FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
  W jaką grę pograć ? Możecie coś polecić ?
Wersja do druku
Xeniph Płeć:Mężczyzna
Buruma


Dołączył: 23 Sty 2003
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
WIP
PostWysłany: 25-04-2012, 11:01   

Fajnie byłoby gdybyś zdefiniował "przyzwoite" i "niewielkich wymaganiach sprzętowych" oraz powiedział czego po takim mmo się spodziewasz. Handlu i craftingu? RuneScape. Radosnej wyrzynanki? Rusty Hearts. Ciekawego i wymagającego systemu walki? Mabinogi (acz tego bym nie polecał, bo wydawcy traktuje wersję europejską bardzo po macoszemu). Klona WoWa z obniżonymi wymaganiami sprzętowymi? Słyszałem, że Runes of Magic ma teraz wersję przeglądarkową, ma szanse mieć niższe wymagania...

_________________
You don't have to thank me. Though, you do have to get me donuts.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-04-2012, 13:31   

Z nie-bardzo starych, których stanu nie znam, najniższe wymagania z obecnych "większych" mmo ma chyba WoW.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 25-04-2012, 14:12   

Dobra, definiuję. Wymagania techniczne raczej poniżej WoW (mam Intel 550, 2.0 ghz, 512 mb). Najlepiej gdyby to miało jakiś wątek fabularny. Generalnie, wielkich doświadczeń z MMO nie mam, dłużej grałem tylko w Priston Tale i SMT: Imagine, przy czym to drugie uważam za grę rewelacyjną, właśnie m.in. przez to, że będąc MMO rozwijała znakomicie wątek fabularny dla gracza.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-04-2012, 20:18   

Gry przypominające Priston Tale (czyli klony i oryginał Ragnarok Online):
Ragnarok Online <- oryginał i klasyka sama w sobie
Trickster Online <- bardzo fajny, ale niestety cash shop ma DUŻE znaczenie
Angels Online

Inne:
Path of Exile - ma wkrótce mieć open betę. Diablo 2 w formie MMO ze skillami aktywnymi w formie Materii z FF VII i skillami pasywnymi jako Sphere Grid z FF X.
Rusty Hearts - nie sadzę aby poszło. Gra online w stylu Devil May Cry, z fabuła na poziomie Castlevani. Gracze grają postaciami z historią i charakterem (czyt. którymś z pseudonimów głównej 4 postaci), gra ma voice acting i wstawki filmowe.
Elseworld - inna nawalanka (ta przypomina trochę Brawla).
Perfect World - bardzo popularne MMO, jeśli Shin Megamni szedł to to też powinno.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 25-04-2012, 20:23   

Daer, ale Grisz chciał historię - RO i klony to zwykle czysty grind. Tales Weaver niby fabułę, ma, ale wersję angielską zamknięto jakiś czas temu na czas wprowadzania poprawek w koreańskiej.
Co do PoE, to ani to MMO, ani Griszowi nie pójdzie. ;d

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Daerian Płeć:Mężczyzna
Wędrowiec Astralny


Dołączył: 25 Lut 2004
Skąd: Przestrzeń Astralna (Warszawa)
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 25-04-2012, 20:32   

Kei - historię w MMO? Tylko SMT i RH mają jakąś historię ;-)
A na serio, RO i Tricskter coś tam mają (w późniejszych epizodach).

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
3291361
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-04-2012, 01:59   

Daerian napisał/a:
Kei - historię w MMO? Tylko SMT i RH mają jakąś historię ;-)
A na serio, RO i Tricskter coś tam mają (w późniejszych epizodach).

Nie patrz tak na mnie, to nie ja to wymyśliłem. ;d
Historię (rozumiem, że chodzi o wyróżniające się jakoś story questy) mają Final Fantasy XI (o, może to spróbuj, Grisz, free trial gdzieś chyba jest, a gra wyszła na PC w 2003), SW: The Old Republic, Guild Wars 2, Final Fantasy XIV i The Secret World, jeśli wszystko będzie wyglądało tak, jak obiecują twórcy.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-04-2012, 11:35   

Ok, spoko, nie jest to pierwszy raz, gdy polubiłem jakąś grę, która okazała się ślepym zaułkiem swojego gatunku i pozostaje w zasadzie jedyna w swoim rodzaju (Halcyon Sun, Harpoon czy Panzer General przykładami).
Co do FF XI to myślałem nawet o tym, ale jednak szukam czegoś bezpłatnego, nie śmierdzę aż tak groszem, by płacić za granie, na dodatek jeszcze musiałbym sobie wreszcie założyć kartę kredytową czy coś takiego.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 26-04-2012, 12:37   

Urawa napisał/a:
Ok, spoko, nie jest to pierwszy raz, gdy polubiłem jakąś grę, która okazała się ślepym zaułkiem swojego gatunku i pozostaje w zasadzie jedyna w swoim rodzaju

Nie, masz za słaby komputer na inne gry tego rodzaju po prostu - połowa MMO które wymieniłem w odpowiedzi na post Daera jest nowa/wyjdzie za jakiś czas.
Urawa napisał/a:
Co do FF XI to myślałem nawet o tym, ale jednak szukam czegoś bezpłatnego, nie śmierdzę aż tak groszem, by płacić za granie, na dodatek jeszcze musiałbym sobie wreszcie założyć kartę kredytową czy coś takiego.

Niestety f2p MMO sprowadzają się w 90% do grindfestu, któremu można zaradzić jedynie kupując exp boosty za prawdziwe pieniądze etc. XI ma tę zaletę, że o ile dobrze pamiętam abonament jest niższy niż w większości tego typu tytułów, a samą grę ze wszystkimi dodatkami również można dostać za grosze. Plus płacić można zwykłym przelewem - kupujemy na koncie "crysta", którym potem zasilamy konto na miesiąc i już.
A co do karty kredytowej, to w dzisiejszych czasach nie mieć czegoś do płacenia w Internecie, to jak kalectwo - szczególnie, że większość (?) banków oferuje kartę do płatności internetowych w tej czy innej wersji.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 26-04-2012, 20:48   

Keii, to też, ale nie zmienia to faktu, że gier jakich lubię po prostu się nie robi, przykłady wyżej wymienione to najlepsze dowody na to.

Przy okazji, czytałem że RO ma swoją wersje offline na DS. Grał ktoś?

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 29-04-2012, 14:45   

Mógłby ktoś pozostawić mi listę Animcowych gier i RPGów na Nintendo DS z serii Must to Play

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-04-2012, 14:50   

Urawa napisał/a:
Keii, to też, ale nie zmienia to faktu, że gier jakich lubię po prostu się nie robi, przykłady wyżej wymienione to najlepsze dowody na to.

Przy okazji, czytałem że RO ma swoją wersje offline na DS. Grał ktoś?

To nie wersja offline, tylko zwykły RPG ze zgwałconą wizualnie grafiką z RO. Więcej nie powiem, bo grałem tylko chwilę, ale chyba gra hitem nie była.

@Repli - Jump Ultimate Stars i to tyle z must play, reszta jest w większości po japońsku/średnia. Przynajmniej według mnie.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
RepliForce Płeć:Mężczyzna
Vongola Boss


Dołączył: 30 Sty 2009
Skąd: Z Pustyni
Status: offline

Grupy:
Omertà
PostWysłany: 29-04-2012, 19:38   

Znaczy Blazer Drive Liznąłem Troszkę, ale czy nie uważasz, że np KHR Fate Of Heat III czy Turowy Bleach jest też godny zobaczenia? Bo reszta no tak średnio się prezentuje, rzeczywiście.
A z normalnych jRPGów ? Podpowiem, że na pewno Tales of Innocence wiem, że jest must playem

_________________
"Bo to właśnie niebo pozwala fruwać chmurom po swoim bezkresie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
4841576
Urawa Płeć:Mężczyzna
Keszysta


Dołączył: 16 Paź 2010
Status: offline
PostWysłany: 29-04-2012, 19:45   

Cytat:
Turowy Bleach jest też godny zobaczenia?

Masz na myśli Bleach: The 3rd Phantom? Zdecydowanie warty, bo fabułę napisał Tite Kubo. Zresztą, dzięki tej grze zainteresowałem się Bleachem. Mógłbym jej zarzucić najwyżej, że jest zbyt prosta (bo chyba tylko ostatnia bitwa wymusiła na mnie trochę więcej kombinowania). Poza tym fajnie rozwija fabułę, szczególnie te elementy związane z wydarzeniami z przeszłości, z czasów, kiedy Yoruichi i Uruhara byli jeszcze w Soul Society, a Rukia i Renji nie aplikowali jeszcze do szkoły strażników.
ToS to kawał przyzwoitego jRPG, a że z Talesami wiadomo jak jest, jeśli chodzi o ich angielskie wersje, to cieszyć się trzeba, że jest.
Jak lubisz tRPG, to możesz spróbować z Rondo of Swords albo Shin Megami Tensei: Devil Survivor, tylko że ten ostatni nie bez kozery należy do serii uważanej za gry dla h/c graczy.

_________________
http://www.nationstates.net/nation=leslau
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 29-04-2012, 20:14   

Innocence w wersji na DSa nie nazwałbym raczej must playem, bo gra jest chyba ogólnie uznana za jedno z gorszych Talesów w ogóle i dopiero mocno poprawiona wersja na Vitę prezentuje jako taki poziom.
Co do losowych srpgów na podstawiie anime, ostatnim, którym bawiłem się dłużej, był bodaj Tenchi na SNESa - gry te prezentują zwykle dość niski poziom.

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 8 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group