the river...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2012, 21:40   

A ja wychodzę z założenia, że to całe Euro do reszty upodli ten naród, którego moralna kondycja i bez tego jest przerażająco niska. Aż mi ciężko się mecze ogląda, jak sobie o tym przypominam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 18-06-2012, 21:50   

Mądrości zebrane Smudy Franciszka. Mój faworyt:
Cytat:
Uganda? To są jakieś jaja. Albo te inne afrykańskie drużyny, pałętają się tam po buszu, ale w rankingu są przed nami, to jest zabawa.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2012, 00:13   

Teraz takie znęcanie się nad Smudą, a przypomnę, że został wybrany wskutek powszechnych nacisków społecznych na PZPN.

Szkoda Chorwacji. Skoro już Polska ma zawsze odpadać, to może choć raz w takim stylu?

Uvijek vjerni tebi.

Chwałą Hiszpanów i Włochów, że wyprzedzili kogoś takiego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi Płeć:Mężczyzna
Barcelona, kurtyzano!


Dołączył: 17 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2012, 03:11   

alosza napisał/a:

Teraz takie znęcanie się nad Smudą, a przypomnę, że został wybrany wskutek powszechnych nacisków społecznych na PZPN.

To tylko pokazuje siłę naszego związku. Ludzie w Polsce się gówno znają na piłce, ślepo trajkoczą po jakiś pseudoekspertach, którzy też się gówno znają. Znam się ja i moim zdaniem za reprezentację winien się wziąć fachowiec z nazwiskiem zza granicy - można było wziąć takiego van Bastena przed Euro chociażby. Bo co do niego jakiś śmieszny Kręcina? A trenerem też złym nie jest. Z Polski nie nadaje się nikt, bo każdy trener tutaj będzie miał jakieś powiązania, Smuda też miał być taki niezależny, a ssał odbyt Lacie.

O, wiem! Przekonajmy Guardiolę! :F

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZAxI8VkKK4k
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2012, 03:50   

Żadnego Guardioli i jego radosnego futbolu.
Co sądzisz o Lenczyku, Fornaliku, Nawałce i Michniewiczu?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi Płeć:Mężczyzna
Barcelona, kurtyzano!


Dołączył: 17 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2012, 04:12   

Cytat:
Żadnego Guardioli i jego radosnego futbolu.

Guardiola grał na najwyższym poziomie, był trenerem na najwyższym poziomie i zbudował genialną drużynę, ponadto świetnie pracuje z młodzieżą. Dzięki temu, może sporo dać młodym chłopakom w kadrze, co prawda to nie klub, by być z nimi na codzień, ale z pewnością może dać bardzo dużo. Może Ci się nie podobać styl w jaki prowadzi zespół, ale nie można mu odmówić profesjonalizmu, kompetencji i sukcesów. Ma autorytet na tak wysokim poziomie, że PZPN mu nic nie może. Inna sprawa to nakłonić go do objęcia reprezentacji, zwłaszcza po tym jak powiedział, że chce przerwy. Ale to tylko przykład, bo można i się postarać o takiego Capello, bo czemu by nie?


Swarga napisał/a:
Co sądzisz o Lenczyku, Fornaliku, Nawałce i Michniewiczu?

Żadnych trenerów z Polski. Po pierwsze to są może dobrzy trenerzy na polskie warunki. Takim też był Smuda, ale wielki turniej zweryfikował jego kompetencje w skali światowej. Po drugie żadnych selekcjonerów z Polski, bo Ci wiadomo że siedzą w tym całym polskim piłkarskim piekiełku. Smuda też miał być ten niezależny, a potem wyszło szydło. Od tego całego syfu trzeba się zwyczajnie odciąć i postawić na kogoś kto na 100% będzie niezależny. Argumenty, że ktoś zza granicy nie zna naszej ligi itp jest z tyłka, bo ja tu mówię o zatrudnieniu profesjonalisty, a taki na pewno będzie się tym interesował i miał od tego ludzi zaufanych. Mamy dużo większy potencjał niż Irlandia, z którą dobry trener dał radę złożyć pakę, która łapie się na te najważniejsze imprezy (do RPA wiadomo czemu nie awansowali).

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZAxI8VkKK4k
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 19-06-2012, 09:36   

Van Basten żadnym mózgiem nie jest. Tak samo nie chce widzieć Beniteza........ z Polskich trenerów marzy mi się Piotr Nowak. Jest poza sitwy i umie trenować. Reszta może trenować podwórko.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 19-06-2012, 10:06   

Jak na polskie warunki, to Smuda jest dobrym trenerem. Wprawdzie jak każdy człowiek popadam w zmienność nastroju i opinii, ale jednak staram się to jakoś wyważyć. Czy naprawdę nikt nie pamięta, jak wszyscy domagali się go na selekcjonera? Kiedyś ładnie wprowadził Widzew do Ligi Mistrzów, wywalali go z Wisły i Legii, choć na tle swoich poprzedników wypadał nieźle, potem bodajże zdobył mistrza z ogórkowym Zagłębiem Lubin i daleko poprowadził Lech Poznań w pucharach. Na poziomie polskiej Ekstraklasy jest zdecydowanie kimś z czołówki, może jeszcze Lenczyk miał porównywalne wyniki (biorąc pod uwagę siłę prowadzonych przez niego zespołów).

I teraz tak - owszem, sam go wtedy chciałem na selekcjonera, choć podchodziłem do tego ostrożnie. Głównie z uwagi na to, że nie jest to człowiek intelignentny, obyty i na tym szczeblu "światowości" skutkowało to kompletnym zanikiem autorytetu. Przede wszystkim na tym się wyłożył. Powiedzieć jednak trzeba, że gość ma fantastyczną intuicję i potrafi osiągnąć niezłe wyniki. W Anglii podobne kwalifikacje trenerskie ma Redknapp, który zastąpiwszy w Tottenhamie cyferkowego teoretyka Juande Ramosa zaczął osiągać znacznie lepsze wyniki.

Uważam, że Polacy zagrali na miarę swoich możliwości, momentami nawet je przekraczali (pierwsze 25 minut z Czechami, ponoć pierwsza połowa z Grecją, momenty z Rosją). Możliwe, że jechali wtedy na samej motywacji i zaangażowani, może nawet za bardzo chcieli i potem już nie byli w stanie kondycyjnie nadążyć za rywalami. Nie wiem, możliwe. Możliwe, bo kilka faktów by temu przeczyło (np. że z Rosją zagrali lepiej właśnie w 2 połowie), ale póki co nie znajduje lepszego wyjaśnienia.

Czy zatem Smuda osiągnął wynik nieadekwatny to umiejętności piłkarzy PZPN? Nie. Nie, choć miał za sobą kibiców, stadion, sprzyjającą atmosferę. Te elementy raczej pozwoliły jako tako dogonić poziomem rywali w grupie, a momentami nawet grać na wysokim poziomie europejskim (nie wycofuję się z opinii, że tak to wyglądało w meczu z Rosją, ale to jest wyjątek od reguły; w ramach wahnięć formy). Awans też był realny, ale potrzebowaliśmy w meczu z Czechami więcej szczęścia. Na początku mogliśmy spokojnie strzelić ze 2 gole i wynik byłby do wybronienia.

Kto teraz na trenera? Najlepszym polskim trenerem jest Orest Lenczyk, ale też momentami mu słoma z butów wystaje i to, co pozwala mu zachować autorytet na boiskach Ekstraklasy mogłoby nie wystarczyć na reprezentację. Potem może niewyeksploatowany na tak wysokiej funkcji jak inne Engely czy Janasy bądź Kasperczaki - Waldemar Fornalik, robiący kawał świetnej roboty w Ruchu. Boję się trochę, że ktoś wpadnie na Skorżę, który wprawdzie ma serce do trenerki, ale zbyt wiele popełnia błędów i zwyczajnie się nie nadaje; przy całej sympatii - ok, może kiedyś. O Piotrze Nowaku nie jestem w stanie więcej powiedzieć, aniżeli te powszechnie znane doniesienia prasowe i informacje, jak to sobie radził w USA - no ale dla mnie mógłby być.

Z zagranicznych? Zbyt wielu trenerów jest przereklamowanych i po prostu słabych w ostatnim okresie. Capello, Eriksson, Juande Ramos, Advocaat, van Marwijk, Scolari, Grant, Benitez, Leonardo, nawet van Basten - dajmy se spokój. Mało jest dobrych trenerów, do których powiedzmy, że zaliczyłbym: Mou, Pepa, SAFa, Wengera, Hiddinka, może radzącego sobie z Juve Conte, Di Matteo, Bielsę, Kloppa i... tyle?

Obawiam się, że Związek postawi na znane nazwisko z beznadziejną ostatnio passą.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group