FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
  Kreskówki NIE pochodzące z Japonii
Wersja do druku
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 15-06-2003, 22:04   

Wszyscy tutaj mówią a Xmenach a nikt jakoś nie wspomniał o Batmanie w przyszłości... Nawet mój brat uważa, że to czerpie coś z japońszczyzny! Wystarczy popatrzeć się na opening.Widziałam podczas niego japońskie znaki kanji(!) i znak X. Wiem,wiem szukam mangi wszędzie;). Ale ten X wygląda jak na tomikach X Clampa! No i główny bohater nie ma tylu mięśni co inni Amerykańscy bohaterowie...^^
Boski Miszcz---> Nie samą mangą człowiek żyje ;) A te komiksy to ja bratu lubiłam podkradac i czytać, hiehiehie^^

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
g_v_s Płeć:Mężczyzna


Dołączył: 13 Kwi 2003
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2003, 06:50   

Owszem, widać że autorzy tego Batmana lubią anime. Być może dzięki temu jest taki fajny :)

_________________
Multiworld Project
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Ryuu_Davis Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Kwi 2003
Skąd: A bo ja tam wiem O.o?
Status: offline
PostWysłany: 16-06-2003, 17:09   

Eee, Wy tak ciągle o X-menie... Żółwie ninja rzadza ;)))

A tak na serio... ja jestem dziecinna bo uwielbiam kreskówki z CN ^^ I szczerze mówiac, czasmi odnoszę wrażenie że nie zawsze są przeznaczone dla dzieci... taaa, typowo dziecięcy kanał to minimax.. (byle nie po 22:00!!!) no bo czy w Johnnym Bravo (hi there pretty sexy oł mama ;D) nbie ma ładunku... ekhm... ^^" ... treści Not-For-Czildren ^^? Może to moje odczucia ^^ Kiedyś leciało cos o takich bliźnikach, gdzie jeden był psychopatą XDD pamiętam odcinek jak mu dziewczyna malinkę zrobiła a mama próbowała ją zmyć ;DDD jak to się nazywało... ? Whatever ^^. Kreskówki z CN rządzą ^^
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
4607619
xelana Płeć:Kobieta

Dołączyła: 22 Cze 2003
Status: offline
PostWysłany: 22-06-2003, 12:17   

Czepaicie się - X-meni górą^^


A niby skąd się wziął Kurt? Z Kombajna? (Jaki Kurt,pewnie zapytacie. Wkrótce się dowiecie, jaki^^) Nie, z Kurt z Xmenów. bo jest słodki kocviak i już^^


I jeszcze lubię Dexter's labolatory i (O zgrozo - Xelloss). Spadaj, Xell!
Cow&Chicken


Odlotowe Agentki nie są złe^^

I kocham Flinstone'ów. Są świetni^^

_________________
Już trzeci raz uszę się rejestrować, bo mnie nie haczy!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alira14 Płeć:Kobieta
Wielkie Prych


Dołączyła: 13 Lip 2002
Skąd: Draminion gdzie normalnym wstęp wzbroniony!;)
Status: offline

Grupy:
House of Joy
WIP
PostWysłany: 23-06-2003, 14:24   

Xelana-Nikt z nas Xmenów się nie czepia. Ja ich lubię!^^ Zaraz..Zaraz.. KURT?!? On jest móóóój!!!!!!!!!!! Słodki pluszowy elfik!;) Skąd ci się wzięło, ze Xmenów nie lubimy jak cały czas o nich gadamy^^.
Ryuu-Davis- zgadzam się^^. To o bliżniakach nadal leci;). Ma chyba tytuł... "Bliźniacy Cramp" czy jakoś tak^^. CN jest fajne!^^ W Ameryce to właśnie na CN leciała Sailor Moon i Dragon Ball. Ciekawe czy w Polskiej wersji też by dali anime?;) Pomarzyć piękna rzecz.... Ja Krowy i Kurczaka jakoś nie trawię... Lubię za to Laboratorium Dextera, hiehie;). Najpiękniejsze są sceny kiedy Deedee zauważa jakiś guzik^^. To wręcz wygląda jak rytuał;)

_________________
"Lepszy jest brak weny niż bycie Chuckiem Austenem"


Daria - Czy kiedykolwiek nasz wygląd nie wpływa na to jak nas oceniają?
Jane - Kiedy oddajesz organy do przeszczepu, no chyba, że to oczy

Daria, 2x06 -"Monster"
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
3270122
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 23-06-2003, 15:11   

Krowy i kurczaka też nie trawię, podobnie jak Ed Edd and Eddy. Za to Labolatorium Dextera rządzi ^^. Oglądałem je jeszcze kiedy CN był po angielsku. No i Johny Bravo ^^. Podziwiam go. Ten facet się nigdy nie poddaje ^^. Najbardziej mi zapadł w pamięć odcinek kiedy Johnny trafia do damskiego więzienia, przekonuje koleżanki że jest facetem, jest oblegany, a potem... mama go wyciąga :P. A z innych kreskówek uwielbiam Królika Bugsa & ska, pamiętam, jak raz urwałem się z lekcji, by pojechać do kina na "Kosmiczny mecz" z młodszymi klasami ^^'. Poza tym Animaniaków, nieśmiertelnego Garfielda ( ironia i sarkazm na maxa BTW:jego pan to też cierpliwy facet :P), Inspektora Gadgeta. Ale dawniej to były czasy,kiedy leciał Widget, Kapitan Planeta, Transformersi i oczywiście He-Man ^^ (do niego mam największy sentyment, kiedy byłem mały, to mi tato rysował czarodziejkę, Zbrojnego Męża, Orko, He-Mana i Szkieletora ^^''. I do 17 roku nie wiedziałem co to jest ten ten Posępny Czerep. Dopiero gdy oglądnąłem go po raz kolejny, zauważyłem, że to przetłumaczona na polski nazwa zamku Greyskull ^^'. Potem oglądałem jakiś film z He-manem, ogólnie łezka mi się w oku kręci, kiedy sobie przypominam te czasy ^^'' ). No cóż, mam korbę i nic na to nie proadzę ^^''.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
Dośka Płeć:Kobieta
Lon's Priestess


Dołączyła: 31 Lip 2002
Skąd: Wolf Pack Island
Status: offline
PostWysłany: 27-06-2003, 23:34   

to przepraszam, wydawało mi się, że się czepiacie (Tobie się wiele rzeczy wydaje...-SB). ale Kurt, ten piekmny, wielkooki kociak jest mój, mein, my!!!!!!!!


(Przejdzie jej...- SB)

_________________
From where has that darkness come...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ka_tka Płeć:Kobieta


Dołączyła: 12 Lip 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline
PostWysłany: 28-06-2003, 13:44   

A ja nienawidzę królika i reszty - kiedys w przedszkolu siedziałam przez 3 godziny i w kółko musiałam oglądać tą samą kasetę z odcinkami... Heh, mamusi się posiedziało w pracy troche dłuzej i nie mieli co ze mną zrobic... Do tej pory mam uraz :P
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2203707
Dośka Płeć:Kobieta
Lon's Priestess


Dołączyła: 31 Lip 2002
Skąd: Wolf Pack Island
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2003, 22:17   

Wspołczucia...

_________________
From where has that darkness come...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Serika Płeć:Kobieta


Dołączyła: 22 Sie 2002
Skąd: Warszawa
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 30-06-2003, 22:43   

Cytat:

I do 17 roku nie wiedziałem co to jest ten ten Posępny Czerep. Dopiero gdy oglądnąłem go po raz kolejny, zauważyłem, że to przetłumaczona na polski nazwa zamku Greyskull ^^'


To stąd był Posępny Czerep!? Zawsze się nad tym zastanawiałam! Ale i tak Szkieletorek rządził - zawsze uparcie go z Siostrą dopingowałyśmy (podobnie, ja wszelkie inne czarne charaktery, ale to był nasz ulubieniec :P)

BTW - a widzieliście żeńską wersję He-mana? Jakiś rok temu włączam telewizor (na działce mam 3 kanały i nie mogłam za bardzo przebierac ^^") i co widzę? She-ra! Przebieg odcinka dokładnie taki sam, a panienka to podobno siostra He-mana... Czego to ludzie nie wymyślą :P


Ostatnio zmieniony przez Serika dnia 01-07-2003, 11:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora
 
Numer Gadu-Gadu
1051667
Dośka Płeć:Kobieta
Lon's Priestess


Dołączyła: 31 Lip 2002
Skąd: Wolf Pack Island
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2003, 22:55   

He-mana pamietam jeszcze za czasów Am. CN, kiedy się miało to pięć lat i słuchowo cwiczyło angieslki^^

_________________
From where has that darkness come...?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Szaman Fetyszy Płeć:Mężczyzna
Epic One


Dołączył: 07 Maj 2003
Skąd: Z emigracji wewnątrzkrajowej
Status: offline
PostWysłany: 30-06-2003, 23:00   

Ja widziałem ^^. I to chyba naprawdę jest siostra He-Mana, bo kreskówka pochodzi od tego samego producenta, a i kreska podobna. Poza tym widziałem odcinek He-mana, w którym He-Man i She-ra walczą razem (Czarodziejka przeniosła He-Mana do jej wymiaru, nazywał się coś podobnie jak Eternia). Ale z czarnych charakterów bardziej podobali mi się ci z He-Mana niż ze She-ry (byłem zawsze chudy i rodzice nazywali mnie Szkieletorem :P. A poza tym She-rę oglądałem gdy miałem ok. 16 lat a He-Mana gdy miałem 6 i później też oczywiście :P). A pamięta ktoś te morały na końcu każdego odcinka? :P Dużo się dziecko mogło nauczyć ^^.
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2277120
SmoczycaNenar Płeć:Kobieta

Dołączyła: 01 Lip 2003
Skąd: Lasy w świecie Diablo
Status: offline
PostWysłany: 01-07-2003, 14:11   

xelana napisał/a:
Czepaicie się - X-meni górą^^

Popieram^^ Jeszcze lubie Joohna Bravo, Dextera, Krowe i kurczaka no i łasice.

_________________
"Szczęśliwy kogo przyozdobił kiejm i torbą los włóczęgi"
Przybyłam do świata jako smok w postaci elfa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dawar
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: 02-07-2003, 12:50   

eeeeeeeeee... Kapitan Simian jest the best hohohohoh... kosmiczne małpy heheheh... na poszukiwanie bananów ^^
Powrót do góry
Lina_Inverse__ Płeć:Kobieta


Dołączyła: 27 Kwi 2003
Skąd: Dolina Ludzi Lodu
Status: offline
PostWysłany: 02-07-2003, 16:43   

hehehe...Nie cierpie tych komiksow amer. a niektorzy fani czytaja komiksy wszelkiej masci...mnie inne nie ciagną...ale nie dlatego ze zamknelam sie w przedziale manga^^ Przegladalam te innowskie komiksy i nie spodobaly mi sie^^ To na tyle^^

_________________
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 4 z 17 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15, 16, 17  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group