FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
  W.I.T.C.H.
Wersja do druku
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 28-03-2010, 12:12   

Cytat:
Podobno komiks Witcha jest lepszy od kreskówki.


Kreskę ma na pewno lepszą, ale za to w serialu jest spójna i złożona fabuła, podczas gdy w komiksie wszystko kręci się w kółko w miarę jak zmieniają się scenarzyści.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Alex Ashtray. Płeć:Mężczyzna
*Androgyne Emo*


Dołączył: 15 Mar 2010
Status: offline
PostWysłany: 28-03-2010, 15:33   

Nie oglądałam za dużo serii tv, niemniej ma u mnie minusa za wprowadzenie postaci Blanka (czy jak mu tam).
Jakbym widziała milion innych postaci tego typu wychodzących spod ręki twórców filmów Disneya.
Nieśmieszny i udziecinnia na siłę.
Reija, wielkie dzięki za uznanie mnie za osobę niewyrobioną i nie znającą się na tym, co dobre xD
Zajrzyj na moją listę tanukową, jak dalej uważasz, że nic nie widziałam dobrego - to nie mam więcej pytań.
Nie wszystko musi mieć głębie oceanu, żeby się podobać i miło spędzić przy tym czas.
Fruits Basket też nie jest filozoficzną rozprawą, tylko słodkim szojcem z kjutnymi biszami, a jednak je lubisz, prawda?

_________________

Androgenizm ftw <3
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grisznak
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 14-06-2010, 19:59   

http://komiksomania.pl/komiks-strefowy/bez-tytulu-01ec5f9884.html - żeby dobić Wilka - polski WITCH.
Powrót do góry
anulka406 Płeć:Kobieta
Unfabulos :)


Dołączyła: 13 Cze 2010
Skąd: Szczecin
Status: offline
PostWysłany: 17-06-2010, 17:21   

O, Witch! No to się wypowiem. Jakże mogłoby być inaczej, skoro byłam ogromną fanką od podstawówki!? Oczywiście, przeszło mi już... Ale z sentymentu czasem można na to jeszcze spojrzeć, prawda? Choć fakt, że większość komików wyrzuciłam. Mam tylko jedną gazetkę, a jest to 123 numer, bodajże ostatni jaki czytałam. Jest to numer, w którym
Spoiler: pokaż / ukryj
Matt zostaje uwolniony z tej klepsydry w Księdze.
Szczerze mówiąc nie bardzo pamiętam ten wątek, bo nie czytałam wszystkich poprzednich rozdziałów. I z tego co widzę, tego też nie przeczytałam. Mam jednak pojęcie ze streszczeń, co się dalej działo.

Co myślę o W.I.T.C.H.? Cóż, jako dziecko byłam ogromną fanką! Ale z perspektywy czasu jednak widzę, że to jest już prze-. Wszystko jest prze. Najlepsze były początkowe numery, później tego wszystkiego zrobiło się za dużo. Ten ślub mamy Will, jej siostra (urodziła się, tak?), wplątanie Matt-a w te wszystkie ich sprawy, miłość Orube i Cedricka... Jak w jakiejś operze mydlanej! Joel i Irma, Cornelia i Peter... A co z Teranee i Nigelem, ktoś wie? Bo ja nie wiem.

Tak czy siak, myślę, że ten komiks jest dobry dla dzieci w wieku 7-11 lat. Taki dziwny przedział, bo obecne 12-latki już czegoś takiego nie tkną... Ich mentalność zdaje się uległa zmianie od czasu, gdy ja miałam 12 lat. Fabuła WITCH bardzo się zmienia, a to wszystko wydaje mi się teraz śmieszne - ale wtedy nie było. A już ta ich najnowsza misja,
Spoiler: pokaż / ukryj
szukanie innych czarodziejek!
To już przesada, naprawdę.

Co do serialu telewizyjnego, którego pod żadnym pozorem nie powinno nazywać się anime, oglądałam go i nie było tak źle. Ja również uwielbiałam postać Bunka :). Ale to wiadome. Odbiegał trochę fabularnie od komiksu, ale też nie był zły. Widywałam gorsze grafiki, gorsze scenariusze. Weźmy tu za przykład np. właśnie te Odlotowe Agentki (a już ich opis na Jetixie to masakra w ogóle!), a pod względem animacji najnowszego Iron Man'a emitowanego na Disney XD (chyba wszystko zrobili komputerowo).

Cóż, podsumowując, bo piszę lekko chaotycznie, W.I.T.C.H to komiks dla dzieci i dlatego uważam, że nie powinno się tego głębiej analizować... Dorośli muszą zrozumieć, że dzieci to bawi i dla nich to jest fajne. Są rzeczy dla starszych, są dla młodszych i tyle. I tu nie chodzi o to kto co podrabia i w ogóle. To jest stworzone w celach komercyjnych, żeby dzieci miały na punkcie czego szaleć. Tak samo jak inne amerykańskie seriale czy komiksy, typu "Odlotowych Agentek" na przykład. I poważnie, bulwersowanie się ze strony starszych nad tym, jakie to głupie to oznaka niedojrzałości. Dorośli się tak nie zachowują. Nie porywa się z motyką na słońce. Jeśli ktoś starszy wyśmiewa się z tego, jakie to żałosne, to chyba nie do końca jeszcze dorósł... To tak jakby siąść przed "Oswaldem" i krzyczeć: "Boże, jakie to głupie! Naprawdę tak myślisz!? No ruszcie się w końcu, bo tu zasypiam!" i sypać sarkazmami, tylko dlatego, że tempo tej kreskówki dostosowane jest dla pięciolatków, a każdy odcinek ma jakiś morał.

PS.
Griszniak, co to jest to coś co pokazujesz? Nie jestem w temacie, ale to jakiś potworek...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
10892933
byczusia Płeć:Kobieta


Dołączyła: 06 Paź 2011
Skąd: z raju
Status: offline
PostWysłany: 06-10-2011, 21:43   

Witch...
Za czasów jak miałam te 10-12 lat zbierałam ten komiks, potem mi się odechciało, z resztą gazeta już dawno zeszła na psy. Może dlatego że z tego wyrosłam? Uwielbiałam przygody Witch, same Witchki- szczególnie Corny. Z Witcha miałam wszystko: zeszyty, gumki, specjalne wydania- po prostu uwielbiałam tę gazetę. Do dziś nawet mam z tego kubek. Czasem poczytam sobie ficki CorneliaxCaleb. Trochę po tym
Spoiler: pokaż / ukryj
jak się rozstali, jeszcze zbierałam, ale od Akharty przestałam- to zeszło na psy
. Podobało mi się to- iż Witch nie były przesłodzone(jak np. Winx, ale to temat o Witch nie winx). I ta grafika, która mi się bardzo podobała, no i z resztą uwielbiałam gadżety z Witch. Serial też lubiłam, a właściwie dalej lubię(serial początkowo mało mi się podobał, ale potem mi się podobało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
23622260
shokugana Płeć:Kobieta
The Dragon Girl


Dołączyła: 14 Lis 2011
Skąd: Zielona Góra
Status: offline
PostWysłany: 21-05-2012, 20:25   

Gazetka była kiedyś dobra- miałam jakieś 3 lat, gdy kupiłam sobie swój pierwszy numer i komiks przypadł mi bardzo do gustu.....Ale teraz to wszystko zeszło na psy jednocześnie: jakieś cuda, wariactwa, powykręcali tą fabułę, że wszystko się to zmieniło na niestrawialną mieszankę. Muszę przyznać- kreska jest oryginalna, połączona tak (szczególnie z oczami) z japońskim komiksem, nic nie mówię- historyjka w tym opowiedziane na początku była spoko. Serialku to raczej tak nie oglądałam, chyba co najwyżej jakiś jeden odcinek w necie, gdy jeszcze to dzielsko ubóstwiałam. W kwestii bohaterów to ja też nic nie zaprzeczam: sensowne główne bohaterki, każda ma inny charakter, każda jest zróżnicowana i najgłówniejsze nie są przesłodzone. No, mówię, W.I.T.C.H miał w sobie potencjał, tylko szkoda, że Włosi go zmarnowali na dzień dzisiejszy.

_________________
Moje motto: "Jakby nie Die, Der, Das byli by Niemcy z nas"....
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
28910096
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 9 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group