FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  Galeria AvatarówGaleria Avatarów  ZalogujZaloguj
 Ogłoszenie 
Forum archiwalne, nie można zakładać nowych kont.

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następny
  Death Note

Po czyjej jesteś stronie?
Light: Kira rulez!
35%
 35%  [ 70 ]
L: Genialny pod każdym względem
35%
 35%  [ 70 ]
Ryuk: Omoshiro!! Ale to fajne!
28%
 28%  [ 55 ]
Głosowań: 195
Wszystkich Głosów: 195

Wersja do druku
pegasus Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 10 Wrz 2007
Status: offline
PostWysłany: 10-09-2007, 20:10   

Witam! Właśnie obejrzałem ostatni odcinek death note. Jest jednak coś czego nie rozumiem -
Spoiler: pokaż / ukryj
po co mello porwał Takadę? Near powiedział że bez pomocy Mella, nie udało by mu się zwycięzyć Raito, o co chodzi?
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gomez6
Gość
PostWysłany: 01-10-2007, 20:17   

Pozwól że ci wyjaśnię
Spoiler: pokaż / ukryj
Dzięki temu, że Melo porwał Takade zerwany został kontakt między Yagami’m, a Mikami’m, co jak sądzę było głównym powodem tego porwania. Mikami widząc co sie dzieje postanowił uśmiercić Takade (wbrew rozkazom Kiry), ale nie myślał że Near ma go na oku i pokazał gdzie skitrał prawdziwy notes. Near (właściwie to jego człowiek) buchną notes i był spokojny, że już nic mu nie grozi. Yagami nie wiedział o tym i również postanowił zabić Takade własną kartką z notesu. I przez to nieporozumienie skończył nieciekawie (przynajmniej w mandze)
Powrót do góry
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 01-10-2007, 21:56   

czekajmy alternatywnego zakonczenia :P

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
besmirch Płeć:Mężczyzna
Ariok Animaniak


Dołączył: 29 Paź 2005
Skąd: Falkenberg/Wroclaw
Status: offline
PostWysłany: 02-10-2007, 21:08   

Final Conclusion ? jesli tak to widzialem i mozna nazwac to streszczeniem :P

_________________
"It's like I'll disappear as soon as I close my eyes
I feel like I've turned into someone that even I don't recognize"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
666
 
Numer ICQ
Seinosuke
Gość
PostWysłany: 09-10-2007, 13:45   

usunięto Twoje centrum informacji DN .
Powrót do góry
Avellana Płeć:Kobieta
Lady of Autumn


Dołączyła: 22 Kwi 2003
Status: offline
PostWysłany: 09-10-2007, 14:00   

Ponieważ strona zawiera obszerny dział "Download", link został usunięty jako naruszający drugi punkt Konstytucji (regulaminu) tego forum.

Uwaga na marginesie: to naprawdę smutne, że nie ma praktycznie stron, które swoją popularność budowałyby na rzetelnych i dobrze przygotowanych tekstach - za to obowiązkową "atrakcją" jest możliwość ściągania, czego tylko się da i jeszcze kilku rzeczy.

_________________
Hey, maybe I'll dye my hair, maybe I move somewhere...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
krew_na_scianie Płeć:Kobieta
kościsty seksapil


Dołączyła: 23 Gru 2007
Skąd: Bełchatów/Łódź
Status: offline

Grupy:
House of Joy
PostWysłany: 25-12-2007, 23:49   

Naprawdę ciekawy wątek!

Ja miałam podzielone uczucia. Z jednej strony Lihgto, geniusz, potrafiący świetnie wszystko zaplanować, ale przez swoją manię lekko przekraczający granice moralne. L kolejny geniusz, zdziwaczały - a ja kibicująca obu postaciom!To śmieszne,ale w sumie tak było. Każda z tych postaci była po prostu imponująca,idealnie stworzona, z własnym ideologizmem,niepowtarzalnymi cechami. A to jest po prostu zasługa serii. Aż przyjemnie było popatrzeć na ich "walkę".

Takie moje zdanie:)

_________________
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
 
Numer Gadu-Gadu
9343376
616 Płeć:Mężczyzna
From GARhalla


Dołączył: 21 Kwi 2007
Status: offline

Grupy:
Samotnia złośliwych Trolli
PostWysłany: 24-02-2008, 21:56   

Tak na marginesie, nie wgłębiając się w zbytnie dyskusje których nie rozumiem, chciałem pokazać fanom to:
żart numer 1
żart numer 2

PS: Dajcie znać, gdyby ten drugi przestał działać, albo zaczął prowadzić do czegoś niezwiązanego z Death Note, poprawię go

EDIT:
Zacząłem dziś oglądać DN. Po pierwszych dwóch odcinkach bardziej lubię L, zobaczymy jak zmieni się to z czasem, o ile w ogóle (Light ma za to plusa za to, ze nie wygląda jak ćpun).
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexielangel Płeć:Kobieta
Tenshi kinryoku


Dołączyła: 02 Mar 2008
Skąd: Neverland
Status: offline
PostWysłany: 05-04-2008, 21:23   

poczułam nieodpartą potrzebe wypowiedzenia sie wlaśnie w tym poście. Ahh no tak DN to bardzo bardzo dobre anime, tylko żal mi biednego L że umiera w sumie Raita też mi żal, wszystkich. Ryuku przesympatyczny był xD

_________________
Dear God, make everyone die. Amen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Grethort Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 17 Maj 2007
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2008, 09:29   

Hmmm akurat Death Note także zrobił na mnie niemałe wrażenie, ze względu na rozwój akcji - i ta rzecz mnie właśnie najbardziej zaintrygowała.

No bo w końcu - jak można znaleźć kogoś kto nie zostawia żadnych śladów - w dodatku zabija na odległość. Ale jak widać można... i tą część najlepiej mi się oglądało, bowiem ciągle nasuwały się pytania w stylu 'Co dalej?', 'Czy Raito wie jaki ma być jego dalszy krok?'. Po prostu dobre - i bez gadania :)

Alexielangel, mi akurat Raita nie było aż tak żal. Wiadomo - idea prosta: czynić świat lepszym, ale "dobrzy ludzie" muszą taką jednostkę wyeliminować - to też zmusiło mnie do refleksji.

"L, did you know that, shinigamis only eat apples?"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Alexielangel Płeć:Kobieta
Tenshi kinryoku


Dołączyła: 02 Mar 2008
Skąd: Neverland
Status: offline
PostWysłany: 06-04-2008, 10:49   

hmmm postawa Raita włąsnie skojarzyła mi sie z postawą Konrada z III cześci Dziadów. On w swojej wielkiej improwziacji też chce lepszego świata ale ci którzy mu sie nie podporządkuja zginą.... hmm brzmi podobnie.
A ja pełna empati jestem to dlatego mi żal

_________________
Dear God, make everyone die. Amen
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agon Płeć:Kobieta


Dołączyła: 05 Maj 2008
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2008, 15:03   

Najpierw nawiązując do ankiety, naprawdę ciężko jest mi stwierdzić po czyjej jestem stronie ;) Każda z postaci jest indywidualnością i każdą lubię (podziwiam?) za coś innego.

Ryuk jest b. pozytywną (w sensie humorystycznym) postacią.

L – cóż, dziwacy są interesujący ^^ Prawie do samego końca szedł łeb w łeb z Light’em.


Spoiler: pokaż / ukryj
I żal mi się zrobiło, że tak szybko został zabity. A jego miejsce zajął Near, który i tak nie dorasta mu do pięt ==’ Skoro porażka Kiry była nieunikniona, wolałabym, żeby to L go pokonał - niestety nie było mu to dane.


No i Light vel. Kira – od początku zyskał moją sympatię i przez całą serię miałam jednak cichą nadzieję na jego zwycięstwo ;) Geniusz, posiadający znakomitą zdolność manipulowania ludźmi, dzięki czemu zyskał ogrom zwolenników i potrafiący przewidzieć ruchy swoich przeciwników prawie do samego końca. Szkoda tylko, że pod koniec serii zaczął powoli tracić zmysły i kontrolę nad tym wszystkim, co było niewątpliwie przyczyną jego klęski. No, i jakby nie patrzeć jego idea z początku też była dobra ‘’stworzyć świat złożony z ludzi tylko o dobrych sercach’’– niestety sprawy posunęły się trochę za daleko…

Jednak mimo wszystko chyba zagłosuję na Light’a – cóż, zawsze miałam tendencje do faworyzowania złych bohaterów.


Spoiler: pokaż / ukryj
Myślę, że najmocniejszą stroną DN jest właśnie niezwykła, zaskakująca i w 100% trzymająca w napięciu fabuła, że do samego końca nie wiesz, co się wydarzy. Podczas oglądania tego anime nie jeden raz sama gubiłam się w tym wszystkim, np. samowolne uwięzienie Light’a i całkowita utrata wspomnień związanych z Death Note – dopiero po jakimś czasie wszystko się wyjaśniło. Muszę przyznać, że wówczas, kiedy tymczasowo Light stał się dobry, brakowało mi Kiry i tego jego charakterystycznego spojrzenia (<3).


Teraz przymierzam się do przeczytania mangi :)


Ostatnio zmieniony przez Agon dnia 06-05-2008, 19:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
cesarz vedry Płeć:Mężczyzna
Geeasowany


Dołączył: 27 Gru 2005
Skąd: na pewno nie z tego świata
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2008, 16:29   

Dla mnie to było dziwne anime, w niektórych momentach przesadzali troche z tą inteligencją,
Spoiler: pokaż / ukryj
zastępca L, odgadł kto jest pachołkiem Kiry tylko dlatego, że oglądał telewizje.
Ta scena troszke mnie zirytowała, ale reszta perfekt, zakończenie bardzo dobre, no i jak ktoś umrał to już nie wróci, co się czest zdarza w różnych anime ; p.


wybacz, poprawiłem już swoj błąd

_________________


Ostatnio zmieniony przez cesarz vedry dnia 06-05-2008, 20:44, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mugen Płeć:Mężczyzna
Sealed


Dołączył: 02 Maj 2008
Skąd: Kraków
Status: offline
PostWysłany: 06-05-2008, 18:25   

Nie chce nic mówić, ale wielu osobom dwa ostatnie posty, zburzyły całą zabawę.
Well done itd. ;)

Cytat:
zastępca L, odgadł kto jest pachołkiem Kiry tylko dlatego, że oglądał telewizje.

Spoiler.
Cytat:
I żal mi się zrobiło, że tak szybko został zabity. A jego miejsce zajął Near, który i tak nie dorasta mu do pięt

Spoiler.

Cytat:
Myślę, że najmocniejszą stroną DN jest właśnie niezwykła, zaskakująca i w 100% trzymająca w napięciu fabuła, że do samego końca nie wiesz, co się wydarzy.

Fajnie, że dzięki temu, każdy kto przeczytał tego posta i do tego anime siądzie, do samego końca będzie mógł najwyżej ziewać.

Rety, rety.
Tak poza tym, to zagłosowałem oczywiście na L'a. Light to głupi dzieciak i do tego jeszcze daje się robić bo działa pod wpływem impulsu. Prawda jest taka, że sam wykopał sobie grób.

_________________
Music is needed to party
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7393255
Vodh Płeć:Mężczyzna
Mistrz Sztuk Tajemnych.


Dołączył: 27 Sie 2006
Skąd: Edinburgh.
Status: offline

Grupy:
Alijenoty
Fanklub Lacus Clyne
PostWysłany: 06-05-2008, 18:59   

O rety rety, wątek ma 17 stron, a anime już od bardzo długiego czasu jest skończone, także jeżeli ktoś się przebił przez poprzednie 16 stron to naprawdę te 2 posty niewiele zmienią.

_________________
...
Powrót do góry Zobacz profil autora
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź blog autora Odwiedź galerię autora Odwiedź listę obejrzanych anime / przeczytanych mang
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 17 z 21 Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików
Możesz ściągać załączniki
Dodaj temat do Ulubionych


Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group