FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
  W.I.T.C.H.
Wersja do druku
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2005, 15:22   

Przepraszam, jako adminka powinnam być dla wszystkich obiektywna, ale wrodzona złośliwość ze mnie wylizła.

Illuminari:

Kilka osób napisało, że ich zdaniem ten nieszczęsny Witch jest dobry. Jak rozumiem, to jest nieszanowanie Twojego zdania, ponieważ w pierwszym poście zadałaś pytanie w rodzaju "Dlaczego tak samo jak ja uważacie, że to jest beznadziejne?" i oczekujesz wyłącznie postów popierających ten punkt widzenia.

Zniszczenie cudzego mienia jest w świetle prawa przestępstwem, ale w świetle stosunków koleżeńskich - zwyczajnym świństwem. Jak rozumiem, wracasz na "kulturalne" forum, gdzie tego typu zachowania są pochwalane. Powiem tylko, że niestety, nie znajduję argumentów, które mogłyby Cię tu zatrzymać.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-10-2005, 15:59   

Kurde własnie zaliczyłem mangowa glebe :P.
Czybysmy byli zamało mroczni i gotyccy i nie spelnili oczekiwań?
Bo przeciez jak mozna na prawdziwym forum mangowy bronić a nawet pochwalac cos tak ochydnego i godzacego we wszelkie świetości jak WITCH :P . Przeciez to burzy mój obraz żeczy i żeby załagodzić dysonans poznawczy musze uciec łaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! Run Forest RUN!!! :P
Powrót do góry
Illuminari Płeć:Kobieta
Dark lady


Dołączyła: 27 Paź 2005
Skąd: Krynn, serio Wa-wa
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2005, 15:59   

PROSZĘ BARDZO, POWIEM WAM PRAWDĘ. KOLEZANKA Z POWODU KŁOPOTÓW FINANSOWYCH PRZEPROWADZAŁA SIĘ DO MNIEJSZEGO MIESZKANIA. JEJ MAM POWIEDZIAŁA, ŻE NIE MA TAM MIEJSCA NA GŁUPOTY I WITCHE MIAŁY ZOSTAĆ WYWALONE. KOLEŻANKA CHCIAŁA JE URATOWAĆ, ALE ZABRAŁAM JEJ JA I SPALIŁAM. WYSTARCZY?!

_________________
http://www.dragonlance.pl/forum - zapraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6845935
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-10-2005, 16:02   

no ok, kolezanka ci zaufala ze jej pomozesz i je ocalisz bo jej na nich zalezalo. zamiast tego, poniewaz uwazasz sie za moralnie lepsza od niej (bo masz prawo decydowac o tym co jest dla niej dobre a co zle) je spalilas. czy zdrada brzmi lepiej niz kradziez?

zauwaz, ze 30 numerow mozna bylo sprzedac, chociazby na takim allegro - i miec z tego chociazby parenascie zlotych, ktore tej kolezance moglyby sie przydac na cos innego
Powrót do góry
Keii Płeć:Mężczyzna
Hasemo


Dołączył: 16 Kwi 2003
Skąd: Tokio
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
PostWysłany: 28-10-2005, 16:16   

Illuminari napisał/a:
KOLEŻANKA CHCIAŁA JE URATOWAĆ, ALE ZABRAŁAM JEJ JA I SPALIŁAM.

No to faktycznie, koleżanka z Ciebie wspaniała...

_________________
FFXIV: Vern Dae - Durandal
PSO2: ハセモ - Ship 01
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 28-10-2005, 16:22   

Dajcie spokój, przecież ona specjalnie Was podpuszcza, żebyście na nią najeżdżali - jestem prawie pewna, że wymyśliła to, żebyśmy mieli lepsza motywację. A wtedy będzie mogła zrobić tu duża awanturę i wynieść się z podniesionym noskiem, znienawidzona przez wszystkich, ale za to dumna z wygnania przez Tych Złych.

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Illuminari Płeć:Kobieta
Dark lady


Dołączyła: 27 Paź 2005
Skąd: Krynn, serio Wa-wa
Status: offline
PostWysłany: 28-10-2005, 16:45   

Jak widać okazujecie tylko brak kulturz posdyajc mnie o kradyiey, niszczenie mienia itp.

Powiem szczerze. To forum dla jakichś niewyżytych bachorów, które nie umieją normalnie dyskutować.

_________________
http://www.dragonlance.pl/forum - zapraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
6845935
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-10-2005, 16:50   

Słońce koffane, a przyznałaś ty sie czasem tej twojej koleżance (jeśli naprawdę istnieje) że spaliłas jej komiksy które chciała zachować (jeśli je w ogóle spaliłaś).

Takie małe pytanko... Jak zareagowała ona? Jak zareagowała jej rodzicielka, że spaliłaś coś, co nie było twoje i nie ty za to płaciłaś? Mogłas je sprzedać, mogłas je oddać do biblioteki (biblioteki sa teraz biedne i nie mają nawet na lektury szkolne), opcji było mnóstwo, a ty je spaliłaś.... W co szczerze mówiąc watpię, Słońce Koffane.

A rejestrując się na jakimkolwiek forum, powinnaś się liczyć z tym, że NIE WSZYSCY mają identyczne zdanie jak TY, Słońce, i nie będą ci przytakiwać. Widzisz, na tym polega dysksuja, iż rozmawiają osoby o róznych poglądach :}

Welcome to the REAL world Honey:]

EDIT:
LOL!!!!!
"Niewyzytych bachorów"
... Teraz toś mi sprawiła przyjemność.... odmłodziłaś mnie o jakieś 25 lat - ostatni raz mnie bachorem nazwano, kiedy miałam jakieś 3 latka ....
Słoneczko Koffane... zadaj sobie może trud sprawdzenia wieku swoich rozmówców... chyba, iż obsługa takiej opcji jest dla ciebie zbyt trudna...
*turla się*
sorry Ysen XDDDDDDD


Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 28-10-2005, 16:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-10-2005, 16:50   

Cytat:
Jak widać okazujecie tylko brak kulturz posdyajc mnie o kradyiey, niszczenie mienia itp.

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=27617 - polecam. oskarzenie cie o kradziez czy niszczenie mienia nie jest wyzwiskiem a striwdzeniem faktu, a w zwiazku z tym nie podpada pod te definicje

Illuminari napisał/a:
Powiem szczerze. To forum dla jakichś niewyżytych bachorów, które nie umieją normalnie dyskutować

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=12207 - polecam. zgodnie z definicja dyskusja nie oplega na tym zeby sie zgadzac ze wszystkim co powiesz, powinna tez zawierac jakies argumenty oprocz "bo ja tak mowie"

nawiasem mowiac, ewidentnie nie jest to forum dla niewyzytych bahorow, skoro tak ci sie tu nie podoba.....


Ostatnio zmieniony przez IKa dnia 28-10-2005, 16:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Mai_chan Płeć:Kobieta
Spirit of joy


Dołączyła: 18 Maj 2004
Skąd: Bóg jeden raczy wiedzieć...
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 28-10-2005, 16:52   

A ja bym jeszcze tylko zaznaczyła, że te "niewyżyte bachory" w zadziwiającej większości są pełnoletnie...

Co do niszczenia mienia - jeżeli nie umiesz nazwać rzeczy po imieniu, to już twój problem.

A offtopiczymy potężnie...

_________________
Na Wielką Encyklopedię Larousse’a w dwudziestu trzech tomach!!!
Jestem Zramolałą Biurokratką i dobrze mi z tym!

O męcę twórczej:
[23] <Mai_chan> Siedzenie poki co skończyło się na tym, że trzy razy napisałam "W ciemności" i skreśliłam i narysowałam kuleczkę XD

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora
Redvampire
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-10-2005, 16:55   

Mai_chan napisał/a:
A ja bym jeszcze tylko zaznaczyła, że te "niewyżyte bachory" w zadziwiającej większości są pełnoletnie...


Czesto nawet już podpadajace pod stare :P pracujace na stanowiskach oświatowo wychowawczych :P
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-10-2005, 16:55   

a offtopiczymy :>

Illuś, popatrz sobie tutaj : http://anime.tanuki.pl/strony/redakcja tu znajduje sie większość "Bachorów", a przy nich O MATKO! znajdują się roczniki urodzenia...

Tak w ogóle to za to powinnaś osta dostać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bianca
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 28-10-2005, 16:57   

dobra, moze koniec z tymi offtopami, co? bo z witchem to nie ma nic wspolnego, a dziecko ewidentnie czulo sie bardziej "elytne" niz wiekszosc rowiesnikow i przyszlo zebysmy to docenili, a my swinie takie nie potrafimy bo nie zaleznie od wieku juz wyroslismy z tego by koniecznie musiec cos komus manifestowac tudez z przekonania ze jedyne sluszne poglady naprawde istnieja i to my jestesmy ich przedstawicielami.....
Powrót do góry
IKa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 02 Sty 2004
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 28-10-2005, 17:01   

XD...
a tak serio... wczoraj szumnie zapowiedziałam, że kupie sobie Witcha ... popatrzę... dzisiaj obleciałam wszytkie 5 kiosków w mojej mieścinie... nie ma ==' zostały mi jeno karteczki *sigh*. Pozostaje mi okienko pomiędzy wykładami na jutrzejszym zjeździe wypełnić odwiedzeniem Empiczku Wrocławskiego :> (może kupię sobie nową Ranmę jak będzie :}}})

Za to kolorowanki z Witchem przydadzą się dla kolorowania do szkoły i uspokajania dzieciaków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ysengrinn Płeć:Mężczyzna
Alan Tudyk Droid


Dołączył: 11 Maj 2003
Skąd: дикая охота
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Tajna Loża Knujów
WOM
PostWysłany: 28-10-2005, 17:28   

Cytat:
Pwoeim lepiej, żądam przeprosin. Ludzie uczestniczący w tym forum sa niekulturalni, niewychowani, nie potrafia uszanować czyjegos zdania.

Owszem, zgadzam się. Widzę w tym temacie co najmniej dwie takie osoby. Niezmiernie nam przykro z tego powodu, postaramy się coś z tym zrobić.

Cytat:
Dajcie spokój, przecież ona specjalnie Was podpuszcza, żebyście na nią najeżdżali


No co Ty, moim zdaniem po prostu czuje się osaczona.

_________________
I can survive in the vacuum of Space
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź galerię autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 9 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group