FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  Euro 2012
Wersja do druku
Gamer2002 Płeć:Mężczyzna
Bezdennie Głupi


Dołączył: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2012, 20:16   

Ponoć w jakiejś lidze gość w 19 meczach dał 16 czerwonych kartek :P

_________________
Aru toki wa seigi no mikata
Aru toki wa akuma no tesaki

Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 08-06-2012, 22:13   

Amen.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2012, 22:40   

No i kolejny mecz za nami, Rosja zlała Czechów 4-1. Mecz był szybki, ładny szkoda tylko, że jednostronny. Ech, Rosjanie w takiej formie mogą śmiało liczyć na wyjście z grupy. Oby tylko nie naszym kosztem...

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Xavi Płeć:Mężczyzna
Barcelona, kurtyzano!


Dołączył: 17 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2012, 22:49   

4 lata temu mówiło się, że łysy (ciach) ukradł nam mistrzostwa. Teraz Grecy niech śpiewają, że c**j z zakolami ukradł im mistrzostwa. Czerwień w konsekwencji drugiej żółtej, bo Murawski tracił równowagę i wpadł na obrońcę. Śmieszność. + karny dla Greków po ręce. Beznadzieje grała reprezentacja, wszystkie akcje prawą stroną, gdzie cisnęły indywidualności, reszta to nie wiem, symulowała, do tego spuchli i nie mieli sił na 2gą połowę. Po meczu Rosjan z Czechami utwierdzam się w tym, że jesteśmy drużyną najsłabszą w grupie.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZAxI8VkKK4k
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 08-06-2012, 23:08   

Widać, że i Czesi, i Ruskie są lepsze od nas. Jasne, może się jeszcze wszystko zdarzyć, ale oceniając na chłodno jesteśmy piłkarsko najsłabszą drużyną w grupie. W ogóle Polacy nie mieli takiej umiejętności, by potrafić przejść przeciwnika w pojedynku jeden na jeden. Wszystko, co się udawało, to co najwyżej gdzieś tam sytuacyjnie lub na wykroku. Jak Grecy siępozamykali, to nie było o czym mówić.

Pomimo tego, co widziałem, ja tam się jeszcze łudzę, że może jeszcze uda się jakoś na farcie zrobić te punkty. Nie wiem jak, nie wiem z kim, no ale...

Lewandowski dobry zawodnik, ale też nie taki, żeby wziął i sam sobie zrobił akcje. Co najwyżej właśnie wykończenie i rozepchanie się na miejscu i strzał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Swarga Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2012, 05:40   

Powinien być karny dla Greków, a sytuację Sokratisa już sobie z Xavim wyjaśniłem prywatnie. Chociaż moim zdaniem zamiast obu czerwonych powinien dać żółtą Szczęsnemu, i żołtą temu, co potem zatrzymywał Lewego, a tego od Murasia puścić. Ale jak już koleś upada, a stojący i tak się na nim rękoma podpiera to dla mnie jest nadal utrudnianie gry, bo nie jeden wstawał od razu po gorszym upadku, więc dla mnie z dupy tłumaczenie, że już upadał i po ptokach.
Pierwsza połowa spoko, druga półpiach. 1-1 to wynik sprawiedliwy, 1-2 też byłby sprawiedliwy. Jak się nie wykorzystuje blisko 30 minut gry w przewadze, a do tego traci gola, to nie można mieć pretensji o wynik.
No i teraz koniecznie remis z Rosją, bo inaczej po ptokach.
No i widać, że Obraniak nie grał, więc czemu nie wpuścił za niego Grosickiego, lol.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 09-06-2012, 10:05   

Brak zmian, brak jaj.

Rosja zaś wczoraj przyjemnie się oglądało.

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2012, 10:37   

Czytam se, czytam komentarze po onetach i innych tego typu portalach i jestem zdziwiony. Uważam, że krytyka, jaka spadła na naszych piłkarzy jest mocno przesadzona. Owszem, czuję się ROZczarowany ich postawą, ale to tylko i wyłączanie dlatego, że wbrew obietnicom, że tym razem będzie inaczej, dałem się ZAczarować. Mimo wszystko napompowano ten balonik oczekiwań, głównie w oparciu o trio z BvB.

Ok, może na swoje usprawiedliwienia powiem, że jednak przed spotkaniem kazałem być ostrożny oraz że naprawdę nie jestem pewien wyniku. Wprawdzie gdzieś napisałem, że daję naszym 51% szans na wyjście z grupy, ale to z powodu słabości Greków i Czechów, co do których się nie pomyliłem. Nie znaczy to wcale, że jesteśmy od nich lepsi.

To, że Polacy zagrali poniżej oczekiwań, to truizm. Oczywiste, bo te oczekiwania były jak z fantastyki. Zagrali też chyba poniżej swoich maksymalnych możliwości. Czy jakoś bardzo? Nawet nie, dlatego wiarygodnie dla mnie brzmi wymówka z duchoty na Stadionie Narodowym.

Teraz zdobycie 3 punktów (2 remisy) lub 4 (porażka z RUS i wygrana z CZE) to będzie dobre osiągnięcie jak na nas. Nawet tylko 1 punkt (remis z CZE) to nie będzie coś, co znacząco odstaje od naszych możliwości.
---

Swarga napisał/a:
No i widać, że Obraniak nie grał, więc czemu nie wpuścił za niego Grosickiego, lol.

Zgodzę się, że Grosicki mógłby mieć ewentualnie takiego skilla, żeby przejść któregoś Greka dryblingiem. A właśnei tgo najbardziej nam brakowało, kiedy przeciwnicy ustawili obronę "na słupa" (małe odległości pomiędzy strefami, formacjami i nisko ustawieni defensorzy) i nie można ich było ukłuć podaniami na dobieg/wolną przestrzeń.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alosza Płeć:Mężczyzna
green coat


Dołączył: 15 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2012, 17:55   

Co to za soundtrack teraz leci przed meczem Holandia-Dania w Charkowei? Cały czas jedno i to samo, taki charakterystyczny...

---
Mówiłem, żeby Krul albo Vorm bronił... -_-
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 09-06-2012, 18:49   

Bogowie, Holendrzy grają tragicznie, ich obrona to skończone patałachy, szkoda że Dania im do szatni drugiego gola nie strzeliła. Bo sorry, ale jak się takich prezentów od duńskiego bramkarza nie wykorzystuje, to nie ma o czym mówić.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2012, 18:50   

http://www.youtube.com/watch?v=B0WH8hCMeug - to?

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 09-06-2012, 18:50   

Cytat:
- Są bardzo duże siły policyjne. Komendę stołeczną wspierają cztery komendy wojewódzkie. Mamy do pomocy Żandarmerię Wojskową, mamy też do dyspozycji wojsko i straż miejską. Łącznie stanowimy potężną grupę, która musi zadbać o bezpieczeństwo - mówi Ewa Gawor. Zapewnia, że kibiców rosyjskich mają rozpracowanych.


Rosjanie - FEEL LIKE AT HOME!!!

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 09-06-2012, 18:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Xavi Płeć:Mężczyzna
Barcelona, kurtyzano!


Dołączył: 17 Maj 2012
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2012, 18:53   

Holandia piaszczy, a Dania stawia bardzo ciężkie warunki, zwłaszcza świetnie rozgrywają sobie w środku pola, genialnie się ustawiają. No i scenariusz, że Holandia kończy przygodę z Euro na grupie staje się coraz bardziej prawdopodobny.

Nie byłbym sobą gdybym nie wyśmiał fatalne drewniactwo i zmarnowanie setki przez van Persiego xD


Cytat:
Mówiłem, żeby Krul albo Vorm bronił... -_-

Akurat bramka nie jest winą bramkarza. Zrobił to co mógł, nie obronił - nie musiał. Fatalnie zachowała się obrona, która w całości poszła na zamach - zresztą w ogóle gra niepewnie. A bramkarz? Strzał mocny, z bliska, po ziemi. Jakby to wyjął to byłoby mega, nie jego wina.

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=ZAxI8VkKK4k
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tabris Płeć:Mężczyzna
Snowflake


Dołączył: 19 Lut 2011
Status: offline
PostWysłany: 09-06-2012, 18:54   

moshi_moshi napisał/a:
Bogowie, Holendrzy grają tragicznie, ich obrona to skończone patałachy,

Ano nie idzie im coś, ten wynik do przerwy jest niespodzianką. Przegrają pewnie.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
moshi_moshi Płeć:Kobieta
Szara Emonencja


Dołączyła: 19 Lis 2006
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
WOM
PostWysłany: 09-06-2012, 20:03   

Andersen po fatalnej pomyłce w pierwszej połowie, pokazał klasę, duńska obrona zagrała bardzo ładnie, a to co Duńczy wyprawiali w środku pola to już w ogóle cudo. Holandia niech spada na drzewo, zapracowali sobie na tę porażkę. :P

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group