FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 108, 109, 110  Następny
  Obsydianowa Kaplica MAC
Wersja do druku
Ryuzaki Płeć:Mężczyzna
Smok Samurai


Dołączył: 12 Lis 2008
Skąd: nie wiem
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 05-12-2008, 23:33   

Krótka piłka. Kic to taki juz ma nam charakterek, ze jak mu powiesz "zrób" to on tego nie zrobi. Jak chcesz żeby ktos stworzył portret to od razu pisz "Kic! Nie chce abyście mieli tutaj portrety. Nawet nie wazcie sie ich tworzyć". Wtedy MAC byłby najlepiej opisana organizacja...... a może ja nie powinienem tego pisać, bo jestem w MAC? No nic. Zwalę wine na wysoka gorączkę.

_________________
10 razy upaść, 11 razy wstać...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7793866
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 05-12-2008, 23:35   

Bezimienny napisał/a:
Cytat:
Zamieszczane są tu ogólne portrety używane w organizacjach, miejscach spotkań rodzinnych itd. oraz questach gdzie nie powstał osobny temat na portrety.

MAC jest organizacją, prawda?

Aż byłam tym zdziwiona, zapomniałam, że to napisałam ^^''
W sumie póki nie piszą to jeszcze nie są im potrzebne. Ale jak zaczyna to już pomijając kwestie kultury, ale tylko po to aby nie było, pomyłek, wpadek itd. i żeby wszystko było jasne co kto umie warto je mieć.

A tak swoją drogą, to chyba trochę spamu momentami się robi...w kościele, kaplicy czy coś to było.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 06-12-2008, 00:28   

Chciałbym jeszcze dodać, że obecna forma wydarzeń ze Świątyni sama z siebie wyklucza udział osób takich jak ja, którzy w przeciwieństwie do niektórych nie spędzają co najmniej kilku godzin dziennie przy komputerze, by w każdej chwili być gotowym do riposty (zresztą, króciutkiej) w zależności od rozwoju wypadków - mam zdecydowanie ważniejsze sprawy na głowie.

Gdy w końcu znalazłem czas by zajrzeć, co się dzieje i ujrzałem 91 postów nieczytanych to mogłem co najwyżej wzruszyć ramionami... Wygląda na to, że 'wygrywa' ten kto dłużej siedzi na komputerze, bo nawet najciekawsze i najlepsze w danej sytuacji posunięcie w ciągu dobrych kilkudziesięciu postów może zostać tak wykrzywione, naciągnięte, przeinaczone, zniwelowane, zanegowane, a postać mogłaby znaleźć się w sytuacji, która w 'normalnych' okolicznościach nie miałaby miejsca. Cóż, to jest jeden z głównych powodów, dla którego na obecny czas musiałem swą postać przenieść w inny wymiar...

(Jakby ktoś nie zrozumiał aluzji: prosiłbym o sensowne i możliwe do realizacji zwolnienie tempa w pisaniu postów...)

_________________

Ręce za lud walczące sam lud poobcina.
Imiona miłych ludowi lud pozapomina.
Wszystko przejdzie. Po huku, po szumie, po trudzie
Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie.

A. Mickiewicz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mara Płeć:Kobieta
High


Dołączyła: 05 Maj 2007
Skąd: spod łóżka
Status: offline

Grupy:
House of Joy
Lisia Federacja
PostWysłany: 06-12-2008, 00:37   

Przypominam o punkcie 15 Konstytucji Forum. Publiczny temat nie jest miejscem na tego typu polemiki, dlatego też nie będę odpowiadać na zarzuty postawione przez użytkownika kica. W razie wątpliwości zapraszam na PW. Jeżeli rozmowa nie skończy się na tym poście, będę zmuszona przejść do ostrzejszych środków perswazji.
Pozdrawiam,
Mara

_________________
"Shut up and keep up squeezing the monkeys!"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5928978
Costly Płeć:Mężczyzna
Maleficus Maximus


Dołączył: 25 Lis 2008
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 06-12-2008, 00:44   

Ja chciałem się odnieść do kwestii - jak to zostało ładnie nazwane - zmieniania faktów dokonanych.

Patrząc na konwencje pisania postów, to takie sytuacje są nieuniknione. Zauważ, że w owym poście postać wykonała kilka różnych czynności, wiele wymagających czasu (dojść do danego miejsca, powiedzieć coś, sprawdzić coś, znowu coś powiedzieć). Niejako wyklucza w ten sposób możliwość reakcji innych - gdy inni mają dziesiątki powodów do reakcji, jak i w teorii nie mniej czasu na jej wykonanie. Przy takiej konwencji takie sytuacje występować mogą. I ciężko żeby to kogoś dziwiło, inaczej doprowadzało by to do absurdu.

_________________
All in the golden afternoon
Full leisurely we glide...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-12-2008, 09:17   

Fei Wang Reed napisał/a:
Chciałbym jeszcze dodać, że obecna forma wydarzeń ze Świątyni sama z siebie wyklucza udział osób takich jak ja, którzy w przeciwieństwie do niektórych nie spędzają co najmniej kilku godzin dziennie przy komputerze, by w każdej chwili być gotowym do riposty (zresztą, króciutkiej) w zależności od rozwoju wypadków - mam zdecydowanie ważniejsze sprawy na głowie.

Gdy w końcu znalazłem czas by zajrzeć, co się dzieje i ujrzałem 91 postów nieczytanych to mogłem co najwyżej wzruszyć ramionami... Wygląda na to, że 'wygrywa' ten kto dłużej siedzi na komputerze, bo nawet najciekawsze i najlepsze w danej sytuacji posunięcie w ciągu dobrych kilku dziesięciu postów może zostać tak wykrzywione, naciągnięte, przeinaczone, zniwelowane, zanegowane, a postać mogłaby znaleźć się w sytuacji, która w 'normalnych' okolicznościach nie miałaby miejsca. Cóż, to jest jeden z głównych powodów, dla którego na obecny czas musiałem swą postać przenieść w inny wymiar...

(Jakby ktoś nie zrozumiał aluzji: prosiłbym o sensowne i możliwe do realizacji zwolnienie tempa w pisaniu postów...)

Jeżeli to cie pocieszy mam to samo. Na tyle zawalili mi grafik w tej klasie, że najwygodniej jest czytanie postów na lekcjach bo jak wracam do domu, to też nie mam super wiele czasu na czytanie (a zwykle jestem tak zmęczona, że nie chce mi się czytać trzech nowych stron, nawet krótkich postów).
Swoją drogą jest ku temu punkt w regulaminie multiświata, chyba 1.g) jeżeli dobrze pamiętam.

Costly napisał/a:
Ja chciałem się odnieść do kwestii - jak to zostało ładnie nazwane - zmieniania faktów dokonanych.

Patrząc na konwencje pisania postów, to takie sytuacje są nieuniknione. Zauważ, że w owym poście postać wykonała kilka różnych czynności, wiele wymagających czasu (dojść do danego miejsca, powiedzieć coś, sprawdzić coś, znowu coś powiedzieć). Niejako wyklucza w ten sposób możliwość reakcji innych - gdy inni mają dziesiątki powodów do reakcji, jak i w teorii nie mniej czasu na jej wykonanie. Przy takiej konwencji takie sytuacje występować mogą. I ciężko żeby to kogoś dziwiło, inaczej doprowadzało by to do absurdu.

No cóż ciężko jest napisać posta a potem pytać się czy ktoś nie ma aby jakiegoś ale i czy nie chciałby zmienić danej sytuacji. Takie rzeczy zdarzały się już nie raz, nie dwa i da się z tym żyć.

A teraz czy jest osoba która jest skłonna opisać mi co się mniej więcej działo przez ostatnie chyba 10 stron *bo czytanie co drugą strone trzech postów na krzyż mało daje*
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Morg Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 15 Wrz 2008
Skąd: SKW
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 06-12-2008, 10:54   

Huh... co racja, to racja.

Avalia napisał/a:
A teraz czy jest osoba która jest skłonna opisać mi co się mniej więcej działo przez ostatnie chyba 10 stron *bo czytanie co drugą strone trzech postów na krzyż mało daje*

Szczerze mówiąc, to mógłbym spróbować, ale nie wiem czy jest sens - i tak wszystko wróciło to punktu wyjścia, jak to widać w tym poście. Aktualnie mamy Drugi Potop Yaoistyczny...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
8137449
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-12-2008, 11:36   

Morg trzeba było do nas przystać, nas jest mało ;-). Musiałbyś tylko wierzyć w Kica hehe.
A yaostki padną przed nami na kolana wierz mi ;p.
Powrót do góry
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-12-2008, 14:10   

Morg napisał/a:
Avalia napisał/a:
A teraz czy jest osoba która jest skłonna opisać mi co się mniej więcej działo przez ostatnie chyba 10 stron *bo czytanie co drugą strone trzech postów na krzyż mało daje*

Szczerze mówiąc, to mógłbym spróbować, ale nie wiem czy jest sens - i tak wszystko wróciło to punktu wyjścia, jak to widać w tym poście. Aktualnie mamy Drugi Potop Yaoistyczny...

Dzięki za skróconą wersje. Dokładniejszą dostałam już od kic'a *i dzięki mu wielkie, za tą fatygę*
brat^^ napisał/a:
Morg trzeba było do nas przystać, nas jest mało ;-). Musiałbyś tylko wierzyć w Kica hehe.
A yaostki padną przed nami na kolana wierz mi ;p.

Ano...ja bez tej wiary w patriarchę się dostałam, wiec to uwielbienie nie jest konieczne. A co masz na myśli mówiąc, że yaoistki padną przed wami na kolana, bo to jakoś dwuznacznie brzmi.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Altruista
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 06-12-2008, 15:09   

Hmm ten tego, chodziło mi bardziej o to że przestraszą się naszej siły i przyjmą naszą wiarę. Siostro proszę się nie doszukiwać aż tak podejrzanych podtekstów w moim piśmie ;-).
Powrót do góry
Avalia Płeć:Kobieta
Love & Roll


Dołączyła: 25 Mar 2007
Skąd: mam wiedzieć?
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 06-12-2008, 17:22   

Costly napisał/a:
Głodnemu chleb na myśli? ;p

Śnij dalej, głodna to ja nie jestem pod żadnym aspektem ^^
Cytat:
Hmm ten tego, chodziło mi bardziej o to że przestraszą się naszej siły i przyjmą naszą wiarę. Siostro proszę się nie doszukiwać aż tak podejrzanych podtekstów w moim piśmie ;-).

Ja się tylko wolałam upewnić...bo jak biczowałeś to co biczowałeś *koty, dziewczyny, kisiel czy co by tam nie było....* to tak nie jestem pewna czego mogę się spodziewać.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 08-12-2008, 20:59   

Sm00k, wkradł Ci się błąd natury logicznej. Chłopiec wszedł do wyrwy wymiarowej, a ona się zamknęła. Nie jest możliwe więc, by znalazł się z powrotem pod Świątynią, tym bardziej, że to nie on posiada zdolność przekraczania wymiarów, lecz Fei Wang Reed niejako "kierował" wyrwą.

Cytat:
Nagle dziwnie zadowolony podszedl do sciany pobliskiego domu i kopnal ja z polobrotu. Licha konstrukcja rozpadla sie i zawalila, chlopiec uniknal zmiazdzenia zrecznym odskokiem.


Nijak to się ma do tego, co napisałem w swoim poście, w którym głównym bohaterem był 'pewien' chłopiec. Proponuję to zmienić, by nie dochodziło, że kolejne posty przeczą wcześniejszym.

To samo dotyczy "robala".

Pozdrawiam.

_________________

Ręce za lud walczące sam lud poobcina.
Imiona miłych ludowi lud pozapomina.
Wszystko przejdzie. Po huku, po szumie, po trudzie
Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie.

A. Mickiewicz


Ostatnio zmieniony przez Fei Wang Reed dnia 08-12-2008, 21:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-12-2008, 21:28   

Gdzies napisalem, iz znalazl sie pod swiatynia? Albo nad nia? W niej?
Tak?

Mhm.

Zastanowmy sie.

Warpnalem sie do zrodla ognia, jakim byl "smok".
Zrobilem to jakis czas po tym, jak "chlopiec" ze swoim rumakiem przeniesli sie.
I nie rozpisalem, gdzie sie Cai i Chlopiec znajduja.

Tak?

Wiec....gdzie jest blad logiczny?
Powrót do góry
Fei Wang Reed Płeć:Mężczyzna
Łaydak


Dołączył: 23 Lis 2008
Skąd: Polska
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 08-12-2008, 21:32   

No fakt, przyznam, że nie napisałeś nic o Świątyni, lecz jako że piszesz w temacie o Świątyni było to dla mnie najbardziej oczywiste wyjaśnienie. Tu mała uwaga: jeśli więc nie dzieje się to w Świątyni to nie pisz w temacie o Świątyni (siedziby MAC), bo w sumie sam powodujesz niezrozumienie sytuacji wśród innych.

Cytat:
Ognista, dluga, ogromna bestia musiala miec dziwna mine, gdy nagle zamiast malego chlopca z jednym mlotkiem w pysku pojawila jej sie sporych rozmiarow kula pola silowego.


Piszesz dość chaotycznie. Najpierw wydaje się, że to "robal" dostał młotkiem, a teraz się okazuje, że to chłopiec? Napisz konkretnie (i używaj polskich znaków w miarę możliwości).

_________________

Ręce za lud walczące sam lud poobcina.
Imiona miłych ludowi lud pozapomina.
Wszystko przejdzie. Po huku, po szumie, po trudzie
Wezmą dziedzictwo cisi, ciemni, mali ludzie.

A. Mickiewicz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Sm00k
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 08-12-2008, 21:37   

Maly chlopiec = w tym poscie to akurat moja postac. Moj Maly Chlopiec byl w pysku gadziny, Twoj na jej grzbiecie.

Pare stron wczesniej drogie panie z AW i WiPu przerobily mnie bodajże na szesciolatka. Nie masz monopolu na shote.




Jak tak bardzo chcesz skakac po tematach, nie ma sprawy. Raz.
Dwa, wystarczy iz okreslisz miejsce akcji, a sie z checia ustosunkuje.

Cytat:
Nijak to się ma do tego, co napisałem w swoim poście, w którym głównym bohaterem był 'pewien' chłopiec. Proponuję to zmienić, by nie dochodziło, że kolejne posty przeczą wcześniejszym.

To samo dotyczy "robala".

Skoro zebrani przed kosciolem <katedra? Okreslcie sie, na bogow> widzieli tamze chlopca, jego wejscie, wyjscie, a wczesniej opisywane byly wydarzenie w niedalekim otoczeniu sakralnej budowli dziejace sie, nie widze powodu, by zawiazanie akcji bezposrednio z tymze tematem zwiazane nie mialoby sie odbyc w tym temacie.
Ergo, ponawiam prosbe o uscislenie, gdzie, tego, rude jest.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 11 z 110 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 108, 109, 110  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group