FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  W.I.T.C.H.
Wersja do druku
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 01-08-2009, 12:40   

Slova napisał/a:
Hisayo, ale nie zaprzeczysz, ze serial ma lepsza kreske i animację, niż niejedno anime?

Że się wtrącę... zawsze można znaleźć coś gorszego. Osobiście nie uważam żeby serialowa grafika była jakoś specjalnie ładna... ot przyzwoita.

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2009, 18:23   

Slova napisał/a:
Fobos (a może Phobos?) był blady, bo to podkreślało jego wewnętrzne ZUO. Z resztą, nie każdy chodzi do solarium.

No i właśnie na tym cała impreza polega, że w komiksie był opalony. Nu, cuś w rodzaju lżejszej ganguro. I w męskiej wersji, tylko że bez RÓSZowych kfjatuszków we włosach. W ogóle zdziwiłam się, widząc tego potworka zwanego serialem - dobrze, bardzo fajnie, ze się w ogóle zajęli, bo teraz kwiczące faneczki będą sobie kwiczeć przed ekranem telewizora, ale żeby się chociaż postarali...

Slova napisał/a:
Tak, zwłascza Chinka i mużynka

Hay Lin jest jasnożółta, jeśli dobrze widziałam, a Taranee (no kurde żeż no, odzwyczaiłam się kilka lat temu, a wciąż pamiętam imiona) wygląda jak mulatka, a nie murzynka. No ale dobrze.
Kolejną wadą jest nasz polski dubbing. Cóż, widać że w sprawach podkładania głosów Polacy muszą się jeszcze sporo nauczyć...

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Galnea Płeć:Kobieta
Wierna Imperialistka

Dołączyła: 31 Mar 2009
Skąd: Gliwice
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2009, 18:58   

Hisayo napisał/a:
Taranee (no kurde żeż no, odzwyczaiłam się kilka lat temu, a wciąż pamiętam imiona) wygląda jak mulatka, a nie murzynka.

Tyle tylko, że Taranee była mulatką - jej matka była jak najbardziej biała.

Ja akurat Witch lubiłam, przede wszystkim komiks, gdzie dotrwałam do serii z nawiedzoną książką. Potem daliśmy sobie (ja i moje rodzeństwo, bo razem to czytaliśmy) spokój - fabuła zrobiła się już przekombinowana i zbyt telenowelowata. I dobrze, bo dzięki temu ominęła mnie
Spoiler: pokaż / ukryj
śmierć biednego Cedrika.
Pamiętam, jak uczyłam się rysować poszczególne Czarodziejki, a potem obklejając obrazkami pokój (chyba je jeszcze mam gdzieś schowane). Ba, kiedyś nawet napisałam list do redakcji, który został potem, w okrojonej wersji, wydrukowany jako list miesiąca - była to lista różnych mitologicznych i legendarnych smoków. Mimo to jakąś wielką fanatyczką nie byłam, szał gadżetowy też mnie ominął.

Serialu widziałam pierwszy sezon i traktowałam go trochę z przymrużeniem oka. Za to ma u mnie wielkiego plusa za Blunka ("Blunk nie ukradł - pod hotelem mówią weź taksówkę, to Blunk wziął") i nie zrobienie z Caleba takiego sztywniaka jakim był w komiksie.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
 
Numer Gadu-Gadu
2483333
Amoniak Płeć:Kobieta


Dołączyła: 02 Sie 2009
Status: offline
PostWysłany: 02-08-2009, 23:00   

Gazetkę zbierałam od numeru 2 do ok. 65, wciąż leżą w szafce, chociaż niektóre numery w strzępkach (jak przyszła era na karteczki, to często co ładniejsze rysunki wycinałam i wymieniałam je z koleżankami na owe karteczki, często też do szkoły przydawał się jakiś wycinek, bo różne plakaty trzeba było robić...). Serial mnie od razu zraził godziną emisji i tym, że się nie zgadzało z komiksem, potem jednak zaczęłam dostrzegać jego parę zalet. Zgadzam się, że Caleb lepiej wypadł w serialu, w komiksie jego historia strasznie mi się nie podobała.
Od dłuższego czasu jestem raczej przeciwniczką W.I.T.C.H.'a, chociaż lubię sobie czasem jeszcze poczytać te stare, początkowe numery ;) Kiedyś i okładki były ładniejsze, i nawet te prezenty wytrzymywały nieco dłużej... Potem pogorszył się komiks, nagle nadeszła w ogóle moda na te czarodziejki i mnie to zupełnie znudziło.
Ale fajne były te kalendarze szkolne xD Służyły mi jako takie pamiętniki (mało miejsca i miałam wymówkę sama przed sobą, że tak rzadko piszę), dopóki się nie kapnęłam, że ktos czyta te moje bazgrołki i przeniosłam się na notesik z kłódką, do której następnie zgubiłam kluczyki. =.='
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 16-08-2009, 11:58   

Kreska serialu za piękna nie jest, to fakt, choć w drugim sezonie trochę się poprawia. Gdy porównuje się to z przepięknym rysunkiem komiksu pozostaje tylko westchnąć żałośnie.

Hisayo napisał/a:
Proszę mnie nie nawracać, bo umrę i będę się baaardzo powoli rozkładać.


Będziemy Cię miło wspominać. Pod warunkiem oszywiście, że zdążysz się nawrócić na Jedynie Słuszną Wizję Świata. Podpisuję się natomiast wszystkimi łapami pod opinią o polskim dubbingu - o ile Hamerykanie z każdej anime robią serię dla 14-latków, tak Polacy z WITCH zrobili serial dla 10-latków.
Galnea napisał/a:
Tyle tylko, że Taranee była mulatką - jej matka była jak najbardziej biała.


W zasadzie wydawało mi się, że była azjatką. W każdym razie jednak na pewno Taranee nie jest murzynką czystej krwi. I taaak, w serialu Blunk jest świetny, a i Caleb wyszedł o wiele lepiej niż w komiksie (nawet bez paseczków) - 15-letni przywódca rebelii, wootXD!

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 16-08-2009, 12:31   

Czy ja wam mogę wszystkim zniszczyć dzieciństwo?
Jeśli wierzyć przejrzanemu pobieżnie numerowi sprzed paru tygodniu Taranee
Spoiler: pokaż / ukryj
jest adoptowana

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Dred Płeć:Mężczyzna
Policenaut


Dołączył: 07 Lis 2008
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2009, 12:32   

Cytat:
Podpisuję się natomiast wszystkimi łapami pod opinią o polskim dubbingu - o ile Hamerykanie z każdej anime robią serię dla 14-latków, tak Polacy z WITCH zrobili serial dla 10-latków.

Nie żeby coś... Ale w porównaniu do innych dzieł IZ TEXTu (biorąc pod uwagę, że robią skrajnie złe dubby), to wcale tak źle nie jest. A nawet bym powiedział, że mi się podoba.

_________________
Znajdźcie sobie świry uczciwą pracę zamiast przebierać się w czyjeś stare łachy i powtarzać w kółko: "Patrzcie jestem głupim średniowiecznym bucem i mam make up i obcisłe rajtuzy"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 16-08-2009, 17:16   

Mai_chan napisał/a:
Czy ja wam mogę wszystkim zniszczyć dzieciństwo?
Jeśli wierzyć przejrzanemu pobieżnie numerowi sprzed paru tygodniu Taranee
Spoiler: pokaż / ukryj
jest adoptowana

A niszcz sobie, ile wlezie!
Nu i by pasowało, ja się zastanawiałam, czemu żadne dziecię z rodziny Cook nie ma koloru skóry po mamusi... NO chyba, że my o czymś nie wiemy XD

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Sasayaki Płeć:Kobieta
Dżabbersmok


Dołączyła: 22 Maj 2009
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
WOM
PostWysłany: 16-08-2009, 20:28   

A mnie zastanawia czemu Irma

Spoiler: pokaż / ukryj
jest taka podobna do macochy.

Może błędy rysownika...

_________________
Gdy w czarsmutśleniu cichym stał,
Płomiennooki Dżabbersmok
Zagrzmudnił pośród srożnych skał,
Sapgulcząc poprzez mrok!

Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9349483
Hisayo Płeć:Kobieta
Mniumniu! ♫


Dołączyła: 11 Kwi 2009
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 17-08-2009, 18:40   

Sasayaki napisał/a:
Może błędy rysownika...

E, nieee, aż tak źle to chyba nie jest...
Ale wydaje mi się, że
Spoiler: pokaż / ukryj
jej macocha na poczatku była jej biologiczną matką, ale potem zmienili wątek, ażeby było bardziej dramatycznie, tylko że zapomnieli o ich podobieństwie.

Chociaż z drugiej strony aż TAKIEJ sklerozy nie mogli mieć... Chyba?

_________________
I tried, and therefore no one should criticise me!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1909381
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 22-03-2010, 13:29   

Hisayo napisał/a:
Sasayaki napisał/a:
Może błędy rysownika...

E, nieee, aż tak źle to chyba nie jest...
Ale wydaje mi się, że
Spoiler: pokaż / ukryj
jej macocha na poczatku była jej biologiczną matką, ale potem zmienili wątek, ażeby było bardziej dramatycznie, tylko że zapomnieli o ich podobieństwie.

Chociaż z drugiej strony aż TAKIEJ sklerozy nie mogli mieć... Chyba?

Też mnie to zastanawiało. Coś im się rozlazło... mogli już je zostawić jako rodzina =.= bo to bardzo nielogiczne jest....
Czytałam do około 100 numeru (czyli do najnowszych zagranicznych, nie wiem, który ostatnio w Polsce wyszedł) i lubie ten komiks.
Oczywiście dla mnie najlepsza pierwsza seria, wiadomo - wtedy miało się 12 lat i inaczej się odbierało takie rzeczy :) No i zawsze strasznie lubiłam Elyon.
Troche się z nią utożsamiałam zresztą.
W pierwszych numerach kreska była śliczna, później już tylko gorzej (szczyt badziewia to "nasz" odcinek 12 bądź 13 - ten, w którym tworzy się zmiennokształtny glut zawierający moce dziewczyn, i dokleja się do Cornelii). To była masakra.
W sumie najlepiej pamiętam pierwszą część i tą o Nerisie.. ona była taka ładna i zła ^^
Dalsze wątki nie fascynują mnie już tak (a Under-18 to już w ogóle porażka), ale i tak lubię sobie ten komiks czasem przejrzeć.
Relaksuje i przenosi w czasy podstawówki ^^

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Reijia_ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 27-03-2010, 22:10   

W.I.T.C.H. O mój boże... 'Odlotowe agentki' 'W.I.T.C.H' i "Tokyo mew mew' to lista znienawidzonych przeze mnie bajeczek. Nie ma sensu się rozpisywać w tym temacie, produkcje typu W.I.T.C.H są przeznaczone dla młodszej grupy odbiorców i tylko nie obeznanym ludziom mogą się podobać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 27-03-2010, 23:10   

Cytat:

Nie ma sensu się rozpisywać w tym temacie, produkcje typu W.I.T.C.H są przeznaczone dla młodszej grupy odbiorców i tylko nie obeznanym ludziom mogą się podobać.


Mta.

Pewnie dlatego wszyscy moi znajomi którzy obejrzeli tę serię mieli powyżej 20 lat, a niektórzy nawet sporo ponad 30. Wszyscy też obejrzeli w życiu od diabła anime, filmów i seriali.

Natomiast zgodzę się w kwestii Odlotowych Agentek i TMM - dziadowstwo. Za porównywanie tego szajsu do WITCH pójdziesz do specjalnego Piekła, gdzie trafiają ludzie wybijający szyby w pociągach i gwiżdżący w teatrze.

_________________
I can survive in the vacuum of Space


Ostatnio zmieniony przez Ysengrinn dnia 27-03-2010, 23:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Eire Płeć:Kobieta
Jeż płci żeńskiej


Dołączyła: 22 Lip 2007
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Melior Absque Chrisma
PostWysłany: 27-03-2010, 23:17   

No,ja po prostu kocham takie posty. Kocham jak mi coś lubić zabraniają- tylko z uzasadnieniem problem.

_________________
Per aspera ad astra, człowieku!
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
1018596
 
Numer ICQ
Caladan Płeć:Mężczyzna
Chaos is Behind you


Dołączył: 04 Lut 2007
Skąd: Gdynia Smocza Góra
Status: offline

Grupy:
Melior Absque Chrisma
Omertà
Syndykat
WOM
PostWysłany: 28-03-2010, 11:40   

Z chęcią też posmarzę w piekle. Witcha dało się oglądać, ale zachwytu nie było. Za to ubóśtwiam Avatara(nie film).
Podobno komiks Witcha jest lepszy od kreskówki. Jednakże nie mam zamiaru sprawdzać. Z bohaterek lubiłem najbardziej tą od powietrza. Taki fajny podlotek. Reszta towarzystwa była jakaś nudna.
Dla mojego jednego kolegi ta bajka była utrapieniem, bo jego młodsza siostrzyczka była fanką. Zawsze miałem pretekst, aby mu coś dosunąć. Z tego co mi wiadomo nikt z moich znajomych nie oglądał czegoś takiego. Po pijaku wyszłaby prawda:)

_________________
It gets so lonely being evil

What I'd do to see a smile

Even for a little while

And no one loves you when you're evil

I'm lying through my teeth!

Your tears are all the company I need
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
4934952
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 8 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group