FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Następny
  Ouran High School Host Club

Który bizon?
Tamaki - książę na białym koniu
24%
 24%  [ 82 ]
Kyouya - makiaweliczny manipulant
15%
 15%  [ 51 ]
Hikaru - diaboliczny bliźniak 1
13%
 13%  [ 46 ]
Kaoru - diaboliczny bliźniak 2
10%
 10%  [ 34 ]
Mori - milczący olbrzym
6%
 6%  [ 21 ]
Honey - słodkie maleństwo
6%
 6%  [ 20 ]
Haruhi - genialny naturszczyk
9%
 9%  [ 32 ]
Wszycy! - jak harem, to harem
13%
 13%  [ 44 ]
Głosowań: 141
Wszystkich Głosów: 330

Wersja do druku
Miya-chan Płeć:Kobieta
Aoi Tabibito


Dołączyła: 08 Lip 2002
Skąd: ze światów
Status: offline

Grupy:
Tajna Loża Knujów
WIP
PostWysłany: 30-08-2006, 10:37   

Dużo razy. Bardzo dużo.
Ale chyba kunszt gry aktorskiej w wykonaniu Haruhi rozbroił mnie najbardziej (Ciri z "Wiedźmina" mogłaby się od niej uczyć XD)... Nie wspominając już o wariactwach jej tatusia. Jednego i drugiego.

<edit po obejrzeniu odcinka 20>
Jakkolwiek bym nie lubiła bliźniaków - nadal - zgadzam się z przedmówczyniami. Przełożyć przez kolanko i wprać.
Przejdź na dół Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-08-2006, 16:41   

ZOMGROFLMAO!
"Lobeliowa" 19 rządzi xD I Kyouya z fotką... LOL!

Co do 20... meido, była dobra, ale ja i tak wolę "współczesne" twin meido!! xD Nihaha! A co do tych dwóch... tak, pas wysoce wskazany <patrzy na swój stary, z dwujęzyczkową klamrą, "odziedziczony" po ojcu>

A, jeśli ktoś się zastanawia CO właściwie z playbacku śpiewa Haruhi w 19, to jest to niezwykle popularna ballada Chieco Kawabe pt. "Cry Baby", choć z nieco innymi słowami niż oryginał (zapewne z oczywistych względów). Ale tylko Mai wytrwała na IRCu wczoraj dość długo by być świadkiem i weryfikatorem mego odkrycia xD

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
coyote Płeć:Kobieta
prof. zombie killer


Dołączyła: 16 Kwi 2003
Skąd: the milky way
Status: offline

Grupy:
WIP
PostWysłany: 30-08-2006, 19:09   

Dzięki Totem, właśnie się nad tym dość głęboko zastanawiałam XD

A ja dalej uważam, że pasem, to należało potraktować te panienki, którym wszystko jedno było czy będą chodzić z jednym bliźniakiem czy drugim.


"Frederik-SAMA!" "Frederik-SAMA!" "Frederik-SAMA!"

_________________
I used to rule the world
Seas would rise when I gave the word
Now in the morning I sweep alone
Sweep the streets I used to own
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1918937
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-08-2006, 20:26   

Vanille napisał/a:
A ja dalej uważam, że pasem, to należało potraktować te panienki, którym wszystko jedno było czy będą chodzić z jednym bliźniakiem czy drugim.

Te panienki TEŻ. I nie zmienia to faktu, że sposób odpowiedzi na miłosne listy był wyjątkowo chamski.

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 30-08-2006, 20:43   

Zaraz pewnie dojdziemy, ze 99% ludzi z tej szkoły trzeba by wprac - Honeyowi przeciez nawet "o mało" sie nie dostało od tatusia... Ale cos mu nie wyszło XD

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2006, 21:04   

20 ep mnie z lekka nudził, ale 19 rlz xD
Cieszę się, że bliźniacy nie są tacy...chamscy (?) jak wcześniej. Zgadzam się, że ktoś powinien im porządnie wlać i tym dziewczynom, którym było wszystko jedno czy będą chodzić z jednym bliźniakiem czy drugim.

"Frederik-SAMA!" aaa lol lol lol xD Sposób w jaki ona to "mówiła" normalnie mnie rozbrajał xD

Taaa...Kyouya to jest gość ^^ Z odcinka na odcinek coraz bardziej go lubię ^^

I jeszcze coś....
Cytat:
...moment kiedy Haruhi skoczyła w ramiona Tamakiego MIAŁ BYĆ taki piękny, a tu wyszedł taki LOL....szczerze mówiąc już mogli sobie darować...

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Oshii Rion Płeć:Kobieta
wtf?


Dołączyła: 24 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 30-08-2006, 21:08   

Cytat:
A ja dalej uważam, że pasem, to należało potraktować te panienki, którym wszystko jedno było czy będą chodzić z jednym bliźniakiem czy drugim.

GoNik napisał/a:
Te panienki TEŻ. I nie zmienia to faktu, że sposób odpowiedzi na miłosne listy był wyjątkowo chamski.

Nanami napisał/a:
Zaraz pewnie dojdziemy, ze 99% ludzi z tej szkoły trzeba by wprac

Bo widać taka natura bogatych, bardzo bogatych ludzi wywyższających się nad innymi. Ale stwierdzam iż te dziołszki były... głupie ze swoim zachowaniem, zaś bracia nie podobali mi się w momencie gdy "zdzielili" Tamakiego. :/

Na pewnej stronie są już filmiki z wywiadami aktorów. Wyglądają przekomicznie. xD Aktor od Kaoru pasuje do swojej roli w Hoście (taki... uke), a aktor Tamakiego ma zachowanie identyczne jak jego postać (tylko te jego końskie zęby nie pasują). Ciekawie się to ogląda, zaiste. xD (ktoś chce obejrzeć?)

_________________
Ones who are born at dawn...
Don't ever lose sight...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747706
GoNik Płeć:Kobieta
歌姫 of the universe


Dołączyła: 04 Sie 2005
Status: offline

Grupy:
AntyWiP
Fanklub Lacus Clyne
Tajna Loża Knujów
PostWysłany: 30-08-2006, 21:34   

Oshii Rion napisał/a:
(ktoś chce obejrzeć?)

śmiesz wątpić?

Ze swojej strony bardzo bym chciała mieć tłumaczenie tych radiowych dialogów dodawanych do obu OSTów

_________________
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
wa-totem Płeć:Mężczyzna
┐( ̄ー ̄)┌


Dołączył: 03 Mar 2005
Status: offline

Grupy:
Fanklub Lacus Clyne
WIP
PostWysłany: 30-08-2006, 21:48   

Oshii Rion napisał/a:
Nanami napisał/a:
Zaraz pewnie dojdziemy, ze 99% ludzi z tej szkoły trzeba by wprac
Bo widać taka natura bogatych
Problem bogatych ludzi leży w tym, że większość z nich działa tak, jakby uważali że pieniądze, służba i "dobra" szkoła (najlepiej z internatem) zastąpi obecność, uśmiech, uczucie i wsparcie rodzica.
Co niemal zawsze źle się kończy... i jest niestety powszechnie spotykane. IMO ogromny procent tzw. "bogatych rodzin" można zakwalifikować do grupy patologicznych, tak jak tzw. "rodziny z >>marginesu<<"...

_________________
笑い男: 歌、酒、女の子                DRM: terror talibów kapitalizmu
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
3869750
Oshii Rion Płeć:Kobieta
wtf?


Dołączyła: 24 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2006, 10:50   

wa-totem napisał/a:
IMO ogromny procent tzw. "bogatych rodzin" można zakwalifikować do grupy patologicznych, tak jak tzw. "rodziny z >>marginesu<<"...

Lol... T_T
Proszę bardzo. Warto zauważyć pierwsze sekundy (porównać głos "Irasshaimese!") i posłuchać jak się przedstawiają. Kolejno Tamaki, Hikaru, Kaoru, Honey, Haruhi, Kyouya i Mori. :D
Seiyuu! :D

_________________
Ones who are born at dawn...
Don't ever lose sight...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747706
Nanami Płeć:Kobieta
Hodor.


Dołączyła: 18 Mar 2006
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
House of Joy
PostWysłany: 31-08-2006, 15:20   

Ooo, dzieki za linka. Niesamowite... Zwłaszcza Maaya i seiyuu Honeya. Za to seiyuu Kyouyi i Mori-senpaia zupełnie nie podobne głosy mają jak dla mnie. Niezby rozumiałam o czym gadaja, to znaczy tak zupełnie pobieznie. Ale bardzo fajnie sie słuchało! A jak ktoś chce...
Sakura Kiss w amatorskiej wersji na pianinie

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2006, 15:34   

No, ja też przekopałam się przez 19 i 20... Czyli taki bardziej komediowy i taki bardziej do refleksji.

A co do zakończenia (przenosząc dyskusję z tematu o parach) - sześć z chyba ośmiu tomików mangi było na zjeździe dzięki Abigail, a że twórcy są przewidywalni, to w zasadzie wiemy, jak to się skończy. Z tytułów odcinków wynika, że użyją do tego baaardzo dobrego chapteru z tomiku 6. I nie spodziewałabym się żadnych romantycznych rewelacji na Waszym miejscu - to NIE jest romans. To jest doskonała komedia, z wątkami romantycznymi, ale to przede wszystkim parodia klasycznych shoujo. Inna rzecz, że świetna i dająca się lubić. Ale spekulowanie o "pairingach" w tej serii wydaje mi się... No, nie na miejscu.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Mao Płeć:Kobieta
Your Kitty :*


Dołączyła: 22 Sty 2006
Skąd: Garwolin/Wrocław
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2006, 16:31   

Avellana napisał/a:
Ale spekulowanie o "pairingach" w tej serii wydaje mi się... No, nie na miejscu.


To już nie można sobie pomarzyć, pofantazjować? -_-

_________________
Tomedonai negai kara hitotsu dake kanau no nara
Dare ni mo yuzuritaku wa nai yume wo tsukamitai to omou yo...

Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4462798
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2006, 16:44   

Nie no, pewnie że można, a nawet należy... Po prostu jakoś nie przemawia do mnie podejście "ale przecież Tamaki to idiota" w momencie, kiedy on jest dokładnie taki, jak go autorka zaplanowała - czyli sympatycznie narysowaną karykaturą Rhomantycznego Bohatera typu prince charming... To samo zresztą dotyczy bliźniaków i całej reszty ferajny. Inna rzecz, że przy całym założonym nieprawdopodobieństwie tej serii wiele reakcji bohaterów jest zaskakująco naturalnych i przekonujących.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Oshii Rion Płeć:Kobieta
wtf?


Dołączyła: 24 Lip 2006
Status: offline
PostWysłany: 31-08-2006, 19:17   

Nanami napisał/a:
Niezby rozumiałam o czym gadaja, to znaczy tak zupełnie pobieznie. Ale bardzo fajnie sie słuchało!

Dokładnie. :D

Avellana napisał/a:
Ale spekulowanie o "pairingach" w tej serii wydaje mi się... No, nie na miejscu.

Wybacz, ale już nie kapuję. =_=
Czyli nie będzie happy endu? ; _ ;
Bo z wszystkich obrazków wychodzi, że Haruhi najbardziej się "tyka" do Tamakiego i od pierwszego odcinka mam taką nadzieję, że będą razem. :D (choć od zawsze wolę shonen, myślę bardziej po męsku, że tak powiem xD nie lubię romansideł [szczególnie w książkach])

_________________
Ones who are born at dawn...
Don't ever lose sight...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1747706
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 13 z 22 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 20, 21, 22  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group